Jak odemknout telefon, pokud zapomenete. Vyjměte grafický klíč

Co dělat, pokud vidíte nápis, toto zařízení je uzamčeno na xiaomi (redmi), jak odemknout zařízení?

Dnes budeme hovořit o tom, jak odemknout účet, což je nedílnou součástí telefonů Xiaomi. Vazba Smartphone na účet je vyžadován, umožňuje výrazně zvýšit úroveň bezpečnosti zařízení a najít ji v případě ztráty nebo krádeže.

Účet může být blokován. A dobře, pokud se to stalo kvůli nesprávnému zadávání hesel, protože důvody mohou být hlubší. Například váš účet způsobil otázky od Xiaomi s podezřelou aktivitou.

dálkové ovládání

Funkce musí být v předstihu aktivována na smartphonu. Kromě toho musí být internet připojen mobilní telefon. Pokud je vše:

Nevýhodou této možnosti je, že žádná data nebudou uložena. Ale mohou být použity znovu instalací dalšího hesla.

Xiaomi tuto funkci implementoval tak, aby osobní údaje majitele telefonu mohly využít útočníků. To znamená, že pokud byl smartphone ukraden, můžete přejít na dálkové ovládání a vymazat všechna data. Chcete-li obnovit heslo, možnost je také skvělá.

Jak odemknout Xiaomi Pokud jste zapomněli heslo?

Doporučuji opravit různé chyby, aby se uchýlil k nápovědě fóra Xiaomi. https: // ru.Miui.com / index.php.

  • Prostřednictvím služby „Najít zařízení“ z Google. vyberte konkrétní mobilní gadget v seznamu, a níže klikněte na „Clear“. To je důležité připojení k síti:

Služba vyhledávání Google Phone

Jak obejít účet MI Xiaomi nebo „Polinkichrpich“ =)

Věci se dějí. Ale zapomněli jste heslo od svého čínštiny a udělal tvrdé rezings. Jako výsledek. Dostal cihel.

Představme si, že vydechujete všechna hesla a nemáte nikde k obnovení. Co dělat?

P.S. V zastavárně se prodává banda takových zařízení pro penny. Vzal jsem redmi 5 v plné sadě v perfektním stavu pouze pro 1000 otvorů.

MI účet Xiaomi. Podobné společnosti Appleid. Courská hesla z něj dostanete cihly, ale některé verze IOS jsem se stále naučila obejít vrčící zuby.

Žádný firmware z 4PDA pomůže obejít účtu. Jeden kurva dostanete stejnou cihlu.

Bereme naši cihlu a začínáme s tvrdým resetem (těla musí být dokonale čisté).

Přidat novou síť a vyberte zadané znaky a stiskněte „LUP“ v poli pro zadávání sítí.

V řadě Huggoga zadejte „Nastavení“. (Menu nastavení by měla být vlevo vybrat).

Můžete ho obětovat dvěma způsoby v tuto chvíli, to je „druhé místo“. jí spoustu zdrojů a je k ničemu, jako pro mě a frp. To je FRP, považujeme za to, protože dostaneme pracovní zařízení plného krmení, ale bez možnosti budoucí aktualizace a s „vyřezávaným“ z systému účtu MI.

O telefonu. MIUI verze (doba plnění 6-7 druhu, stát se vývojářem). Neznámé zdroje zaškrtněte

Prodloužený. Pro vývojáře je odemknutí továrny USB.

7.1 Připojení k PC a stahování ADB (Dali jsme všechny palivové dříví, které nabídnou ADB).

7.2 můj počítač. S. ADB Klepněte pravým tlačítkem myši na složku. Otevřete příkazové okno.

V této fázi vylézáme do samotného systému. Ještě více překvapivých cihel nemůže, ale mají bouři. Všechno je povoleno.

(Shell adb). Čekáme na definice přístavu a nápisy úspěšné. Clay Enter

PM Uninstall.K.-Uživatele 0 com.Xiaomi.FindDevice). Všechny mezery a interpunkční znaménko jsou pozorovány Clay Enter.

Návrat do zařízení na samého začátku aktivace.

V této fázi jsme ztratili účet MI ze systému, můžeme jej již konfigurovat jako nové zařízení, ale musíme dosáhnout cihel))) jít dál. (V této fázi, když restartuje, může někdy požádat o účet znovu, takže pokračujeme).

Stáhněte si aplikaci „FindMyDevice“ a dejte to.

Žádné aktualizace systému nainstalovat, protože budete muset projít znovu.

Váš účet MI se nevzdáte, protože tuto funkci vypouští ze systému.

Resetovaný zapomenutý pin s aplikacemi třetích stran

Kromě oficiálních programů existuje například třetí strana, například obnova TWRP. Tento program lze také stáhnout z oficiálních zdrojů. Software funguje na stejném principu:

Vzhledem k tomu, že nejvíce aplikace v angličtině, pak může být hodně nepochopitelné. Pokud však uživatel stále nerozumí tomu, co je napsáno, můžete použít Google Translator. Takže data nezmizí, vyjměte paměťovou kartu a SIM. Dr. Program také funguje.Fone Toolkit:

Resetovat systém. tvrdý reset

Pokud nezdaří aktivovat telefon a resetujte data, můžete použít tvrdou metodu. tvrdý reset. Tato metoda plně vymaže všechna uživatelská data, takže bude vynikající, pokud má uživatel zamračený úložiště svých dat. Nabíji telefon před procedura až 80% minimálně, vytáhněte paměťovou kartu a karty SIM:

Bude v pořádku, pokud je na telefonu instalován TWRP obnovení. Majitel musí najít přístup k internetu nebo počítači. Dále je algoritmus pro vymazání ochranných souborů:

Poté, přístroj nebude požádat uživatele, aby použil data, požádejte vás, abyste zadali kód.

Tupina.Ru

patnáct.01.2021 Plusko Komentáře 15 Komentáře

Dobrý den, milí přátelé, a respektovaní předplatitelé mého kanálu YouTube.

Na rozdíl od FRP zámku (zámek na účtu Google), na téměř všech moderních Xiaomi, můžete aktivovat značkový účet. MI účet. V případě vypuštění telefonu na tovární nastavení nebo příkazem ze serveru bude telefon zablokován. A co je nejzajímavější, blokování není v telefonu, ale na serverech Xiaomi.

Nejprve, takový blokování, jen s rukama, nebo s minimálními znalostmi nemůže obcházet. Existuje však několik způsobů, jak přivést svůj mobilní telefon do života, pokud jste zapomněli na uživatelské jméno a heslo z účtu.

První metoda. (Volný, jednoduchý) Pokud máte SIM kartu, se kterou jste zaregistrovali účet, přejděte na webové stránky I.MI.COM, zadejte přes účet MI. přihlášení podle telefonního čísla. Po přihlášení můžete změnit heslo, nebo okamžitě rozebrat telefon přímo na webu. A také, pokud máte z přístroje krabici a dokumenty, můžete jej připisovat do servisního střediska, například DNS. Ačkoli placený, ale levná může pomoci. Zde je podrobné video instrukce.

Metoda druhé (placené) Pokud SIM karta není, a obecně není možné obnovit přístup k účtu, můžete si objednat oficiální odemknutí. V době psaní tohoto článku stojí asi 2000, asi 5 dní. Můžete si objednat takové odemknutí, například mám (Plukian Michael, moje číslo WhatsApp není problém vůbec), nebo například na stránkách 3GSM.Ru. Na vaší straně, kdy je vše připraveno, zůstane pouze to restartovat a připojit se k Wi-Fi. Blokování nebude. Potom se můžete přihlásit k účtům, resetovat, aktualizovat, obecně, plně používat telefon. Nejhorší věc, kterou tam může být, je kromě účtů, může být stále blokem účtu Google. Ale v případě potřeby účet Google na moderních telefonech, Xiaomi je prostě ruka, za pár minut. Například na tomto instrukci. Přirozeně tato metoda pracuje, pokud zařízení není v režimu umístění, tj. Na obrazovce není žádná zpráva s žádostí o návrat telefonu.

Často kladené otázky: Proč nelze učinit oficiálním ztraceným telefonem? Odpověď: V teorii můžete provést zařízení v ztraceném režimu, ale nejprve odpovědět na jednu otázku / hádanku: Představte si, že jste otevřeli své velké servisní centrum a obdržel povolení od výrobce továrny. Minimální investice o 5 milionů. V den, kdy můžete absolutně bezpečně dělat 10 telefonů s klínovým stavem (právě vymazáno), navíc vydělávat zároveň, abychom řekli 17 000 denně. Fronta těch, kteří od vás chtějí ve stejnou dobu malovat několik dní dopředu. Risk budete riskovat 5 milionů, aby se ztracený telefon, protože v budoucnu může být mnoho problémů, až do hodnocení povolení? Asi ne.

Třetí metoda (podmíněně zdarma) Proč je podmíněná bezplatná? Všechny jednoduché. Vyžaduje velké technické znalosti, často přítomnost placených programátorů. Podstata metody je snížena na skutečnost, že odemkneme zavaděč s různými triky, čímž se dostanete plný přístup do systému souborů. Poté je možné vytvořit vlastní (domácí) firmware, s vyřezávanými službami MI. Ale zde je nutné pochopit, že ztratíme aktualizace a firmware jsou sebe-made, ne z výrobce továrny, a řada funkcí (obvykle není kritická) nemůže fungovat stabilní. Například kamera videohovoru pracuje nejvýše 5 minut nebo částečně nepracující pásmo GSM. Na jiném firmwaru mohou být závady odlišné.

Často kladené otázky: Jsem opravář. Proč žádám o pomoc při odemknutí bootloaderu, pro odstranění účtu účtu a já mi sotva nepomáhám, na fórech a poslů? ignorovat / neodpovídejte? Odpověď: Protože Zadolbali. Odemknutí zavaděče a obecně odemknutí MI pod ním znamená dobré znalosti počítačů a telefonů, řekl bych znalosti mnohem vyšší než průměrná úroveň. Fyzicky a morálně neexistuje žádná síla, která by se opět zapojila do školení, zejména proto, že úroveň znalostí je odlišná. Já, a ti, kteří to chápou, prošli to příliš mnohokrát. Nejdříve dáme hadici pro strýc bootloaderu, pak musíte vysvětlit, jak jej používat, pak vysvětlit úskalí, nuance atd.D. Pak vysvětlit kastu, a jen dávejte rady, co je lepší, a tak dále a v kruhu to jde zpravidla půl dne. Osobně mám tolik volného času.

Článek se obeznámí a vynechal jsem mnoho nuancí (například můžete ukončit účet bez hesla, pokud telefon není resetován, a je přístup k menu telefonu a t.D.), ale je napsáno v jednoduchém jazyce. S velkým potěšením se seznámím se s vašimi komentářemi.

Použití nástroje TWRP

Aplikace TWRP má širší funkčnost než standardní obnovení a může pomoci odemknout smartphonu Xiaomi bez ztráty uživatelských dat, ale to vyžaduje root-Právo nainstalovat jej. Než začnete odstranit zámek, stáhněte resetpswrd pro archiv TWRP (například z webu 4PDA) a zapište jej na paměťovou kartu.

Jak odemknout telefon Xiaomi přes TWRP:

  • Vypněte gadget.
  • Vložte microSD v něm s resetpswrd pro soubor TWRP.
  • Přesuňte smartphone do režimu FASTBOOT lezením zvukových a inkluzních klíčů současně.
  • Když se na displeji zobrazí nabídka aplikace, klepněte na tlačítko Storno v reakci na požadavek na zadání grafického hesla.
  • Dále důsledně postupujte podle položek „Instalace“ a „Volba disku“.
  • Vyberte místo na paměťové kartě, kde archiv dříve uložil.
  • Posuňte posuvník v dolní části displeje doprava a počkejte na aktualizaci informací.
  • Klikněte na „Restartovat v OS“.

TWRP musí být instalován předem, pokud byl telefon xiaomi zablokován, je nemožné na to dát žádosti třetích stran, je to nemožné.

Zrychlit svůj Android. 2. Neočekávané pokračování

Dobrý den, Vážení výběry. vlastníci zařízení pro zařízení Android z Xiaomi. Před dvěma týdny jsem zveřejnil místo mazání předinstalovaných aplikací s novým programem ADB AppControl. Zdálo by se, že můžete přidat? Ukázalo se, že to bylo!

Zde je příspěvek na Zen, který se stal základem pro mé dnešní téma. Pokud se objeví dotazy, požádejte je, aby autorizovali exkluzivní v komentářích. Ano ano! Na Zen na referenční a komentáře. Jako možnost. jeho vlastní kanál v telegramech. Nechte ho být zmizet

Můj úkol. Seznamte se s odstraněním (přesněji. Hluboké zmrazení, pro vymazané pouze můžete pouze pomocí kořene), aplikace přes web, pak máte na mysli online.

Veškerou odpovědnost za jakékoli porušení ve vašem přístroji a / nebo odmítnutí záruky výrobcem, vše, co děláte, děláte na vlastní riziko.

A možná s vámi Svatá Power Recovery, Google Všemohoucí, zdravý rozum, pozornost a rovné ruce!

A tak, jak jsem zmínil výše, místo „naostřený“ pro smartphony z Xiaomi, i když Guglomusor může být odstraněn z telefonů a dalších značek.

Místo v angličtině a také v beta testování.

Všechno popsané níže bylo testováno na dva mých notebooků. Na obou Windows 10 domů pro jeden jazyk 20h2. Na prvním. Nejnovější verzi Chromia, na druhé straně. Nejnovější verze Yandex Prohlížeč. Telefon Xiaomi Mi Max 2, Android 7.jeden.jeden. A miui 11 globální stabilní 11.0.2.0 (nddmixm). Potřebujeme také USB kabel pro připojení telefonu k PC.

V popisu na místě, které napíše, že potřebujete prohlížeč na základě chrómu (prohlížeč Yandex, statečný, Microsoft Edge, Opera, Vivaldi, Google Chrome a T.P.). V telefonu zapnete „režim vývojáře“. Nastavení / O telefonu a rychle klikněte na „Miui verze“, dokud se neobjeví oznámení. „Stali jste se vývojářem“.

Nyní v obecných nastaveních najdeme „Rozšířená nastavení“. Jděte tam, jít dolů do režimu „vývojáře“ a aktivovat tři položky ladění USB, „Instalace přes USB“ a „USB ladění (nastavení zabezpečení)“.

Nyní malé video pro odstranění odpadků s Androidem 10, Miui 12 od autora materiálu na Youtube a který jsem pro toto video nesmírně vděčný a pro článek na Zen (odkaz na začátku článku).

Možná, že někdo nemusí číst dále, ale jednoduše využít této instrukce videa.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS