Jak obnovit čísla na iPhone. Obnovte předchozí obsah z zálohovacího souboru iTunes

Jak obnovit vzdálené kontakty s iPhone bez zálohování

[Závěr]: Ztráta důležité kontakty na iPhone bez zálohování? Jak obnovit vzdálené kontakty s iPhone 11 / XS / XR / X / 8/7 / 6S / 6 bez zálohování (iCloud nebo iTunes)? Použít iPhone Kontakty software pro obnovení pro obnovení iPhone kontakty přímo.

Všechny mé iPhone kontakty zmizely. Vyšel jsem z Icloudu a znovu jsem šel do systému a pak se otočil synchronizace, ale zjistil jsem, že všechny kontakty jsou ztraceny. Jak obnovit ztracené kontakty s iPhone bez zálohování?

Nedávno jsem aktualizoval svůj iPhone X do iOS 13 a zjistil, že všechny uložené kontakty na mém zařízení byly ztraceny. Je možné obnovit ztracené kontakty na iPhone? Může mi někdo pomoci pochopit, jak obnovit ztracené kontakty na iPhone x?

Kontakty jsou ve vašem každodenním životě tak důležitý, když máte nový iPhone, první věc, kterou musíte udělat, je přidat tolik telefonních čísel, kolik potřebujete pro kontakty „kontakty“ nebo přenos kontaktů ze starého telefonu do iPhone tak, aby Uložené telefonní číslo můžete použít k volání, odeslat textovou zprávu přátelům, pošlete e-mail a t. D. Pokud však ztratíte kontakty na iPhone, jak obnovit ztracené kontakty na iPhone?

Někdy jsou kontakty ztraceny v důsledku aktualizace iOS, chyby synchronizace nebo náhodným odstraněním. Když zjistíte, že kontakty jsou ztraceny, ale nevytvořili jste zálohu iPhone, dokud kontakty zmizely. Nicméně, existuje způsob, jak obnovit kontakty z samotného iPhone? Nebojte se, stále máte možnost obnovit ztracené kontakty na iPhone, i když jste dříve vytvořili zálohu iPhone pomocí aplikace Itunes nebo Icloud.

Tipy: Když jste objevili ztracené kontakty na vašem iPhone, musíte okamžitě přestat používat zařízení a nepřidát nová telefonní čísla do aplikace „Kontakty“. To zvýší pravděpodobnost, že ztracené kontakty budou skutečně přepsány novými údaji, které jste přidali. Použijte profesionální nástroj pro obnovu kontaktů iPhone pro obnovení ztracených nebo vzdálených kontaktů s iPhone.

Ne.1 Zdarma iPhone kontakt pro obnovu software. ZDARMA iPhone Data Recovery

Zdarma iPhone Restore může pracovat jako ideální nástroj pro obnovu kontakt pro iPhone pro uživatele iOS. Může se snadno vyrovnat se ztrátovými situacemi iPhone / iPad / iPod kontaktů z důvodu náhodného odstranění, úniku, úniku, aktualizace softwaru iPhone, selhání systému a tak dále. To vám umožní obnovit ztracené nebo odstraněné kontaktní soubory z zařízení iOS, záložní soubor iTunes a záložní soubor iCloud. Tento software pro obnovu kontaktů iPhone je bezpečný, spolehlivý a snadno ovladatelný.

 • Nejlepší nástroj pro obnovu dat iOS pro vzdálený / ztracený iPhone / iPad / iPod.
 • Obnovení vzdálených dat iOS, jako jsou kontakty, záznamy hovorů, video, poznámky, zprávy atd. D.
 • Zálohování Všechny datové typy iPhone na PC / Mac.
 • IPhone 12/11 / XS Max / XS / XR / XS / 8/7 / SE / 6, iPad Pro / Air / Mini, iPod Touch 7/6/5 a další.
 • Odebrat různé soubory iOS s iPhone přímo bez zesílení iTunes / Icloud.

Akce k obnovení kontaktů iPhone:

Stiskněte tlačítko Stáhnout výše pro rychlé stažení a nainstalujte tento bezplatný software pro obnovení kontaktů iPhone do počítače. Připojte svůj iPhone k ní pomocí kabelu USB.

Toto volné obnovení kontaktů iPhone nabídne 3 režimy obnovy: „Obnovit ze zařízení IOS“ a „Obnovení z zálohování souborů iTunes“ a „Obnovení z ICloud záložní soubory“. Musíte si vybrat ten, který vám pomůže vrátit ztracené kontakty iPhone. Klikněte na tlačítko Start Scanning „pro skenování veškerého obsahu, který je ztracen a stále existuje ve vašem iPhone.

Po dokončení procesu skenování klepněte na typ dat (kontakt) vlevo. Pak si můžete prohlédnout a vybrat konkrétní kontakt iPhone vpravo. Po výběru všech kontaktů iPhone, které chcete obnovit, klepněte na tlačítko Obnovit, abyste je mohli snadno vrátit.

Jak extrahovat vzdálené iPhone kontakty z iTunes

Pokud jste někdy zálohovali data pro iPhone v iTunes a zálohování obsahovalo vzdálené kontakty, které potřebujete, vše bude mnohem jednodušší. Naučte se obnovit vzdálené iPhone kontakty z zálohování iTunes.

Krok 1 Spusťte vzdálený program pro obnovení kontaktů iPhone a vyberte „Obnovit ze záložního souboru iTunes“.

Krok 2 Vyberte zálohování iTunes, ve kterém máte vzdálené kontakty pro iPhone a klepněte na tlačítko „Spustit skenování“ pro spuštění procesu skenování.

Krok 3 Klikněte na „Kontakty“ z levého ovládacího panelu a zkontrolujte podrobnosti o každém kontaktu v pravém okně náhledu. Všechny vzdálené / existující kontakty se zobrazí v přímích, můžete snadno najít kontakty, které chcete obnovit.

Krok 4 Vyberte ty, které chcete obnovit zpět do svého iPhone a klepněte na tlačítko „Obnovit“ obnovit vzdálené kontakty na iPhone.

Jak přenést kontakty ze SIM karty, gmailu nebo telefonu do iPhone a v ICLAD

Pokud jste použili „kontakty na gmail“ dříve, pak si tento materiál přečtěte.

Při odstraňování kontaktu z iPhone nebo iPadu při synchronizaci je povoleno s ICLAD, je automaticky odstraněn z „Cloud“.

Proto v žádném případě neodstraňujte kontakty sami (jeden po druhém) v telefonu nebo aplikačních kontaktech.

Musíte odstranit kontakty ze zařízení, ale současně, aby zůstaly v ICloud. Chcete-li to provést, přejděte do sekce Apple ID (nejvyšší v nastavení) a v dolní části klikněte na tlačítko „OUT“.

obnovit, čísla, iphone, obsah

Z navrhovaných možností vyberte „Exit z Icloud a Store“ nebo „Exit Icloud“.

Na otázku systému o tom, co dělat s kontakty na zařízení Odpověď zařízení „Smazat“, čímž se odstraníte kontakty z iPhone nebo iPadu, ale nechte je v ICLAD.

obnovit, čísla, iphone, obsah

Krok za krokem pro obnovení vzdálených kontaktů na iPhone 11 (Pro)

V této učebnici je použit příklad pro obnovení dat iPhone (Mac) (kroky s obnovou dat pro Windows pro Windows jsou podobné následujícím).

Spusťte program a vyberte iPhone Data Recovery Stáhnout, nainstalujte a spustit IOS Toolkit a vyberte „iPhone Recovery“ obnovit ztracené a vzdálené data.

obnovit, čísla, iphone, obsah

Připojte iPhone pro Mac a vyberte režim obnovení, jak můžete vidět, můžete si vybrat jeden ze tří režimů obnovy. V této části je zobrazeno, jak přímo skenovat a obnovit ztracené kontakty z zařízení iPhone přímo, tak zvolte „Obnovit z režimu IOS zařízení“.

Tipy: Chcete-li načíst zálohování iTunes, vyberte možnost „Obnovení z itunes zálohování souboru“. Pokud chcete načíst záložní iCloud, vyberte možnost Obnovit z záložního souboru iCloud.

Kliknutím na tlačítko „Trust“ povolí připojení k počítači, po kterém může program analyzovat a skenovat zařízení.

Vyberte kontakty pro obnovení Nyní vyberte „Kontakty“ jako typ souboru, který chcete obnovit. Můžete také obnovit fotografie, video, poznámky, záložky a zprávy z aplikace 3RD-Party IM, například WhatsApp, Kik, Wechat a Line.

Skenování ztracených a odstraněných kontaktů s iPhone kliknutím na tlačítko „Start Scanning“ začnete obnovit data iPhone a spusťte skenování všech chybějících kontaktů z vašeho iPhone, počkejte, až bude proces skenování dokončen. Pokud najdete správné kontakty, můžete klepnout na tlačítko „Stop“ pro jejich dokončení.

Zobrazení a přijímat odstraněné kontakty Pokud je skenování dokončeno, můžete zobrazit seznam kontaktů a vybrat kontakty, které chcete obnovit. Poté klikněte na „Obnovit“. Kontakty budou uloženy ve složce, kterou jste zvolili jako cestě úložiště, můžete exportovat všechny kontakty v několika formátech, například VCF, CSV nebo HTML, doporučujeme udržet kontakty jako.CSV, takže je můžete přenést zpět do svého iPhone. k použití.

Přenos obnovených kontaktů na iPhone 11 (Pro) opět dokonale pracoval! Všechny chybějící kontakty budou uloženy v počítači, můžete použít tento správce iPhone pro kontakt kontaktů z počítače na iPhone Tento program také pomáhá snadno spravovat a vysílat data z iPhone. Jak importovat kontakty na iPhone

Zkušební verze je zdarma ke stažení. Proč nezkusit tuto obnovu dat iPhone pro obnovení vzdálených kontaktů na iPhone 11 / XR / XS Max / XS / X / 8/7 / 6s / 6 (Plus) nyní? Pokud chcete obnovit pouze kontakty namísto úplné zálohy z iTunes nebo iCloud do počítače, zkuste snadno použitelné software pro obnovu dat iPhone (IOS kompatibilní s IOS 13/12). Podporuje také typu obnovy dat 20. jako jsou fotografie, kontakty, poznámky, historie safari, kalendář, hlasové poznámky a t. D., A mnoho uživatelů nám poslal jejich zpětnou vazbu a jen jeden z nich.

Jak obnovit Ztracené iPhone kontakty z účtu Google

Pokud máte záložní iPhone kontakty pomocí účtu Google, můžete snadno obnovit kontakty ze záloh. Ujistěte se, že všechny vaše kontakty jsou viditelné.

Na hlavní obrazovce klepněte na položku Nastavení. Posouvejte a klepněte na položku Kontakty.Klepněte na položku Účty a klepněte na svůj preferovaný účet.

Vedle v kontaktech, posuňte přepínač přepínače ve schválení tento proces pro všechny ostatní účty. Nyní můžete zobrazit všechny své kontakty.

Na hlavní obrazovce klepněte na položku Nastavení. Posouvejte a klepněte na položku Kontakty.Klepněte na položku Účty a klepněte na tlačítko Přidat účetgoogle.

Zadejte e-maily a heslo Google. Klepněte na tlačítko Přihlásit.

Zkontrolujte, zda je kontakt zapnutý.Klepněte na tlačítko Uložit.Připravený.

AdviСe. Pokud přepnete z Android / Samsung na iPhone, jednoduše přejděte do nového iPhone: Otevřete „Nastavení“ „Mail, Kontakty, Kalendáře“ „Přidat účet“ „Google“. Zadejte data pro vstup do služby Google a váš iPhone 7 automaticky synchronizuje kontakty s účtem Google. Pokud chcete, aby zůstalo synchronizováno a zahrnuje všechny nové kontakty, které jste přidali, musíte také jít do nastavení pošty, kontakty, kalendáře. Kontaktujte výchozí účet a vyberte účet Google.

Přenos kontaktů s iPhone do počítače bez ztráty

Nahoře vám řekneme, jak obnovit ztracené kontakty s iPhone. Pokud se obáváte o vaše důležité kontakty, doporučujeme znovu vytvořit zálohu iPhone do počítače. Zde doporučujeme použít tento nástroj IPhone Správce pro přenos kontaktů, SMS, fotografií, hudebních, video a poznámek mezi iPhone a dalším telefonem přímo, mezi PC a iPhone. Kromě toho vám také umožňuje ovládat / mazat / přidat / přenos kontaktů iPhone pomocí jednoduchých a volných způsobů.

Jak obnovit kontakty na iPhone

Vrátit ztracená komunikační data následujícími způsoby:

 • v nastavení Apple Mobile Apparatus;
 • pomocí cloudového úložiště ICLAD;
 • Při použití synchronizace s účtem Google;
 • Kontaktováním obnovení kontaktu přes SIM kartu.

Každý z popsaných metod je vhodný pro konkrétní situaci, takže před použitím specifické metody, aby se ujistil, zda je tato prostředky vhodná pro řešení specifického problému. Chcete-li to udělat, zvažte každou z vybraných způsobů obnovení kontaktu na iPhone.

V nastavení iPhone

Chcete-li obnovit informace prostřednictvím nastavení mobilního zařízení, je nutné:

 • Na mobilním zařízení přejděte do nabídky „Nastavení“.
 • Otevřete kartu Storage Service Cloud. «ICLAD».
 • Vypněte funkci „Kontakty“ tak, aby informace z telefonu nebyly aktualizovány.
 • V okně, které se otevře, klikněte na „Odejít na iPhone“.
 • Připojte přenosný gadget na internet. Je žádoucí, aby to byla připojení prostřednictvím sítě Wi-Fi.
 • Vrajeme se k nastavení cloudového skladování ICLAD.
 • Zapněte dříve Zakázaný kartu „Kontakty“.
 • Provozní systém telefonu nabídne uživateli kombinovat známá data. To je to, co musíme udělat.
 • Čekání na konečný proces.

Pokud uživatel dokončil všechny pokyny správně, zatímco telefon neměl čas aktualizovat místnosti uložené v něm, pak se plánované zotavení dojde.

Z iCloudu

Dalším účinným způsobem, jak vrátit kontakt, aniž by se uchýlil k nápovědě osobního počítače. používat ukládání informací z Apple, ICloud Service.

Tato metoda je účinná pouze v případě, že uživatel okamžitě vypne smartphone z internetu okamžitě při odstraňování kontaktu. Jinak nebude synchronizován a nebude možné obnovit zničené informace.

Chcete-li vrátit informace a telefonní číslo prostřednictvím služby ICloud, musíte provést následující krok za krokem pokyny:

 • Jděte na webovou stránku ICloud.com.
 • Vstupuje do vlastního účtu.
 • Přejděte do sekce „Další“, která je v „Nastavení“.
 • Klikněte na kartu „Obnovit kontakty“.
 • Vyberte požadovaný čas.
 • Klikněte pro „Obnovit“.

Dále nastane postup synchronizace verzí, po kterém se ztracené kontakty vrátí zpět.

Jak vrátit kontakty na iPhone z účtu Google

Pokud se uživatel, který máte zájem o ztracený kontakt uložen na účtu Google, lze tyto informace snadno obnovit na aplikaci Apple Gadget:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Přejděte na položku „Účet“.
 • Klikněte na položku Přidat účet „.
 • Zvolte „Google“.
 • Přidat požadovaný účet.

Po provedení začne instrukce synchronizovat všechna data včetně telefonních čísel.

Jak najít vzdálený kontakt v iPhone se SIM kartou

Nejoblíbenější mobilní operátoři umožňují nahrávat telefonní čísla na SIM karet. Proto v případě vymazání čísla může uživatel kontaktovat zástupce své mobilní společnosti, aby se naučili, jak jsou ztracené informace vráceny.

Také obnovení může dojít i po ztrátě SIM karty, která dělá ukládání dat na něm velmi pohodlné.

SIM karty nemají rozsáhlé množství paměti, takže je lepší napsat pouze důležitá čísla.

Jak zkontrolovat, zda jsou kontakty v ICLAD bez iPhone?

Udělej to velmi snadné. otevřeno na všechny webové stránky počítače iCloud.COM, zadejte účet Apple ID a přejděte na webovou aplikaci.

V verzi prohlížeče služby ICloud můžete upravit adresář, importovat a exportovat kontakty, obnovit uložené archivní kopie.

Je možné obnovit kontakty, pokud jste je odstranili z ICLAD?

Pokud se vám podařilo odstranit kontakty a od cloudového úložiště, to znamená, že je způsob, jak je obnovit. Jediný stav. máte pouze 30 dní, abyste provedli manipulace. Je vhodné jednat prostřednictvím počítače. přejděte na místo Cloud Storage a přejděte na obnovu kontaktů.

Zobrazí se archiv s daty, které můžete obnovit. Vyberte si datum dne, kdy byly všechny kontakty na místě. Při použití této metody obnovení v přístroji bude starý seznam kontaktů, které nahradí aktuální. Zároveň neztratíte informace, které byly uloženy později, budou také spadat do archivu obnovy. Nevýhodou této metody je, že kontakty nemohou obnovit.

Nyní víte, co dělat, pokud máte kontakt s iPhone. Sdílejte tyto informace s přáteli a blízkými, aby mohli obnovit adresář v různých situacích. Máte-li dotazy týkající se tohoto tématu, nezapomeňte je zeptat v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS