Jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung

Jak obnovit fotografie v zařízení Samsung po resetu

Pravidelné čištění smartphonu od různých nepotřebných „odpadků“, které zabírají spoustu místa, můžeme omylem odstranit potřebný soubor. Jedná se o poměrně častý případ, se kterým se setkává mnoho uživatelů. Nemůže to však být vždy způsobeno náhodným smazáním. Mezi nejčastější příčiny smazaných fotografií patří malware, poškození paměti nebo špatná aplikace Galerie. Omylem jste smazali fotografie ze svého zařízení Samsung a potřebujete je urychleně obnovit? Existují osvědčené a účinné způsoby, o kterých se dozvíte v tomto článku. Přečtěte si tohoto průvodce až do konce a zjistěte, jak obnovit smazané fotografie v telefonu Samsung.

obnovit, smazané, fotografie, zařízení, samsung

Cloudové úložiště je určeno k bezpečnému ukládání různých typů souborů, včetně fotografií. Pokud jste předem synchronizovali galerii s cloudovým úložištěm, nebude obtížné smazané fotografie najít a obnovit. Smazané fotografie však můžete obnovit i z galerie ve smartphonu. Vezměte prosím na vědomí, že pro smartphony se systémem Android 9 a 11 je doba uchovávání smazaných fotografií v koši 30 dní, pro Android 10 až 15 dní. Po uplynutí této doby bude trochu obtížnější obnovit smazané fotografie pomocí dalších aplikací. Chcete-li zjistit, jak obnovit odstraněné fotografie v telefonu Samsung z galerie, postupujte podle následujících pokynů:

Pak budete mít smazané fotografie. Vyberte fotografie, které chcete obnovit, a klikněte na tlačítko „Obnovit“.

Hotovo. Tímto snadným způsobem jsme obnovili smazané fotografie z koše v telefonu Samsung.

Jak obnovit smazané soubory v systému Android pomocí specifického softwaru

Rychle provádět operace pro návrat ztraceného obrázku nebo jiného souboru pomůže řada speciálních programů. Stáhněte a nainstalujte ji na Google Market. Zde jsou nejoblíbenější aplikace, které byly uživateli vysoce hodnoceny a mají velký počet stažení a instalací.

Aplikace DiskDigger

Snadno naučitelný program DiskDigger má bezplatnou verzi, jejíž funkce stačí k vyhledávání a obnově starých fotografií a videí v telefonu.

Obnovení hudebních a zvukových souborů z jednotky flash telefonu

Umí obnovit smazané soubory Android, fotografie, hudbu nebo jakýkoli jiný ztracený zvukový soubor.

Software dokáže obnovit ztracené fotografie a další mediální soubory z jakéhokoli interního nebo externího média Android, paměťové karty, SD karty, CF karty, minidisku nebo jakéhokoli jiného disku systému Windows/Mac obsaženého na pevném disku.

Jak obnovit smazané soubory v počítači bez softwaru?

To provedete tak, že v galerii stisknete tři tečky a v nabídce vyberete možnost „Nastavení“. Najděte položku Koš a povolte ji. Hotovo. Obrázky se nyní po odstranění přesunou do koše a nebudou nenávratně odstraněny.

Jak obnovit smazané fotografie z telefonu Samsung pomocí programu

Obnovení smazaných fotografií z telefonu Samsung pomocí UltData pro Android bez rootu

Pokud vám první dvě metody nepomohly, má smysl zkusit obnovit fotografie pomocí aplikace Tenorshare UltData for Android. Tento software se snadno používá a má skvělé funkce, takže je oblíbenou volbou pro ty, kteří často potřebují obnovit ztracené nebo smazané informace. Software je zpoplatněn. Zkušební verzi si můžete kdykoli stáhnout z oficiálních webových stránek, ale nám v tuto chvíli stačí bezplatná zkušební verze produktu. Nové verze produktu mají ruštinu, což usnadňuje práci.

Pomocí kabelu USB propojte zařízení se systémem Android a počítač. Nyní spusťte program Tenorshare Data Recovery a v hlavním rozhraní vyberte možnost Obnovit ztracená data.

Dalším krokem, který musíte udělat, je zapnout jednotku USB, což je důležité pro další kroky k nalezení smazaných fotografií v systému Android. Postupujte podle pokynů zobrazených na obrazovce.

Zaškrtněte políčko „Photos“, když potřebujete vybrat typ souboru k obnově. Poté znovu stiskněte tlačítko „Další“.

Po dokončení skenování se zobrazí ztracené fotografie, které nyní můžete obnovit. Označte obrázky, které chcete obnovit, a klikněte na tlačítko „Obnovit“. Všechny označené fotografie budou obnoveny během několika sekund.

Po spuštění software automaticky vyhledá všechna zařízení pro ukládání dat, která lze obnovit. Po dokončení vyhledávání vyberte paměťové médium, ze kterého jste fotografie odstranili, a klikněte na tlačítko Prohledat zařízení Pokud znáte formát a alespoň přibližnou hmotnost souborů, které chcete obnovit, můžete před skenováním nastavit filtr pro vyhledávání souborů (ve výchozím nastavení aplikace vyhledává všechny soubory o velikosti nad 100 kb). Tím se výrazně zkrátí doba potřebná k vyhledání smazaných souborů a odfiltrování nežádoucích souborů k obnově.

Po naskenování aplikace zobrazí všechny soubory, které lze obnovit. Než začnete obnovovat jednotlivé soubory, budete si je moci prohlédnout. Vyberte tedy požadované fotografie, klikněte na tlačítko Uložit a poté na tlačítko Hotovo.

obnovit, smazané, fotografie, zařízení, samsung

Kromě ukládání fotografií do telefonu nebo paměti Flash může software také odeslat obnovené soubory na váš e-mailový účet. Chcete-li to udělat, musíte po výběru fotografií kliknout na E-mail, nikoli na Uložit. V zobrazené nabídce vyberte službu, kterou obvykle používáte pro odesílání e-mailů. Aplikace vytvoří prázdný e-mail a připojí k němu archiv s názvem DiskDiggerFound.Soubor zip obsahující obnovené fotografie. Tato funkce se může hodit těm, kteří chtějí přenést obnovené fotografie do počítače. Dopis je jednodušší a rychlejší.

A ještě jedna věc: tato služba existuje také ve verzi pro PC, takže pokud vám používání mobilní aplikace nevyhovuje, můžete si ji kdykoli stáhnout do počítače.

Jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Galaxy

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je spisovatel a redaktor, který píše o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a úpravou článků na technická témata. Technologický nadšenec a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 97 540.

V tomto článku se dozvíte, jak obnovit smazané fotografie v zařízení Samsung Galaxy pomocí služby Samsung Cloud, aplikace Fotky Google nebo softwaru pro obnovení od třetí strany MobiSaver. Smazané fotografie můžete obnovit prostřednictvím služby Samsung Cloud a Fotky Google pouze v případě, že jste do cloudu nahráli jejich kopie.

Otevřete nastavení systému Android. Klikněte na růžovou ikonu s bílým ozubeným kolečkem na panelu aplikací. Pokud jste si nedávno vytvořili kopii dat na službě Samsung Cloud, můžete je z telefonu obnovit.

Přejděte dolů a vyberte možnost Cloud a účty. Nachází se v dolní části stránky.

obnovit, smazané, fotografie, zařízení, samsung

Přejděte dolů a vyberte možnost Fotografie. Pokud vyberete pouze jednu kategorii dat k obnově, ostatní zůstanou nedotčeny.

„Fotky Google. Vám pomůže získat zpět všechny ztracené fotografie v zařízení Samsung

Cloudové služby si v současnosti stále získávají oblibu mezi uživateli systému Android. Na vrcholu tohoto seznamu je aplikace Fotky Google, která nabízí pohodlný a efektivní způsob zálohování fotografií do cloudu. Pokud jste měli v zařízení Samsung Galaxy nainstalovanou aplikaci Fotky Google. A před odstraněním fotografií jste povolili synchronizaci, měly by zůstat v Google Cloud.

Chcete-li je obnovit z cloudu, postupujte takto:

 • Otevřete aplikaci Fotky Google v zařízení Samsung;
 • V levém horním rohu klepněte na možnost “ Menu „;
 • Klepněte na koš;
 • Vyberte fotografie, které chcete vrátit;
 • Klepněte na možnost “ Obnovit. Obrázky budou obnoveny do Galerie Samsung.

„Fotky Google. Vám pomůže získat zpět všechny ztracené fotografie na vašem zařízení Samsung

Cloudové služby si v současnosti stále získávají oblibu mezi uživateli systému Android. Na vrcholu tohoto seznamu je aplikace Fotky Google, která nabízí pohodlný a efektivní způsob zálohování fotografií do cloudu. Pokud máte v zařízení Samsung Galaxy nainstalovanou aplikaci Fotky Google. A před odstraněním fotografií jste povolili synchronizaci, pak by měly zůstat v cloudu Google.

Chcete-li je obnovit z cloudu, proveďte následující kroky

 • Otevřete aplikaci Fotky Google v zařízení Samsung;
 • V levém horním rohu stiskněte tlačítko “ Menu „;
 • Klepněte na koš;
 • Vyberte fotografie, které chcete vrátit;
 • Klepněte na Obnovit. Fotografie budou obnoveny do Galerie Samsung.

Jak odstranit kontakt z koše?

Otevření kontaktů Google. „Smazat“. Kontakty budou přesunuty do koše a po 30 dnech budou trvale odstraněny. Chcete-li kontakt odstranit sami, vyberte jej v koši a stiskněte tlačítko Odstranit.

 • Otevřete stránku jednotky.Google.com ve vašem počítači.
 • Na panelu vlevo stiskněte tlačítko Koš.
 • Ujistěte se, že v něm nejsou žádné soubory, které byste mohli v budoucnu potřebovat.
 • Klepněte na možnost Vymazat koš v pravém horním rohu.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS