Jak obnovit heslo k obrázku systému Android

Jak obnovit heslo systému Android?

Uživatelé chytrých telefonů často zapomínají různá důležitá hesla. k účtu Google, k různým aplikacím, ale také se stává, že neznají heslo k zámku obrazovky! Přestože se toto heslo používá až několik desítekkrát denně, může se někdy stát, že se stane. Někdy k tomu dochází proto, že zařízení nebylo dlouho používáno, a někdy v důsledku vtipu kamaráda nebo neúmyslného jednání dětí. Stále můžete získat přístup ke svému zařízení. shrnuli jsme nejjednodušší a nejefektivnější způsoby, jak obnovit heslo k obrazovce systému Android.

Jak obnovit heslo pro systém Android, když ho zapomenete? Ve smartphonu se systémem Android verze 4.4 a níže můžete obrazovku odemknout pomocí údajů účtu Google. Předpokladem však je, že blokovaný smartphone je připojen k síti Wi-Fi.

Úmyslné zadání nesprávného hesla/kódu PIN/vzoru zámku 5krát. Po půl minutě se zobrazí oznámení, že v pokusech lze pokračovat.

obnovit, heslo, systému, android

V dolní části obrazovky vyberte možnost „Forgot Pattern“.

Při odemykání budete vyzváni k zadání uživatelského jména (e-mailu) a hesla k účtu Google zaregistrovanému v telefonu. K odemknutí můžete použít také záložní kód PIN, pokud jste jej nastavili dříve.

Je možné odemknout vzor nebo kód PIN, pokud jej zapomenete?

Pokud osoba z nějakého důvodu zapomněla svůj přístupový kód nebo dokonce kód PIN, není třeba panikařit. Je docela dobře možné získat přístup ke svému gadgetu. Existuje více než jeden účinný způsob, jak to udělat. Standardní metoda obnovení přístupu je následující.

Systém Android má skvělou funkci Smart Lock. Umožňuje odstranit jakýkoli typ blokování, ale pouze pokud je povoleno. K tomu je třeba provést alespoň jednu akci, která byla předem definována uživatelem telefonu. Tato akce by měla být odvolána a zopakována.

Důležité! Pokud nebyl předem nastaven zámek Smart Lock, tato metoda nepomůže odstranit grafický nebo jiný zámek ze zařízení.

Režim obnovení pomáhá odstranit všechny typy ochrany

Jak odemknout obrazovku vstupem do nouzového režimu

Pokud používáte aplikaci třetí strany k uzamčení obrazovky s dalšími funkcemi (například vyfocení předního fotoaparátu při trojím zadání špatného hesla nebo použití vlastního textu v posuvníku apod.).Д.), pak můžete odemknout uzamčenou obrazovku zadáním zařízení do nouzového režimu.

Aktivace nabídky vypnutí na obrazovce smartphonu. Stiskněte a krátce podržte tlačítko „vypnout“.

Po přepnutí telefonu do nouzového režimu budete upozorněni. Zvolte „OK“.

Po spuštění zařízení do nouzového režimu přejděte do Nastavení, vyberte aplikaci, která telefon zamyká, a buď ji odstraňte, nebo jen vymažte data.

Po spuštění smartphonu v normálním režimu bude grafické tlačítko vypnuté.

Jak odemknout systém Android bez vzorového zámku pomocí obnovení továrního nastavení

Klávesu vzorového zámku můžete odstranit obnovením všech nastavení telefonu do továrního nastavení. Vezměte prosím na vědomí, že soubory smartphonu budou také smazány. Pokud jste si však obsah zálohovali, budete jej moci později plně obnovit. V novějších telefonech se systémem Android musíte zadat uživatelské jméno a heslo Google, abyste mohli obnovit všechna nastavení. U zařízení vydaných před rokem 2016 nebudou tato opatření nutná.

Přihlášení do režimu obnovení ve smartphonu. Způsoby přepnutí do tohoto režimu se u jednotlivých zařízení se systémem Android mírně liší.

Po vstupu do režimu obnovení vyberte možnost „Wipe data / factory reset“. Pokud jste dotázáni, zda chcete vymazat data zařízení, vyberte možnost „Ano“.

Poté vyberte možnost „Restartovat systém nyní“.

Nyní můžete obnovit všechna příslušná data ze zálohy a nastavit nové heslo / kód PIN / vzor zámku obrazovky.

Resetování grafických hesel v telefonech a tabletech Sony

Telefony a tablety se systémem Android můžete obnovit do továrního nastavení. to provedete současným stisknutím a podržením tlačítek zapnutí/vypnutí a Domů po dobu 5 sekund. Resetujte také zařízení Sony Xperia s Androidem verze 2.3 a vyšší lze provést pomocí softwaru PC Companion.

Podobně jako u předchozích telefonů by měl být při odemykání zámku vzoru LG obnovením továrního nastavení telefon vypnutý a nabitý. Resetováním telefonu se z něj vymažou všechna data.

 • Lgnexus 4. stiskněte a podržte současně tlačítka hlasitosti a napájení po dobu 3-4 sekund. Zobrazí se obrázek androida ležícího na zádech. Pomocí tlačítek hlasitosti vyhledejte režim obnovení a stisknutím tlačítka zapnutí/vypnutí potvrďte výběr. Zařízení se restartuje a zobrazí se android s červeným trojúhelníkem. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítko zvýšení hlasitosti po dobu několika sekund, dokud se nezobrazí nabídka. Přejděte do Nastavení. Obnovení továrních dat, vyberte „Ano“ pomocí tlačítek hlasitosti a potvrďte tlačítkem napájení.
 • LGL3. stiskněte současně tlačítko „Home“, „Sound Down“, „Power“.
 • Lgoptimushub. stiskněte současně tlačítko snížení hlasitosti, tlačítko domů a tlačítko napájení.

Doufám, že se vám podařilo odemknout zámek vzoru v telefonu se systémem Android pomocí těchto pokynů. Také doufám, že jste tento návod potřebovali, protože jste zapomněli heslo, a ne z jiného důvodu. Pokud tento návod nefunguje pro váš model, napište mi prosím do komentářů a já se vám pokusím co nejdříve odpovědět.

Jak obnovit grafické heslo v systému Android?

Potřebuji resetovat grafické heslo bez ztráty dat. Ať čtu kdekoli, všichni navrhují možnost ztráty všech mých dat.

Zde jsou 4 způsoby, jak odemknout systém Android, pokud jste zapomněli heslo, které určitě fungují.

První způsob obnovení hesla prostřednictvím služby Gmail. K tomu je třeba 10krát zadat chybnou klávesu, načež se zobrazí zpráva, že počet pokusů je vyčerpán, a budete vyzváni k napsání adresy. Pokud byl správný, měl by se klíč se vzorem odemknout.

Druhá možnost umožňuje obejít zámek a není vhodná pro všechna zařízení se systémem Android. K tomu potřebujete:

 • Zavolejte a zvedněte telefon;
 • Stiskněte tlačítko Domů;
 • Přejděte do obecných nastavení;
 • Pokud se jedná o nainstalovanou aplikaci, musíte ji najít v seznamu nainstalovaných aplikací a odstranit nebo vymazat všechna data;
 • Pokud je klíč nainstalován standardním způsobem, vyberte v nastavení možnost „zabezpečení“ a úplně dole klikněte na „vymazat přihlašovací údaje“.

Třetím způsobem resetování grafického hesla je počkat, až se vybije baterie a zobrazí se okno s varováním, a pak postupovat jako v předchozím případě.

Čtvrtý způsob odstranění klíče pomocí osobního počítače. Za tímto účelem:

Pomocí tohoto programu můžete upravovat soubory v telefonu prostřednictvím příkazového řádku. Dalším krokem je resetování grafického hesla:

obnovit, heslo, systému, android
 • Připojte telefon pomocí kabelu USB k počítači;
 • Počkejte, až bude zařízení rozpoznáno;
 • Spustit ADB;
 • Zadejte příkaz. adb shell rm /data/system/gesture.Klíč;
 • Bude navrženo restartování telefonu, souhlasíme;
 • Po zapnutí zadejte libovolný kód.

Podstata této metody spočívá v tom, že soubor s gesty je smazán.Chcete-li soubor s gesty odstranit, telefon se nabídne k restartování;. Zadejte klávesu, kde je uloženo grafické heslo.

Lze jej odstranit bez počítače pomocí průzkumníka aroma. K tomu potřebujete

 • Stáhněte si tento správce souborů na flash disk, jedná se o archiv zip;
 • Přejít na zotavení;
 • Pomocí ovladače zvuku najděte možnost install zip from sdcard a vyberte ji pomocí tlačítka on/off;
 • Přejděte ke staženému archivu a vyberte jej stejným způsobem.
obnovit, heslo, systému, android

Otevře se jednoduchý správce s jednoduchým rozhraním pro odstranění souboru s gestem.Klíč. Postupujte stejně jako v případě počítače.

Informace se ukládají některou z následujících metod.

Vyprázdnění interní paměti pomocí Fastboot

Všechny telefony a tablety se systémem Android (kromě Samsungu) mají režim flashování nazvaný Fastboot. Po načtení mobilního zařízení do něj lze zařízení ovládat z počítače pomocí stejnojmenného nástroje. Instalace systému Fastboot a ovladače USB je popsána v samostatné příručce. Zavaděč je třeba odemknout také u smartphonů Sony, Huawei, LG, HTC, Pixel, Nexus, Motorola a některých dalších.

(!) Odemknutí zavaděče se provádí také pomocí Fastboot a při tomto procesu se vymažou data z interní paměti. Následně stačí k vymazání smartphonu provést následující kroky.

Chcete-li zařízení resetovat do režimu Fastboot, podržte během zapínání stisknuté tlačítko pro snížení hlasitosti.

Pokud je aktivováno ladění USB, můžete systém Android přepnout do režimu firmwaru pomocí příkazu ADB. Podrobně si přečtěte nejčastější dotazy na webu Fastboot a ADB, spusťte příkazový řádek (nebo PowerShell ve Windows 10) jako správce ze složky „platform-tools“, zadejte příkaz a klikněte na „Enter“:

Prostředí PowerShell musí být přidáno na začátek:

Pokud je v zařízení načten zavaděč, použijte jeden z následujících příkazů Fastboot. Tím se vymaže vnitřní paměť a zařízení se odemkne:

Chcete-li přepnout miniaplikaci ze zavaděče do systému Android, zadejte následující údaje

Funkce inteligentního zámku

Počínaje systémem Android 5.0, systém má nyní funkci Smart Lock, která umožňuje v určitých situacích vypnout zámek obrazovky. Například když je zařízení doma nebo je připojeno k zabezpečenému zařízení přes Bluetooth. V závislosti na výrobci mobilního zařízení a verzi systému Android existují různé možnosti odemykání pomocí inteligentního zámku, například rozpoznávání hlasu, detekce obličeje atd.Д.

Chytrý zámek je samozřejmě užitečná funkce, která usnadňuje používání mobilního zařízení. Zločinci však mají možnost získat přístup k osobním údajům uloženým v zařízení. Pokud například určíte kancelář jako zabezpečené místo a necháte zařízení na pracovišti, může ho kdokoli odemknout. Nastavte proto zámek Smart Lock s rozmyslem a dvakrát si rozmyslete, než ho použijete.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS