Jak odemknout heslo v telefonu Samsung

Jak odstranit zámek vzoru na zařízení Samsung, pokud jste ho zapomněli?

Zámek vzorem je jedním z nejběžnějších způsobů zamykání obrazovky v telefonech Samsung, protože pomáhá zabránit záměně hesla zámku zařízení s jinými hesly (např. Hesly k účtům, aplikacím, webovým stránkám atd.).Д.), které jsou většinou v alfanumerickém tvaru. Na vzor zámku se však také často zapomíná a majitelé smartphonů pak hledají odpovědi na to, jak odemknout zámek vzoru na svém Samsungu. V tomto článku se podíváme na několik řešení, která se vám mohou hodit v případě, že se ocitnete v podobné situaci. Použijte některou z nich nebo vyzkoušejte každou možnost postupně, abyste zajistili efektivní výsledky. Každá metoda vám zaručí zaručený výsledek. resetování zámku vzoru na telefonu. Jediným rozdílem je snadnost použití nebo podmínky konkrétní situace.

Nyní vám doporučujeme přečíst si podrobné popisy jednotlivých možností. Pokyny krok za krokem ke každé metodě vám pomohou snadno a ve velmi krátkém čase provést všechny požadované kroky.

Jak hacknout telefon se systémem Android

Zvolená metoda závisí na službách, ke kterým byl telefon připojen před použitím zámku. Pokud se vám podařilo synchronizovat smartphone s účtem Google, považujte to za hotovou věc. Ještě lepší je, když je připojena služba Samsung „Najít telefon“. V jiných situacích se budete muset zapotit.

Podívejme se na nejjednodušší způsob, jak se nabourat do účtu Samsung. Pokud byl telefon připojen k profilu Google, je obnovení přístupu ke smartphonu jednoduché. Zadávejme náhodně několik variant kombinací, dokud vás systém nezastaví s hlášením, že pokusy jsou vyčerpány. Níže bude uvedena standardní věta „Zapomněli jste klíč s obrázkem“?“. Klepněte na něj a počkejte, až se přepne na váš účet Google. Postupujte podle pokynů a telefon budete moci opět používat.

Majitelé systému Android mladší 2 let.2 verze jsou skutečnými šťastlivci, protože v tomto operačním systému je významná chyba, kterou vývojáři později úspěšně odstranili. Pro prolomení klíče stačí zavolat z jiného telefonu a přijmout hovor. Poté obnovte připojení a přejděte do nabídky, kde v části „Zabezpečení“ deaktivujte aktuální kód.

U některých modelů funguje následující metoda: Počkáme, až smartphone začne signalizovat vybití, a zatímco se zobrazuje oznámení, přejdeme do nabídky a odstraníme požadavek na grafické šifrování.

Jak odemknout smartphone pomocí aplikace Najít můj mobil v aplikaci Samsung?

Tato služba výrobce vám usnadní život, když zapomenete heslo nebo ztratíte zařízení. K používání služby je třeba mít registrovaný a aktivovaný účet v interních službách společnosti a připojení k internetu na počítači nebo jiném zařízení. Hlavní výhodou této metody je, že všechny informace ve smartphonu jsou po odemčení v naprostém bezpečí.

 • 1. Přejděte na: Účet Samsung a zadejte své uživatelské jméno a heslo k účtu Samsung
 • 2. V pravé části nabídky klikněte na „více“ a z rozevíracího seznamu vyberte „Odemknout mé zařízení“.
 • 3. Do prázdného pole na obrazovce znovu zadejte heslo k účtu a odemkněte telefon. Poté bude nutné zadat a nastavit nové heslo na miniaplikaci, které nahradí resetované heslo.

odemknout, heslo, telefonu, samsung

Speciální odemykací software

Existuje mnoho programů třetích stran, které se používají k odblokování telefonů. Každá z nich má své vlastní zvláštnosti použití.

Použití ADB

Pro použití této metody je třeba mít počítač s předinstalovaným rozhraním ADB Run. Jeho hlavní funkcí je zajistit komunikaci mezi dvěma zařízeními. Lze jej použít k obnovení továrního nastavení nebo k jednoduchému odemknutí uzamčeného zařízení Samsung.

Ale jen poznámka na okraj!

Při stahování softwaru berte v úvahu model a typ smartphonu, protože každé zařízení má jedinečnou verzi nástroje.

odemknout, heslo, telefonu, samsung

Samsung Najít můj mobil

Obnovení hesel prostřednictvím oficiální služby společnosti Samsung Find my mobile bez ztráty osobních údajů. Tato metoda je však vhodná pro uživatele, kteří byli dříve aktivováni ve službě Samsung a mají vlastní účet.

 • Na oficiální stránce aplikace zadejte e-mailovou adresu, která je spojena s vaším účtem.
 • Vyberte si smartphone ze seznamu navrhovaných položek.
 • V seznamu dostupných operací vyberte možnost „Více“, v otevřeném seznamu klikněte na možnost „Odemknout mé zařízení“.
 • Potvrzení zvolené akce pro odemknutí telefonu.

Po otevření přístupu uživatel nainstaluje novou ochranu.

Dr.Fone

Speciální program, který pomáhá odemknout smartphone se systémem Android, pokud uživatel zapomněl heslo Samsung. Stáhněte si produkt z oficiálních webových stránek. Po instalaci proveďte jednoduché kroky.

 • Připojení telefonu k počítači.
 • Otevření aplikace.
 • Vyberte možnost „Správa zamykacích obrazovek Android“.
 • V části pro obnovu dat vyberte postup „Obnovit heslo“.

Pokud byl postup proveden správně, nebude smazáno nic kromě kódu PIN nebo vzorového zámku. Všechny osobní údaje zůstanou nedotčeny.

Pro vaši informaci!

Nesprávná manipulace vede k tomu, že uživatelé místo obnovení hesla zvolí obnovení továrního nastavení, což vede k úplnému vymazání vnitřní paměti.

Odemknutí zařízení Samsung pomocí dodatečného kódu PIN

Výjimečně u telefonů Samsung je použití dodatečného kódu PIN jediným způsobem, jak odemknout obrazovku, pokud zapomenete heslo. Při nastavení kódu PIN jako zámku musí majitel zadat také další kód PIN.

Pětkrát zadejte špatnou kombinaci pro odemknutí. Když se po 30 sekundách zobrazí zpráva o opakování pokusu, vyberte možnost „Additional pin code“ (Další kód PIN) v dolní části obrazovky.

Zadejte kód PIN, který jste použili při nastavení zámku obrazovky. Stiskněte tlačítko „OK“. Obrazovka se odemkne.

Jak vidíte, pokud jste náhle zapomněli heslo ke svému smartphonu a nevíte, jak znovu získat přístup ke všem důležitým datům, není důvod se nechat odradit. Z výše uvedených řešení si můžete vybrat kterékoli z nich. každá metoda obnoví vaši kontrolu nad telefonem během několika minut. Podělte se o své oblíbené metody v komentářích nebo navrhněte vlastní!

Způsoby obnovení hesla

Metody odemykání se dělí do tří skupin: speciální aplikace, vestavěné funkce a alternativní metody. Při používání speciálních programů a aplikací budete k propojení se zařízením nejčastěji potřebovat počítač. Vývojáři zjednodušují proces resetování kódu a vytvářejí vestavěné funkce, které vám pomohou odstranit zámek z vašeho gadgetu.

S každou aktualizací softwaru přibývá vestavěných funkcí, které pomáhají resetovat kód zařízení. Ty zjednodušují proces odemykání tím, že eliminují potřebu aplikací třetích stran. Uživatelé produktů Samsung mají k dispozici některé funkce, které u jiných značek nenajdou.

Výchozí heslo v telefonu Samsung

Pokud zapomenete klíč, zkuste zadat standardní kód „Samsung“. Existuje několik variant továrního hesla telefonu Samsung, pro každé zařízení má svůj vlastní standardní kód: 00000000 (8 nul), 1234, 12345, 0000 (4 nuly), 00000 (5 nul). Pokud není k dispozici žádná možnost, můžete v telefonu obnovit výchozí heslo Samsung:

 • Vyjmutí karty SIM ze zařízení.
 • Restartování smartphonu. Stiskněte tlačítko napájení, stiskněte „Restartovat“.
 • Zadejte kód 2767 8451 # nebo na některých zařízeních 2767 3855 #.

Pokud provedete tyto kroky správně, předchozí výchozí kód se obnoví na 00000000 (8 nul). Pokud odstraníte výchozí kód, všechny osobní údaje budou ztraceny.

Odemknutí zařízení pomocí účtu Google

Druhým způsobem obnovení hesla v zařízení je použití účtu Google. Smartphone musí být připojen k účtu Google, jinak tato možnost nepomůže odstranit nainstalovanou ochranu. Je důležité, aby bylo zařízení připojeno k internetu prostřednictvím Wi-Fi nebo datového přenosu. Zde je postup, který musíte dodržet, abyste odemkli klíč na svém gadgetu pomocí účtu Google:

 • Vyvolejte vyskakovací upozornění a přečtěte si. Pětkrát zadáte špatný kód, čímž vyvoláte vyskakovací upozornění.
 • Stiskněte „Zapomenuté heslo“ nebo „Odemknout na Google“.
 • Přihlášení k účtu Google. Chcete-li se přihlásit, zadejte své identifikační údaje: e-mail a heslo.
 • Klíč resetování. Po zadání správného e-mailu budete vyzváni k odstranění hesla Samsung. Vymyslete nový kód, znovu jej zadejte a stiskněte tlačítko „OK“.

Pokud gadget splňuje všechna kritéria, můžete podle těchto jednoduchých kroků začít svůj Samsung opět používat.

Obnovení továrního nastavení telefonu Samsung

Hard reset. druhá možnost odemčení. Tato metoda se používá v zoufalých situacích, protože odstraní všechny informace uložené v zařízení. Vhodné pro všechna zařízení. Chcete-li telefon zcela resetovat, postupujte podle několika jednoduchých kroků:

 • Deaktivace funkce „Samsung“. Za tímto účelem stiskněte tlačítko napájení na boku zařízení a vyberte možnost „Vypnout“.
 • Aktivace režimu obnovení. V této fázi existuje několik možností
 • Vaše zařízení má tlačítko Domů. stiskněte a podržte kombinaci tlačítek Domů. Napájení. Zvýšení hlasitosti;
 • Na telefonu je vlevo pod tlačítky hlasitosti tlačítko „Bixby“. stiskněte tlačítka „Bixby“ „Napájení“ „Zvýšení hlasitosti“;
 • Žádné z výše uvedených tlačítek. stiskněte kombinaci tlačítek napájení a zvýšení hlasitosti.

Poté, co se na obrazovce zařízení objeví logo Samsung Galaxy, uvolněte tlačítko napájení a podržte je, dokud se neaktivuje režim obnovení po dobu 10-15 sekund.

 • Stisknutím tlačítka hlasitosti vyberte možnost „Wipe data / Factory reset“. Potvrďte stisknutím tlačítka napájení.
 • Pomocí tlačítka hlasitosti vyberte možnost „Ano“ nebo „Ano. Smazat všechna uživatelská data“. Stisknutím tlačítka napájení potvrďte.
 • Po odstranění dat stiskněte tlačítko „Restartovat systém“, restartujte miniaplikaci.

Následující kroky vymažou informace z vašeho miniaplikačního zařízení a vrátí jej do stavu, v jakém bylo po zakoupení. Před resetováním vyjměte kartu SD a kartu SIM, abyste uložili informace. Také při používání účtu Google se osobní údaje ukládají do vašeho osobního účtu a cloudového úložiště.

Odemknutí smartphonu během příchozího hovoru

Tato metoda je vhodná pro smartphony Samsung se systémem Android 5.0 a méně. Starší verze operačního systému mají nižší zabezpečení, takže existují jednodušší způsoby odemknutí zařízení. Chcete-li odemknout během příchozího hovoru, musíte

 • Volání z jiného telefonu na gadget, který se snažíte odemknout.
 • Přijmout příchozí hovor.
 • Podržení hovoru v režimu „Hold“.
 • Otevřete panel rychlého přístupu.
 • Stiskněte ikonu, která vypadá jako ozubené kolečko, a otevřete nastavení.
 • Vstupte do sekce Zabezpečení a soukromí a zakažte klíč.

Jak již bylo uvedeno, tato metoda je vhodná pouze pro starší modely, protože vývojáři dbají na bezpečnost spotřebitelů a jejich dat, a proto tento problém odstranili. Pro uživatele starších modelů se jedná o rychlý a účinný způsob odemknutí zařízení v případě ztráty kódu.

Jak odemknout telefon Samsung, pokud zapomenete heslo k němu

Zapomenout na grafiku není žádná věda. Pokud zapomenete heslo na smartphonu Samsung Galaxy A01 Core, A11, A30 nebo jiném smartphonu, je mnohem těžší odemknout domovskou obrazovku. I v této zdánlivě beznadějné situaci však existuje několik způsobů, jak doma odemknout heslo k telefonu.

Prostřednictvím účtu Google

Každý chytrý telefon Samsung je chráněn výrobcem zařízení a bezpečnostním systémem Android. Majitelé starších modelů Samsung J5, J2 Core, J2 Prime a J3 mohou odemknout obrazovku bez ztráty dat prostřednictvím svého účtu Google.

Důležité. Metoda funguje pouze na modelech se systémem Android 5 a nižším.

Zde najdete návod, jak odemknout telefon, pokud jste zapomněli heslo:

 • Několikrát zadejte heslo systému Android nebo Samsung Pattern Key, dokud se nezobrazí zpráva „Odemknout na Google“.
 • Stiskněte zobrazené tlačítko.
 • Zadejte e-mailovou adresu spojenou s účtem Google.

Po zadání všech požadovaných údajů budete moci smartphone odemknout. A pokud majitel zapomněl heslo ke svému účtu Google, může kdykoli obnovit přístup pomocí speciálního formuláře.

Najít můj mobilní telefon

Dnes už jen hrstka lidí vlastní Samsung J2 Core, J2 Prime, J4 nebo jiné starší modely. Ve většině moderních zařízení, ať už jde o Samsung Galaxy A01 Core nebo Samsung S8, najdete operační systém novější než Android 5. To znamená, že otevření obrazovky telefonu prostřednictvím autorizace v účtu Google nebude fungovat.

odemknout, heslo, telefonu, samsung

Jak v takovém případě odemknout grafické heslo nebo číselný kód Samsung?? Ve skutečnosti je to ještě jednodušší než dříve popsaná varianta. Každý majitel smartphonu Samsung od A10 po Samsung S8 si může zaregistrovat další účet. Nemá nic společného se společností Google, ale vlastní ji společnost Samsung. Další účet vám umožní odemknout tablet Samsung Galaxy Tab 6 i jakýkoli chytrý telefon, aniž byste přišli o svá data.

Zde je podrobný popis, jak odemknout telefon, pokud zapomenete heslo:

Abyste mohli zařízení odemknout, musíte splnit dvě podmínky: musíte mít účet Samsung a v telefonu musíte mít povolený přístup k internetu.

Výhodou této metody je, že funguje na všech chytrých telefonech společnosti, ať už se jedná o staré modely Samsung Duos nebo mnohem modernější modely jako Samsung A50, A51 nebo A32. Existují nevýhody v podobě dvou důležitých podmínek, ale celkově je tato možnost optimální.

Pokud zapomenete heslo k účtu Samsung, nemusí se vám podařit smartphone odemknout. Vývojáři se však postarali o to, abyste i v této situaci mohli telefon odemknout bez ztráty dat. Chcete-li to provést, klikněte na možnost „Najít můj mobilní telefon“ a postupujte podle pokynů.

Další metody

Pokud výše popsané základní metody nepomohou obnovit zablokovaný telefon, můžete použít další metody.

 • Odstranění gesta.Klíč. Nabídka Obnovení, pak otevřete sekci Data-Systém. Vyhledání a odstranění správného souboru ze seznamu. Restartování telefonu pro úplné obnovení.
 • Servisní středisko. Pokud se vám nepodaří obnovit provoz telefonu, můžete jej odnést do servisního střediska. Potřebujete s sebou mít nějaký doklad o nákupu, např. Účtenku. Nevýhodou jsou náklady a časová náročnost.

Pokud jste zapomněli heslo, můžete odemknout telefon Samsung Galaxy nebo jakýkoli jiný model telefonu. Existuje několik způsobů, jak zařízení zprovoznit. Možnosti opravy se liší v závislosti na modelu a nastavení. Stejnou metodou nelze odemknout telefony Samsung s tlačítkovým i dotykovým displejem. Obnovení továrního nastavení a reflash jsou univerzální nástroje.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS