Jak obnovit fotografie v zařízení Samsung Galaxy

Jak obnovit fotografie z rozbitého telefonu Samsung Galaxy

Selena Comez Aktualizováno 13. Března 2018

Závěr: Tato stránka vás seznámí s jednoduchým řešením pro obnovu poškozených dat Samsung. Obnovení fotografií z telefonu Samsung s rozbitým displejem, černou obrazovkou, poškozením vodou nebo jiným poškozením pomocí vynikajícího nástroje Android Broken Data Retrieval.

Dnes ráno se mi rozbil displej telefonu Samsung Galaxy S7 poté, co mi vypadl z kapsy bundy. Telefon se stále spouští, ale nic se nezobrazuje. V telefonu mám uloženo mnoho cenných rodinných fotografií. Potřebuji získat tyto fotografie z rozbitého zařízení. Mohu nějak použít?

Zažili jste někdy deprimující situace, jako je rozbití zařízení: prasklá obrazovka, poškození vodou, černá obrazovka, zamrznutí v zaváděcím režimu atd. Д. Při používání telefonu Samsung. V těchto situacích si pravděpodobně myslíte, že nejhorší je, že nemáte přístup k cenným datům, zejména k fotografiím a dalším datům, která byla uložena v rozbitém zařízení a která jsou pro vás důležitá. Měli jste někdy porouchaný Samsung a nemohli jste najít způsob, jak z něj získat fotografie?? Chcete-li obnovit fotografie z rozbitého telefonu Samsung, pokusíme se vám nabídnout způsob, jak získat soubory z rozbitého telefonu.

Obnovit nedávno smazané fotografie a videa z koše v galerii (do 15 dnů)

Pro uživatele iPhonu: pokud omylem smažete fotografie na iPhonu (iOS 8 nebo novější verze iOS), můžete do 30 dnů obnovit smazané fotografie a videa v nedávno smazaném albu v aplikaci Fotky, pokud byly tyto fotografie a videa smazány déle než 30 dnů, vše se automaticky odstraní. 4 způsoby obnovy smazaných fotografií na iPhonu (s povoleným iOS 13)

Funkce nedávno smazaných fotografií na iPhonu je velmi užitečná, když omylem smažeme fotografie, můžeme je rychle obnovit v krátkém čase. Moderní smartphony Samsung Galaxy mají podobnou funkci „Nedávno smazané“, která se nazývá Koš (nebo Koš) a nachází se v aplikaci Galerie.

Pokud ze svého telefonu Samsung Galaxy S10 / S9 / S8 / S7 nebo jiného telefonu Samsung Galaxy odstraníte fotografii nebo video, budou tyto odstraněné soubory přesunuty do koše a po 15 dnech budou tyto již odstraněné fotografie / videa automaticky nenávratně odstraněny. Všechny nedávno smazané fotografie a videa však můžete do 15 dnů obnovit z koše galerie. Podle těchto jednoduchých kroků obnovíte nedávno odstraněné fotografie v zařízení Galaxy S10, S10 Plus a S10e z koše (nebo koše):

Je otevřena aplikace Galerie Klepněte na tři tečky v pravém horním rohu obrazovky. Vyberte možnost Koš, pak můžete najít všechny nedávno smazané fotografie a videa. Vyberte fotografie nebo videa, která chcete vrátit. Nakonec jednoduše klepněte na možnost Obnovit v dolní části. Všechny vybrané fotografie a videa budou vráceny do alba „Galerie“, kde se nacházely.

Tipy. Než budete moci obnovit smazané fotografie a videa ze zařízení Samsung prostřednictvím složky Galerie Koš nebo Koš, je třeba vědět několik věcí:

obnovit, fotografie, zařízení, samsung

Nedávno smazané pomáhá obnovit pouze ty, které jste smazali, ale ne trvale odstraněné z telefonu Samsung. Jinými slovy, je to omezeno na odstranění těchto fotografií z Galerie, nikoli na jejich odstranění ze složky Koš nebo Koš.

Koš galerie ukládá smazané fotografie pouze po dobu 15 dnů, po uplynutí této lhůty jsou automaticky odstraněny ze složky Koš galerie. Takže vaše fotografie byly před několika dny odstraněny ze zařízení Samsung 30, byly již trvale odstraněny. Pokud chcete smazané obrázky a videa vrátit, přejděte do koše a co nejdříve je obnovte.

Tipy, jak zabránit odstranění fotografií ze zařízení Samsung Galaxy

Je také důležité udělat něco, abyste zabránili odstranění fotografií ze zařízení Samsung Galaxy. A zálohujte své fotografie. Je dobrý způsob, jak. Pravidelně zálohujte své zařízení Samsung Galaxy. Takže se nemusíte obávat ztráty fotografií ze zařízení. Pokud dojde ke ztrátě/vymazání fotografií Samsung, můžete smazané fotografie Samsung obnovit z předchozí zálohy.

Zálohování zařízení Samsung pomocí softwaru třetích stran

K zálohování zařízení Samsung Galaxy můžete zvolit také software třetích stran a skvělou práci za vás odvede FoneLab, který jsme zmínili výše. To poskytuje funkci, Zálohování a obnovení dat systému Android, která vám umožní snadno zálohovat telefon Samsung Galaxy. Data můžete obnovit ze zálohy, kterou jste vytvořili později.

Zálohování zařízení Samsung pomocí oficiálního balíčku pro PC

Pro soubory včetně fotografií, kontaktů, SMS zpráv, protokolů hovorů atd. Д., Můžete je uložit do počítače pomocí oficiální zálohovací aplikace Samsung, například Samsung Smart Switch nebo Samsung Kies. Smart Switch vám dává možnost zálohovat důležitá data ze zařízení Samsung Galaxy na externí kartu SD. Samsung Kies umožňuje zálohovat a obnovovat data ze zařízení Samsung.

Zálohování zařízení Samsung pomocí cloudového úložiště

Kromě toho můžete zálohovat svůj Samsung Galaxy pomocí cloudového úložiště. Pokud jste na cestách a nemůžete se dostat k počítači, můžete zálohovat, sdílet a ukládat ze služby Dropbox na Disk Google nebo OneDrive.

Mohou vám výše uvedené tipy pomoci obnovit fotografie ze zařízení Samsung Galaxy?? Pokud máte nějaké problémy nebo nové nápady ohledně tohoto příspěvku, napište nám komentář níže.

obnovit, fotografie, zařízení, samsung

Jak zálohovat fotografie z telefonu se systémem Android nebo iPhone? Tento článek obsahuje seznam užitečných řešení pro telefony se systémem Android.

Chcete upravovat videa pořízená společností Samsung? V tomto příspěvku se dozvíte, jak upravovat videa Samsung pomocí aplikace Samsung Video Editor.

Zapomněli jste heslo Samsung? Jak získat přístup k souborům Android a zálohovat je ze zamčeného zařízení Samsung?

Nejlepší způsob obnovy obrázků ze zařízení Samsung Galaxy

Fonelab. Obnova dat Android je zde velmi doporučována. Tento program může být nejúčinnějším způsobem obnovy smazaných nebo ztracených fotografií ze zařízení Samsung Galaxy. Podporovány jsou i modely Samsung Galaxy S8 / S7 / S6 / S6 Edge / S5 / S4 / Note 4 atd. Podporuje formát obrázku.Jpg.Png.Gif.Bmp.Webp.Tiff. Program je opravdu dobrý pro obnovu jakýchkoli dat systému Android z interní paměti nebo karty SD. Kromě fotografií umožňuje Android Data Recovery obnovit smazané kontakty, SMS zprávy, videa, WhatsApp chaty a další. Kromě Samsung Galaxy podporuje software i další značky Androidu, jako jsou Sony, Xperia, LG, Huawei, HTC atd. Д.

Stáhněte si, nainstalujte a spusťte program Android Data Recovery v počítači PC nebo Mac. Připojte telefon Samsung Galaxy k počítači pomocí kabelu USB.

Povolit ladění USB, Ujistěte se, že jste v telefonu Samsung povolili ladění USB, aby zařízení mohlo být rozpoznáno programem Android Photo Recovery.

Pro telefon se systémem Android se systémem 2.3 nebo starší: Zvolte Nastavení“ „Aplikace“ „Vývoj“ „Ladění přes USB“.

Pro telefony se systémem Android se systémem 3.0. 4.1: Přejděte do „Nastavení“, „Nastavení pro vývojáře“, „Ladění USB“.

Pro telefon se systémem Android se systémem 4.2 nebo později přejděte do „Nastavení“, „O telefonu“ 7krát stiskněte „Číslo sestavení“, dokud se neobjeví zpráva „Jste v režimu pro vývojáře“. Vraťte se do „Nastavení“ a klikněte na „Nastavení pro vývojáře“ a povolte „Ladění USB“.

Krok 3 Vyberte typ fotografie, kterou chcete obnovit Samsung

Po připojení zařízení se zobrazí rozhraní umožňující vybrat typ souboru, který chcete obnovit. Chcete-li obnovit smazané fotografie ze zařízení Samsung Galaxy, vyberte možnost Galerie, klepněte na tlačítko „Další“ v pravém rohu a pokračujte dále.

Poznámky: Aplikace Galerie ukládá obrázky pořízené a uložené v telefonu Samsung Galaxy, přenesené z počítače nebo přes Bluetooth, jakož i pořízené snímky obrazovky, zatímco Knihovna obrázků ukládá obrázky z mezipaměti aplikací a t. Д.

Krok 4 Povolte Android Data Recovery skenovat data

V telefonu Samsung by se mělo zobrazit dialogové okno s požadavkem na udělení nebo neudělení oprávnění k obnově fotografií Android. Klepněte na tlačítko Povolit / Udělit / Autorizovat a aplikace Android Data Recovery bude mít přístup k fotografiím ze zařízení Samsung Galaxy.

Krok 5 Náhled a obnovení fotografií Samsung Galaxy

Android Data Recovery brzy prohledá data vašeho Samsungu Galaxy. Rychle uvidíte, že všechny vybrané soubory budou roztříděny do kategorií podle pořadí. Klepnutím na položku Galerie můžete procházet položky fotografií v hlavním rozhraní, včetně smazaných, které jsou označeny červeně, a stávajících, které jsou označeny černě. V registrované verzi si můžete zobrazit libovolnou fotografii v plné velikosti poklepáním na ni. Případně můžete povolit tlačítko Zobrazit pouze smazané položky, abyste našli všechny smazané obrázky Samsung Galaxy. Vyberte je a stisknutím tlačítka Obnovit obnovte fotografie ze zařízení Samsung Galaxy. Fotografie budou uloženy ve formátu JPG nebo PNG.

Část 4 Výhody karty SD v zařízení Samsung Galaxy

V současné době jsou karty SD široce používány a jsou velmi oblíbené mezi uživateli telefonů Samsung. Jak také víte, karta SD. Je to malé úložné zařízení, které používá mnoho uživatelů Samsungu kvůli jeho malé velikosti. Používání karty SD v zařízení Samsung Galaxy přináší mnoho výhod, které jsou uvedeny níže:

Rozšiřuje paměť telefonu

První výhodou použití karty SD je, že můžete snadno rozšířit paměť telefonu. Pokud má váš telefon Samsung omezený prostor v interním úložišti, můžete použít kartu SD a zvýšit tak kapacitu úložiště v telefonu. Karta SD bezpochyby. Je to jeden z nejjednodušších a nejefektivnějších způsobů, jak získat další úložný prostor v telefonu.

Obnovení fotografií

Pokud obnovujete fotografie z karty SD, a ne ze zařízení pomocí programu Recoverit Photo recovery, můžete mít větší šanci na obnovu. Umožňuje také snadno obnovit smazané fotografie a software pro obnovu fotografií nabízí 96% míru obnovy na kartě SD.

Karta SD. Je to přenosné a vyměnitelné zařízení, takže můžete snadno přenášet data z jednoho zařízení do druhého. Mnoho uživatelů používá kartu SD jako prostředek pro přenos dat mezi dvěma zařízeními. Kromě toho můžete snadno přistupovat ke kartě SD v systému a můžete k tomu použít čtečku karet.

Víte také, že telefon Samsung s větší vnitřní pamětí je dražší než telefon s menší vnitřní pamětí. Takto si můžete koupit kartu SD namísto telefonu Samsung s větším úložným prostorem.

Používání karty SD k ukládání fotografií je proto dobrým zvykem. Ve výchozím nastavení se fotografie a videa v zařízeních Samsung ukládají na kartu SD. Nedoporučuje se měnit výchozí nastavení telefonu. Když chcete obnovit zvuk nebo hudbu z aplikace WhatsApp, videí nebo filmů a fotografií v zařízení Samsung S6 nebo jiných zařízeních Samsung, je to snazší a plynulejší.

Důvody odstranění fotografií a souborů z telefonu Samsung Galaxy A5

Příčin smazaných fotografií a ztracených souborů v zařízení Samsung Galaxy může být mnoho. Zde jsou ty nejčastější:

Dobrou zprávou je, že po smazání máte velkou šanci obnovit ztracené fotografie a další soubory pomocí nástroje Samsung Data Recovery

Systém vestavěného úložiště Samsung je podobný systému počítače, takže při odstranění dat ze sady se odstraní pouze index souboru v tabulce umístění souborů, zatímco skutečné datové soubory se neodstraní, ale operační systém je označí, dokud se nepřepisují nová data.

Proto doporučujeme začít obnovovat ztracené soubory ihned, jinak bude šance na jejich obnovu po nějaké době minimální.

Jak obnovit smazané fotografie z telefonu Samsung pomocí programu

Odstranění fotografií z telefonu Samsung pomocí UltData pro Android bez rootu

Pokud vám první dvě metody nepomohly, má smysl zkusit obnovit fotografie pomocí aplikace Tenorshare UltData for Android. Tento program se snadno používá a má dobré funkce, takže je poměrně oblíbený mezi lidmi, kteří se často zabývají obnovou ztracených nebo smazaných informací. Potřebujete pouze placenou verzi. Zkušební verzi si můžete vždy stáhnout z oficiálních stránek, ale nám stačí bezplatná zkušební verze produktu. Novější verze produktu obsahují ruštinu pro snadnější ovládání.

K propojení zařízení se systémem Android a počítače použijte kabel USB. Nyní spusťte program Tenorshare Data Recovery a v hlavním rozhraní vyberte možnost Obnovit ztracená data.

Dalším krokem, který musíte udělat, je zapnout jednotku USB, což je důležité pro další kroky k nalezení smazaných fotografií v systému Android. Postupujte podle pokynů zobrazených na obrazovce.

obnovit, fotografie, zařízení, samsung

Zaškrtněte políčko „Photos“, když potřebujete vybrat typ souborů k obnově. Poté znovu stiskněte tlačítko „Další“.

Po dokončení skenování se zobrazí ztracené fotografie, které lze nyní obnovit. Označte obrázky, které chcete obnovit, a klikněte na tlačítko „Obnovit“. Všechny označené fotografie budou obnoveny během několika sekund.

Po spuštění programu se automaticky spustí vyhledávání všech médií, na kterých je možné obnovit data. Po dokončení vyhledávání vyberte médium, ze kterého byly fotografie odstraněny, a klikněte na tlačítko Skenovat zařízení Pokud znáte formát a alespoň přibližnou hmotnost souborů, které chcete obnovit, můžete před zahájením skenování nastavit filtr pro vyhledávání souborů (ve výchozím nastavení aplikace vyhledává všechny soubory o hmotnosti 100 kb nebo více). Tím se výrazně zkrátí doba potřebná k vyhledání smazaných souborů a odfiltrování nepotřebných souborů k obnově.

Po skenování vám aplikace zobrazí všechny soubory, které jsou k dispozici pro obnovení. Každý soubor si můžete před obnovením prohlédnout. Vyberte požadované fotografie, klikněte na tlačítko Uložit a pak na tlačítko Hotovo.

Kromě ukládání fotografií do telefonu nebo na USB flash disk může program také odeslat obnovené soubory na váš e-mailový účet. Chcete-li tak učinit, klikněte po výběru fotografií na tlačítko E-mail a nikoli na tlačítko Uložit. V zobrazené nabídce vyberte službu, kterou obvykle používáte pro odesílání e-mailů. Aplikace vytvoří prázdný e-mail a připojí k němu archiv s názvem DiskDiggerFound.Vyberte soubor zip obsahující obnovené fotografie. Tato funkce se může hodit lidem, kteří se chystají přenést obnovené fotografie do počítače. To je mnohem jednodušší a rychlejší, když pošlete e-mail.

A poslední věc: existuje také verze tohoto programu pro PC, takže pokud vám používání mobilní aplikace nevyhovuje, můžete si ji kdykoli stáhnout do počítače.

Jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Galaxy

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor, který píše o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a editací článků na technická témata. Technologický nadšenec a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 97 540.

V tomto článku se dozvíte, jak obnovit smazané fotografie ze zařízení Samsung Galaxy pomocí služby Samsung Cloud, aplikace Fotky Google nebo nástroje pro obnovu od třetí strany MobiSaver. Smazané fotografie můžete obnovit pouze prostřednictvím služby Samsung Cloud a Fotky Google, pokud jste do cloudu nahráli jejich kopie.

Otevření nastavení systému Android. Klepněte na růžovou ikonu s bílým ozubeným kolečkem na panelu aplikací. Pokud jste si nedávno vytvořili kopii dat v cloudu Samsung Cloud, budete je moci obnovit z telefonu.

Přejděte dolů a vyberte možnost Cloud a účty. Je téměř na konci stránky.

Přejděte dolů a vyberte možnost Fotografie. Pokud se rozhodnete obnovit pouze jednu kategorii dat, ostatní zůstanou nedotčeny.

Jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Galaxy

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je spisovatel a redaktor, který píše o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a editací článků na technická témata. Nadšenec do všeho, co souvisí s technologiemi, a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 97 540.

V tomto článku se dozvíte, jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Galaxy pomocí služby Samsung Cloud, aplikace Fotky Google nebo softwaru pro obnovení MobiSaver od třetí strany. Smazané fotografie můžete obnovit prostřednictvím služby Samsung Cloud a Fotky Google pouze v případě, že jste do cloudu nahráli jejich kopii.

Otevření nastavení systému Android. Klepněte na růžovou ikonu s bílým ozubeným kolečkem na panelu aplikací. Pokud jste si nedávno vytvořili kopii svých dat ve službě Samsung Cloud, můžete je z telefonu obnovit.

Přejděte dolů a vyberte možnost Cloud a účty. Je téměř na konci stránky.

Přejděte dolů a vyberte možnost Fotografie. Pokud vyberete pouze jednu kategorii dat k obnovení, ostatní zůstanou nedotčeny.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS