Jak obnovit videa v zařízení Samsung Galaxy

Jak obnovit ztracené fotografie a videa ze zařízení Samsung

Samsung Data Recovery si poradí s většinou zařízení Samsung, včetně Galaxy S9 / S8 / S7 / S6 / S5 / S4 / S3 / Note 9 / Note 8 / Note 5 / Note 4 / Note 3 / Note 2.Dokonce i podporované telefony. Pomocí tohoto softwaru můžete obnovit smazané fotografie, videa a další věci, jako jsou kontakty.

Skenování a obnovení ztracených videí, fotografií a mediálních souborů ze zařízení Samsung

Samsung Data Recovery je spolehlivý a profesionální software pro obnovu dat, který je určen k obnově všech ztracených nebo smazaných fotografií, videí a zvukových souborů na zařízení Samsung, Je plně kompatibilní s vaším zařízením Samsung Galaxy S / Note. Kromě toho podporují obnovu ztracených dat také zařízení HTC, Motorola, Sony, LG a další populární zařízení se systémem Android. Postupujte podle níže uvedených kroků a pečlivě si přečtěte čtyři jednoduché kroky. Přečtěte si, jak obnovit smazaná/ztracená videa v zařízení Samsung Galaxy.

Stáhněte si bezplatnou zkušební verzi softwaru níže a vyzkoušejte ji:

K dispozici jsou dvě verze programu Android Data Recovery: Android Data Recovery for Windows a Android Data Recovery for Mac, Stáhněte si a nainstalujte správnou verzi pro vás a spusťte proces obnovy níže.

Než najdete snadný způsob obnovy smazaných videí nebo fotografií ze systému Android, ujistěte se, že neprovádíte žádné aktualizace, jakmile zjistíte ztrátu dat ze systému Android. Tímto způsobem můžete zabránit přepsání dat. Jakmile se ujistíte, že je záloha systému Android dobře chráněna, můžete si do počítače stáhnout program Android Data Recovery a pokusit se s ním obnovit data.

Připojte telefon Samsung k počítači a spusťte software Nejprve připojte telefon Samsung k počítači pomocí kabelu USB.

Připojení zařízení k počítači pomocí kabelu USB. Poté otevřete software pro obnovu a zobrazí se hlavní rozhraní, jak je uvedeno níže.

obnovit, videa, zařízení, samsung

Začněte povolovat ladění USB v telefonu Samsung Galaxy Když se zobrazí níže uvedené okno, budete vyzváni k povolení kabelu pro ladění USB v telefonu, postupujte správně podle verze operačního systému Android: 1) Pro Android 2.3 nebo starší: Vstupte do „Nastavení“ 2) Pro Android od verze 3.0 až 4.1: Přejděte do „Nastavení“ 3) Pro Android 4.2 nebo novější: Přejděte do „Nastavení“

Poznámka. Pokud máte v telefonu povoleno ladění USB, tento krok přeskočte.

Spusťte funkci Samsung Scan and Check for Deleted Videos Před obnovením smazaných videí do telefonu je třeba provést dvě operace. Nejprve stiskněte tlačítko „Start“, aby program provedl analýzu vašeho zařízení Galaxy.

Vyberte video z níže uvedeného rozhraní. Ušetříte tím více času než výběrem možnosti „Vybrat vše“. Pak se vraťte na obrazovku telefonu, protože pro pokračování musíte stisknout tlačítko „Povolit“

Jakmile software dokončí proces analýzy, vyzve vás, abyste se vrátili k zařízení, které chcete přijmout, a stisknutím tlačítka „Povolit“ umožníte softwaru prohledat telefon a vyhledat v něm ztracené zprávy, kontakty, fotografie a videa.

Obnovení smazaných videí Samsung v počítači Po dokončení skenování vyberte ze seznamu „Videa“ a v pravém okně se zobrazí všechna videa. Vyberte ty, které chcete obnovit, a počkejte na proces obnovení. Když dojde na konec, vaše drahocenná videa se úspěšně vrátí do vašeho života.

Poznámka. Výsledky si můžete uložit pro příště.

Kliknutím sem si můžete přečíst další informace o obnově souborů Samsung, Související články jsou k dispozici také níže. Podívejte se na ně a zjistěte více.

Co dělat, když se video na paměťové kartě ztratí?

Částečně máte štěstí, pokud vaše video soubory nebyly uloženy v interní paměti mobilního zařízení, ale na paměťové kartě. Díky tomu můžete použít software pro obnovu počítačů, který má lepší funkce než mobilní aplikace.

Na modelu telefonu vlastně nezáleží, pokud je možné vyjmout paměťovou kartu. Posloupnost kroků:

 • Bezpečné vyjmutí paměťové karty z telefonu.
 • Připojte jej k počítači prostřednictvím čtečky karet.
 • Nainstalujte software pro obnovu videa. Z bezplatných programů doporučujeme Recuvu, DiskDigger a PhotoRec, z placených programů pak. Diskdrill. Seznam je poměrně široký, takže tato recenze vám může pomoci vybrat ten správný.
 • Spusťte software pro obnovu, prohledejte paměťovou kartu (v programu Recuva vyberte nejlépe DeepScan).
 • Pokud máte s programem Recuva potíže, postupujte podle těchto pokynů krok za krokem. Zde jsme popsali, jak obnovit video na paměťové kartě.

Druhý způsob obnovení videa po vymazání v zařízení Samsung Galaxy

Video může být samozřejmě v interní paměti, ale budete potřebovat jiný program. Doporučuji tento. můžete si ho stáhnout hned.

Pomůže vám rychle natočit video v několika jednoduchých krocích. Po instalaci zapněte zařízení Samsung a počítač. Poté vyberte v softwaru pro obnovu smazaných dat.

Nyní budete vyzváni k připojení obou zařízení pomocí kabelu. Mohli jste to udělat už dříve. není v tom žádný rozdíl.

Po připojení uvidíte, že se zařízení zobrazilo a proces byl zahájen (pokud ne, klikněte na příslušné tlačítko).

Po několika sekundách se vymaže a zobrazí se okno pro zadání parametrů. V tomto případě zvolíme „Video“ a samozřejmě klikneme na „Další“.

Poté se zobrazí informace o tom, zda byl váš telefon Samsung správně rozpoznán, a začne proces vyhledávání.

Tip. Před skenováním vás software požádá o povolení ke skenování dat. V telefonu Samsung byste měli stisknout tlačítko „Povolit / Autorizovat / Poskytnout“.

Skenování bude trvat několik sekund. Po dokončení si můžete prohlédnout všechna videa. Odstraněné položky budou označeny červeně (můžete zvolit možnost zobrazení pouze odstraněných položek).

Označte požadovaná videa a klikněte na tlačítko obnovit. smazaná videa se vám velmi brzy vrátí do počítače.

Jak vidíte, nepotřebujete žádné technické znalosti. Smazaná videa obnovíte několika kliknutími.

Jak obnovit smazané informace (prostřednictvím počítače)

Nejlepší šancí na obnovení smazaných informací uložených v telefonu nebo na paměťové kartě je osobní počítač a speciální program Recuva. Má mnoho pozitivních ohlasů na netu, a já jsem také obnovil microSD fotografie s ním. Program není přeložen do ruštiny, ale s angličtinou nebudete mít žádné potíže. vše vám ukážeme a řekneme.

Recuva je nástroj pro obnovu médií, který dokáže obnovit mediální soubory včetně fotografií, videí, hudby, dokumentů, archivů a dokonce i e-mailů. Je placený, ale v našem případě postačí bezplatný s omezenou funkčností.

Vyhledání kabelu USB pro synchronizaci telefonu s počítačem. Pokud chcete obnovit data samostatně z paměti USB, budete potřebovat adaptér microSD na USB nebo kartu SD, pokud jej máte v počítači.

obnovit, videa, zařízení, samsung

Stáhněte si aplikaci Recuva z oficiálních stránek, vyberte si bezplatnou verzi a nainstalujte ji. Připojte telefon k počítači a v mobilním zařízení vyberte režim velkokapacitního úložiště. Tím bude rozpoznán jako USB disk, což vám značně usnadní práci. Pokud počítač zařízení rozpoznal a můžete k jeho paměti přistupovat jako k externí jednotce, můžete pokračovat.

Otevřete aplikaci Recuva a vyberte typ souborů, které chcete získat zpět, ať už se jedná o snímky, videa nebo dokumenty. Budu obnovovat fotografie, takže zvolte „Obrázky“.

Pak zadejte umístění, kde byly soubory. Vybereme tedy poslední možnost „V určitém umístění“, tedy v určité části počítače, a v našem případě je to smartphone nebo paměťová karta. Klikněte na tlačítko „Procházet“ a vyberte externí jednotku, například paměťovou kartu smartphonu Galaxy S9, Galaxy A7 (2018) nebo jiného smartphonu. Až budete připraveni, klikněte na tlačítko „Další“.

Nástroj vám poté oznámí, že je vše připraveno k obnovení, a vyzve vás, abyste povolili hloubkovou kontrolu. Tuto funkci budete moci zapnout později, pokud se do telefonu nevrátí všechny obrázky nebo se nenajde vůbec nic.

Pokud se na obrazovce objeví tato zpráva, pak Recuva nic nenašla a v takovém případě je třeba provést hloubkovou kontrolu jednotky. Pokud chcete, stiskněte tlačítko „Ano“.

Po nalezení dat software vytvoří jejich seznam. V dolní části se zobrazí tlačítko „Obnovit“, které vám umožní uložit obnovené fotografie, videa, dokumenty, poštu a další data.

Jak zabránit budoucí ztrátě dat

Nyní víte, jak obnovit smazaná videa v systému Android Samsung. Je však mnohem snazší takovým případům v budoucnu předcházet, než se trápit zdlouhavou resuscitací. Vyhněte se návštěvě pochybných stránek, které mohou obsahovat malware. Chraňte svůj gadget důvěryhodným antivirovým programem. Včasná aktualizace aktuální verze systému Android.

Doporučujeme vám synchronizovat se s cloudovým úložištěm a nahrát tam své cennosti. Videa zabírají hodně místa, proto by se měla pravidelně kopírovat do počítače. Nainstalujte si do smartphonu koš jako další vrstvu zabezpečení.

Software pro obnovu smazaných videí ze zařízení Samsung Galaxy

Diskdigger pro Android

Nejprve si povíme něco o použití aplikace DiskDigger pro Android k obnově smazaných videí z telefonu Samsung Galaxy. Diskdigger byl poprvé vydán v roce 2009 jako aplikace pro systém Windows. Díky jejímu úspěchu vydali vývojáři další verzi pro systém Android. Tato aplikace je v současné době ve fázi beta testování, takže má stále problémy se stabilitou.

Přestože nabízí různé možnosti ukládání obnovených souborů, jako je přenos přes Bluetooth, přidání do služby Dropbox, odeslání e-mailem a ukládání lokálně, jsou podporované formáty omezené. Pomocí této aplikace můžete vyhledávat a obnovovat pouze formáty videa MP4. Pokud jsou tedy vaše videa uložena v jiném formátu, DiskDigger for Android je nedokáže obnovit. Dokáže také najít chybějící obrázky, ale pouze ty ve formátech PNG a JPG.

Obnova dat Android, doporučená společností Apowersoft

Další aplikací pro obnovení videa Samsung, kterou budeme probírat, je Android Data Recovery. Jedná se o spolehlivou aplikaci, kterou můžete použít nejen k obnově smazaných videí v zařízení Samsung, ale také dalších ztracených souborů, včetně obrázků, kontaktů a zpráv. Podporuje také všechna zařízení se systémem Android kromě Samsungu, jako jsou Sony, HTC, LG a ZTE.

Jedná se o snadno použitelný program. Po stažení a instalaci spusťte aplikaci a připojte zařízení kabelem USB. Zobrazí se kroky, které je třeba provést k vyhledání zařízení. Jakmile je zařízení detekováno, aplikace prohledá chybějící soubory. Po dokončení kontroly se zobrazí výsledek. Pokud chcete obnovit všechna videa, zaškrtněte vedle nich políčko a zaškrtněte možnost. Pokud chcete vybrat videa, která chcete obnovit, klikněte na „Videa“, zaškrtněte políčko vedle videí, která chcete obnovit, a klikněte na modré tlačítko „Obnovit“. Takto snadno a rychle lze pomocí tohoto programu obnovit videa ze zařízení Samsung Galaxy.

Co nedělat po ztrátě videa Samsung Galaxy

Po odstranění souborů ze zařízení nejsou ve skutečnosti odstraněny. Nebudete je moci zobrazit, ale přesto je lze obnovit pomocí aplikací pro obnovu souborů, jako jsou ty, o kterých se píše v článku. Pokud však byly soubory v tomto okamžiku přepsány, nelze je již obnovit, protože staré soubory již neexistují, protože nové soubory již mají své názvy. Pokud zjistíte, že potřebujete obnovit ztracené video v telefonu Samsung Galaxy S2, nepoužívejte telefon k nahrávání nebo přenosu nových videí. Existují také aplikace, které mohou soubory nenávratně odstranit a znemožnit jejich obnovení. Tyto programy jsou užitečné, pokud chcete chránit své soukromí a zajistit, aby nikdo neměl přístup ke smazaným souborům. Udělejte to však pouze v případě, že jste si jisti, že videa nebo soubory v budoucnu již nepoužijete.

Související zprávy:

POMOZTE mi, prosím ! PROSÍM! Nevyznám se v počítačích, takže nevím, co dělám. Mám Samsung Galaxy s4. Měl jsem velmi důležité video. Nikdy jsem ho nesmazal, ale najednou zmizel. Nikdy jsem nic nezálohoval a nemám paměťovou kartu. Existuje nějaký způsob, jak obnovit mé důležité a vzácné chybějící video z telefonu Samsung Galaxy s4?? Prosím, pomozte mi. SERIÓZNĚ.

Dobrý den, chci se zeptat, zda musí být můj počítač připojen ke skeneru, aby se proces dokončil? Děkuji mnohokrát.

Ne, váš počítač nepotřebuje skener. Budete potřebovat pouze Samsung Galaxy S, počítač a nástroj pro obnovu dat ze systému Android.

Jak můžete obnovit fotografie nebo videa odstraněná pomocí aplikace Fotky Google?

Pokud používáte systém Android k nastavení fotografií nebo videí v zařízení Samsung Galaxy A30s, může se v této situaci stát, že omylem odstraníte fotografii z galerie. Je velmi pravděpodobné, že pokud máte v telefonu Samsung Galaxy A30s aplikaci Fotky Google, obrázek je v ní stále přítomen. V opačném případě si přečtěte následující odstavec, který vysvětluje, jak obnovit smazanou fotografii v aplikaci Fotky Google.

Jak můžete obnovit smazanou fotografii pomocí aplikací Fotky Google?

 • Přístup k aplikaci Fotky Google
 • Otevřete nabídku (3 paralelní sloupce)
 • Pak klepněte na koš
 • Poté klepněte na obrázek nebo video, které chcete obnovit, a podržte je, soubor bude nalezen v:

Jak můžete obnovit fotografii nebo video, které jste smazali v aplikaci Fotky Google?

Pokud používáte systém Android k nastavení fotografií nebo videí v zařízení Samsung Galaxy Note 10 Plus a v takovém případě se může stát, že fotografii z galerie omylem odstraníte. Pokud máte v telefonu Samsung Galaxy Note 10 Plus aplikaci Fotky Google, je velmi pravděpodobné, že tato fotografie bude v aplikaci vždy přítomna. V opačném případě si přečtěte následující odstavec, který vysvětluje, jak obnovit smazanou fotografii v aplikaci Fotky Google.

Jak najdu smazanou fotografii v aplikacích Fotky Google?

 • Přejděte do aplikace Fotky Google
 • Přejít na menu (3 paralelní tyče)
 • A pak stiskněte tlačítko „Koš“
 • Stiskněte a podržte fotografii nebo video pro obnovení, soubor bude v seznamu

Obnovení bez počítače a softwaru

Kromě výše popsaných možností mohou uživatelé používat další aplikace určené speciálně pro tyto situace. Umožňují obejít se bez nutnosti připojit telefon k počítači, ale nezaručují vždy pozitivní výsledek. Mezi nejoblíbenější patří:

Odstranitel (kořen)

Chcete-li obnovit smazaná videa v zařízeních Honor a Huawei se systémem Android pomocí aplikace Undeleter, budete potřebovat

 • Spusťte službu a udělte jí práva ROOT.
 • Zvolte paměťový oddíl, který chcete skenovat (interní nebo USB disk).
 • Spusťte skenování souborů a počkejte, až bude skenování dokončeno.
 • Pomocí funkce služby vyberte požadované video a vraťte je do telefonu.

Obnovení GT (kořen)

Služba GT Recovery je plnohodnotnou obdobou výše popsané služby pro systém Android a vyžaduje, aby uživatelé provedli stejnou sekvenci akcí, jak je popsáno výše. Hlavním rozdílem mezi softwarem a programem Undeleter je možnost skenovat celou paměť najednou, aniž byste museli volit mezi externím a interním úložištěm zařízení.

Diskdigger

Diskdigger se od výše popsaných aplikací pro chytré telefony a tablety liší tím, že:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS