Jak obnovit Apple ID na iPhone. Jak změnit heslo Apple ID pomocí e-mailu a zkontrolujte otázky

ID Apple ID slouží k přístupu ke všem službám Apple, a pokud najednou jste zapomněli heslo Apple ID, najdete silný limit funkcí a možností. Například nebudete moci zakoupit aplikace, hudbu, video v obchodě iTunes, nebudete moci zadat iCloud, kde lze uložit důležitá data, nemůžete pokračovat v používání App Store. Samozřejmě, v takové situaci, je nutné toto heslo obnovit co nejdříve, a tento článek bude nejlepším asistentem pro vás. Kromě toho, často problém mnoha uživatelů je zapomenuté heslo iTunes Backup, který ohrožuje bezpečnost velkého počtu důležitých dat. Proto, zejména pro vás, jsme připravili výběr nejužitečnějších a účinnějších řešení, jak obnovit heslo Apple ID, stejně jako záložní heslo iTunes.

Všechny následující metody doporučují Apple sám obnovit heslo Apple ID v případě, že jste zapomněli. V závislosti na tom, která nastavení, která byla zpočátku nastavena při instalaci tohoto hesla, můžete použít různé metody jeho obnovení: Použijte dvou-faktor ověřování, dvoustupňové kontroly, řídicí otázky nebo referenční odkaz z e-mailu. Uvažujme tedy každou z možných možností.

Jablko ID hesla změna pomocí testovacích otázek

Pokud při instalaci hesla Apple ID, jste poskytli odpovědi na testované otázky poskytované pro použití v takových případech, můžete toto heslo obnovit tímto způsobem. Chcete-li to udělat, sledujte několik jednoduchých kroků.

Přejděte na stránku pro obnovu hesla Apple. Chcete-li to provést, použijte všechny zařízení k dispozici s připojením k Internetu.

V počítači: Otevřete libovolný prohlížeč, přejděte na stránku služby Správa účtu Apple HTTPS: // Appleid.Jablko.COM / a vyberte „Zapomněli Apple ID nebo heslo“?“.

Na zařízení iOS: Otevřete aplikaci Nastavení. Zde přejděte do sekce „iTunes Store a App Store“ nebo „Icloud“ a klikněte na „Zapomenuté ID Apple nebo heslo?“.

Na zařízení iOS: Otevřete aplikaci Nastavení. Zde přejděte do sekce „iTunes Store a App Store“ nebo „Icloud“ a klikněte na „Zapomenuté ID Apple nebo heslo?“.

V novém okně zadejte ID Apple ID, které používá e-mailovou adresu nebo telefonní číslo a klepněte na tlačítko „Pokračovat“.

V novém okně vyberte preferované možnosti resetování hesla: „Odpovědět na testování testů“, po které klikněte na „Pokračovat“.

Po zadání správných odpovědí na zadané dotazy klepněte na tlačítko „Pokračovat“ a v okně Okno změny hesla Apple zadejte nové heslo. Nyní můžete použít tuto kombinaci se přihlásit k účtu Apple ID na vašem zařízení iOS.

Obnovit heslo Apple ID pomocí e-mailu

Tato metoda do značné míry opakuje posloupnost akcí předchozí metody, ale v tomto případě namísto odpovědí na kontrolní otázky používáte adresu hlavní nebo záložní pošty. Tuto možnost můžete použít, pokud si nepamatujete odpovědi na řídicí otázky nebo pokud jste je vůbec nevytvořili, ale máte přístup k hlavní nebo záložní pošty. Nejprve postupujte podle stejných akcí jako v předchozí metodě.

Krok 1-3. První tři kroky této metody jsou stejné jako v metodě 1.

V dalším kroku vyberte „Získat zprávu e-mailem“ jako způsob, jak resetovat heslo a klepněte na tlačítko „Pokračovat“.

Poté přejděte na účet poštovního účtu, na kterém byla zpráva odeslána a přejděte na odkaz Heslo k dispozici v dopise. Po úspěšném změně hesla Apple ID se opět dostanete přístup ke všem službám Apple.

Změnit heslo Apple ID prostřednictvím dvoufaktorového ověřovacího postupu

Dvoufaktorová autentizace je dalším znakem ochrany vašich dat, což je přístup k uživatelskému účtu, musíte zadat nejen hlavní heslo ID Apple, ale také 6místný digitální potvrzovací kód. Pokud jste zahrnuli funkci dvoufaktorového ověřování v zařízení, můžete změnit zapomenuté heslo Apple ID pomocí důvěryhodného zařízení. Takové zařízení může být iPhone, iPad nebo iPod touch s iOS 9 a novější, stejně jako počítač Mac s OS X El Capitan a novější. Zároveň musí být přístroj již přihlášen k vašemu účtu pomocí ověřování dvoufaktorů. Chcete-li obnovit heslo Apple ID prostřednictvím správce, postupujte podle níže uvedených pokynů.

Reset hesla přes iPhone, iPod Touch nebo iPad:

 • Na zařízení Důvěryhodné IOS otevřete aplikaci „Nastavení“.
 • Klikněte na své jméno a pak přejděte do sekce „Heslo a zabezpečení“.
 • Vyberte možnost „Upravit heslo„. V případě potřeby zadejte heslo pro blokování zařízení pro potvrzení vybraného požadavku.

Zadejte nové heslo Apple ID a po ukládání nových nastavení, použijte jej na zařízení pro zadání účtu Apple ID.

 • Otevřete nabídku Apple a vyberte možnost „Systémová nastavení“.
 • V závislosti na verzi MacOS vyberte Apple ID nebo „ICLAD“.
 • Dále vyberte „Účet“ a přejděte do části „Security“ (v Macos Catalina okamžitě přejděte do sekce „Heslo a zabezpečení“).
 • V této části vyberte možnost „Upravit heslo“. Zadejte heslo pro odemknutí počítače Mac a nainstalujte nové heslo Apple ID. Nyní můžete použít novou kombinaci na hlavním zařízení s uzamčeným účtem.

Jak zapomenout (resetovat) heslo z Apple ID?

Pokud si pamatujete ID Apple, a heslo z něj zapomnělo. budete muset resetovat a zeptat se nového. Zde jsou některé způsoby, jak to udělat:

Na iPhone nebo iPad s dvěma faktorovými ověřováním

Klikněte na své jméno v horní části obrazovky.

Dotykové heslo a zabezpečení.

Zadejte nové heslo, potvrďte jej a klepněte na tlačítko Upravit.

Na Mac s dvoustupňovou kontrolou

Klikněte na nabídku Apple (v levém horním rohu obrazovky) a klepněte na položku Nastavení systému

Klikněte na kartu Zabezpečení → Upravit heslo.

Zadejte nové heslo, potvrďte jej a klepněte na tlačítko Upravit.

V aplikaci najít iPhone na jiném iPhone nebo iPadu

Máte-li po ruce pouze smartphonu přítele nebo člena rodiny, otevřete aplikaci najít iPhone (odkaz ke stažení) a proveďte následující:

Ujistěte se, že vlastník zařízení vyšel z jeho účtu.

Klikněte na odkaz odkaz Zapomněli jste Apple ID nebo heslo?

Zadejte ID Apple a postupujte podle pokynů z Apple pro resetování hesla.

V libovolném prohlížeči na iPhone, iPad nebo počítači

Jděte na Apple ID webové stránky a klepněte na tlačítko Zapomněli jste heslo Apple nebo heslo?

Zadejte ID Apple a klepněte na tlačítko Pokračovat.

Budete nabídnuty možnosti pro resetování hesla. Proveďte výběr a postupujte podle pokynů Apple.

Pokud jste připojeni k dvoufázové kontrole, budete nabídnuty pro potvrzení telefonního čísla připojeného k Apple ID. SMS to zašle s nezbytnými pokyny.

Jak obnovit heslo Apple ID s ovládacími otázkami

Jděte na webovou stránku Iforgot.Jablko.com. 2. Zadejte ID Apple, heslo, ze které chcete obnovit, a klepněte na tlačítko Pokračovat.

Na další obrazovce vyberte možnost „Chci heslo obnovit“ a klepněte na tlačítko Pokračovat.

Vyberte možnost „Odpovědět na zkontrolovat dotazy“ a klepněte na tlačítko Pokračovat.

Určete datum narození.

Zadejte odpovědi na dva řídicí otázky (při registraci ID Apple jste zadali 3 Otázky řízení) a klepněte na tlačítko Pokračovat. Pokud zjistíte, že je obtížné odpovědět, jeden z otázek, pak se pokusí přesjít položkami 1-4 tak, aby systém navrhl odpovědi na další pár otázek. Klikněte na tlačítko Pokračovat.

Zadejte a potvrďte nové heslo a klikněte na tlačítko Obnovit heslo. Mějte na paměti, že heslo pro Apple ID musí obsahovat minimálně 8 znaků, mají velká písmena (velká) a malá (malá) písmena latiny (anglicky) abeceda a alespoň jednu číslici.

Nezapomeňte si přečíst tento materiál věnovaný kontrolním problémům.

V případě, že jste na svém účtu aktivovali dvoukrokovou kontrolu, použijte níže uvedené pokyny. Také silně s tímto materiálem.

Jak obnovit ID hesla na iPhone přes dvoustupňové ověřování

Další jedinečný, rychlý a poměrně jednoduchý způsob je použít dvoustupňové ověřování. Metoda je také vhodná. Je také vhodné, protože uživatel původně označuje zařízení, které bude důvěryhodné. To znamená, že bude sloužit jako záchranný tablet, když se zobrazí potřeba obnovení hesla.

Metoda má mínus, který by uživatel mohl zpočátku a nevázal jiné zařízení k účtu. Například nemohl vybrat správce, heslo pro obnovu. Pak rozhodně nepoužívá tento způsob zotavení.

Navzdory nepopularity této metody si mnozí uživatelé myslí na hesla, pamatujte si je a také provzdušňují zařízení, s nimiž jsou v budoucnu. Připojte dvoustupňovou kontrolu. Chcete-li použít metodu obnovení na iPhone iidi pomocí dvoustupňového autentizace, kterou potřebujete:

 • Přejít na stránku se vstupem hesla, který byl považován za jinými způsoby;
 • Nyní musíte zadat e-mail, který má uživatel jeden, registrovaný;
 • Vyberte metodu, pomocí kterého bude heslo klesnout. Jako dvoustupňová ochrana je zvažována, pak tuto metodu vybereme. Děláme to s pomocí prstu na příslušném tlačítku;
 • Zadejte klíč obnovení, který je, stejně jako důvěryhodné zařízení. Uživatel ji uvedl při tomto způsobu jeho profilu. Zařízení by mělo být také SMS v budoucnu;
 • Zadejte kód odeslaný do zařízení ve speciálním okně. Heslo je tedy resetováno;
 • Systémové požadavky Zadejte nové heslo. Jakmile uživatel přichází s ním, klepněte na „Obnovit heslo“.

Alespoň tato metoda má své velké minusy, je stále relevantní a odkazuje na kategorii těch, která jsou dokonale zachráněna a chrání systém. Uživatel si nemusí pamatovat odpovědi na otázky nebo čekat na odeslaný dopis do příspěvku. Stačí vybrat správce předem, odemknout heslo a obnovit vše v požadovaném čase.

Jak změnit heslo Apple ID přímo na iPhone nebo iPad

Otevřete aplikaci Setup a klikněte na sekci Apple ID (na vrcholu, kde je uvedeno jméno a příjmení).

Přejděte do nabídky Heslo a zabezpečení.

Klikněte na položku Upravit heslo a zadejte kód hesla.

Dvakrát zadejte nové heslo do příslušných polí.

Používání webové stránky ICLOUD odstranit ID Apple bez hesla

Pokud jste zapomněli heslo Apple ID a nemůžete opustit iCloud. Můžete ji také dostat pomocí následujícího návodu:

Nejprve se přihlaste do počítače: https: // www.iCloud.com / nebo https: // iforgot.Jablko.com / hesla / ověření / clocid. Toto je oficiální webová stránka ICLOUD pro přijetí zadávacího hesla.

obnovit, apple, iphone, změnit, heslo

Zadejte ID Apple a klikněte na tlačítko Pokračovat. Dalším krokem bude zobrazeno dvě možnosti: Potvrzení e-mailu nebo odpověď na kontrolní otázku. Pokud si vzpomenete na odpověď na otázku, můžete heslo změnit, odpovídat na otázku. Pokud si nepamatujete potvrzení e-mailové adresy, systém odešle e-mail na e-mailovou adresu uvedenou v registračním čísle.

Resetovat ID Apple pomocí programu Tenorshare 4UKEY

Tenorshare 4UKEY Utility je navržen speciálně pro odemknutí iPhone v případech, kdy je zapomenut heslo ze zařízení. Jedním z důležitých funkcí programu je resetovat ID Apple na iPhone / iPadu bez hesla, které bude použito v tomto případě.

Stáhnout 4ukey z oficiální webové stránky Tenorshare a nainstalovat jej do počítače / Mac. Připojte zařízení k počítači a program automaticky detekuje zařízení, vyberte funkci „Odstranit Apple ID“

V novém okně Utility klikněte na „Start“ a 4ukey začne mazat ID Apple

Po odstranění ID Apple můžete nakonfigurovat nové Apple ID a přihlásit se k němu.

 • jeden. Je-li funkce „Najít iPhone“ povolena, může 4ukey odstranit ID Apple, ale data nelze uložit na zařízení IOS 10 zařízení 10.2 a nižší. Po úspěšném odstranění Apple IDS neobnovujte tovární nastavení. V opačném případě lze přístroj jednoduše aktivovat pomocí bývalého Apple ID.
 • 2. Pokud je zařízení vypnuto funkce „Najít iPhone“, pak po několika sekundách bude Apple ID úspěšně odebráno z vašeho zařízení. Vaše data budou ztracena po vyjmutí Apple ID, pokud je přístroj pod iOS 10.2,
 • 3. Pro neaktivované zařízení nebo IOS 11.4 a vyšší, který zahrnoval funkci „Najít iPhone“, tato funkce není podporována.

Jak obnovit heslo Apple ID pomocí hesla zámku obrazovky iPhone

Odemkněte svůj iPhone a klepněte na položku Nastavení Apple ID, ICLAD, iTunes a Application Store

Stiskněte iTunes a App Store

V horní části obrazovky klepněte znovu na identifikátor Apple (E-mailová adresa). V této době se zobrazí nová okna, klikněte prosím na „Iforgot“.

Zadejte přístupový kód pro přístup k telefonu Obnovit heslo Apple ID.

Poslední krok, nainstalujte nové heslo Apple ID.

Po instalaci nového hesla můžete znovu použít Apple ID.

Často kladené otázky vyhledáváním hesla Apple ID

Můžete najít heslo Apple ID, aniž by to změnilo?

obnovit, apple, iphone, změnit, heslo

Ano. Můžete odpovědět na ovládací prvky nebo zadat konkrétní e-mailovou adresu přidruženou k vašemu ID Apple. To je oficiální způsob, jak najít ztracené Apple ID beze změny.

Co když jste zapomněli své Apple ID a heslo?

Pokud si koupíte použitý iPhone, ale nemůžete kontaktovat předchozího uživatele, můžete spustit Fonelab IOS Unlocker, abyste zcela odstranili existující účet Apple ID z vašeho zařízení iOS.

Kde najít stránku Apple ID účtu?

Klepněte na ikonu Apple na počítači Mac. V rozevíracím seznamu vyberte Nastavení systému. Vyberte účet ICLAD na postranním panelu. Můžete získat data do vstupu Apple ICloud. Nebo můžete přejít do App Store a vyberte „Zobrazit svůj účet“ v rozevíracím seznamu „Store“.

Je k dispozici zotavení účtu Apple?

Pokud nemůžete poskytnout dostatek informací o účtu Apple ID pro obnovení hesla Apple ID, můžete kontaktovat zotavení účtu Apple. Z bezpečnostních důvodů však reset hesla Apple ID trvá několik dní nebo ještě více.

Můžete najít heslo Apple ID na jiném zařízení Apple iOS?

Ano. Můžete resetovat heslo Apple ID na svém přítele svého přítele nebo člena rodiny. Stáhněte si aplikaci Support Apple k tomuto zařízení IOS. Vyberte možnost „Hesla a zabezpečení“ v sekci „Téma“. Klikněte na „Obnovit heslo Apple ID“ a potom „Start“. Později si vyberte jiné ID Apple. Zadejte aktuální ID Apple ID, který používáte. Klikněte na tlačítko „Další“ a postupujte podle pokynů na obrazovce, abyste našli zapomenuté heslo Apple ID. Co se týče uživatelů iOS 9, můžete místo toho použít aplikaci Najít moje iPhone.

To je vše najít heslo Apple ID na zařízení Apple Mac OS X a IOS. Nic strarné Pokud jste zapomněli heslo Apple ID, můžete stále odemknout ID účtu Apple bez hesla. Chcete-li se zbavit dvoustupňových kontrol, kontrolních otázek a souvisejícího e-mailu, můžete spustit Fonelab IOS Unlocker najít a resetovat heslo Apple ID. Pokud máte stále dotazy týkající se odstranění hesla Apple ID, můžete nás kontaktovat.

Fonelab pomáhá odemknutí obrazovky iPhone, odebrat ID Apple nebo heslo, odebrat otevřené časy nebo omezení hesla v sekundách.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS