Jak obnovit vzdálené kontakty v telefonu iPhone. Co lze udělat

obnovit, vzdálené, kontakty, telefonu

Jak obnovit vzdálené kontakty s iPhone bez zálohování

[Závěr]: Ztráta důležité kontakty na iPhone bez zálohování? Jak obnovit vzdálené kontakty s iPhone 11 / XS / XR / X / 8/7 / 6S / 6 bez zálohování (iCloud nebo iTunes)? Použít iPhone Kontakty software pro obnovení pro obnovení iPhone kontakty přímo.

Všechny mé iPhone kontakty zmizely. Vyšel jsem z Icloudu a znovu jsem šel do systému a pak se otočil synchronizace, ale zjistil jsem, že všechny kontakty jsou ztraceny. Jak obnovit ztracené kontakty s iPhone bez zálohování?

Nedávno jsem aktualizoval svůj iPhone X do iOS 13 a zjistil, že všechny uložené kontakty na mém zařízení byly ztraceny. Je možné obnovit ztracené kontakty na iPhone? Může mi někdo pomoci pochopit, jak obnovit ztracené kontakty na iPhone x?

Kontakty jsou ve vašem každodenním životě tak důležitý, když máte nový iPhone, první věc, kterou musíte udělat, je přidat tolik telefonních čísel, kolik potřebujete pro kontakty „kontakty“ nebo přenos kontaktů ze starého telefonu do iPhone tak, aby Uložené telefonní číslo můžete použít k volání, odeslat textovou zprávu přátelům, pošlete e-mail a t. D. Pokud však ztratíte kontakty na iPhone, jak obnovit ztracené kontakty na iPhone?

Někdy jsou kontakty ztraceny v důsledku aktualizace iOS, chyby synchronizace nebo náhodným odstraněním. Když zjistíte, že kontakty jsou ztraceny, ale nevytvořili jste zálohu iPhone, dokud kontakty zmizely. Nicméně, existuje způsob, jak obnovit kontakty z samotného iPhone? Nebojte se, stále máte možnost obnovit ztracené kontakty na iPhone, i když jste dříve vytvořili zálohu iPhone pomocí aplikace Itunes nebo Icloud.

Tipy: Když jste objevili ztracené kontakty na vašem iPhone, musíte okamžitě přestat používat zařízení a nepřidát nová telefonní čísla do aplikace „Kontakty“. To zvýší pravděpodobnost, že ztracené kontakty budou skutečně přepsány novými údaji, které jste přidali. Použijte profesionální nástroj pro obnovu kontaktů iPhone pro obnovení ztracených nebo vzdálených kontaktů s iPhone.

Ne.1 Zdarma iPhone kontakt pro obnovu software. ZDARMA iPhone Data Recovery

Zdarma iPhone Restore může pracovat jako ideální nástroj pro obnovu kontakt pro iPhone pro uživatele iOS. Může se snadno vyrovnat se ztrátovými situacemi iPhone / iPad / iPod kontaktů z důvodu náhodného odstranění, úniku, úniku, aktualizace softwaru iPhone, selhání systému a tak dále. To vám umožní obnovit ztracené nebo odstraněné kontaktní soubory z zařízení iOS, záložní soubor iTunes a záložní soubor iCloud. Tento software pro obnovu kontaktů iPhone je bezpečný, spolehlivý a snadno ovladatelný.

 • Nejlepší nástroj pro obnovu dat iOS pro vzdálený / ztracený iPhone / iPad / iPod.
 • Obnovení vzdálených dat iOS, jako jsou kontakty, záznamy hovorů, video, poznámky, zprávy atd. D.
 • Zálohování Všechny datové typy iPhone na PC / Mac.
 • IPhone 12/11 / XS Max / XS / XR / XS / 8/7 / SE / 6, iPad Pro / Air / Mini, iPod Touch 7/6/5 a další.
 • Odebrat různé soubory iOS s iPhone přímo bez zesílení iTunes / Icloud.

Akce k obnovení kontaktů iPhone:

Stiskněte tlačítko Stáhnout výše pro rychlé stažení a nainstalujte tento bezplatný software pro obnovení kontaktů iPhone do počítače. Připojte svůj iPhone k ní pomocí kabelu USB.

Toto volné obnovení kontaktů iPhone nabídne 3 režimy obnovy: „Obnovit ze zařízení IOS“ a „Obnovení z zálohování souborů iTunes“ a „Obnovení z ICloud záložní soubory“. Musíte si vybrat ten, který vám pomůže vrátit ztracené kontakty iPhone. Klikněte na tlačítko Start Scanning „pro skenování veškerého obsahu, který je ztracen a stále existuje ve vašem iPhone.

Po dokončení procesu skenování klepněte na typ dat (kontakt) vlevo. Pak si můžete prohlédnout a vybrat konkrétní kontakt iPhone vpravo. Po výběru všech kontaktů iPhone, které chcete obnovit, klepněte na tlačítko Obnovit, abyste je mohli snadno vrátit.

Jak extrahovat vzdálené iPhone kontakty z iTunes

Pokud jste někdy zálohovali data pro iPhone v iTunes a zálohování obsahovalo vzdálené kontakty, které potřebujete, vše bude mnohem jednodušší. Naučte se obnovit vzdálené iPhone kontakty z zálohování iTunes.

Krok 1 Spusťte vzdálený program pro obnovení kontaktů iPhone a vyberte „Obnovit ze záložního souboru iTunes“.

Krok 2 Vyberte zálohování iTunes, ve kterém máte vzdálené kontakty pro iPhone a klepněte na tlačítko „Spustit skenování“ pro spuštění procesu skenování.

Krok 3 Klikněte na „Kontakty“ z levého ovládacího panelu a zkontrolujte podrobnosti o každém kontaktu v pravém okně náhledu. Všechny vzdálené / existující kontakty se zobrazí v přímích, můžete snadno najít kontakty, které chcete obnovit.

Krok 4 Vyberte ty, které chcete obnovit zpět do svého iPhone a klepněte na tlačítko „Obnovit“ obnovit vzdálené kontakty na iPhone.

Obnovení ztracených kontaktů s iPhone 11 (Pro) bez zálohování

Tato meditace je obnova dat iPhone je profesionální software pro obnovení kontaktů iPhone pro všechny uživatele Apple, aby obnovili své ztracené nebo vzdálené kontakty s iPhone, iTunes a Icloud. Kromě toho, iPhone Data Recovery vám může také pomoci obnovit ztracené iPhone zprávy, historii hovorů, fotky, video, poznámky atd. D., Stejně jako data třetích stran, jako je WhatsApp, Wechat, Viber, Kik, Skype. Funguje dobře pro iPhone 11, iPhone 11 Pro (Max), iPhone XR, XS, XS Max, X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6s Plus, 6S, 6 Plus, 6, 5S, 5C, 5, 5C, 5, 4S, 4G, 3GS a t. D. A povolte vám zobrazit všechna data skenovaných kontaktů před obnovením.

Nyní si můžete stáhnout testovací verzi zotavení iPhone Data Níže a můžete si jej vyzkoušet na vašem Mac nebo Windows.

DŮLEŽITÉ POZNÁMKA: Než zjistíte, že jsou vaše kontakty ztraceny, nesynchronizujte svůj iPhone s iTunes a nepoužívejte iPhone, aby nenajdete Lost Challenge Log.

Jak obnovit ztracené kontakty s iPhone 7/7 plus přes ICloud zálohování

Tipy: Pokud jste nevytvořili zálohu svého iPhone pomocí ICLAD před ztrátou kontaktů, můžete použít iPhone Data Recovery ke stažení veškerý obsah zálohování z ICLAD, pak snadno odstranit kontakty a obnovit zpět na iPhone 7. Naučme vás jako selektivní obnovení kontaktů iPhone z ICloud zálohování.

Přepněte režim obnovení z režimu ICLOUD a přihlaste se k účtu Icloud. Přepněte do režimu obnovení „Obnovení z ICloud záložního souboru“ na levé straně okna programu. Za prvé zadejte svůj účet ICloud a přihlašovací heslo. Jakmile vstoupíte, můžete začít načítání a vybalení.

Tipy: Nemusíte se starat o bezpečnost svého účtu. Během svých relací nebudeme ukládat informace o vašem účtu nebo datech.

Stáhněte a odebrat záložní kopie iPhone 7 z ICloud Zadávání systému, zobrazí se seznam všech záložních souborů iCloud pod tímto účtem. Vyberte si ten, který je vhodný pro váš iPhone, poslední bude nejlepší. Pokud nechcete stáhnout všechna data, označte „zprávu“ a „Příloh zpráv“. Jsou načteny pouze textové kontakty a investice, které vám ušetří čas. Samozřejmě, pokud je to nutné, můžete si vybrat vše.

Když je stahování dokončeno, pokračujte v extrahování staženého záložního souboru kliknutím na tlačítko „Scan“ se objeví na něm. Vzhledem k tomu, že záložní soubor není čitelný, je třeba jej extrahovat číst a obnovit z dálkového ovladače iPhone.

Náhled a obnovení ztracených kontaktů iPhone 7 Z ICLAD po zastavení skenování můžete zobrazit všechny kontakty v záložním souboru iCloud. Vyberte požadovaný text „Kontakty“ a klepněte na tlačítko „Obnovit“. K dispozici jako „Obnovení na iPhone 7“ a „Obnovení počítače“.

Tipy: Doporučuji připojit iPhone k počítači přes kabel USB a vyberte možnost Obnovení zařízení „. Je pro vás pohodlnější zobrazit kontakty na iPhone než v počítači.

Obnovení kontaktů na Android

Pro uživatele Android existují dva běžné metody obnovy pro vzdálené kontakty. Pokud je zařízení Android synchronizováno s účtem Google, můžete snadno obnovit kontakty pomocí služby Gmail. Nebo můžete použít nástroj pro obnovu dat Android pro extrahování vzdálených / ztracených kontaktů z paměti Android nebo SIM karty.

Jak obnovit kontakty Google z gmailu

S gmailem automaticky přidávejte každý kontakt, se kterým komunikovat, je velmi pohodlný obnovit kontakty s gmailem, pokud jste omylem vymazán kontakt.

Krok 1 Jděte do služby Gmail ve svém prohlížeči.

Krok 2 Stiskněte Gmail v levém horním rohu a v rozevírací nabídce vyberte Kontakty.

Krok 3 V rozevíracím seznamu klepněte na tlačítko „Upřesnit“ ze seznamu kontaktů.

Krok 4 Vyberte položku Obnovit kontakty.

Jak obnovit kontakty s obnovením dat Android

Chcete-li snadno a bezpečně obnovit vzdálené nebo formátované kontakty na telefonu Android, doporučujeme použít nástroj pro obnovu kontaktů Android. Zde si můžete zvážit nejvíce profesionální obnovení dat Android.

 • Obnovit ztracené / vzdálené / formátované kontakty na Android jen několik kliknutí.
 • Získejte kontakty z Android telefonu paměti nebo SIM karty.
 • Uložte vzdálené kontakty ze služby Android jako soubor VCF, CSV nebo HTML pro tisk.
 • Náhled Všechna kontaktní údaje, včetně názvu, telefonního čísla, e-mailová adresa, adresa společnosti atd. D., Před obnovením.
 • Kompatibilní s téměř všemi značkami smartphonů, včetně HTC, Samsung, Motorola, Sony, ZTE, LG, Huawei, a tak dále.

Nyní stáhněte tento program Android kontakt obnovovat a postupujte takto obnovit kontakty na telefonu Android.

Krok 1 Připojte Android k počítači

Připojte telefon Android k počítači přes USB kabel. Telefon bude automaticky detekován počítačem.

Krok 2 Otevřete režim ladění USB

Zdá se, že vyskakovací zpráva umožňuje ladění USB na telefonu / tabletu Android pro přístup k připojenému zařízení.

Pro Android 2.3 a předchozí verze: klikněte „Nastavení“ aplikace „vývoj“ aplikace „USB ladění“. Pro Android 3.0. 4.1: Přejděte na položku „Nastavení“ „Nastavení vývojáře“ „USB ladění“. Pro Android 4.2 a později vyberte „Nastavení“ o telefonu „. Vyberte „číslo sestavení“ několikrát, dokud se nezobrazí zpráva „Jste v režimu vývojáře“. Návrat na „Nastavení“ „Nastavení vývojáře“ „USB ladění“.

Krok 3 Vyberte kontakt pro skenování zařízení

Při připojení k připojení Android k počítači budete vyzváni k výběru typů souborů pro obnovení. Program umožňuje obnovit kontakty, zprávy, protokoly hovorů, fotky, videa, zvuk, dokumenty atd. D. Klepněte na tlačítko Kontakty a klepněte na tlačítko Další pro skenování zařízení.

Krok 4 Obnovení kontaktů

Po několika sekundách bude proces skenování dokončen. Klepněte na položku Kontakty v levém seznamu a můžete zobrazit všechny kontakty v telefonu. Remote označené červeně. Zkontrolujte správné kontakty a klepněte na tlačítko Obnovit, brzy uložíte vzdálené kontakty v počítači.

Jak obnovit kontakty na iPhone

Vrátit ztracená komunikační data následujícími způsoby:

 • v nastavení Apple Mobile Apparatus;
 • pomocí cloudového úložiště ICLAD;
 • Při použití synchronizace s účtem Google;
 • Kontaktováním obnovení kontaktu přes SIM kartu.

Každý z popsaných metod je vhodný pro konkrétní situaci, takže před použitím specifické metody, aby se ujistil, zda je tato prostředky vhodná pro řešení specifického problému. Chcete-li to udělat, zvažte každou z vybraných způsobů obnovení kontaktu na iPhone.

V nastavení iPhone

Chcete-li obnovit informace prostřednictvím nastavení mobilního zařízení, je nutné:

 • Na mobilním zařízení přejděte do nabídky „Nastavení“.
 • Otevřete kartu Storage Service Cloud. «ICLAD».
 • Vypněte funkci „Kontakty“ tak, aby informace z telefonu nebyly aktualizovány.
 • V okně, které se otevře, klikněte na „Odejít na iPhone“.
 • Připojte přenosný gadget na internet. Je žádoucí, aby to byla připojení prostřednictvím sítě Wi-Fi.
 • Vrajeme se k nastavení cloudového skladování ICLAD.
 • Zapněte dříve Zakázaný kartu „Kontakty“.
 • Provozní systém telefonu nabídne uživateli kombinovat známá data. To je to, co musíme udělat.
 • Čekání na konečný proces.

Pokud uživatel dokončil všechny pokyny správně, zatímco telefon neměl čas aktualizovat místnosti uložené v něm, pak se plánované zotavení dojde.

Z iCloudu

Dalším účinným způsobem, jak vrátit kontakt, aniž by se uchýlil k nápovědě osobního počítače. používat ukládání informací z Apple, ICloud Service.

Tato metoda je účinná pouze v případě, že uživatel okamžitě vypne smartphone z internetu okamžitě při odstraňování kontaktu. Jinak nebude synchronizován a nebude možné obnovit zničené informace.

Chcete-li vrátit informace a telefonní číslo prostřednictvím služby ICloud, musíte provést následující krok za krokem pokyny:

 • Jděte na webovou stránku ICloud.com.
 • Vstupuje do vlastního účtu.
 • Přejděte do sekce „Další“, která je v „Nastavení“.
 • Klikněte na kartu „Obnovit kontakty“.
 • Vyberte požadovaný čas.
 • Klikněte pro „Obnovit“.

Dále nastane postup synchronizace verzí, po kterém se ztracené kontakty vrátí zpět.

Jak vrátit kontakty na iPhone z účtu Google

Pokud se uživatel, který máte zájem o ztracený kontakt uložen na účtu Google, lze tyto informace snadno obnovit na aplikaci Apple Gadget:

 • Otevřete nastavení telefonu.
 • Přejděte na položku „Účet“.
 • Klikněte na položku Přidat účet „.
 • Zvolte „Google“.
 • Přidat požadovaný účet.

Po provedení začne instrukce synchronizovat všechna data včetně telefonních čísel.

Jak najít vzdálený kontakt v iPhone se SIM kartou

Nejoblíbenější mobilní operátoři umožňují nahrávat telefonní čísla na SIM karet. Proto v případě vymazání čísla může uživatel kontaktovat zástupce své mobilní společnosti, aby se naučili, jak jsou ztracené informace vráceny.

obnovit, vzdálené, kontakty, telefonu

Také obnovení může dojít i po ztrátě SIM karty, která dělá ukládání dat na něm velmi pohodlné.

SIM karty nemají rozsáhlé množství paměti, takže je lepší napsat pouze důležitá čísla.

Proč se tohle děje

Mnoho technik Apple si všimne problém s vymizením kontaktů, ale společnost oficiálně nerozpozná takovou chybu, a proto se nesnaží najít řešení.

Někteří se domnívají, že data jsou ztracena v důsledku vlhkosti iCloudové služby. Je poměrně mladý a má své úzká místa. Při práci s jednou nebo dvěma zařízeními je vše hladké, a když se objevují další gadgety a synchronizace, chyby a závady, což má za následek ztrátu dat.

Jiní věří, že tyto problémy začaly po kombinaci standardních iPhone kontaktů s kontaktními údaji z jiných aplikací a poslů. Ne všechny programy fungují správně s telefonním seznamem a mohou způsobit ztráty kontaktů.

Je možné obnovit kontakty, pokud jste je odstranili z ICLAD?

Pokud se vám podařilo odstranit kontakty a od cloudového úložiště, to znamená, že je způsob, jak je obnovit. Jediný stav. máte pouze 30 dní, abyste provedli manipulace. Je vhodné jednat prostřednictvím počítače. přejděte na místo Cloud Storage a přejděte na obnovu kontaktů.

obnovit, vzdálené, kontakty, telefonu

Zobrazí se archiv s daty, které můžete obnovit. Vyberte si datum dne, kdy byly všechny kontakty na místě. Při použití této metody obnovení v přístroji bude starý seznam kontaktů, které nahradí aktuální. Zároveň neztratíte informace, které byly uloženy později, budou také spadat do archivu obnovy. Nevýhodou této metody je, že kontakty nemohou obnovit.

Nyní víte, co dělat, pokud máte kontakt s iPhone. Sdílejte tyto informace s přáteli a blízkými, aby mohli obnovit adresář v různých situacích. Máte-li dotazy týkající se tohoto tématu, nezapomeňte je zeptat v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS