Jak odemknout grafický klíč na obrazovce telefonu. Resetovat při mazání dalšího uživatele

Jak odemknout Android Graphic Key: Všechny metody

Někdy mají majitelé smartphonů na Android problémy, kvůli tomu, ke kterému můžete ztratit přístup k zařízení.

Tyto typické situace zahrnují:

Všechny tyto situace mohou hrát krutý vtip s gadgetem.

odemknout, grafický, klíč, obrazovce, telefonu, resetovat

Níže uvedený článek proto zváží všechny nezbytné akce a metody, které splňují jedním z nejčastějších otázek mnoha uživatelů. jak odemknout grafický klíč Android.

Odemknout Pin / Graphic Key / Android heslo Pokud jste zapomněli

Pokud zapomenete vzor Android nebo heslo, pak se dostat kolem blokování není tak obtížné. Můžete snadno získat telefon Android, pokud budete postupovat podle níže uvedených metod:

Systém prošel dlouhou cestu a odemknout zařízení Android blokované kódem PIN nebo heslem, bylo zavedeno různé možnosti. Musíte slyšet o Assistant Google, který provádí vše, co uživatelé říkají.

Prostě musíte udržet službu Google Assistant, který jej použijete. Nezapomeňte, že záleží na vašem hlasu, což znamená, že nikdo jiný kromě můžete Odemknout heslo zámek .

Google Assistant okamžitě odemkne zařízení Android, jakmile řeknete „Okay, Google“, otočením telefonu.

Pokud používáte nejnovější verzi programu Android, jednoduše stisknutím tlačítka „Home“ otevřete Google Assistant.

Jděte do volby „Prozkoumat“ a klikněte na ikonu Profil.

Odtud najdete parametr „Nastavení“ a kartu Asistent, na kterém se telefon nachází.

Stačí kliknout na toto a povolit dvě možnosti: „Přístup pomocí hlasového zápasu“ a „odemknout pomocí hlasového zápasu“.

Po dokončení nastavení se již nemusíte starat o zapomenuté šablony nebo heslo Android.

Obnovit tovární nastavení

Následující způsob je jednodušší než předchozí, ale používat, všechna data z interní paměti budou vymazány, například nainstalované aplikace vázané účty, SMS a T.D. Fotografie, zvuk a další soubory na SD zůstanou neporušené. Úplné pokyny naleznete v článku: Jak resetovat nastavení Android (HARD RESET).

Během další aktivace zařízení obnovte data ze zálohy. funguje, pokud jste dříve synchronizovali.

I Stitches Android telefon nebo tablet, odstraníte zámek nebo heslo. Na našich stránkách je podrobná pokyny pro firmware Android zařízení různých výrobců, samostatně Samsung pomocí Odin a LG přes KDZ Updater.

Jak odstranit grafický klíč na HTC

Také, stejně jako v předchozím případě byste měli nabít baterii, po kterém stisknete následující tlačítka a v nabídce, která se zobrazí, vyberte možnost Reset na tovární nastavení. tovární nastavení. Zároveň bude grafický klíč odstraněn, stejně jako všechna data z telefonu, t.E. Přijde do stavu nového (v softwarové části). Telefon musí být vypnut.

  • Htcwildfires. Stiskněte zvuk a tlačítko napájení současně, dokud se neobjeví nabídka, vyberte možnost Obnovit na tovární nastavení, umožní vám odebrat grafický klíč a odhodit telefon.
  • Htconev, htconex, htcones. Stiskněte současně tlačítko AUDIO AUDIO. Po zobrazení loga uvolněte tlačítka a pomocí tlačítek hlasitosti vyberte položku Obnovení telefonu na tovární nastavení. tovární nastavení, potvrzení. pomocí tlačítka napájení. Po resetu obdržíte odemčený telefon.

Metoda 2. volání telefonu

Tato metoda funguje na starších verzích systému Android. Zkuste zavolat blokovaný telefon z jiného zařízení. Po volání se smartphone automaticky aktivuje a nebudete muset vstoupit. Stejným způsobem můžete obejít vstup a další typy zámků obrazovky.

Pokud jsou na smartphonu nainstalovány nové verze operačního systému (od 5).0 a vyšší), s jednoduchým voláním nebude možné tuto práci obnovit. Můžete však obnovit přístup pomocí softwaru třetích stran pro PC, který automaticky odstraní uložený skript klíče. Příklady těchto nástrojů:

Podstatou těchto programů je, že je instalována na smartphonu a PC. Pomocí funkce Remote Gadget obnovení můžete spustit proces resetování souborů v zařízení z počítače. Obnovit telefon na nastavení klíčů zmizí.

Pokud byl obtokový nástroj instalován předem v telefonu, stačí se odemknout na zařízení SMS s textem „1234 reset“ (bez uvozovek). Obtok skenuje texty zpráv a nalezení v jednom z nich tajný text, restartujte smartphone a odstraní grafický prvek.

Po obnovení přístupu přejděte na nastavení zabezpečení telefonu okamžitě a odpojte funkci zámku.

Metoda 3. Vypustí baterie

Tato metoda je vhodná pro jakýkoli smartphone v Androidu. Vyžaduje však čas a pozornost. Mělo by být čekat, dokud není telefon vybití a okno oznámení se zobrazí o kritickém nabití baterie.

V tomto okně můžete kliknout na tlačítko „Stav baterie“. Poté budete přesměrovány v nabídce Zobrazit statistiku použití baterie. Pro to nemusíte zadat grafický klíč.

Jedinou složitostí způsobu je, že systémové okno zmizí za 10-15 sekund po vzhledu. Chytit zprávu, která není snadná, když je telefon vypuštěn pomalu.

Vyčistěte vnitřní paměť pomocí FASTBOOT

Na všech telefonech a tabletech se systémem Android (kromě Samsung) je režim firmwaru. fastboot. Restartování mobilního zařízení v něm lze přístroj ovládat z počítače pomocí nástroje stejného jména. O instalaci FASTBOOT a USB ovladače napsaných v samostatné instrukci. Stále potřebujete odemknout nakladač na Sony Smartphone, Huawei, LG, HTC, Pixel, Nexus, Motorola a některé další modely.

(!) Odemknutí zavaděče se provádí také pomocí FASTBOOT a interní paměť je vymazána v procesu. V budoucnu bude stačit k provedení níže popsaných akcí pro čištění smartphonu.

Chcete-li restartovat zařízení do režimu FASTBOOT, podržte tlačítko hlasitosti během zařazení.

Kromě toho můžete přeložit Android do režimu firmwaru, který můžete ADB příkaz, pokud je aktivován ladění USB. Prozkoumejte FAQ na stránkách, abyste mohli pracovat s fastbootem a ADB, spusťte příkazový řádek (nebo PowerShell v systému Windows 10) jménem správce ze složky Nástroje platformy, zadejte příkaz a klepněte na tlačítko ENTER „:

V Powershell musíte přidat dopředu:

Po načtení zavaděče je načten na zařízení, použijte jeden z následujících příkazů FASTBOOT. Vnitřní paměť vymaže, čímž se odemkne zařízení:

Chcete-li přeložit gadget z bootloaderu v Androidu, zadejte:

Jak odstranit grafický klíč a zakázat zámek obrazovky v Androidu?

Grafický klíč je jedním z nejspolehlivějších a běžných způsobů, jak chránit telefon před zahraničním přístupem. Je schematický výkres bodů na obrazovce, v sekvenčním spojení, jehož přístupový heslo je kódováno.

  • Pokud si pamatujete své schéma, s největší pravděpodobností nebudete mít žádné problémy s odstraněním grafického klíče. Můžete snadno aktivovat a deaktivovat zámek obrazovky v androidu. Příslušný parametr můžete najít v nastavení Android v bezpečnostní oblasti, „Zámek a ochrana“ nebo „Bezpečnost zařízení“.
  • Přesný název závisí na výrobci zařízení. Například v Samsung Galaxy S8 (s Android 8) jej najdete v sekci „Bezpečnostní zařízení“ a poté „bezpečnostní telefon“.

Způsoby, jak obnovit zapomenuté grafické klíč pro různé výrobce smartphonů

Řekněte těm, kdo zapomněl na grafický klíč Android, co dělat, pokud máte chytrý smartphone.

  • Sony. Tento výrobce vyvinul speciální software, který vám pomůže obnovit váš smartphone. Chcete-li resetovat grafický klíč, budete muset nainstalovat na notebook nebo nástroj FlashTool. A pak připojte uzamčené zařízení kabelem. Otevřete okno Nástroje. Klikněte na pole Svazky a tlačítko Vytvořit. V horní části okna budete muset vyplnit pole typu pole, verzi nástroje, firmware a model zařízení. Také zadejte cestu k souboru firmwaru. Poté potvrďte tlačítkem Vytvořit grafický klíč.
  • Htc. Tento smartphone má také nástroj pro PC. HTS Sync. Chcete-li obnovit grafický klíč, musíte použít možnost BLOCK BYPASS. Počkejte, až přístroj restartovat a odebrat klíč v nastavení zařízení.
  • Samsung. Tento telefon má reset klíče lze provádět pouze po nastavení celkové resetování. V režimu obnovení se většina modelů přepíná při stisknutí středového tlačítka, hlasitost a vypnutí zařízení.
  • Huawei. Obnovit se dochází také s režimem obnovení. Přejít na to současně stisknutím tlačítek hlasitosti a vypnutí. V zobrazené nabídce musíte vybrat tovární nastavení. Nové modely smartphonu od tohoto výrobce mohou být obnoveny pouze prostřednictvím oficiálních webových stránek.

Pro uživatele, který zapomněl grafický klíč Android, jak jej odstranit, že už není myšlenka, stojí za to použít aplikaci SMS bypass. Platí za poplatek, ale existuje zkušební verze. Tento program vám umožní obnovit přístup do smartphonu pouze na několika kliknutí. Chcete-li použít tento program, nemusíte mít speciální znalosti.

Každá dívka alespoň jednou narazila na situaci, když zapomněla grafický klíč na telefonu Android. Pomozte se vyrovnat s ní, pomůže tomuto materiálu, rozšířil ji mezi přátele, bude to užitečné a muži. Pokud znáte způsob, jak resetovat klíč, nezmínili jsme se o tom, psát o tom v komentářích. Můžete také klást otázky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS