Jak obnovit fotografie na iPhone po odstranění. Další fotografie pro obnovu řešení pro obnovení vzdálených fotografií na Android, Mac a PC

Jak opravit, když náhle zmizely fotografie iPhone

Fotografie iPhone zmizely náhodou? Nepropadejte panice, přečtěte si tento příspěvek, abyste zjistili, proč fotografie zmizely s iPhone a jak vrátit chybějící fotografie. Všechny iPhone jsou podporovány a dokonce i poslední iPhone 12.

V současné době se stále více a více lidí zvyklí používání iPhone pro fotografování a ukládání fotografií, takže iPhone se pro nás stane důležitým nástrojem. Není to však také jediný případ, kdy se naučíte, že iPhone zmizel fotografie náhodou. V takové situaci můžete trochu rozptýlit, ale stojí za zmínku, že existuje něco, co můžete udělat, abyste vrátili chybějící fotografie na iPhone. Tento článek vám poskytne všechna rychlá a efektivní řešení, která vám pomohou opravit. Ale před tímto je lepší znát důvod, proč fotky z iPhonu náhle zmizely, aby se tomuto problému vyhnout příště. Níže jsou uvedeny některé hlavní důvody pro problém, viz.

Co je to zotavení iPhone

Apple pokračuje ve zlepšení čočky na iPhone. Uživatelé nyní mohou fotografovat ultra-vysoce jasnost na jejich iPhone zařízení, která také zabírají více prostoru. Dokonce i váš iPhone má 64 GB, 128 GB nebo 256 GB, množství paměti je stále omezené. Takže musíte často vymazat své fotografie zdarma.

Renovace fotografií iPhone. Jedná se o profesionální software pro obnovu dat iOS, který je k dispozici pro fotografie a video po odstranění bez jakéhokoliv zálohy.

Nejprve, když odstraníte fotografie na iPhone, IOS označí úložiště jako prázdný a bude čekat na nová data. To znamená, že vzdálené fotografie jsou stále v zařízení, než jsou přepsány novými soubory. Obnovení fotografií z iPhone Umožňuje skenování paměti iPhone a zobrazení smazaných fotografií.

Pokud chcete obnovit fotografie z iCloud nebo zálohování iTunes, musíte obnovit celou zálohu na vašem iPhone, který restartuje zařízení iOS. Obnovení fotografií z iPhone umožňuje otevřít zálohu Icloud / iTunes a přijímat fotografie z iPhone.

Jaký je však nejlepší program pro obnovení fotografií iPhone? Kritéria by měla zahrnovat:

Výkonný nástroj pro obnovu iPhone musí mít pohodlný Inteeis a snadné najít to, co chcete.

Mnoho faktorů může vést ke ztrátě fotografií iPhone, takže musí být schopen obnovit fotografie z iPhone v různých situacích.

Výkonnost je důležitý a nejlepší využití fotografií iPhone musí mít podporu zrychlení pro urychlení procesu.

Funkce náhledu je nezbytná pro selektivní zotavení. Profesionální nástroj pro obnovu fotografií pro iPhone je schopen zobrazit náčrtky ztracených fotografií.

Vzhledem k tomu, že rychlost zotavení je poměrně vysoká mezi nejlepšími programy pro obnovení fotografií iPhone, stojí za to.

způsobů, jak obnovit vzdálené fotografie z iPhone

Vrátit vzdálené fotografie z nedávno vzdálené 30 dní (bez zálohování)

Tento způsob obnovení vzdálených fotografií z iPhone nabízí Apple. To vám umožní obnovit fotografie z iPhone přímo, bez jakýchkoliv nástrojů. Ale má určitá omezení:

iPhone by měl pracovat v iOS 8 nebo novějším.

Tyto fotografie můžete vrátit, smazat do 30 dnů.

Krok 1 Tab „Foto“ na vašem iPhone „Alba“ na iPhone.

Procházejte seznam alb a vyberte možnost „Nedávno vzdálené“. Zde najdete všechny skici fotografií, které byly odstraněny z fotoaparátu. Každý z nich má číslo, které ukazuje, jak dlouho můžete tuto fotografii dlouho obnovit. Můžete je zobrazit.

Krok 2 Získejte smazané fotografie z iPhone

Po kontrole všech vzdálených fotografií, které chcete obnovit, klepněte na tlačítko „Obnovit“ a obnovte je. Můžete obnovit jednu vzdálenou fotografii nebo několik vzdálených fotografií.

Vraťte se do „Alba“ nebo „Fotky“ a vy, jako obvykle, najděte své získané fotografie ve filmu.

Pokud jsem však smazal fotografie po 30 dnech, je možné obnovit vzdálené fotografie z iPhone?

Obnovení fotografií iPhone A iPhone (bez zálohování) (nejjednodušší)

Pokud odstraníte fotografie více než 30 dnů, lépe se obraťte na software pro zpracování dat iPhone.

  • Obnovit smazané fotografie z iPhone přímo bez zálohování.
  • Obnovení ztracených fotografií z iTunes a zálohování Icloud.
  • Kompatibilita s iPhone 12/11 / x / 8 plus / 8/7 plus / 7 / SE / 6S plus / 6S / 6 plus / 6 / 5S / 5C / 5 / 4S / 4/4 / 3GS, iPad Pro, iPod a t. D.
  • Zálohování dat pro iPhone v počítači v jednom kliknutí.

Ujistěte se, že iTunes. Nejnovější verzi na PC.

Nespouštějte itunes současně při použití softwaru.

Stáhnout, nainstalovat a spustit iphone fotografie zotavení na vašem počítači. Vyberte „Obnovit ze zařízení IOS“ a připojte iPhone k počítači. Počkejte několik sekund a tento program automaticky detekuje zařízení.

Pokud váš iPhone běží iOS 7 nebo novější, musíte jít na kartu Důvěra na vašem iPhone, abyste úspěšně skenovali data pro iPhone.

Pro iPhone 4 / 3GS musíte udělat další 3 kroky před pokračováním procesu obnovy fotografií.

Udržujte zařízení iOS v ruce a klepněte na tlačítko Start.

Stiskněte a podržte tlačítka napájení a „Domovská stránka“ přesně 10 sekund.

Uvolněte tlačítko napájení a podržte tlačítko „Home“.

Krok 2 Obnovení fotografií a obrázků na filmu a fotobibelectric

Vyberte soubory fotografií, které chcete obnovit (všechny fotografie nebo pouze smazané fotografie) a klepněte na tlačítko Obnovit. Vzdálené fotografie ve filmu a foto knihovně budou obnoveny a uloženy na místním disku.

Velmi snadné vrátit smazané fotografie z iPhone přímo.

Existují ještě otázky „Mohu obnovit navždy vzdálené fotografie z mého iPhone?“

Samozřejmě, pokud jste někdy udělali zálohu iPhone.

Pokud uložíte zálohování iTunes v počítači, prostě jděte na cestu 3.

Obnovit vzdálené fotografie z zálohování iTunes (zdarma, ale zničí všechna aktuální data)

Chcete-li obnovit vzdálené fotografie z zálohování iTunes, musíte věnovat pozornost následujícím tipům:

Najděte počítač, na kterém jste vytvořili zálohu fotografií iPhone.

Všechna data budou vymazána a nahrazena zpětným zálohováním iTunes.

Spusťte iTunes v počítači. Je lepší, abyste se ujistili, že iTunes je poslední verze.

Krok 2 Restaurování fotografií iPhone z iTunes

Připojte iPhone k počítači, najděte ikonu iPhone a klepněte na něj. Přejít „Přehled“ „Obnovit zálohování“ Chcete-li obnovit iPhone pomocí zálohy.

Pak se všechny vaše fotografie vrátí do vašeho iPhone.

obnovit, fotografie, iphone, odstranění

Nicméně, nechcete násilně obnovit všechna data.

Zkuste cestě 4, aby selektivně obnovili smazané fotografie z iTunes.

Zobrazení a vyhledávání vzdálených fotografií iPhone s zálohováním iTunes

Tak, iPhone obnovení dat stále funguje k dosažení cíle, selektivní obnovení vzdálených fotografií, ne mytí všech dat.

Zvolte „Obnovit z zálohovacího souboru iTunes“. Tento software automaticky zjistí zálohu iTunes v tomto počítači. Zvolte, že zálohování iTunes, které chcete, klepněte na tlačítko „Start Scanning“ pro spuštění procesu skenování iTunes.

Poznámka: Pokud je zálohování iTunes šifrovaných (záložní soubor s blokováním obrázku), musíte zadat heslo pro skenování. Pokud jste zapomněli heslo iTunes, nebojte se, klikněte zde pro opravu zapomenutého hesla iTunes.

Extrakce konečně vzdálených fotografií z zálohy ICLAD

Po zotavení fotografií z záložních souborů ICLOUD budou všechna data na iPhone nahrazena tímto zálohováním a zmizí navždy. Je to hrozné, pokud obvykle vytvoříte záložní kopie vašich dat, můžete tento přístup vyzkoušet. Tato alternativa nevyžaduje použití nástrojů třetích stran, můžete to udělat sami.

Tip: IOS Data Exporter je komplexní nástroj pro zálohování iPhone a nástroj pro obnovu dat. S ním můžete vytvořit zálohu těchto souborů iPhone z počítače, včetně fotografií, videí, kontaktů, textových zpráv a další, s jedním kliknutím. Zároveň umožňuje selektivně obnovit data ze zálohy, aniž byste museli odstranit jiný obsah, když ji potřebujete.

Přejděte na „Nastavení“ na obrazovce iPhone a klepněte na tlačítko „Výstupní pásmo“ a získejte nejnovější verzi IOS.

Přejít na Nastavení → Obecné → Obnovit a potom vyberte Vymazat veškerý obsah a nastavení.

Najděte asistent konfigurace, vyberte možnost Obnovit ze zálohy »Na obrazovkách aplikací a dat. Zadejte ICloud a pak můžete vybrat záložní balíček, který obsahuje vzdálený obraz pro obnovení.

Použijte místní zálohování

Pokud je záloha uložena na maku nebo počítači s Windows, můžete se také vrátit k předchozí verzi. Pokud je na počítači dostatek místa, proveďte nový zálohování. Potom:

  • Připojte počítač k počítači pomocí lightnin kabelu a otevřete iTunes (nebo Finder, pokud máte Macos Catalina a novější).
  • V programu vyberte požadovaný iPhone a klepněte na tlačítko Obnovit z tlačítka Kopírovat.
  • Vyberte požadovanou kopii z dostupného seznamu, klepněte na tlačítko „Obnovit“. Pokud je záloha šifrována, zadejte heslo.
  • Počkejte na konec procedury. Odpojte zařízení po restartu a počkejte, zda chcete synchronizovat s počítačem. Po dokončení synchronizace může být zařízení zakázáno.

Bohužel, iTunes a Finder nenavrhují dílčí zálohování dat, takže když se vrátíte na starou verzi, ztratíte nedávná data (která však mohou být ručně nalití do iCloud nebo jiné služby).

Pokud používáte služby třetích stran (například prostřednictvím ICAREFONE ze stejných vývojářů), mohou vám ušetřit čas a nervy díky schopnosti přistupovat k jednotlivým souborům. Zkontrolujte, zda to určitě nebude nadbytečný.

Jak obnovit smazané fotografie z iPhone bez zálohování

iPhone Foto Data Recovery je profesionální aplikace, která umožňuje obnovit vzdálené / zmizené fotografie v režimech 3: Obnovení zařízení IOS; Obnovení z iTunes Zálohování a zotavení z ICloud zálohování. Kromě toho můžete obnovit jiný obsah, jako jsou kontakty, textové zprávy, video, protokoly hovorů, zprávy WhatsApp, kalendáře a další s iPhone XS / XR / X / 8/1 (Plus) / SE / 6S (Plus) / 6 (Plus) / 5, iPad / iPod zařízení.

Spusťte program a připojte svůj iPhone

Spusťte program v počítači a připojte iPhone k počítači. Zobrazí se následující hlavní okno.

Vyberte Smazané fotografie na iPhone

Pokud chcete obnovit smazané nebo ztracené snímky na zařízení iPhone 8, vyberte možnost „Gallery“ a klepněte na tlačítko Další pro spuštění procesu skenování.

Poté bude program spustit skenování fotografií z iPhone 8, včetně ztracených a existujících.

Obnovení vzdálených fotografií na iPhone 8

Po skenování můžete zobrazit všechny ztracené fotografie na vašem iPhone 8 ve formě náčrtků. Označte „Fotografie“ pro výběr všech fotografií nebo zkontrolovat soubor fotografií jeden vpravo. Poté klikněte na „Obnovit“ a začněte obnovit vzdálené obrázky iPhone.

Možnost 6. Jak obnovit smazané fotografie a video stažením fotografií z Apple Photo Stream nebo Icloud Photo Library

Je také možné obnovit vzdálené fotografie z ICLAD, i když chybí v ICLAD nebo iTunes Zálohování. Chcete-li to provést, je třeba zobrazit data Apple Photo Stream pro svůj účet a knihovnu ICLOUD. Photo Stream a knihovna fotografií mohou obsahovat různé fotografie, takže je důležité zkontrolovat obojí.

Opět platí, že můžete použít extraktor zálohování iPhone ke stažení snímků z každého zdroje. Budete muset použít placenou verzi.

Zadejte svůj účet iCloud přes extraktor zálohování iPhone.

Klikněte na účet Icloud v sekci Icloud účty na levém podokně.

Odtud si můžete vybrat knihovnu fotografií a stahování souborů a stahování souborů.

Chystá se stáhnout z ICloud Photo Library

Obnovení smazaných fotografií z nově vzdálené aplikace složky v aplikaci pro aplikaci iPhone

Pokud jste nezmazali fotografie z složky „Nedávno vzdálené“, bude iOS ukládá tyto fotografie do 30 dnů. Zde je, jak je obnovit:

Přejděte na aplikaci „Fotky“. Přejděte do složky „Nedávno vzdálené“. Klikněte na „Vybrat“ v pravém horním rohu. Vyberte možnost Obnovit vše nebo vyberte jednotlivé fotografie, které chcete obnovit. Poté vyberte možnost Obnovit.

Pokud používáte knihovnu ICLOUD, můžete také obnovit smazané fotografie z „Nedávno vzdálené“ sekce na ICLAD.COM, a tak můžete také vrátit fotografie na iPhone.

Pokud je to více než 30 dnů, budou tyto vzdálené fotografie automaticky odstraněny. Ale pokud jste již synchronizovali iPhone s iTunes, vaše fotografie musí být již zkopírovány do počítače, stále máte možnost obnovit fotografie iPhone z zálohování iTunes.

Jak nejlépe ukládat fotografie na iPhone

Neztratíte fotografie z důvodu náhodné chyby nebo chybových chyb, je nutné zvážit několik možností pro uchovávání rezerv.

Nejvíce nezřetelných způsobů, jak můžete přidělit:

Zmíněné metody však nejsou trvanlivé. Vytištěné fotografie jsou zvýrazněny a flexibilní. PC může létat pevný disk. A další informace o úložicích informací mohou být ztraceny.

Takže nejlepší volba je mrak. Níže je uveden tabulku s komparativními charakteristikami nejoblíbenějších úložišť mezi uživateli.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS