Jak odemknout iPhone bez počítače a iTunes. Použití resetu čítače nesprávných pokusů

Jak odemknout zakázané iPhone s nebo bez iTunes [2019]

[Závěr]: Zapomněli jste heslo pro iPhone? iPhone je zakázán a nepřipojuje se k iTunes? Tento článek představuje čtyři efektivní řešení pro odemknutí a resetování zakázané iPhone. Použijte iTunes pro obnovení Disabled / Blocked iPhone vezme vymazání dat a nastavení; Při použití třetí části nástroje pro odemknutí iPhone pro opravu a odemknutí zakázané iPhone / iPad bude jednodušší a bezpečnější.

Dnes ráno se moje mladší sestra několikrát zadala špatné heslo na mém iPhone, teď je můj iPhone zakázán. Jak opravit zakázané iPhone bez ztráty dat? Nemám zálohu svého zařízení.

Přijali jste někdy na vaší zprávě iPhone s výzvou „iPhone IPhone“ Type, „Opakujte pokus po 1“ nebo zkuste to znovu po 5, 15, 60 minutách? V nejhorším případě se zpráva zní: „iPhone je zakázán. Připojení k iTunes, „To znamená, že zařízení je blokováno, a nemůžete s ním dělat nic, ani restartujte ji. Je to pravděpodobně nepříjemné, když jste zapomněli heslo iPhone nebo na vědomí, že váš iPhone je zakázán. Ve skutečnosti, poměrně pár uživatelů Apple, kteří chtějí změnit heslo, si často stěžují, že nemohou přistupovat k jejich iPhone znovu nebo z nějakého důvodu, kdy vstoupili do špatného hesla a je zakázáno. Tento příspěvek vám ukáže čtyři efektivní řešení pro odemknutí zakázané iPhone s jednoduchými kroky.

Top 5 IPhone Odemknout metody

Jak odemknout iPhone přes iTunes

Pokud jste tedy zadali nesprávné heslo více než 9 krát nebo použil skener rozpoznávání na přístroji, pak inteligentní operační systém vypne zařízení, blokuje a deaktivuje. Aby se zabránilo podvodům osobních údajů (například hesla z peněženek, vaše osobní fotografie a kontakty), bude odstraněn veškerý obsah na zařízení.

A vše skončí dobře, pokud pravidelně uděláte zálohování iPhone obnovení v iTunes. V tomto případě pro resetování telefonu bude potřebovat autorizovaný počítač.

 • Připojte se k počítači iPhone pomocí kabelu, zapněte iTunes.
 • Chcete-li násilně restartovat telefon na iPhone X, XS a XR, stejně jako iPhone 8 a 8 Plus, musíte kliknout a rychle uvolnit tlačítko „Přidat hlasitost“, pak „Dole svazku“. Poté udržujte boční tlačítko stisknuté, dokud se neobjeví obrazovka režimu obnovení. (Ikona programu). Na iPhone 7 a 7 plus současně stiskněte tlačítko boční a tlačítko „Hlasitost“. Na iPhone 6s klepněte na položku Domů a horní nebo boční klíč.
 • V zobrazeném okně vyberte možnost „Obnovit telefon“.
 • Pokud během synchronizace uložili záložní kopie systému, po stažení softwaru na obrazovce se zobrazí nabídka, která je použít k záznamu na telefonu. Souhlasit.
 • Upravte nově otočený telefon a použijte jej.

Obnovení pomocí dálkového ovládání iCloud

Tato metoda je téměř stejná jako předchozí. Ale můžete se držet dál od domova a nativního počítače, v jiném městě nebo jiné zemi. Odemkněte iPhone přes ICLOUD Můžete, pokud jste použili k možnosti „Najít telefon“.

 • Jděte na stránku iCloud.com z libovolného zařízení.
 • Zadejte svůj apple ID.
 • Přejděte do sekce Všechna zařízení a vyberte požadovaný gadget.
 • Vyberte řádek „Vymazat iPhone“ (ERASE).

Všechna data na zařízení budou vymazána, je odemknuta. Potom můžete připojit gadget do iTunes ve vhodném čase a použít zálohu pro obnovení.

Tato metoda funguje pouze v případě, že uzamknutý telefon je připojen k Wi-Fi nebo mobilním internetu. A pokud znáte své ID.

Resetovat čítač nesprávných pokusů

Opustil jsi iPhone ležící na konferenčním stole a popadl to zvědavé dítě? Návrat z koupelny zjistil, že oblíbený telefon se změnil na kus železa. Ale heslo, které znáte, potřebuju jinou šanci! V tomto případě můžete jednoduše resetovat čítač nesprávných pokusů a znovu zadat požadovanou kombinaci nebo použít ID obličeje na vašem iPhone X, XS nebo XR.

Resetovat čítač nesprávných pokusů o zadávání hesel na telefonu může být na počítači, se kterým je gadget již synchronizován alespoň jednou.

 • Připojte telefon k počítači kabelu.
 • V menu „Device“ vyberte položku „Synchronizovat s“ místo bodů. název zařízení.
 • Jakmile se synchronizace spustí, zastavte ji stiskem kříže v horní části iTunes. Telefon se znovu zobrazí okno hesla. Tentokrát nemusíte zadek.

Mimochodem, resetujte heslo a pokus o pult „tvrdý reset“ nebude fungovat: souhlasí, že by bylo příliš snadné pro vetřelce.

Nebude možné telefon připojit k počítači někoho jiného: V tomto případě musíte nejprve kliknout na telefon „Trust“. Ale nebudete moci udělat, jak je obrazovka blokována.

Pokud nic nepomohlo

Pokud žádná z uvažovaných metod pomohla, můžete použít speciální programy pro odemknutí iPhone. Metody stojí za to pečlivě, pečlivě zkontrolovat zdroje a pochopit, že většina z nich je schopna ještě ublížit mobilním zařízení.

Nejoblíbenější iPhone Utlock Utility. 4ukey. Program pomáhá, pokud vlastníka telefonu zapomenout heslo. Přečtěte si více B

Pokud jste si koupili nový iPhone, máte všechny potvrzovací dokumenty, je lepší kontaktovat autorizované Apple Center nebo napsat dopis k e-mailu přímo výrobci.

Prostřednictvím režimu obnovy

Připojujeme smartphone do iTunes a zadejte jej do režimu obnovy. Chcete-li to provést, klepněte na tlačítko Zámek a tlačítko „Domovská stránka“, dokud se neobjeví iTunes.

V počítači se zobrazí okno, ve kterém musíte kliknout na tlačítko „Obnovit“.

Po skončení obnovy, zálohování roll a nastavte nové heslo.

Extra bolesti hlavy. Je pravda, že pokud je smartphone naléhavě potřebný, není nikde jít. Samozřejmě, když je blokován pouze 15 minut, je snadnější počkat. Obnovit déle.

Má smysl vyzkoušet jeden z výše uvedených metod pouze v případě, že blok stojí několik hodin.

P.S. Pro ty, kteří „nalezeni“ smartphone na ulici: Pokud nevíte Apple ID. ani se nepokoušejte odhodit heslo s trubkou někoho jiného, ​​stejně se nic nestane.

Do záložek

Co dělat, pokud smartphone navrhne počkat několik dní před zadáním hesla. Co se stane, když iPhone zámky spíše zamknuty chrání data vlastníka. Stačí zapnout heslo. Smartphone se okamžitě stane zbytečným v rukou jiných lidí, s výjimkou detailů rozebrat. Obrazovka zámku se nemůže dostat kolem, není dobře chráněna, včetně výběru hesla. Po pěti.

Plný reset vašeho iPhone, iPad nebo iPod Touch

Při použití této metody ztratíte všechna data na vašem iPhone.

Pokud předtím, než tato metoda přišla, pak vám předchozí nepomohli a nemáte na výběr. Naštěstí je speciální program, který vám může pomoci alespoň mírně snížit ztráty. Program IFUNBox vám pomůže upustit některé multimediální soubory (fotografie, video) z přístroje, i když k němu nemáte přístup.

Po uložení všech souborů, které lze uložit, proveďte následující:

 • Spusťte itunes. Resetovat samotným zařízením je nemožné, protože k němu nemáte přístup.
 • Připojte zařízení k počítači a vyberte jej v programu.
 • Klikněte na „Obnovit iPhone“.

Klikněte na tlačítko „Obnovit iPhone“ pro resetování zařízení na tovární nastavení

Je možné obnovit iTunes zařízení bude vyžadovat, abyste zakázali funkci Najít moje iPhone. Můžete to udělat na webových stránkách ICloud zadáním účtu.

Jak přistupovat pouze prostřednictvím zprávy

Cyberkersperts Natalie Silvanovich a Samuel Gross From Good Project Nula ukázali, jak CVE-2019-8641 zabezpečení poskytuje přístup k hesel, zprávám a e-mailům. A také umožňuje zahrnout fotoaparát a mikrofon na iPhone.

Projekt nula hledá zranitelnosti ve společnosti Google a jeho konkurenty. Odborníci řekli: Pokud znáte ID oběti Apple, stačí poslat obětí zprávu nakonfigurovanou zvláštním způsobem.

IOS vestavěná technologie ASLR, která komplikuje provoz některých zranitelností. Změní umístění důležitých datových struktur v adresním prostoru systému: například zásobník, hromady, načtené knihovny, obrazy spustitelných souborů.

Silvanovich a Gross našli cestu k obchvatu ASLR. Využití tohoto a dalších nalezených pěti chyb zabezpečení, odborníci dosáhli libovolného kódu na iPhone. Na černém trhu s informacemi o těchto chybách by bylo zaplaceno asi 10 milionů dolarů.

Dobrá zpráva: Hlavní a nejtěžší zranitelnost CVE-2019-8641 Uzavřená v IOS 12.4.2 v září 2019. Špatný: kolik je podobné díry, nikdo neví. Ale statistiky, ale prosím.

Co dělat, pokud vám nic nepomohlo?

Pokud nemáte přístup k počítači s autorizovanými iTunes, můžete použít aplikace pro obnovení blokovaného iPhone, ale mělo by být provedeno pouze na vlastní riziko. Například může to být program Lockwiper IMYFONE (Recovery se vyskytuje přes režim DFU, program nahrazuje iTunes). K dispozici je také 4UKEY program, který pomáhá bez ITunesess telefonu na tovární nastavení a vložte firmware.

A samozřejmě extrémní případ s dokumenty potvrzující, že váš telefon je váš, obraťte se na servisní centrum nebo ve společnosti samotné. dopis bude muset psát v angličtině.

Při zamykání aktivace ICLAD

Závažnější a složitější možností. iPhone vyžaduje heslo účtu Apple ID, které bylo nakonfigurováno, když je zařízení aktivováno. Bez zadání hesla zařízení nebude přístroj používat. ani resetování nastavení ani obnovení pomocí počítače ani blikání přes režim DFU nebude pomáhat.

S ICLAD Aktivační zámek se martphone změní na cihlu. Může být demontována pouze na části, aby je používat jako dárce při opravě. Ano, a pak ne všechny podrobnosti.

Takové zamykání mohou odstranit pouze důstojníci společnosti Apple technická podpora nebo právní vlastník iPhone. Všechny blokovací údaje jsou uloženy na serverech společnosti a ne na zařízení, proto ji odemknou pomocí „nádherných“ programů a miniaplikací, z nichž je z nich se nachází na internetu, nebude fungovat.

Tímto způsobem blokováno zařízení nelze aktivovat, a pokud je aktivován. nelze ukončit ICLAD nebo zakázat funkci „Najít iPhone“.

Kromě toho je chybějící režim ztraceného režimu, který je součástí funkce „Najít iPhone“ a doplnění blokování. Když je zapnuta s smartphone, můžete volat pouze číslo označené vlastníkem, příchozí hovory jsou k dispozici.

Co dělat

Existují pouze dva způsoby, jak tento blokování zakáže, pokud neznáte heslo z Apple ID. První je obnovit zapomenuté heslo a zadat jej do zařízení. Druhým je volání podpory Apple poskytnutím šeku nákupu a požádat specialista odemknutí gadgetu.

Poslední možností je jediná v případech, kdy nejste počáteční vlastníkem iPhone, a zakoupili zařízení od ruky v takovém stavu, nebo byl zablokován při použití. Scénář zároveň je malá šance na úspěch, ale jsou.

Obnovit heslo z Apple ID

Přejděte na účet a klikněte na „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo?“. Zadejte přihlášení z účtu a klikněte na tlačítko Pokračovat. Dále vyberte jeden z metod obnovení: Odpovědi na testovací otázky, odesílání zprávy na zadané při registraci má nebo pomocí klíče pro obnovení. Postupujte podle pokynů pro nastavení nového hesla.

odemknout, iphone, počítače, itunes

Odstraňte aktivaci blokování prostřednictvím podpory Apple

Připravte si krabici, zkontrolujte z nakupování a dalších dokumentů, které vám umožní prokázat své právo vlastnit zařízení. Otevřete sekci podpory a vyplňte online aplikaci, která popisuje podrobně situaci. Buďte připraveni na skutečnost, že specialisté Apple mohou požádat o další informace a navrhnout vás kontaktovat telefonicky.

Je lepší okamžitě zavolat podle čísla 8 800 333-51-73, předběžné vytváření odvolání na webu a psát jeho číslo. Pokud iPhone není v režimu zmizení, a máte v ruce v hotovosti, s názvem zboží, s vysokou pravděpodobností je vše úspěšně povoleno a zámek bude odstraněn.

V případě odmítnutí má smysl zkusit to znovu po chvíli. Všechny žádosti jsou považovány za individuálně a pravděpodobně další zaměstnanec bude schopen pomoci. Můžete také kontaktovat lokální, ale v angličtině mluvící servis.

Odemknout ukradené iPhone pomocí iTunes

Často používáme iTunes pro zálohování iPhone / iPad / iPod dat na počítači nebo hudební synchronizaci s zařízeními iOS, ale méně uživatelů iOS vědí, že iTunes mohou také odemknout iPhone bez hesla, pokud chcete odemknout odemknuté odcizené iPhone heslo, následujte níže Jednoduché kroky k odemknutí iPhone bez hesla pomocí iTunes. Musíte vědět, že iTunes odstraní všechna data a nastavení spolu s heslem.

Nainstalujte nejnovější verzi iTunes na svém PC nebo Mac.

Násilně restartovat iPhone podle různých iPhone modelů, nucené metody restartování jsou jiné.

Pro iPhone 6S a starší verze: 1) Stiskněte a podržte tlačítko iPhone „Sleep / Probuzení režim“ na pravé straně trubky. 2) Podržte tlačítko „Režim spánku / probuzení“ dolů, stiskněte a podržte tlačítko Domů na přední straně telefonu. 3) Pokračujte v držení obou tlačítek, dokud displej zůstane prázdný, dokud se nezapne znovu s logem Apple.

Pro iPhone 7/7 Plus: nucený restart iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus. Liší se od restartu iPhone 8 nebo novějšího, protože iPhone 7 a iPhone 7 Plus mají hmatový „domov“ tlačítko, a ne fyzický „domov“ tlačítko. 1) Držte tlačítko hlasitosti na levé straně zařízení a tlačítko režimu spánku / probuzení na pravé straně zařízení současně. 2) Držte tlačítka po dobu asi 10 sekund, dokud se na obrazovce neobjeví tlačítko APPLO.

Nucený restartování nebo úplné překládky iPhone 8 / X a novější: 1) Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko zvýšení hlasitosti. 2) Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko redukce hlasitosti. 3) Stiskněte a podržte tlačítko Boční (nebo tlačítko napájení), dokud se neobjeví obrazovka pro obnovení (zobrazí se logo Apple).

Po zadání režimu obnovy na iPhone připojte zařízení iPhone k počítači pomocí kabelu USB APPLE a ujistěte se, že iTunes funguje.

Pokud jste dokončili předchozí kroky správně, obrazovka iPhone zůstala prázdná, v počítači se zobrazí dialogové okno: „ITunes zjistil iPhone v režimu obnovení. Musíte obnovit tento iPhone dříve, než bude možné použít s iTunes. „.

Obrazovka zařízení iPhone iTunes by měla ukázat, že telefon je v režimu obnovy iPhone, se zprávou: „Pokud máte nějaké problémy s iPhone, můžete obnovit jeho původní nastavení stisknutím obnovení iPhone.

Když se zobrazí obrazovka, můžete zvolit dvě možnosti: „Zkontrolujte dostupnost aktualizací“ a „Obnovit iPhone“. Pokud chcete odemknout iPhone s uzamčenou obrazovkou, klepněte na tlačítko „Obnovit iPhone“ pro odemknutí zablokovaného ukradeného iPhone, obnovení.

Během tohoto procesu buďte trpěliví a pokračujte v připojení svého iPhone do počítače. Jakmile je proces obnovení dokončen, obdržíte zprávu na obrazovce iPhone a pak můžete obejít heslo pro iPhone a přihlásit se k hlavním údům

Nyní jste se naučili, jak odemknout iPhone pomocí iTunes, někteří lidé říkají, že je velmi obtížné a trvá mnoho času, že ještě horší, zatímco všechna data a nastavení jsou vymazány. Používání nástrojů pro odemknutí třetích stran lze snadno blokovat obrazovku iPhone stisknutím tlačítka 1, nejsou vyžadovány žádné technické znalosti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS