Jak obejít blokování Googlem v zařízení Samsung

Co dělat, když máte zablokovaný přístup k webu. Jak obejít blokování sledování kořenových adres

Jak používat Rootrecker v prohlížeči Chrome? Mnoho lidí se na to ptá, protože tento populární torrent tracker je v Rusku trvale blokován. Nefunguje ani pouhé zadání správného odkazu do adresního řádku. Řekneme vám, jak se vyhnout zablokování.

obejít, blokování, zařízení, samsung

Je dobře známo, že pouze software může blokovat. To znamená, že jej lze snadno obejít. Existují k tomu speciální rozšíření. dokonce i pro Google Chrome.

Ne všechny však fungují správně. Musíte pečlivě vybírat. Je to proto, že některé zásuvné moduly pouze sledují chování uživatelů a nijak je nepřesměrovávají. Takovým doplňkům je třeba se vyhnout.

V tomto dokumentu jsme shromáždili nejlepší rozšíření prohlížeče pro obejití blokování RuTrackeru.Org. Všechny jsou plně účinné. Stačí si jen vybrat ten, který vám vyhovuje nejlépe.

Přístup ke službě Rootrecker

Prvním je samozřejmě oficiální doplněk od týmu Torrent Tracker. Vytvořili rozšíření pro nejoblíbenější prohlížeče, které umožňuje obejít všechny blokátory a získat přístup k webu.

Přesměrovače používají vlastní proxy servery a zrcadla a neovlivňují stabilitu připojení ani rychlost přenosu dat. Umožňuje uživatelům využívat zdroje s maximálním komfortem.

Hlavní vlastností tohoto pluginu je, že se velmi snadno nastavuje. Rozhraní doplňku jsou v autentické ruštině, takže ani nováčci se neztratí. Není problém používat.

obejít, blokování, zařízení, samsung

Tento doplněk najdete v oficiálním internetovém obchodě Google. Je k dispozici tam. Pro instalaci stačí kliknout na tlačítko „Instalovat“. Po několika sekundách se na panelu nástrojů prohlížeče objeví ikona zásuvného modulu.

Stojí za zmínku, že doplněk lze používat ihned po instalaci. Není třeba ji nastavovat. Rutracker navíc vyžaduje velmi málo paměti RAM a lze jej snadno používat i na relativně slabých počítačích. Takže můžete okamžitě otevřít portál.

 • Speciálně navrženo tak, aby obcházelo blokované torrentové trackery.
 • Ručně konfigurovatelné.
 • Používá vlastní proxy server pro přesměrování.
 • Autentická ruština.
 • Poskytuje stabilní připojení.
 • Trvale vysoká rychlost přenosu.
 • Vyžaduje velmi málo paměti RAM.
 • Nehavaruje během provozu.
 • Velmi snadná instalace.
 • Intuitivní rozhraní.

Hola VPN

Unikátní rozšíření s vysokou přenosovou rychlostí a stabilitou připojení. Zároveň Hola VPN nevyžaduje zvlášť velké množství paměti RAM, což některé uživatele pravděpodobně potěší.

Jak přenést poznámky ze systému Android do systému Android nebo iPhone. Jak přenést poznámky ze systému Android do iPhonu

Krása tohoto doplňku spočívá v tom, že využívá principu torrentového trackeru, aby se vyhnul blokování. Přesměrování se provádí z počítače uživatele, který má nainstalovaný stejný modul plug-in.

Rozšíření má velmi rozsáhlou nabídku nastavení. Není však pro každého, protože nemá ruštinu. Ve většině případů však není nutné konfigurovat. Zásuvný modul funguje perfektně v automatickém režimu.

FRP v telefonu. Co je to

Google blokuje aktivaci smartphonu, pokud neznáte heslo účtu, ke kterému je připojen

FRP (Factory Reset Protection) je speciální bezpečnostní mechanismus systému Android, který blokuje neoprávněné použití zařízení neoprávněnými osobami. Je potřeba pro případ krádeže nebo nálezu. Díky protokolu FRP nebude mít náhodný vlastník přístup k datům bývalého uživatele ani nezíská plnou kontrolu nad zařízením. Nejenže nebude moci obnovit zálohu, ale nebude moci používat Google Play a další služby.

Ochrana před obnovením továrního nastavení. Je podobný aktivačnímu zámku v systému iOS. Díky němu se racionalita krádeže smartphonu prakticky vylučuje, protože bez hesla z účtu Google jej nebudete moci aktivovat.

Přesto je možné FRP v systému Android zakázat. Ve více ohledech. Obtížnost odemknutí závisí na verzi systému Android. Čím vyšší je, tím obtížnější bude zámek odstranit, protože s každou novou verzí svého operačního systému společnost Google stále více zlepšuje ochranu proti neoprávněné manipulaci. Na většině moderních zařízení se systémem Android je však stále možné zámek FRP vypnout. Zbývá jen zjistit, jak to udělat.

Obnovení dat ze zařízení uzamčených FRP

I v případě uzamčeného zařízení FRP je možné obnovit data. Obnovu dat však nelze zaměňovat s oživením telefonu: technik pro obnovu informací nemá za cíl telefon opravit nebo odemknout, jeho úkolem je získat z něj data.

Začněme tím hlavním. Ne všechny modely lze obnovit z telefonů se zámkem FRP. Důležitým kritériem pro posouzení obnovy dat z takového zařízení je přítomnost kořenového firmwaru: pokud je přítomen, je obnova možná. Pokud ne. musíte počkat na lepší časy, až se objeví. Jak jsem uvedl výše, telefon neumožňuje obnovení továrního nastavení, nebo (pokud ano) vás při spuštění požádá o zadání instalačních údajů původního propojeného účtu. Jak jej tedy přimět, aby akceptoval zakořenění??

Existují techniky. Nejjednodušší způsob je přejít do nastavení telefonu a vytvořit nového uživatele, ze kterého bude telefon rootnut. Řeknu vám hned: nefunguje to u všech zařízení, nicméně asi polovinu zablokovaných zařízení FRP lze tímto způsobem odblokovat. Druhá polovina je odemčena prostřednictvím „tvrdého“ rootu. tj. Firmware je do desky plošných spojů telefonu vložen prostřednictvím komunikačního protokolu JTAG nebo jiného (poskytovaného výrobcem). Je důležité si uvědomit, že k žádnému odemčení ve skutečnosti nedochází. ve skutečnosti pouze získáme přístup k internímu úložišti telefonu, které můžeme zkopírovat na pevný disk, analyzovat a pokusit se z něj vytáhnout data.

Proč se snažit? Poměrně málo telefonů, které jsou v současné době na trhu, je šifrovaných. Není to vůbec nutné, ale je to běžné. Takže i když získáte obraz zařízení, nemůžete nic obnovit, protože data jsou zašifrovaná. Šifrování však není věta. Pro některé typy šifrování systému Android již existují programy. generátory klíčů, pokud znáte heslo (pin kód).

Podle mých zkušeností lze říci, že v případě zámku FRP se podaří obnovit data z přibližně 75 % telefonů; pouze telefony, u kterých si majitel nepamatuje hesla, PIN kódy a další informace potřebné k dešifrování, jsou neobnovitelné. Snažte se nezapomenout hesla a nastavení souvisejících účtů a pravděpodobně nebudete muset obnovovat data ze zařízení, které bylo uzamčeno pomocí FRP.

Obnovení továrního nastavení, pokud jste ztratili heslo Samsung

Obnovení továrního nastavení zařízení může pomoci v situacích, kdy výše uvedené metody z nějakého důvodu selhaly. Nezapomeňte, že při této operaci dojde ke ztrátě vašich souborů a dat v zařízení Samsung.

Techniky pro provedení takového obnovení, pokud zapomenete přístupový kód, se liší pro každý konkrétní model telefonu Samsung.

Pro odemknutí miniaplikace proveďte následující kroky:

obejít, blokování, zařízení, samsung
 • Vypněte zařízení Samsung;
 • Stiskněte a podržte současně tlačítka napájení a hlasitosti. Zobrazí se nabídka „Bootloader“;
 • Dvakrát stiskněte tlačítko „Snížení hlasitosti“, abyste nastavili kurzor na „Režim obnovení“. Poté jej vyberte stisknutím tlačítka Napájení;
 • Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení a jednou stiskněte tlačítko “ Zvýšení hlasitosti „, čímž spustíte režim obnovení;
 • V nabídce, která se otevře pomocí tlačítek hlasitosti, nastavte kurzor na položku “ Wipe Data / Factory Reset „. Poté jej vyberte stisknutím tlačítka napájení;

Deaktivace práv správce

Řada aplikací vyžaduje pro správnou funkci práva správce, ale poskytnutí této funkce někdy vede k chybám při pokusu o odstranění bloku obrazovky na smartphonu. Problém lze snadno odstranit podle pokynů:

 • Přejděte do Nastavení Samsung a vyhledejte položku „Zámek obrazovky“.
 • Zde se zastavíme u položky „Další nastavení“ a klepneme na položku „Správci zařízení“.
 • Seznam obsahuje všechny „preferované“ programy. Přesunutím posuvníků vedle každého z nich zakážete práva správce.

Ve standardních případech se pohybují všechny posuvníky, ale pokud je jeden z nich neaktivní. v zařízení Samsung je virus. Odstraňte je pomocí mobilního antiviru a poté proveďte manipulaci, abyste znovu zakázali práva správce. Samozřejmě je třeba z telefonu odstranit i vinný software a důkladně vyčistit jeho stopy v zařízení.

Jak obnovit telefon Samsung, pokud zapomenete heslo

Způsoby obcházení účtu Google FRP po resetování pro pokročilé uživatele

Tyto způsoby obcházení účtu Google FRP po resetování se nedoporučují těm uživatelům, kteří nikdy nepoužili nástroj SP Flash Tool nebo vlastní obnovení. Tyto metody jsou vhodné pouze pro smartphony s čipem MTK!

Obcházení zámku FRP pomocí nástroje SP Flash Tool

Důležité! Potřebujete rozptylový soubor z aktuálního firmwaru! Pokud máte nainstalovaný systém Android 5.1, rozptyl ze systému Android 6.0 nemusí vyhovovat!

 • Při načítání rozptylu zadejte rozptyl
 • Přejděte na kartu Formát. Ruční formátování Flash
 • Nyní je třeba zadat adresu, na které je zapsán zámek FRP společnosti Google, k tomu otevřete rozptyl.Txt v libovolném textovém editoru (NotePad je lepší) a vyhledejte (Ctrlf) frp. By měl najít něco podobného:
 • Nyní přeneste hodnotu „linear_start_addr“ z rozptylu.Txt na „Begin Adress [HEX]“ v SP Flash Tool, také „partition_size:“ na „Format Length[HEX]“. Zde se nachází zámek FRP společnosti Google

Překonali jste zámek FRP společnosti Google? Jakou metodu jste použili?? Podělte se o své zkušenosti v komentářích.

Co dělat, když to nefunguje

Všichni lidé, kteří kupují chytré telefony z ruky, je vhodné požádat předchozího majitele o doklady. To vám pomůže obejít zámek FRP bez manipulace s mobilním zařízením.

Pokud není možné zjistit údaje o starém účtu a zakázat jej, můžete se obrátit na obchod, kde jste zařízení zakoupili. Informace naleznete na účtence nebo na záručním listu. Když jdete do obchodu, musíte si vzít všechny dokumenty, které jste dostali ke svému smartphonu. Pracovník vám pomůže provést obnovení továrního nastavení Ochrana. Pokud předchozí majitel prodal telefon bez krabice, je k dispozici pouze neoficiální resetování.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS