Jak obnovit heslo na iPadu bez počítače. Pokud iTunes požaduje heslo nebo dává chybu

Co když jste zapomněli heslo z iPhone nebo iPadu

V éře biometrického skenování zapomeňte na kód hesla ze smartphonu tak obtížný. Pokud se to opravdu stalo, a pak kód stále potřebujete, můžete obnovit přístup. za předpokladu, že si pamatujete heslo z vašeho Apple ID.

Pokud je zařízení povoleno na přístroji „Najít iPhone“, můžete přístroj dálkově vymazat a obnovit jej z uložené kopie. Bude také resetovat a heslo. Pro tohle:

 • Jděte do ICLAD.com.
 • Přihlaste se pomocí Apple ID a hesla.
 • Klikněte na „Najít iphone“.
 • Mapa se zobrazí na obrazovce, na kterém je bod umístění iPhone.
 • Klepněte na tento bod a v okně, které se zobrazí, vyberte možnost „Vymazat iPhone“.

Vaše zařízení bude resetováno na tovární nastavení. Můžete obnovit data prostřednictvím ICLAD nebo iTunes.

Nastavení resetování do iPadu bez nastavení hesla (heslo ICLOUD / hesla Apple ID)

Pokud si nepamatujete si heslo Apple ID / hesel nebo zakoupíte použité zařízení iOS, pokud je ID Apple blokováno a chce vymazat iPad, můžete použít iPad Unlocker pro odstranění Apple ID s iPadem bez hesla a potom resetovat iPad tovární nastavení.

Zde je návod, jak obnovit tovární nastavení iPad bez hesla ICLAD. Sledujte níže uvedené pokyny, krok za krokem:

Spusťte iPad Unlocker v počítači a připojte iPad do počítače pomocí kabelu USB.

LOCKWIPER Odemknout Apple ID

Klikněte na modul „Odemknout Apple ID“ v programu programu a klepněte na tlačítko Start Unlock. Držte iPad připojený během procesu a Lockwiper odstraní Apple ID z iPadu za několik minut.

Po vyjmutí ID Apple z vašeho iPadu můžete přepnout na jiné Apple ID nebo vytvořit nový. Můžete také aktualizovat nejnovější verzi IOS v bezdrátové síti, aniž byste ztratili jen výsledné ID Apple. A rozšíření iPad nebude vzdáleně blokován nebo odstraněno předchozí ID uživatele Apple.

Resetovat nastavení iPad bez iTunes. V iPadu přejděte na „Nastavení“ „Obecné“ Posouvání dolů a klepněte na tlačítko „Reset“ „Vymazat veškerý obsah a nastavení“. Pak je všechno připraveno. Před resetem můžete také zálohovat váš iPad.

Jak odemknout iPad mini bez iTunes

Chcete-li obnovit iPad Mini bez ztráty dat, iTunes. Nejlepší volba. Musíte odemknout iPad Mini pro vymazání veškerého obsahu. Ale obnovte zdrojová data, pokud máte záložní iTunes. Samozřejmě můžete zvolit tlačítko zpět, abyste předem uložili zdrojová data.

Krok 1 Připojte blokované iPad Mini k počítači pomocí originálního kabelu USB. iTunes začíná automaticky zjistit všechny soubory.

Krok 2 Poté můžete zálohovat iPad Mini pomocí iTunes nebo synchronizovat zařízení iOS s iTunes pomocí tlačítka FOP UP.

Krok 3 Klepněte na iPad a iTunes Obnovit resetování blokovaných nastavení iPad do továrního nastavení pro vymazání všech dat a obsahu.

Krok 4 Když se dostanete na obrazovku nastavení, můžete vybrat zotavení z tlačítka iTunes pro odemknutí iPad Mini bez ztráty dat.

Často kladené otázky týkající se odemknutí iPadu a iPad Pro

Jak opravit, jaký iPad nepřichází při odemknutí?

Držte a stiskněte napájení a hlavní tlačítko současně po dobu 7 sekund. Jakmile se váš iPad začne restartovat, uvolněte tlačítko napájení. Můžete zjistit, že iPad visí je zakázána.

Jak opravit ID Apple Nelze použít k odemknutí tohoto iPadu?

Chcete-li opravit blokovaný iPad, musíte zadat své Apple ID a heslo. Když dostanete oznámení, znamená to, že zadáte nesprávné ID Apple. Aktivace vašeho iPadu je blokována. Během této doby musíte nejprve odemknout Apple ID. Nebo můžete použít režim iTunes a obnovení, abyste odstranili heslo s blokovaným iPadem.

Bez ohledu na to, zda chcete zakázat nebo změnit zámek obrazovky, můžete přejít do aplikace Nastavení. Vyberte identifikátor a heslo nebo stiskněte ID a heslo. Zadejte kódový kód. Později můžete zakázat heslo nebo změnit heslo iPadu.

To je vše odemknout iPad bez hesla. Můžete použít Fonelab odemknout pro iOS, iTunes, Icloud, režim obnovy a Siri na obchvat blokovaný iPad. Po vyjmutí hesla iPad byste ji raději spálili v poznámkovém bloku nebo jiném místě jako zálohování.

Fonelab pomáhá odemknutí obrazovky iPhone, odebrat ID Apple nebo heslo, odebrat otevřené časy nebo omezení hesla v sekundách.

Při zamykání aktivace ICLAD

Závažnější a složitější možností. iPhone vyžaduje heslo účtu Apple ID, které bylo nakonfigurováno, když je zařízení aktivováno. Bez zadání hesla zařízení nebude přístroj používat. ani resetování nastavení ani obnovení pomocí počítače ani blikání přes režim DFU nebude pomáhat.

S ICLAD Aktivační zámek se martphone změní na cihlu. Může být demontována pouze na části, aby je používat jako dárce při opravě. Ano, a pak ne všechny podrobnosti.

Takové zamykání mohou odstranit pouze důstojníci společnosti Apple technická podpora nebo právní vlastník iPhone. Všechny blokovací údaje jsou uloženy na serverech společnosti a ne na zařízení, proto ji odemknou pomocí „nádherných“ programů a miniaplikací, z nichž je z nich se nachází na internetu, nebude fungovat.

Tímto způsobem blokováno zařízení nelze aktivovat, a pokud je aktivován. nelze ukončit ICLAD nebo zakázat funkci „Najít iPhone„.

Kromě toho je chybějící režim ztraceného režimu, který je součástí funkce „Najít iPhone“ a doplnění blokování. Když je zapnuta s smartphone, můžete volat pouze číslo označené vlastníkem, příchozí hovory jsou k dispozici.

Co dělat

Existují pouze dva způsoby, jak tento blokování zakáže, pokud neznáte heslo z Apple ID. První je obnovit zapomenuté heslo a zadat jej do zařízení. Druhým je volání podpory Apple poskytnutím šeku nákupu a požádat specialista odemknutí gadgetu.

Poslední možností je jediná v případech, kdy nejste počáteční vlastníkem iPhone, a zakoupili zařízení od ruky v takovém stavu, nebo byl zablokován při použití. Scénář zároveň je malá šance na úspěch, ale jsou.

Obnovit heslo z Apple ID

Přejděte na účet a klikněte na „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo?“. Zadejte přihlášení z účtu a klikněte na tlačítko Pokračovat. Dále vyberte jeden z metod obnovení: Odpovědi na testovací otázky, odesílání zprávy na zadané při registraci má nebo pomocí klíče pro obnovení. Postupujte podle pokynů pro nastavení nového hesla.

Odstraňte aktivaci blokování prostřednictvím podpory Apple

Připravte si krabici, zkontrolujte z nakupování a dalších dokumentů, které vám umožní prokázat své právo vlastnit zařízení. Otevřete sekci podpory a vyplňte online aplikaci, která popisuje podrobně situaci. Buďte připraveni na skutečnost, že specialisté Apple mohou požádat o další informace a navrhnout vás kontaktovat telefonicky.

Je lepší okamžitě zavolat podle čísla 8 800 333-51-73, předběžné vytváření odvolání na webu a psát jeho číslo. Pokud iPhone není v režimu zmizení, a máte v ruce v hotovosti, s názvem zboží, s vysokou pravděpodobností je vše úspěšně povoleno a zámek bude odstraněn.

V případě odmítnutí má smysl zkusit to znovu po chvíli. Všechny žádosti jsou považovány za individuálně a pravděpodobně další zaměstnanec bude schopen pomoci. Můžete také kontaktovat lokální, ale v angličtině mluvící servis.

Jak odemknout iPad přes režim obnovení

Tato metoda bude užitečná pro ty, kteří se nechtějí nepořádat s Aiklaudem. ale chápe, že musíte odemknout tabletu. Aby bylo možné provést útěk (Jailbreak) iPad stále potřebujete iTunes.

 • Připojte gadget k počítači přes USB kabel a spusťte iTunes;
 • Další, současně stiskněte a uchovávejte klávesy „Home“ a „Spánek“. To povede k nucenému restartování zařízení Apple a přepne do režimu obnovy;
 • V dialogovém okně Rozbalovací okno se iTunes automaticky vyzve k obnovení tabletu a aktualizujte jej. Stiskněte tlačítko „Obnovit„;
 • Očekávejte, že program provede všechny potřebné operace a konfiguruje iPad jako nové zařízení.

Obnovit blokovaný iPad pomocí iTunes

iTunes je rozhodně užitečný, pokud jde o resetování blokovaného iPadu, a tady, jak můžete udělat iTunes užitečné.

Situace 1 Když dříve synchronizoval iPad z iTunes

Pokud jste dříve synchronizovanou tabletu s iTunes, můžete jednoduše připojit blokovaný tablet k počítači pomocí kabelu USB. Ujistěte se, že můj iPad najdete na tabletu, jinak tato metoda nepomůže.

Po itunes rozpoznává váš tablet, přejděte do zařízení a vyberte ikonu zařízení a zadejte závěr.

Chcete-li obnovit nastavení zařízení, vyberte možnost Obnovit iPad, musíte potvrdit obnovení svého účtu Apple účet.

Situace 2 Když nikdy synchronizujete iPad s iTunes nebo povoleno najít můj iPad

Pokud se „Důvěra tohoto počítače“ zobrazí při připojení tabletu k počítači nebo najít iPad na tomto tabletu, můžete stále používat iTunes, ale musíte nakonfigurovat iPad v režimu obnovení.

Zde je návod, jak můžete použít režim obnovení a iTunes pro resetování nastavení zařízení.

Krok 1 Režim obnovy

Chcete-li zadat režim obnovení, vypněte tablet.

 • Pokud máte hlavní tlačítko na iPadu. Stiskněte a podržte tlačítko Domů a horní tlačítko. Nenechávejte je dolů, dokud se neobjevíte obrazovku režimu obnovení a připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB.
 • Pokud je na vašem iPadu ID tváře. Stiskněte a podržte tlačítko Horní a tlačítko hlasitosti. Nedovolte jim dolů, dokud neuvidíte obrazovku režimu obnovy, pak připojte tablet k počítači pomocí kabelu USB.

V tomto případě zjistí iTunes váš iPad a spustit se automaticky.

V zařízení vyberte IPAD, pro který potřebujete resetovat. Zdá se, že upozornění na váš iPad a 2 možnosti jsou nabízeny: aktualizace nebo obnovení. Zde vyberte Obnovit, chcete-li obnovit iPad.

Stahování firmwaru obnovit váš iPad bude trvat několik minut. Když je vložen firmware, iTunes začne obnovit vaše zařízení.

Váš iPad bude restartován poté, co iTunes dokončí svou práci. Můžete jej zapnout a nakonfigurovat.

 • Režim obnovení má 15minutový časový limit. Pokud celý proces trvá více než 15 minut, tablet vystupuje z režimu. Musíte opakovat všechny akce.
 • Použití režimu obnovení je spojen s rizikem. Na tabletu je 15% šance na uvíznutí v režimu obnovy. Ale nebojte se, pokud opravdu nemáte štěstí, můžete kliknout zde pro opravu problémů „HUNG v režimu obnovení“ a „iPad je zakázán“ současně.

Nejlepší způsob, jak odemknout iPad se zdravotním postižením

Mezi všechny nejdostupnější populární metody důrazně doporučujeme používat profesionální software, který může odemknout odpojený iPad bez zbytečného potíže. S FONELAB UNBLOCKER PRO IOS, nemusíte se starat o komplexní technické detaily, a také nemusejí stáhnout a instalovat těžkopádný software iTunes. Stačí připojit iPad do počítače a celý proces bude trvat déle než 10 minut odemknutí bezbariérového iPadu. Mezi další funkce patří:

 • Opravit ipad zakázán, chyba připojení k iTunes s jednoduchým kliknutím
 • Obnovení zablokované, odpojené, rozbité a neodpovídající iPad, vymazání hesla
 • Zapnutí uzamčeného zařízení, žádné heslo není vyžadováno nebo Apple ID.
 • Odstraňte aktivační zámek ICLOUD a obnovte iPad
 • Pohodlný uživatel Inteeis
 • 100% čistý a bezpečný software kompatibilní se všemi zařízeními Apple

Fonelab pomáhá odemknutí obrazovky iPhone, odebrat ID Apple nebo heslo, odebrat otevřené časy nebo omezení hesla v sekundách.

 • Pomáhá odemknutí obrazovky iPhone.
 • Odstraní ID Apple nebo heslo.
 • Odstraňte omezení času na obrazovce nebo hesla v sekundách.

Krok 1 Otevřete program. Na hlavní obrazovce vyberte modrou barvu Otřete ikonu hesla umístěná v horní části obrazovky.

Krok 2 Než začneme, musíte se připojit iPad do počítače a klepněte na tlačítko Start.

Software Krok 3 automaticky určí kategorii zařízení, typ zařízení, model zařízení a verzi vašeho iPadu. Podívejte se na správné informace na obrazovce. Poté klikněte na tlačítko Start.

Krok 4 Jakmile je proces dokončen, jednoduše klikněte na tlačítko pro odemknutí vypnutého iPadu.

Krok 5 Poslední krok zadejte „0000“ a potvrďte kliknutím na tlačítko. Zjistíte, že odpojený iPad se snadno odemkne.

Poznámka: Některé metody budou vyžadovat, abyste buď zpracovali kód IMEI zařízení, nebo hackl zařízení. My jako redakční skupina nejsou připraveni nabídnout tyto metody obvyklým uživatelem pro bezpečnost a důvěrné důvody. Místo toho, co považujeme za všechny aspekty, nabízíme místo, abychom použili nejlepší profesionální software pro odemknutí Zakázaného iPadu.

Odemknout iPad pomocí iPhone Unlocker

Pokud žádný z výše uvedených postupů pracuje, můžete si vybrat software třetích stran, který je již k dispozici na trhu.

Nejlepší volba, pokud je váš iPad odemčený, je Aiseesoft iPhone Unlocker. Tato aplikace je profesionálně navržena pro odemknutí iPadu, pokud jste zapomněli heslo. Upozorňujeme, že tato metoda odstraní existující data, takže v případě potřeby nejprve vytvořte záložní kopii.

Chcete-li pokračovat, stačí stáhnout aplikaci, postupujte podle pokynů a můžete upravit zařízení, jako by byl zcela nový.

Zde jsou doporučení pro použití Aiseesoft iPhone Unlocker:

Krok 1 Stažení aplikace iPhone Unlocker. A poté otevřete aplikaci iPhone Unlocker v počítači.

Krok 2 Klikněte na tlačítko Otřít heslo.

Na obrazovce se zobrazí funkce vymazání hesla, aby se upozornila.

Chcete-li pokračovat, klepněte na tlačítko Start.

Krok 3 Informace o iPad se zobrazí na obrazovce. Zobrazte a potvrďte zadané informace a klepněte na tlačítko Start.

Krok 4 Aplikace začne načítání firmwaru, který vymaže heslo pro iPhone.

Vzhledem k tomu, že tento proces bude trvat několik minut, můžete se pokusit natáhnout zády k relaxaci.

Vaše obrazovka zobrazí oznámení po dokončení stahování.

Chcete-li pokračovat, stačí kliknout na tlačítko pro spuštění procesu vymazání hesla.

Připomínáme vám, že vymaže všechna vaše předchozí data.

Chcete-li pokračovat, zadejte potvrzení o odemknutí „0000D.

Proces bude začít po chvíli.

Prosím, neodpojujte zařízení od sítě, abyste se vyhnuli závadám.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS