Jak obnovit zapomenuté heslo na iPhonu

Jak odstranit nebo obnovit zapomenuté heslo pro čas na obrazovce na iPhonu a Macu

Čas u obrazovky je fenomenální doplněk pro iPhone, iPad a Mac. Umožňuje snadno sledovat návyky, nastavovat časové limity, nastavovat limity pro různé aplikace a služby atd. Д. Chcete-li však chránit změny času na obrazovce, musíte vytvořit heslo pro čas na obrazovce. To je důležité zejména při předávání zařízení jiným osobám.

Přístupový kód pro čas na obrazovce však nepoužíváte příliš často (na rozdíl od hesla k zařízení), takže na něj zcela zapomenete. A když byl čas na obrazovce poprvé představen v systému iOS 12, bylo téměř nemožné změnit nebo odstranit přístupový kód času na obrazovce, pokud jste si ho nezapamatovali běžnými prostředky,

Jediný „oficiální“ způsob, jak se zbavit zapomenutého přístupového kódu pro čas na obrazovce, bylo obnovit iPhone nebo iPad pomocí zálohy iTunes bez hesla nebo jej nastavit jako nové zařízení. Absurdní, já vím. V systému iOS 12 existovalo řešení, které zahrnovalo použití šifrovaných záloh iTunes k obnovení hesla času obrazovky. Ale zase to nefungovalo se systémy iOS 13 a iPadOS 13.

obnovit, zapomenuté, heslo, iphonu

Společnost Apple naštěstí dostala rozum. Nyní můžete snadno změnit nebo vymazat zapomenutý přístupový kód pro čas na obrazovce. Stejně jako u Maců. Zjistěme, jak na to.

Další články

3 způsoby

Odemknutí iPhonu bez hesla pomocí iCloudu

Pokud je iPhone odpojen, připojte se k iTunes. Icloud. Další alternativní způsob, jak. Obnovení hesla na iPhonu. Tato metoda funguje pouze v případě, že máte nastavenou a aktivovanou možnost „Najít iPhone“ a telefon je v zóně Wi-Fi nebo v režimu přenosu dat.

Otevření stránky iCloud ve webovém prohlížeči.Projděte procesem ověřování pomocí svého Apple ID a hesla.

Přihlášení pomocí Apple ID a hesla.

Pak klikněte na Nastavení. Všechna zařízení. Klikněte na něj a vyberte požadované zařízení, pokud jich máte více.

Stiskněte tlačítko „Vymazat (název zařízení)“, čímž vymažete všechna data telefonu a heslo.

Nyní obnovte iPhone a nastavte jej jako nový. Pokud jste již dříve zálohovali data, obnovte je ze záložního souboru.

Zapomenuté heslo pro iPhone? Obnovení iPhonu pomocí režimu obnovení

Poznámka: Pro uživatele, kteří nezálohovali svůj iPhone pomocí iTunes nebo iCloudu, je jediným způsobem, jak odpojený iPhone odemknout. Použití režimu obnovení. Přepnutí iPhonu do režimu obnovení a útěk z vězení zapomenutím hesla. Bude vymazán naprosto veškerý váš obsah a nastavení. Tímto způsobem můžete získat nový iPhone nebo iPad nějakým způsobem.

Zobrazení obrazovky „Připojit k iTunes“ na iPhonu

obnovit, zapomenuté, heslo, iphonu

Odpojte iPhone od všech kabelů a vypněte ho. Stiskněte a podržte tlačítko Domů a současně připojte iPhone k iTunes pomocí kabelu USB. Pokud se iPhone nezapne, zapněte jej ručně. Neuvolňujte tlačítko Domů, dokud se nezobrazí obrazovka „Připojit k iTunes“.

Krok 2. Vymazání zapomenutého hesla iPhone pomocí režimu obnovení

Zobrazí se vyskakovací okno s informací, že je iPhone v režimu obnovení. Kliknutím na „OK“ zahájíte obnovu továrního nastavení iPhonu pomocí iTunes. Vymaže veškerý obsah a nastavení iPhonu nebo iPadu, stejně jako zapomenuté heslo iPhonu.

Co dělat, když zapomenete heslo k iPhonu

No, a poslední metoda. která je také úplně poslední. požádejte autorizované servisní středisko Apple o odemknutí iPhonu bez znalosti hesla. Samozřejmě není zaručeno, že vám bude poskytnuta pomoc. Pokud však předložíte všechny důkazy o tom, že iPhone skutečně patří vám, nevidím důvod k odmítnutí. Stačí krabice s vyraženým sériovým číslem a účtenka potvrzující nákup.

Servisní středisko Apple vám pomůže obnovit heslo k iPhonu

Je zřejmé, že za službu obnovení iPhonu bude třeba zaplatit, i když je přesná Koneckonců, pokud oprava poškozeného firmwaru iPhonu stojí 600, proč by obnovení továrního nastavení mělo stát více? Službu můžete zaplatit na místě kartou nebo v hotovosti a jako bonus získáte záruku.

Přihlášení k uzamčenému iPhonu pomocí iTunes nebo MacOS Finderu.

Existují alternativní způsoby přístupu k uzamčenému iPhonu. Jedním z nejjednodušších způsobů je použití softwaru Finder v systému macOS nebo iTunes v systému Windows. Podpora společnosti Apple doporučuje také tuto metodu.

Před zahájením tohoto postupu byste měli být informováni, že dojde k vymazání všech dat iPhonu.

Zajistěte si přístup k počítači (Mac nebo PC).

Tato metoda vyžaduje použití počítače Mac nebo PC. Pokud používáte počítač, ujistěte se, že je na něm nainstalován systém Windows 8 nebo novější a iTunes. K připojení iPhonu k počítači budete potřebovat kabel dodaný s iPhonem nebo jiný vhodný kabel.

Pokud nemáte přístup k počítači a nemůžete si ho půjčit, měli byste se obrátit na maloobchodní prodejnu Apple nebo na autorizovaného poskytovatele služeb Apple.

Vypnutí iPhonu.

 • Pokud je iPhone připojen k počítači, odpojte jej.
 • V závislosti na modelu iPhonu vypněte iPhone následujícím způsobem:

Stiskněte a podržte boční tlačítko na iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s a iPhone 6, dokud se nezobrazí posuvník vypnutí.

Povolení režimu obnovení na iPhonu.

 • Najděte na iPhonu tlačítko, které musíte v dalším kroku podržet, a připravte se:
obnovit, zapomenuté, heslo, iphonu
 • Boční tlačítko používané na iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X a novějších modelech včetně iPhone SE (2. A 3. Generace).
 • Tlačítko pro snížení hlasitosti se používá v iPhone 7 a iPhone 7 Plus.
 • Tlačítko Home používané na iPhone SE (1. Generace), iPhone 6s a starších modelech.
 • Připojte iPhone k počítači stisknutím a podržením příslušného tlačítka na iPhonu. Držte tlačítko stisknuté.

Podržte tlačítko, dokud se na iPhonu nezobrazí obrazovka režimu obnovení, a pak jej uvolněte.

 • Pokud se dostanete na obrazovku s přístupovým kódem, budete muset iPhone restartovat.
 • Pokud potřebujete pomoci se zobrazením obrazovky režimu obnovení na iPhonu, obraťte se na podporu společnosti Apple.

Obnovení iPhonu.

 • Vyhledání iPhonu v počítači, pokud je připojen k Finderu nebo iTunes.
 • Po zobrazení možnosti „Opravit nebo aktualizovat“ vyberte možnost „Opravit“. Počítač zahájí proces obnovy načtením softwaru pro iPhone. Pokud načítání trvá déle než 15 minut a zařízení opustí obrazovku režimu obnovení, vypněte iPhone a restartujte proces.
 • Počkejte na dokončení postupu.
 • Nastavení a používání iPhonu po odpojení od počítače.

Jak obnovit heslo iCloudu z internetu

Pokud právě nemáte přístup ke svému iPhonu nebo iPadu, může být resetování hesla iCloudu trochu složitější. Přejít na appleid.Apple.com z libovolného zařízení s webovým prohlížečem a klikněte na možnost Zapomenuté Apple ID nebo heslo?“Chcete-li zahájit proces resetování.

Případně můžete navštívit iforgot.Apple.com a zadejte svou e-mailovou adresu Apple ID, abyste mohli provést totéž.

Webový přístup vás požádá o zadání telefonního čísla, které používáte ve svém zařízení, údajů o kreditní kartě přidružené k vašemu účtu a dalších údajů. Budete také vyzváni k zodpovězení bezpečnostních otázek, které jste položili při vytváření svého Apple ID. Po zadání všech přesných údajů budete moci obnovit heslo k účtu iCloud.

Většinou se jedná o přístupy, pokud jste zapomněli své uživatelské jméno a/nebo heslo k e-mailovému účtu Apple ID, a můžete také vyhledat svou e-mailovou adresu, pokud si nemůžete vzpomenout, který e-mailový účet jste použili k nastavení svého Apple ID. Jakmile se rozhodnete, někteří uživatelé se rozhodnou zapsat si důležité přihlašovací údaje a uložit je na bezpečné offline místo, například do sejfu, trezoru nebo něčeho podobného, chráněné před zvědavýma očima, ale dostupné pro případ, že by se opět něco pokazilo

Pokud nemůžete obnovit heslo ze zařízení se systémem iOS, pravděpodobně nemáte povoleno dvoufaktorové ověřování. Nastavte si ho na webové stránce Apple Apple ID.

Obnovení hesla ke službě iCloud pomocí iPhonu nebo iPadu může být nejpohodlnější možností, zejména pokud si nepamatujete své aktuální heslo a nechcete ho obnovit na webu společnosti Apple.

Uživatelé Maců mohou heslo ke službě iCloud resetovat také přímo v systému macOS, stačí přejít do Předvoleb systému a vybrat možnost Apple ID, kde jsou kroky podobné těm popsaným výše pro iPhone a iPad, ale samozřejmě specifické pro Mac.

Doufáme, že se vám podařilo obnovit heslo ke službě iCloud a získat přístup k účtu. Dejte nám vědět v komentářích, pokud máte nějaké obzvláště užitečné nápady, tipy, myšlenky nebo zkušenosti!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS