Jak odemknout iPhone, pokud je blokován majitelem. Je možné odemknout iPhone, pokud je uzamčeno / v režimu zmizení

Co když jsem našel iPhone

Apple věnuje zvláštní pozornost bezpečnosti jeho zařízení. To platí nejen pro data, která jsou uložena na smartphonu, ale také gadget sám. Pro to použijte několik typů blokování. S jejich pomocí odemknutí zařízení někoho jiného nebude fungovat.

Především je blokování samotného telefonu. Zde jsou různé způsoby, v závislosti na verzi zařízení.

Scanner otisků prstů

Ve starších modelech se používá skener otisků prstů. Smartphone skenuje vzor prstu a uloží ji do šifrované podobě. Získejte přístup k těmto informacím je dostatečně tvrdý.

Ale moderní skenery nejsou dost dokonalé. Otisky prstů lze získat různými způsoby. Nejjednodušší bude vysoce kvalitní obraz dlaně. Kromě toho tento skener na smartphonu často nefunguje. Zvláště pokud jsou na prstech poškrábání, které deformují kreslení nebo mokré ruce.

Líčelník

Technologie lícně se změnila skener otisků prstů. Je to mnohem bezpečnější než dotek z několika důvodů. Zásada provozu této technologie je vytvořit 3D model obličeje uživatele. To je možné díky speciální projektor, který směřuje 30 tisíc bodů na obličej, a infračervená kamera je opravuje. Vytvořil mapu.

Během odemknutí přístroj porovnává obličej uživatele s tím, co je uloženo v paměti. V případě náhody bude telefon odemčen. Všechny údaje snímků jsou uloženy v šifrovaném formuláři na samotném zařízení a nejsou přenášeny na kopání jablka. Útočníci proto nebudou moci tyto informace získat. Kromě toho odemkněte smartphone ve fotografování ani nebude fungovat. Vzhledem k tomu, že systém obsahuje 3D obraz z obyčejného.

PIN nebo heslo

Kromě výše uvedených technologií uživatel nastavuje jiný typ blokování, pin nebo hesla. Jedná se o bezpečnostní opatření v případech, kdy není otisk prstu skenován nebo obličej. Uživatel má jinou možnost odemknutí. Stačí zadat sadu čísel nebo dříve nainstalovaných hesla pro odemknutí zařízení a přístup ke všem informacím.

V některých případech může uživatel zapomenout heslo ze svého telefonu nebo zavést velké množství nesprávných kombinací. Pak bude zařízení zablokováno. To však neznamená, že smartphone již nebude použit. Pro odemknutí musí uživatel zadat informace Apple ID. Obrazovka zobrazí poštu, ke kterému je heslo zadáno. Po tom bude obnoven přístup k gadgetu.

obraz

Technologie „Najít iPhone“

Zajistit zabezpečení všech dat uložených na zařízení, Apple implementoval technologii „Najít iPhone“. S jeho pomocí, uživatel, který ztratil zařízení, může ho zablokovat. Obchod Tato ochrana existující prostředky budou nemožné.

Jakmile uživatel označuje, že byl telefon ztracen, přístroj se automaticky zablokuje. Chcete-li odemknout, musíte zadat data společnosti AppleID, že ví pouze majitel. Zároveň může uživatel vzdáleně vymazat všechny informace, které jsou na gadgetu a zobrazení na mapě, kde je smartphone v současné době momentálně. Funkce funguje, i když je zařízení vypnuto.

S takovým blokováním nebude blikání situaci měnit. Po úplném restartu se systém stále požádá o heslo Apple ID. Proto nikdo nemůže používat telefon, neznát tyto informace. Chcete-li se chránit podobným způsobem, musí být tato technologie aktivována.

Nákup zařízení „z ruky“, může vést k tomu, že uživatel získá blokovaný smartphone. Často jsou gadgets nakonfigurovány v rámci určitého operátora. V tomto případě vložte kartu a použijte telefon nebude fungovat, dokud nebude smlouva dokončena s mobilním operátorem. V tomto případě lze přístroj zcela zablokovat.

Odemknout iPhone přes iTunes

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří si pamatují heslo z Apple ID. Za předpokladu, že začít odemknutí telefonu tímto způsobem a nebudete znát přihlašovací jméno a heslo, telefon bude navždy blokován. Nemůžete odemknout, protože můžete odemknout iPhone přes iTunes.

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí vědět, jak odemknout iPhone, který nevěděl heslo. Postupujte podle našich pokynů pro obnovení přístupu do telefonu:

Chcete-li zadat svůj iPhone 8 a poté v režimu obnovení, podržte a nechte tlačítko hlasitosti.

Dále stiskněte a podržte tlačítko Volyum před zobrazením režimu obnovení.

Chcete-li překládat z iPhone 7/7 plus v režimu obnovení, vypněte telefon a stiskněte tlačítko dohromady a podržte vypnutí a objemné tlačítko, dokud se neobjeví režim obnovení.

Při zadávání SE / iPhone 6s podržíte dolů a podržte tlačítko OFF a tlačítko Domů. Po zobrazení režimu obnovení jsou tlačítka uvolněna.

iTunes. To je právní způsob, jak povolit iPhone vypnout. V každém případě, postupujte takto, abyste věděli, jak odemknout iPhone pomocí iTunes.

Nyní, když telefon v režimu obnovení klepněte na ikonu zařízení v iTunes. iTunes automaticky zjistí, že s vaším iPhone je něco špatně a vyskakovací okno se zobrazí s parametry obnovení a aktualizace.

iTunes bude potřebovat nějaký čas vymazat všechna data v zařízení, včetně hesla a můžete nakonfigurovat svůj iPhone jako nové zařízení a začít jej znovu použít.

Poznámka: Další je třeba stáhnout potřebnou verzi IOS, v případě chyby 3004, potom vypněte všechny prohlížeče a vložte aplikaci Internet Explorer do výchozího prohlížeče.

Chcete-li obnovit přístup k iPhone pomocí resetu softwaru, budete muset povolit režim DFU. iPhone 6 / 6s poskytuje tuto funkci, pokud současně stiskněte „HOME“ a „Zapnout“ do deseti sekund. S iPhone 7 nebo 7 Plus musíte udělat jinak:

 • 01 Připojte svůj iPhone do iTunes.
 • 02 Zároveň snižuje hlasitost a vypněte telefon, dokud se nevypne.
 • 03 Porozumíte, že logo Apple nebude na obrazovce.
 • 04 Zkontrolujte aktualizace a začněte obnovit telefon pomocí dříve staženého firmwaru.

Chcete-li obnovit přístup k iPhone pomocí nastavení nastavení a reset firmwaru, budete muset zapnout režim DFU. iPhone 6 a 6S poskytuje tuto funkci, pokud současně stiskněte tlačítka „Domů“ a „Inkluze“ po dobu deseti sekund. Pokud máte iPhone 7 nebo 7 Plus, pak musíte udělat jinak:

Odemknout iPhone x s režimem obnovení

Pokud jste nikdy provedli synchronizaci s iTunes a Icloud „Najít můj iPhone“ povolen, překlad iPhone X do režimu obnovy a obnovit ji v iTunes. Další skvělý způsob, jak odemknout iPhone X bez hesla a ID obličeje. Zde je, jak to udělat:

Spusťte iTunes a připojte iPhone X do počítače pomocí USB kabelu.

Rychle stiskněte tlačítko hlasitosti a potom rychle stiskněte tlačítko hlasitosti. Poté stiskněte a podržte tlačítko boku, dokud se neobjeví obrazovka režimu obnovení.

V iTunes by se měla zobrazit zpráva s žádostí o obnovení nebo aktualizace zařízení. Klepněte na tlačítko „Obnovit“ a iTunes se pokusí obnovit zařízení a nastavit nejnovější verzi firmwaru.

Poté je váš iPhone X odemčen a můžete přizpůsobit zařízení.

Co potřebujete vědět o odemknutí iPhoneka

Q1: Co je aktivace zámku iPhone?

Aktivační zámek iPhone. Jedná se o bezpečnostní funkci, která zabraňuje použití vašeho iPhone s neoprávněnými osobami v případě jeho ztráty, krádeží nebo nuceného odstranění. Když jste zadali svůj Icloudový účet na svém iPhone, funkce „Najít mě“ je povolena, můžete najít svůj iPhone z ICloud pomocí funkce „Najít mě“. Pokud jste svůj iPhone označil jako ztracený nebo ukradený pomocí, váš iPhone bude blokován aktivačním zámkem.

Q2: Jaký je rozdíl mezi „Najít aktivační zámek“ a „ICloud zámkem“?

A „najít aktivační zámek“ a „Icloud zámek“. Toto je stejná bezpečnostní funkce vyvinutá společností Apple. Když jste zadali své ID Apple Delete Activation Lock Najít můj iPhone v zařízení, přístroj bude připojen k vašemu ID Apple. Když je zařízení ztraceno, ukradeno nebo zrušeno, přístroj bude blokován serverem Apple a musí být aktivován pomocí Apple ID a hesla.

Q3: Jak odstranit ID Apple s iPhone?

Jděte na „Nastavení“ Apple ID, přejděte dolů, klepněte na tlačítko „Konec“, zadejte heslo Apple ID pro ukončení systému iPhone.

Q4: Jak se vyhnout blokování aktivace při nákupu použitého iPhone?

Pro ušetření z úzkosti odemknout aktivaci blokování na jakékoli zařízení Apple, vždy zkontrolujte nedostatek zámku během nákupu zařízení Apple od nikoho. Někdy lidé úmyslně prodávají iPhone s aktivovanými zámky. Zeptejte se prodávajícího, aby vám dal zařízení, abyste se mohli podívat na aktivační zámek. To je to, co potřebujete:

 • Zapněte zařízení, jak odstranit svůj iPhone bez předchozího vlastníka. Pokud požaduje heslo nebo otisk prstu, zařízení není resetováno na tovární nastavení.
 • Zeptejte se prodávajícího, aby odemkl přístroj. Zvolte „Nastavení“ „Základní“ „Reset“ „Vymazat veškerý obsah a nastavení“. Zařízení bude zeptat společnosti AppleID. Pokud se prodávající nemůže přihlásit, neplatí za zařízení. Může vás oklamat vadné zařízení a budete muset zaplatit navíc za jeho odemknutí.
 • Platit pouze v případě, že je zařízení vymazáno a odemknuty. Při prvním zapnutí zařízení, pokud jste požádáni o „Konfigurace iPhone“ nebo „Konfigurovat iPad“. To znamená, že všechno je v pořádku. Doporučuje se, aby prodávající přidává, aby se našel před prodejem někomu jinému. Bude usnadnit prodejce i kupujícímu.

Jak odemknout iPhone pomocí Apple Icloud. Najděte svůj iPhone na stránce?

Máte-li funkci „Najít iPhone“ nebo „Najít iPhone“, můžete použít funkci My Apple iPhone pro odemknutí zakázáno iPhone. Kromě toho, pokud byl váš iPhone ukraden nebo ztracen, jablko najde moje funkce zařízení vám může pomoci sledovat zařízení iOS a v nejhorším případě resetovat nastavení a mazat data ze zařízení. Zjistěme, jak odemknout zakázané iPhone pomocí Apple ICloud najít mou stránku iPhone.

Otevřený Icloud. Najděte svůj iPhone v libovolném webovém prohlížeči (PC, Mac a jakýkoli mobilní telefon), přihlaste se prosím do ICloud s ID Apple. Přihlásit se https: // www.iCloud.com /.

Pokud máte povolené ověřování dvoufaktorů pro ID Apple ID, bude iCloud posílat zprávu s potvrzovacím kódem pro váš iPhone a budete muset zadat kód pro vstup do ICLAD. Pokud je však váš iPhone zakázán a nemůžete zobrazit zprávy, stáhnout Ukeysoft Unlocker a přejděte na následující metodu, abyste zjistili, jak odemknout zakázané iPhone bez iTunes nebo Icloud.

Najděte iPhone v seznamu zařízení v rozevírací nabídce v horní části obrazovky a klikněte na něj, pak zadejte heslo pro ID Apple a znovu klikněte na „Přihlásit se“ znovu.

ICLOUD FUNKCE. „Najít iPhone“ najde všechna zařízení, stiskněte všechna zařízení v horní části a vyberte odpojený iPhone, který chcete odemknout.

Klikněte na „Wash iPhone“ a potom potvrďte kliknutím na tlačítko „ERASE“.

Budete stále potřebovat zadat heslo Apple ID pro potvrzení této operace, ale nebudete potřebovat heslo pro iPhone.

Použití „Nalezení iPhone“, můžete vymazat data z Disabled Device a obnovit tovární nastavení iPhone.

Po vymazání dat ze zařízení na zařízení iPhone bude obnovena tovární nastavení. Pokud jste dříve měli záložní kopii iPhone v ICLAD, můžete postupovat podle pokynů pro obnovu iPhone pomocí nejnovější zálohy ICLAD.

Pokud ani iTunes ani iCloud pracuje pro vás, můžete použít nástroj iPhone jiného výrobce nebo odblokování nástroje pro odemknutí zakázáno iPhone nebo iPad, pokračujte ve čtení následujícího řešení.

Pokud nic nepomohlo

Pokud žádná z uvažovaných metod pomohla, můžete použít speciální programy pro odemknutí iPhone. Metody stojí za to pečlivě, pečlivě zkontrolovat zdroje a pochopit, že většina z nich je schopna ještě ublížit mobilním zařízení.

Nejoblíbenější iPhone Utlock Utility. 4ukey. Program pomáhá, pokud vlastníka telefonu zapomenout heslo. Přečtěte si více B

Pokud jste si koupili nový iPhone, máte všechny potvrzovací dokumenty, je lepší kontaktovat autorizované Apple Center nebo napsat dopis k e-mailu přímo výrobci.

Skutečné metody odemknutí

Jak odemknout iPhone 4S nebo jakýkoli jiný smartphone z Apple? Chcete-li to provést, použijte postup obnovy. Podstatou odemknutí je zcela odstranit všechna data ze Smartphonu, po které je možné je obnovit pomocí zálohy. Ale před vymazáním dat musíte vytvořit samotnou zálohu.

 • Připojte iPhone k počítači;
 • Spouští iTunes a čekáme na nastavení připojení;
 • Pokud iTunes požádal o heslo, snažíme se připojit k jinému počítači;
 • Po instalaci připojení vytvořte záložní kopii všech důležitých dat.

Chcete-li zálohu zálohovat, musíte jít na kartu „Přehled“ a klesnout na okno „Zálohování“. Vyberte umístění úložiště kopií (iCloud nebo počítače), klikněte na tlačítko „Vytvořit kopii nyní“ a počkejte na dokončení operace. V dalším kroku musíme spustit iPhone v režimu obnovení (DFU). Jak to udělat?

Chcete-li začít, je nutné smartphonu zcela vypnout stisknutím a podržením tlačítka napájení. po několika sekundách se objeví posuvník vypnutí, který bude muset být kartáčován vpravo. Nyní musíme zapnout smartphone v režimu obnovení. Chcete-li to provést, upněte tlačítko napájení / zámku a tlačítko „Domovská stránka“, držte je po dobu 10 sekund. 10 sekund, napájecí klíč by měl být propuštěn tím, že bude pokračovat v držení „Domů“. Po dalších 10 sekundách pusťte a ji. Všimněte si, že po celou dobu smartphonu musí být připojen k počítači s itunes běžícím na něm.

Jakmile pustíme tlačítko „Domů“, iTunes prohlašuje, že je detekován zařízení připojené v režimu obnovení. Klikněte na tlačítko Obnovení a počkejte na dokončení operace. Po dokončení operace obnovení se smartphone vypne a spustí v normálním režimu se spuštěním operačního systému. Teď bude tak, jak vyšel z výrobce továrny. Chcete-li vrátit všechna data na ni, musíte přístroj připojit k počítači, spusťte iTunes a obnovit data z posledního zálohování. Nyní je váš smartphone plně připraven k dalšímu provozu.

Instalací ochrany pro přihlášení, zeptejte se taková hesla tak, aby mohly být pamatovány. Pokud trpíte za zapomnětlivost, zapište heslo na kus papíru a umístěte ji na bezpečném místě, například v krabici ze smartphonu.

Top 5 IPhone Odemknout metody

Takže, před vámi váš oblíbený iPhone, který se náhle nepřátelský. Vrátit jej do obvyklého režimu může být jedním z pěti způsobů, jak odemknout iPhone všech modelů, pokud jste zapomněli heslo. Některé metody navíc umožní udržování osobních údajů, jiní povedou k úplnému ztrátě dat na gadgetu „Apple“.

Jak odemknout iPhone přes iTunes

Pokud jste tedy zadali nesprávné heslo více než 9 krát nebo použil skener rozpoznávání na přístroji, pak inteligentní operační systém vypne zařízení, blokuje a deaktivuje. Aby se zabránilo podvodům osobních údajů (například hesla z peněženek, vaše osobní fotografie a kontakty), bude odstraněn veškerý obsah na zařízení.

A vše skončí dobře, pokud pravidelně uděláte zálohování iPhone obnovení v iTunes. V tomto případě pro resetování telefonu bude potřebovat autorizovaný počítač.

 • Připojte se k počítači iPhone pomocí kabelu, zapněte iTunes.
 • Chcete-li násilně restartovat telefon na iPhone X, XS a XR, stejně jako iPhone 8 a 8 Plus, musíte kliknout a rychle uvolnit tlačítko „Přidat hlasitost“, pak „Dole svazku“. Poté udržujte boční tlačítko stisknuté, dokud se neobjeví obrazovka režimu obnovení. (Ikona programu). Na iPhone 7 a 7 plus současně stiskněte tlačítko boční a tlačítko „Hlasitost“. Na iPhone 6s klepněte na položku Domů a horní nebo boční klíč.
 • V zobrazeném okně vyberte možnost „Obnovit telefon“.
 • Pokud během synchronizace uložili záložní kopie systému, po stažení softwaru na obrazovce se zobrazí nabídka, která je použít k záznamu na telefonu. Souhlasit.
 • Upravte nově otočený telefon a použijte jej.

Uživatelé iTunes mohou mít problémy a v tomto případě je vhodné použít nástroje třetích stran, které vám pomohou smazat heslo. Pokud vaše verze systému IOS 11, 12 nebo 13, bude Utility Tenorshare 4ukey uložit data.

Je možné odemknout nalezený iPhone

Samozřejmě, v našem světě je mnoho lidí, kteří se budou snažit přiřadit mobilní gadget někoho jiného, ​​pokud ho najdete kdekoli jinde. Odborníci nedoporučují ani pokoušet se odstranit zámek z nalezeného iPhone (nebo jiného zařízení Apple), protože velmi často vlastníci stále najdou svůj smartphone. A v tomto případě bude obtížné vysvětlit, proč se ukázalo být odemčeno.

Pokud se přesunete od morálních tipů, můžete říct velmi jednoduché instrukce, která pomůže změnit heslo pro odemknutí aplikace Apple Gadget. Nejprve je třeba telefon připojit kabelem k počítači a počkejte, až bude synchronizován s iTunes. Pak, znovu, musíte přeložit zařízení do režimu aktualizace. pak se spustí s připojením k programu.

Po tom se na obrazovce zobrazí zpráva, že program zjistil zařízení vyžadující obnovení. Samotný program navíc doporučuje provádět tento postup. Nyní bude dostačující pouze kliknout na tlačítko „Obnovit“ a počkat, až bude proces u konce. Poté zůstanou data a informace v paměti miniaplikace, ale se správným dodržováním všech kroků by měla metoda pomoci. Nyní smartphone bude pracovat v normálním režimu bez požadavku hesla.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS