Jak odebrat Google Play z telefonu. Google Play Filmy – Co to je?

Jak odstranit služby Google Play na Android

Pro většinu případů, uživatel chce uživatel vypnout služby Google z důvodu významné spotřeby telefonu těmito programy. Mnozí společnost mohou být jednoduše použity, ale stále spotřebovávají energii a převzali nadměrné místo.

Obvykle program Google konzumují 5-10% energie baterie. Pokud jsou android verze a aplikace nekompatibilní, programy mohou trvat až 90% poplatků. Často se zlepšuje spotřebu po stahování OS. Současně služby nejsou aktualizovány, protože konflikt dojde a aplikace potřebují více poplatku.

Chcete-li méně strávit poplatek a vytvořit místo, můžete deaktivovat nepoužité programy, jako je kalendář, mapy, hangouts, disk nebo umístění. Deaktivace povede k tomu, že energie utratí peníze na jiných aplikacích a místo nebude zabírat aktualizace těchto služeb.

Co nelze vypnout

Pro správnou operaci jsou v Androidu potřebné některé aplikace. Některé z nich jsou služby společnosti Google, nedoporučují se smazat. Následující programy:

 • Účty Google. by neměly být vymazány, protože data o jiných službách, které mohou být potřebné pro gadget, uloženy zde;
 • Google Play Market. Application Store, je z něj instalován různé programy;
 • Framework Služby Google. je nutný pro optimalizaci a urychlení práce jiných aplikací;
 • Google Onne Time Init je zodpovědný za zadávání počátečních informací, pouze pokud se telefon spustí, po kterém se automaticky přestane fungovat;
 • Služba Google Play Services používá systém pro aktualizaci a synchronizaci softwaru na smartphonu.

Ostatní programy, kde knihy, hudba, tisk, filmy, hry, kalendáře a další nepoužité aplikace mohou být zakázány. Pokud se nepoužijí, bude pozitivně ovlivnit telefon, protože místo je zdarma a poplatek.

Samostatně, musíte říci o „Syntetizátor Google“ a „Google Synchronization“. Ve většině případů jsou důležité pro provoz miniaplikace, takže bychom je neměli vypnout.

Co bude poskytovat služby Google

Stejně jako v případě nepoužitých služeb systému Windows se sada služeb (dobrovolně násilně nainstalovaných aplikací) z „DOBA CORPORATION“ také neustále visí v paměti RAM zařízení a probíhá na disku.

A jsou znatelně vypáleny baterii a ucpávku Desktop Smartphone nebo tablety selhalo ikony (které osobně mě otravuje nejvíce. nemám rád I ikony s štítky na ploše a to je).

Apps Google. Jak se od něj vypnout?

Začněme s tím, jak aplikace Google Apps spadne na naše smartphony. Koupili jste telefon a přirozeně (jako by bez ní, je to tak pohodlné a módní a obecně je nutné jej nainstalovat) Nainstalujeme jej s vlastními rukama na čisté firmware tuto aplikaci. A jakmile zadáte uživatelské jméno a heslo, je okamžitě synchronizován ze všeho a všeho, a čerpání vašich začne (jak si myslíte, že důvěrné) informace o službě Google.

Samozřejmě, jak neinstalovat aplikace Google Apps ve svém smartphonu, pokud to dává tolik zajímavých příležitostí. Například, udělejte telefon odemčený na fotografii tváře (a nikdo nemyslí o něčem), nebo použít takové pohodlné google play nebo knihy Google.

A pojďme si myslet na minutu, jak se všechno děje opravdu. Vezměte adresáře / System / App a System / Priv-App. Po instalaci na smartphonu, kopírování obsahu těchto adresářů na stejné adresáře, které jsou již v telefonu. A systém Android používá API soukromého systému, které nejsou k dispozici jiným aplikacím.

Katalog / System / App Catalog se nachází různé aplikace Google v obrovském čísle: knihy.APK, Chrome.Apk, gmail2.APK a OSTATNÍ. Každý z nich bude sdílet informace svým vlastním způsobem, ale je to naprosto normální (zde nejsou žádné tajné informace, prostě Google bude vědět, co čtete, podívejte se a stahovat).

Googurcontactssyncadapter.APK Tento katalog je mnohem vážněji sbírat data, pošle všechny své kontakty svému majiteli (ano, ano, spolu se všemi jmény a čísly).

Většina souborů z adresáře / System / Priv-App App App je služby a sady knihoven, které tvoří hlavní dohled nad vaším smartphonu:

 • Googlebackuptransport.APK. Zapojení synchronizačních dat nainstalovaných aplikací, Wi-Fi hesel a některých nastavení;
 • Googleloginservice.APK. Připojuje zařízení s účtem Google;
 • GooglePartnerSetup.APK. umožňuje aplikací třetích stran přístupem ke službám Google;
 • GooglerservicesFramwork.APK. soubor knihoven, s různými funkcemi využití;
 • Phonesky.APK. přehrávání obchodu (zvláštně);
 • Prebuiltgmscore.APK. Služby Google, jak je patrné z názvu, je jádrem celé sady GAPPS;
 • Samet.APK. Hledat od společnosti Google, který zahrnuje vyhledávací řetězec stolního počítače a nyní Google.

V podstatě se jedná o součást aplikací Google, která je zodpovědná za čerpání dat, z nichž se musíte zbavit co nejdříve.

Jak vyloučit Google ze smartphonu

Programy a služby Google pro mnoho vypadají jako nedílná součást operačního systému Android. Nicméně, to není tak, že Cyanogen dokazuje každý den každý den. Pokud se také chcete zbavit vorytého, brzdění a nákladu k informacím služby služby Google, pak tento článek pro vás.

Tento článek může zajímat především všechny Gickers, kteří milují vyzvednout v jejich smartphonu, stejně jako majitelé ne příliš silných miniaplikací, hledají způsoby, jak zvýšit jejich rychlost. Všichni uživatelé, kteří nemají zájem, nejsou potřební a z nichž „A tak všechno funguje“, nebojte se a neztratíte čas čtením tohoto textu.

Každý, kdo narazil přes firmware třetích stran, ví, jak Android funguje dokonale, dokud neinstalujete aplikační balíček a služby od společnosti Google. Smartphone okamžitě začne brzdit bezpečně a jíst baterii a bez ohledu na to, jaký druh aplikace Google Apps nainstalujete. Ale navzdory tomu většina uživatelů stále pokračuje v používání softwaru Google, nemůže najít plnohodnotnou náhradu. Níže se pokusíme to udělat. Ale předtím, než se zbavíme všech stop „korporace dobrého“ ve svém zařízení. Můžete to udělat dvěma způsoby (kořen není vyžadován).

Odstranit svůj účet v seznamu připojených účtů. Můžete to provést v nastavení zařízení v části „Účty“. Po této operaci budete muset ručně vymazat nebo zakázat všechny aplikace od společnosti Google.

google, play, telefonu, filmy

Proveďte úplný reset zařízení do počátečního stavu. Tato funkce je skryta v části „Obnovit a resetovat“ a nazývá se „Nastavení resetování“. Upozorňujeme, že všechna data z interní paměti, nastavení a nainstalovaných aplikací budou vymazány, takže musíte spustit smartphone s čistým listem.

No, teď, když vložíte rukojeť Google, začneme vybavit. Nejprve je nutné najít výměnu Google Play. V zásadě můžete samozřejmě stáhnout a nainstalovat všechny potřebné programy ručně, ale je to mnohem pohodlnější provést, že to provést pomocí speciálního úložiště aplikací, které má funkci automatické aktualizace softwaru.

Jako náhrada za Google Play je vhodné použít Amazon AppStore, která má obrovskou základnu programů, mezi nimiž budete určitě najít vše, co potřebujete. Zde můžete spravovat také instalaci a vymazání programů, existuje funkce automatické aktualizace. A jako příjemný bonus, denní propagace aplikace dne se nachází, ve kterém jeden z dne je jeden z populárních aplikací zcela zdarma.

Chcete-li uspořádat svůj čas a plánujete událost namísto „Google kalendáře“, můžete použít mnoho alternativních řešení, jako je kalendář Sunrise. Tento program má vynikající funkčnost, kompatibilitu s kalendářem Google a kalendářem Icloud a vynikající design, který může zastínit všechny konkurenty. Naše recenze.

AppBox Fallback HTTPS: // Přehrát.Google.COM / Store / Aplikace / Podrobnosti?Id = am.Svítání.Android.Calendarhl = ruugl = ru

Najít náhradu za Drive Google není obtížné. Dropbox, Mega, Onedrive, box. vyberte jakoukoliv službu, kterou chcete, a stáhnout příslušný mobilní klienta. Všechny mají přibližně stejnou funkčnost, takže otázka je spíše odpočívat ve výši přidělených a osobních preferencí volného prostoru. Hlasuji pro Onedrive, protože v této službě jsem nahromadil dobře, hodně dalších gigabajtů.

Nastavení telefonu

Je tu druhá cesta, o něco složitější. Představujeme průměrně instrukce, která bude vyhovovat všem zařízením. Některé kroky se mohou mírně lišit, některé položky menu. upraveny názvy.

 • Klikněte na ikonu a vyberte „násilně zastavit práci“;
 • Klikněte na tlačítko „Vymazat data“, pak „Vyčistit mezipaměť“;
 • Po tom dokončete čištění stisknutím ikony „Smazat“.

To je vše, jedná se o lehký a jednoduchý proces, se kterými se i začátečník dokáže vyrovnat. Některé smartphony mají však vestavěný chrom, v takovém případě nebude moci smazat. Naopak chcete stáhnout prohlížeč Google do telefonu, projít odkazem a přečíst podrobné pokyny. Podívejme se na to, jak odstranit Google Chrome z Androidu, pokud není smazáno.

Jak spustit účet ve službě Google Play

Vyjmutí účtu Google Play, můžete okamžitě zaregistrovat nový účet ve službě:

 • Jděte na oficiální stránky se nachází ve hře.Google.com.
 • Stiskněte tlačítko „Přihlášení“ v pravém horním rohu obrazovky.
 • Systém přesměruje na stránku, kde můžete zadat identifikátory z existujícího profilu nebo předat primární registraci.
 • Zvolte možnost „Vytvořit účet“.
 • Vyplňte pole, určete uživatelské jméno a heslo.
 • Pokud autorizace úspěšně projde, zobrazí se oznámení, že byl vytvořen nový účet.

Nyní bude ponecháno opustit stránku nebo jít na stránku s aplikacemi a hry dostupnými pro stahování, výběrem „Zpět na službu Google Play“.

Varování pro ty, kteří chtějí odstranit účet Google.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Nedostatek záruky: zabezpečení, důvěrné informace; Uložit zálohování; Načítání a integrace softwaru a jeho následná aktualizace; YouTube, poštovní služba, navigátor.

Jak zakázat herní trh

To je také provedeno, jako první způsob, jak odstranit:

 • Jít do nastavení, najdeme požadovanou službu a jdeme na jeho vlastnosti.
 • Po zadání přejděte na tlačítko a zobrazte položku „Disable“.
 • Klikněte na něj, potvrďte vypnutí s plnou instalací původní verze. Takže můžete vypnout herní trh rychle a snadno.

Jak odstranit vestavěné aplikace pro Android (bez kořene)

Je třeba poznamenat, že tato metoda nebude „zmrazit“ všechny vybrané programy.

Shrňte se

Dnes jsme říkali o tom, co herní trh je to, jaké příležitosti, které má, a také odpověděl na velmi důležitou otázku: Jak jej odstranit ze systému zařízení a zda je nutné to udělat. Byla popsána metoda, která umožňuje jednoduše zakázat úložiště aplikací od společnosti Google. Nezapomeňte sdílet své zkušenosti a doporučení v komentářích. Možná, že vaše rada pomůže jiné osobě vyřešit jeho problém.

Klikněte na „Like“ a přečtěte si nejlepší příspěvky

Google Play je vestavěná aplikace ve většině smartphonů s Android OS. Je určen pro stahování her a nástrojů umístěných na serverech společnosti. Pro správnou funkci programu vyžaduje stabilní přístup k internetu. Někteří uživatelé se zajímají, jak odstranit herní trh z Androidu. Je třeba poznamenat, že aplikace je zodpovědná za aktualizaci některých nainstalovaných programů, takže před odinstalací se doporučuje zvážit všechny „pro“ a „proti“, protože to může nepříznivý vliv na práci smartphonu.

Smazání hry Google lze provést dvěma způsoby:

V prvním případě budete muset provést následující:

 • Otevřete nastavení mobilního zařízení.
 • Vyberte „Aplikace“.
 • Najít „služby Google Play“.
 • Přejděte do nastavení aplikace a vyberte možnost Stop „.
 • Potvrďte svou akci.

Poté zmizí štítek aplikace z obrazovky a přestane být aktivní. Pokud je však žádoucí, můžete službu znovu aktivovat, protože zůstane v paměti zařízení. Chcete-li to provést, budete muset vrátit se do nastavení smartphonu a přejděte do nabídky aplikací. Mezi nimi byste měli najít herní trh a klepněte na tlačítko „Enable“. Je třeba mít na paměti, že poté budou odstraněny všechny aktualizace aplikací. Chcete-li znovu vychutnat poslední verzi, budete potřebovat přístup k internetu. Přehrávání trhu automaticky nainstaluje aktualizace.

Někteří uživatelé mají zájem, je možné odstranit službu Google Play z telefonu. Chcete-li to udělat, budete muset provést blikající smartphone. Taková akce povede k tomu, že záruka na zařízení nebude platná. Proto se pro nová zařízení nedoporučuje postup. Totéž, který se stále rozhodl nahradit firmware na zakázku, budete muset provést následující:

 • Přejděte na nastavení smartphonu.
 • Povolit USB Debug.
 • Nainstalujte aplikaci, která umožňuje získat práva ke kořenům.
 • Stáhněte si vlastní firmware.
 • Přeložit zařízení do režimu firmwaru.
 • Nainstalujte ji a nová menu obnovy.

Poté může uživatel zapomenout na přítomnost Google hrát na jeho smartphonu. Ale s zárukou zařízení, pokud to bylo, budete muset rozloučit. Ti, kteří pochybují o své síly, doporučuje se odkazovat na specialisty na instalaci vlastního firmwaru na smartphonu.

Prosím, pomozte zakázat herní trh. Posledních pár dní se začal otevřít na mém telefonu. Například, pokud je hra spuštěna, je přerušena a zobrazí se okno přehrávání trhu a navrhuje se instalovat různé programy pro mě zbytečné. Tento hra se objeví každých pár minut.

Play Market je služba Google, která umožňuje uživateli navázat nové programy Android. Skutečnost, že jste začali vyskakovat okno hry na hracím trhu, neznamená, že je to nutné někde jen proto, aby ho nějakým způsobem vypnuli a problém zmizí. „Vypnutí hry na hře“ vám nepomůžeš. Důvodem, že hraje na trh se objeví, je přítomnost reklamního viru na vašem zařízení nebo jiném škodlivém softwaru. Musíte ho najít a odstranit. „Zakázat trh“, tj. Odstraňte reklamní virus, postupujte takto:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS