Jak odemknout iPhone po nesprávném zadání hesla. Jak resetovat nastavení iPhone, pokud jste zapomněli heslo

Co dělat, pokud je iPhone zakázán připojení k iTunes, jak se odemknout bez ztráty dat

Nemohu zadat můj blokovaný iPhone, zpráva „iPhone je zakázána připojení k iTunes“. Jak odemknout zakázané iPhone bez počítače, protože nemám počítač s iTunes.

Pokud zadáte nesprávné heslo příliš mnohokrát, dostanete uzamknutý iPhone s nápisem „iPhone zakázáno, připojit k iTunes“. Ale to by nemělo být konec historie. Naučíme vás, jak odemknout zakázané iPhone bez počítače.

Bohužel, většina metod, které jsem viděl, vyžadují použití počítače, ale co dělat, pokud je iPhone zakázáno připojení k iTunes bez počítače? Nevíte, jak se odemknout bez ztráty dat? Naštěstí jsem našel 7 jednoduchých způsobů, jak vám pomoci odpojit od obrazovky iTunes bez počítače, bez ohledu na to, zda máte iPhone 13/12 / 11 / X / 8/6 / 6S / 5/4 nebo libovolný typ iPhone. Jen přečtěte si to zjistit.

Odemknout iPhone přes iTunes

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří si pamatují heslo z Apple ID. Za předpokladu, že začít odemknutí telefonu tímto způsobem a nebudete znát přihlašovací jméno a heslo, telefon bude navždy blokován. Nemůžete odemknout, protože můžete odemknout iPhone přes iTunes.

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí vědět, jak odemknout iPhone, který nevěděl heslo. Postupujte podle našich pokynů pro obnovení přístupu do telefonu:

Chcete-li zadat svůj iPhone 8 a poté v režimu obnovení, podržte a nechte tlačítko hlasitosti.

Dále stiskněte a podržte tlačítko Volyum před zobrazením režimu obnovení.

Chcete-li překládat z iPhone 7/7 plus v režimu obnovení, vypněte telefon a stiskněte tlačítko dohromady a podržte vypnutí a objemné tlačítko, dokud se neobjeví režim obnovení.

Při zadávání SE / iPhone 6s podržíte dolů a podržte tlačítko OFF a tlačítko Domů. Po zobrazení režimu obnovení jsou tlačítka uvolněna.

iTunes. To je právní způsob, jak povolit iPhone vypnout. V každém případě, postupujte takto, abyste věděli, jak odemknout iPhone pomocí iTunes.

Nyní, když telefon v režimu obnovení klepněte na ikonu zařízení v iTunes. iTunes automaticky zjistí, že s vaším iPhone je něco špatně a vyskakovací okno se zobrazí s parametry obnovení a aktualizace.

iTunes bude potřebovat nějaký čas vymazat všechna data v zařízení, včetně hesla a můžete nakonfigurovat svůj iPhone jako nové zařízení a začít jej znovu použít.

Poznámka: Další je třeba stáhnout potřebnou verzi IOS, v případě chyby 3004, potom vypněte všechny prohlížeče a vložte aplikaci Internet Explorer do výchozího prohlížeče.

Chcete-li obnovit přístup k iPhone pomocí resetu softwaru, budete muset povolit režim DFU. iPhone 6 / 6s poskytuje tuto funkci, pokud současně stiskněte „HOME“ a „Zapnout“ do deseti sekund. S iPhone 7 nebo 7 Plus musíte udělat jinak:

 • 01 Připojte svůj iPhone do iTunes.
 • 02 Zároveň snižuje hlasitost a vypněte telefon, dokud se nevypne.
 • 03 Porozumíte, že logo Apple nebude na obrazovce.
 • 04 Zkontrolujte aktualizace a začněte obnovit telefon pomocí dříve staženého firmwaru.

Chcete-li obnovit přístup k iPhone pomocí nastavení nastavení a reset firmwaru, budete muset zapnout režim DFU. iPhone 6 a 6S poskytuje tuto funkci, pokud současně stiskněte tlačítka „Domů“ a „Inkluze“ po dobu deseti sekund. Pokud máte iPhone 7 nebo 7 Plus, pak musíte udělat jinak:

Odemknout iPhone x s režimem obnovení

Pokud jste nikdy provedli synchronizaci s iTunes a Icloud „Najít můj iPhone“ povolen, překlad iPhone X do režimu obnovy a obnovit ji v iTunes. Další skvělý způsob, jak odemknout iPhone X bez hesla a ID obličeje. Zde je, jak to udělat:

Spusťte iTunes a připojte iPhone X do počítače pomocí USB kabelu.

Rychle stiskněte tlačítko hlasitosti a potom rychle stiskněte tlačítko hlasitosti. Poté stiskněte a podržte tlačítko boku, dokud se neobjeví obrazovka režimu obnovení.

V iTunes by se měla zobrazit zpráva s žádostí o obnovení nebo aktualizace zařízení. Klepněte na tlačítko „Obnovit“ a iTunes se pokusí obnovit zařízení a nastavit nejnovější verzi firmwaru.

Poté je váš iPhone X odemčen a můžete přizpůsobit zařízení.

Třetí cesta: Jak vyřešit problém prostřednictvím ICLAD

Upravte smartphone, jak to udělali poprvé, a pak obnovili z zálohy.

Všechny metody jsou určeny pro Apple zařízení s firmwarem iOS 7 a vyšší. Nyní víte, jak heslo obnovit v zařízení.

Obnovte heslo na iPhone přes 4ukey

Pokud jste zapomněli heslo na svém iPhone a nevíte, co mám dělat, také z nějakého důvodu nemůžete použít iTunes. Doporučuji použít program Tenorshare 4ukey navržen tak, aby odemkla iPhone a odstranění Apple ID s iPhone / iPad. Vývojář přišel s kvalitativním způsobem, jak vyřešit problém zapomenutých hesel na iPhone a vytvořil vynikající nástroj pro resetování jakéhokoliv typu blokování.

 • Stáhněte si program z oficiálních webových stránek vývojáře a nainstalujte do počítače. Poté spusťte nástroj na svém počítači. Pro připojení iPhone k počítači použijte kabel USB.
 • Poté, co program automaticky detekovat zařízení, v okně programu, které se otevře, klepněte na tlačítko Start. Pokud program nemůže detekovat telefon, postupujte podle pokynů samotného programu pro překládání iPhone do režimu obnovy.
 • V novém okně programu vyberte možnost Stáhnout možnost stáhnout nejnovější verzi firmwaru.
 • Po stažení souboru firmwaru do počítače klepněte na tlačítko „Start Unlock“. Během tohoto procesu prosím zařízení neodpojujte od počítače a neprovádějte s ním žádné operace. Celý proces trvá jen několik minut.
 • Po úspěšném resetování obrazovky zámku iPhone můžete konfigurovat iPhone jako nové nebo obnovit data z dříve vytvořené zálohy.

Použití 4ubey může vyřešit váš problém 100%. Pokud chcete odstranit ID Apple, může vám tento program také pomoci.

odemknout, iphone, zadání, hesla

Obnovit iPhone 11 v režimu obnovení odemkněte heslo na obrazovce

Pokud jste nikdy synchronizovali zařízení s ICLAD nebo iTunes, musíte přeložit iPhone 11 do režimu obnovy a potom obnovit nastavení do továrny. Bohužel, bude vymazat vše na iPhone, včetně hesla. Zde jsou kroky pro překládání iPhone 11/11 PRO (MAX) do režimu obnovy pro odstranění hesla:

Připojte iPhone 11 k počítači přes USB kabel a spusťte iTunes. Poté musíte stisknout kombinaci hardwaru klíčů pro vstup do režimu obnovy. Klepněte a rychle uvolněte tlačítko „Hlasitost“, klepněte na tlačítko a rychle uvolnit tlačítko „Snížení hlasitosti“, stiskněte a podržte tlačítko Boční, dokud neuvidíte obrazovku režimu obnovení.

Když vstoupíte do režimu obnovení, iTunes zobrazí vyskakovací zprávu „ITunes Detected iPhone v režimu obnovení“, klepněte na tlačítko „OK“ a potom klepněte na tlačítko „Obnovit“.

iTunes by měly začít stahovat software pro vaše zařízení. Pokud doba stahování přesahuje 15 minut, váš iPhone automaticky opustí režim obnovení. Pokud k tomu dojde, opakujte výše uvedené kroky. Po dokončení procesu můžete restartovat iPhone a nainstalovat nové heslo.

Doufám, že můžete najít efektivní způsob, jak obejít zámek obrazovky iPhone!

Jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo na iPhone?

Vaše heslo iPhone chrání vaše zařízení před neoprávněným přístupem a může také zabránit použití zařízení, jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo. Tato zpráva se obvykle zobrazí po nejméně šestkrát pokusil se zadat nesprávné heslo. Když uvidíme zpráva „iPhone je zakázána“, nejprve navazuje: Opakujte pokus po 1 minutu nebo opakujte pokus po 5, 15, 60 minutách.

Upozornění: 6 pokusů. Váš iPhone je deaktivován po dobu 1 minuty; 7 se snaží. Váš iPhone je zakázán po dobu 5 minut; 8 se snaží. Váš iPhone je deaktivován po dobu 15 minut; 9 se snaží. Váš iPhone je deaktivován po dobu 60 minut.

10 se snaží. Obdržíte zprávu „IPhone zakázáno. Připojení k iTunes »Nebo váš iPhone bude zcela vymazán, pokud v nabídce“ Touch ID a heslo „(nebo“ Nastavení „“ heslo „pro iPhone bez dotyku ID) povoleno“ reset dat „.

Příliš mnoho neúspěšných pokusů a váš iPhone se automaticky zablokuje na krátkou dobu. Pokud budete pokračovat v zadání nesprávného hesla, telefon se vypne, dokud není připojen k aplikaci iTunes, nebo automaticky vymaže všechna data, pokud tuto možnost povolíte. Mnoho uživatelů chcete vědět, jak smazat přístupový kód iPhone Lockout bez hesla? Jak odemknout iPhone bez hesla? Jak odemknout iPhone bez hesla. Nebojte se, tento článek vám sdělí pět efektivních iPhone odemknutí metod bez hesla.

Telefon zajišťuje zabezpečení uživatele. Existuje mnoho cenných dat v telefonu, včetně kontaktů, fotografií, účtů na sociálních sítích, heslech a dokonce i elektronických peněženkách. Téměř vše je skryté na druhé straně obrazovky zámku a zdá se, že to nemůžete dostat, pokud heslo neznáte. Zdá se, že je vše v bezpečí, ale s iPhone může být problémy. Vaše iPhone 5S / 6 (Plus) / 7 (Plus) / 8 (Plus) / X / XS / XS max / 11/12 / 13. mohou být zablokovány různými důvody. Nejčastěji, děti zadávají špatné heslo a nakonec blokují telefon. Zde poskytneme několik obecných řešení, můžete odemknout iPhone bez hesla.

Jak resetovat iPhone bez počítače

Pokud si přejete, můžete resetovat iPhone bez iTunes nebo jiné třetí strany. Ale pro to je nutné, abyste měli alespoň jedno zařízení s instalovaným „lokátorem“ aplikací:

 • Spusťte tlačítko „Lokátor“ na zařízení, ke kterému máte přístup;
 • Otevřete kartu „Zařízení“ a najděte gadget v seznamu, který chcete resetovat;

Můžete vymazat iPhone přes lokátoru nebo přes ICLAD

 • V okně, které se otevře, přejděte dolů a vyberte možnost „Vymazat toto zařízení“;
 • Klikněte na tlačítko „Pokračovat“, přeskočte vstup čísla a zpráv a klepněte na tlačítko „ERASE“.
odemknout, iphone, zadání, hesla

Po nějaké době (zpravidla to trvá minutu-dva, ne více) zařízení, ze kterého zapomenete heslo se vrátí zpět do továrního nastavení a můžete jej znovu upravit. Pokud však nemáte pomocné zařízení s „lokátorem“, můžete použít webovou stránku ICloud.com.

Jak resetovat iPhone bez Apple ID

Resetujte heslo na iPhone síly každému uživateli i doma. To nám pomůže obslužnost PASSFAB iPhone Unlocker, který pomůže v situaci, pokud nevíte, co dělat, pokud jste zapomněli heslo na iPhone. Odstraní zámek bez ohledu na model smartphonu a složitost kombinace používaných k ochraně kombinace, která nabízí téměř vše, co dělat bez vaší účasti.

Pomocí tlačítka PassFab iPhone Unlocker můžete heslo obnovit z iPhone

Chcete-li to provést, připojte iPhone k počítači a spusťte nástroj

Přihlaste se do DFU ručně nebo automaticky

Obnovení hesla z iPhone tak odstraní všechna data z paměti. Po dokončení procedury tak budete muset znovu konfigurovat smartphone a pokud potřebujete, obnovit zálohu z ICLAD. Pravda, nezapomeňte, že blokovací heslo reset nezničí iPhone z Apple ID. Takže když jej znovu nakonfigurujete, budete muset buď nakonfigurovat jako nový, nebo zadat heslo z účtu, ke kterému byl zpočátku připojen. To je klíčová bezpečnostní požadavek společnosti Apple, který však může být obcházen.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS