Jak odeslat fotografii do jiného telefonu

Jak přenést fotografie z telefonu do telefonu

V paměti našeho smartphonu je uloženo velké množství fotografií, videí, hudby a dalších důležitých souborů. Často je potřeba přenášet fotografie z Androidu do Androidu, například pro sdílení krásných snímků s rodinou nebo přáteli. V našem článku vám ukážeme nejjednodušší a nejefektivnější způsoby.

Jeden z nejrychlejších způsobů přenosu fotografií z Androidu do Androidu. Tato možnost je k dispozici pro majitele jakéhokoli smartphonu. Přenos souborů vyžaduje několik kroků:

 • Povolte bezdrátový modul v nastavení nebo ve vyskakovacím horním okně;
 • V „Galerii“ vyberte jednu nebo více fotografií a klikněte na „Přenést“ (v závislosti na značce a modelu smartphonu se mohou názvy lišit);
 • V zobrazené nabídce vyberte způsob přenosu informací, a to Bluetooth;
 • Zadejte v seznamu požadovaných zařízení (chcete-li nahrát fotografii se systémem Android, musí mít druhý smartphone povolenou funkci Bluetooth);
 • Poslední krok. Potvrzení přijetí souboru.

Mezi nevýhody této metody patří nízká rychlost přenosu dat. Pro ty, kteří nevědí, jak rychle přesunout fotografie z Androidu do Androidu, se možná budete chtít podívat na jiné možnosti.

Cloudová úložiště jsou velmi oblíbená a není divu, protože se do nich vejde obrovské množství informací. Oblíbené služby uživatelů jsou Yandex.Disk, Disk Google a Mail Cloud. Pokud potřebujete přenést velké množství fotografií z Androidu do Androidu, doporučujeme použít tyto možnosti.

Chcete-li pracovat se službami, musíte mít účet. Podívejme se na proces přenosu fotografií na příkladu služby Mail Cloud.

Po přihlášení je třeba vytvořit speciální složku, do které se budou obrázky nahrávat. Klikněte na ikonu cloudu v dolní části obrazovky a na tlačítko „Přidat“. Ve vyskakovacím okně vyberte možnost „Vytvořit složku“ a přidejte potřebné soubory. Chcete-li přenést fotografie ze systému Android, přejděte do hlavní složky a klepněte na tři svislé tečky vedle alba, které chcete přenést. Vyberte možnost „Získat odkaz“. Stačí ji sdílet na sociální síti nebo v jakémkoli messengeru.

Jedná se o nejrychlejší a nejjednodušší způsob. Tuto metodu používá naprostá většina uživatelů. To není překvapivé, protože nevyžaduje žádné služby třetích stran, ztrátu času vytvářením složek a přenosem fotografií. Jediné, co musíte udělat, je poslat obrázek v osobní zprávě na nebo v sociální síti. Je však třeba mít na paměti, že při tomto způsobu přenosu se výrazně sníží kvalita fotografií. Pokud tedy chcete například, tisk fotografie, Doporučujeme jinou metodu.

Další skvělý způsob přenosu fotografií ze systému Android. Jeho výhody jsou zřejmé: Messenger máte vždy po ruce a dobře se hodí k posílání obrázků. Fotografie můžete sdílet na Viberu, Whats Up nebo Hike. S tím však souvisí i otázka kvality fotografií. Při přenosu dojde ke ztrátě obrazu a nebude možné vytisknout obraz v krásné kvalitě.

Pomocí tohoto programu můžete rychle přenášet fotografie z Androidu do Androidu, iPhonu nebo počítače. Aplikace má intuitivní rozhraní. Chcete-li začít, nainstalujte aplikaci CLONEit do obou smartphonů, aktivujte Wi-Fi a počkejte, až se telefony připojí. Dalším krokem je výběr snímků, které se mají přenést.

Aplikace, která je určena speciálně pro přesouvání fotografií z jednoho systému Android do druhého. Princip fungování programu je podobný jako u cloudových úložišť: zaregistrujete si účet, vytvoříte složku se soubory, odkud je můžete stáhnout z jiného smartphonu.

Aby se vaše nejkrásnější fotografie neztratily v galerii mezi ostatními snímky, použijte možnost aplikace pro fotografování Mimigram. Můžete nejen tisknout fotografie, ale také vytvářet zajímavé dárky, které vaše rodina a přátelé ocení.

Jak odesílat fotografie z telefonu do počítače

Přispěvatel(é): Mobile Kangaroo. Mobile Kangaroo je servis s kompletními službami se sídlem v Mountain View v Kalifornii a je autorizovaným servisním střediskem společnosti Apple. Opravy elektronických zařízení, jako jsou počítače, telefony a tablety, již více než 16 let. Přítomnost ve více než 20 městech.

Počet zobrazení tohoto článku: 247 626.

V tomto článku se dozvíte, jak zkopírovat fotografie ze zařízení iPhone nebo Android do počítače se systémem Windows nebo macOS. To lze provést pomocí nabíjecího kabelu nebo Disku Google.

Připojení telefonu k počítači. Připojte jeden konec nabíjecího kabelu USB k telefonu a druhý konec k portu USB počítače.

Klikněte na fotografie. Tato aplikace se nachází v horní části nabídky Start. Jedná se o ikonu dvou horských vrcholů na barevném pozadí. Otevře se aplikace Fotografie.

Počkejte, až počítač najde fotografie. Systém začne vyhledávat připojená zařízení, jako je USB disk nebo telefon; to chvíli trvá.

Vyberte fotografie, které chcete zkopírovat. Ve výchozím nastavení budou vybrány všechny fotografie a videa uložená v telefonu; kliknutím na nechtěné fotografie zrušíte jejich výběr nebo kliknutím na tlačítko Vymazat vše zrušíte výběr všech fotografií a videí a poté vyberete pouze požadované snímky.

 • Složka pro import: Chcete-li změnit složku, do které budou fotografie zkopírovány, klikněte na tlačítko „Změnit složku pro import“, klikněte na požadovanou složku a poté klikněte na tlačítko „Přidat tuto složku k obrázkům“.
 • Uspořádání podle: Klikněte na rozevírací nabídku uprostřed okna a poté klikněte na „Den“ nebo „Měsíc“.
 • Ponechání obrázků v telefonu: Zaškrtněte políčko v dolní části okna, chcete-li obrázky po zkopírování do počítače z paměti telefonu odstranit, nebo políčko ponechte nezaškrtnuté, chcete-li obrázky v telefonu ponechat.

Stiskněte tlačítko Import. Tato možnost se nachází v dolní části okna. Tím se spustí proces kopírování obrázků do počítače.

Jak odesílat obrázky do mobilního telefonu

Wikihow je založena na wiki, což znamená, že mnoho našich článků je psáno více než jedním autorem. Při vytváření tohoto článku se na jeho úpravách a vylepšování podílelo 12 lidí, a to i anonymně.

odeslat, fotografii, jiného, telefonu

Počet zobrazení tohoto článku: 40 622.

Pokud potřebujete přenést některé fotografie do mobilního telefonu, můžete to udělat mnoha způsoby. Způsob, který zvolíte, závisí na tom, zda obrázky posíláte do svého telefonu, nebo do telefonu někoho jiného? Příjemce má chytrý telefon (iPhone, Android, Windows Phone)? Obrázky jsou uloženy v počítači nebo v telefonu? Odpovědi na tyto otázky vám pomohou pochopit, jak obrázky odesílat.

Otevřete e-mailového klienta nebo webovou stránku e-mailové služby v počítači a přeneste obrázky do telefonu jako přílohu e-mailu. Obrázky můžete posílat také prostřednictvím služby MMS (Multimedia Messaging Service).

Vytvoření nového e-mailu. Na většině chytrých telefonů můžete kontrolovat e-maily přímo v zařízení.

Připojení obrázků. Za tímto účelem stiskněte tlačítko „Přílohy“ (v okně nové zprávy). Většina e-mailových služeb umožňuje přiložit soubory o celkové velikosti až 20 MB (přibližně 5 obrázků).

 • Standardní e-mail. Zadejte svou e-mailovou adresu, pokud se snažíte přenést snímky do svého telefonu, nebo e-mailovou adresu jiné osoby, pokud snímky posíláte někomu jinému.
 • MMS. Zadejte adresu příjemce MMS. Přečtěte si tento článek, kde najdete podrobnosti o vyhledání adresy MMS jiné osoby.

Odeslat e-mail. Možná budete muset nějakou dobu počkat, než se obrázek nahraje a odešle.

Uložení obrázků. Postup závisí na modelu telefonu, ale ve většině případů stiskněte a podržte otevřený obrázek nebo stiskněte tlačítko „Menu“ a vyberte možnost „Uložit“. Tento postup opakujte pro každý přiložený obrázek.

Otevřete obrázek, který chcete odeslat, v telefonu. Použijte k tomu aplikaci Fotky.

Jak odesílat fotografie e-mailem z telefonu se systémem Android

Tento článek byl napsán naším zkušeným týmem redaktorů a výzkumníků a zkontrolován z hlediska přesnosti a úplnosti.

Tým správy obsahu wikiHow pečlivě sleduje práci redaktorů, aby zajistil, že každý článek splňuje naše vysoké standardy kvality.

Počet zobrazení tohoto článku: 238 632.

odeslat, fotografii, jiného, telefonu

Pokud jste do zařízení se systémem Android přidali e-mailový účet, můžete odesílat fotografie pořízené fotoaparátem. Pokud ještě nemáte v zařízení přidaný účet e-mailové služby, můžete tak učinit prostřednictvím aplikace Nastavení. Po přidání účtu můžete připojit a odeslat fotografie, které máte v aplikaci Fotografie nebo Galerie.

Upozornění: Výše uvedené kroky budou mít pozitivní účinek pouze tehdy, budou-li prováděny postupně.

Stiskněte „E-mail“, „Mail“ nebo „Google“. Pokud používáte jinou e-mailovou službu než Gmail, vyberte možnost „E-mail“. Pokud přidáváte účet Gmail, vyberte možnost „Google“.

Zadejte údaje o svém účtu. Stisknutím tlačítka „Email“ vyberte poštovní službu ze seznamu; pokud vaše služba není na seznamu, stiskněte tlačítko „Other“. Pokud používáte službu Hotmail, vyberte možnost „Outlook“.com“. Dále zadejte své uživatelské jméno a heslo. Podle pokynů na obrazovce dokončete přidání účtu e-mailové služby.

Migrace do cloudu

Pokud máte ve svém gadgetu velké množství fotografií, pak je nejlepší volbou pro přenos a ukládání souborů cloudová služba. Uživatelé mají na výběr mezi službami Yandex Disk, Cloud. Dropbox, iCloud. Různé služby cloudových úložišť nabízejí uživatelům bezplatnou zálohu o velikosti 2 až 10 GB pro uložení libovolného formátu souboru.

Není třeba přenášet fotografie z telefonu do telefonu, aby si je mohl prohlédnout jiný uživatel, s cloudem stačí poskytnout přístup a odkaz na složku. Všechny cloudové služby fungují na stejném principu. Registrace prostřednictvím e-mailu, přístup ke cloudu, stahování souborů.

Pokyny krok za krokem na příkladu cloudového úložiště Mail Cloud:

Přejděte na Google Play, stáhněte si aplikaci Cloud

Po kliknutí na „upload“ se otevře okno, do kterého můžete jednoduše přetáhnout požadované obrázky, můžete také použít tlačítko „select files“, pokud znáte adresář, ve kterém se obrázky nacházejí.

To je vše. Vybrané fotografie se rychle stáhnou do připravené složky.

Teď už jen potřebujeme získat odkaz. Najděte složku s nahranými fotografiemi. Klikněte na něj. Pak najděte ikonu kancelářské sponky. Zkopírujte odkaz z vyskakovacího okna nebo použijte aktivní tlačítka pro odeslání odkazu prostřednictvím sociálních sítí.

Osoba, která získala přístup prostřednictvím odkazu, bude moci kdykoli přistupovat ke cloudu, prohlížet a dokonce stahovat obrázky, které se vám líbí.

Přenos obrázků přes messenger a sociální sítě

Sociální sítě poskytují aktivním uživatelům prakticky neomezený prostor pro ukládání a přeposílání obrázků.

Sociální sítě

Chcete-li odeslat fotografie z telefonu do telefonu pomocí služby sociální sítě, můžete to provést dvěma způsoby:

 • První způsob prostřednictvím zprávy. Příjemce má osobní stránku na sociální síti (Vk, Odnoklassniki, ). Odesílatel přejde do svého profilu, vybere kontakt, připojí fotografii a odešle ji.
 • Druhý způsob vytvoření fotoalba. V jakékoli sociální síti si můžete vytvořit osobní fotoalba. Které můžete nechat veřejné i soukromé. Jednoduše nahrajte fotografie do alba, pozvěte přítele k prohlížení alba nebo mu pošlete odkaz na album.

Poslové

Pouze dítě neví, jak přenášet fotografie z telefonu do telefonu pomocí messengerů. Zde budete potřebovat druhé telefonní číslo pro instalaci používaného messengeru. Co musíte udělat:

 • Vyberte si libovolný messenger, například Viber.
 • Nainstalujte aplikaci Google Play do obou zařízení.
 • Pak přejděte do chatu, přidejte seznam kontaktů z telefonního seznamu.
 • Vyberte číslo příjemce.
 • V dolní liště klikněte na ikonu kancelářské sponky (příloha souboru).
 • Vyberte „galerie“, zkontrolujte jednotlivé fotografie.
 • Kliknutím na ikonu letadla odešlete.

Váš druhý gadget dostane obrázky na novém čísle. Obrázky budou uloženy v galeriích obou miniaplikací.

Pro práci s messengery se doporučuje používat neomezené připojení Wi-Fi pro dobrou rychlost stahování.

odeslat, fotografii, jiného, telefonu

Jak selektivně a rychle přenášet obrázky z jednoho telefonu do druhého

Fonelab HyperTrans je nejrychlejší software pro přenos telefonů, který hledáte. Fotografie ze starého systému Android můžete do nového systému Android přenést hromadně během několika minut. Všechny obrázky ze systému Android lze přenést do jiného telefonu nebo počítače bez ztráty kvality. Obrázky z jednoho telefonu můžete prohlížet, spravovat, převádět a přenášet do jiného telefonu nebo počítače offline na jednom místě.

Kromě toho můžete do nového smartphonu snadno přenášet kontakty, zprávy, hudbu, videa a další soubory. Čisté a intuitivní rozhraní je uživatelsky přívětivé pro všechny uživatele.

Co dělá HyperTrans nejlepším přenosem telefonu

 • Přenos fotografií z iPhonu / Androidu do jiného iPhonu / Androidu.
 • Přenos fotografií z iPhonu / Androidu do systému Windows / Mac.
 • Přesouvejte soubory mezi telefony a počítači, včetně fotografií, videí, kontaktů, protokolů hovorů, zpráv, vyzváněcích tónů atd. Д.
 • Správa telefonu v počítači pomocí správce kontaktů, konvertoru obrázků, nástroje na tvorbu vyzváněcích tónů a dalších funkcí.
 • Podporuje všechny populární mobilní telefony, jako jsou Samsung, HTC, Sony, Huawei, iPhone XS / XS Max / XR / X / 8 Plus / 8 / SE / 7 Plus / 7 / 6 / 5, iPad atd. Д.
 • Plně kompatibilní s nejnovějšími verzemi systémů iOS 15 a Android 8.0.
 • Práce s Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / XP a Mac OS X 10.7 nebo vyšší.

Přenos dat z iPhonu, Androidu, iOS, počítače kamkoli bez ztráty dat.

 • Přesouvání souborů mezi zařízeními iPhone, iPad, iPod touch a Android.
 • Import ze systému iOS do systému iOS nebo ze systému Android do systému Android.
 • Přenos souborů z iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu do počítače.
 • Ukládání souborů z počítače do iPhonu / iPadu / iPodu / Androidu.

Jak přenášet fotografie z jednoho telefonu do druhého bez ztráty kvality pomocí aplikace HyperTrans

Zde jsou pokyny pro přenos obrázků z jednoho telefonu do druhého.

Krok 1 Zdarma stáhněte a nainstalujte software pro přenos pomocí telefonu. K připojení telefonů k počítači použijte kabely Lightning USB. Podle pokynů na obrazovce povolte ladění USB na svých dvou mobilních telefonech.

Krok 2 Nastavení starého telefonu jako zdrojového zařízení. Poté v levém podokně vyberte možnost Fotografie. Přenos telefonu najde všechny vaše fotografie ve složkách.

Krok 3 Chcete-li rozlišit mezi několika podobnými obrázky, můžete na obrázek dvakrát kliknout a zobrazit podrobnosti. Později označte před obrázky, které chcete přenést do nového telefonu.

Krok 4 Klikněte na Export na horním panelu nástrojů. Nastavení nového telefonu jako výstupní cesty. Později můžete přenášet fotografie z jednoho telefonu se systémem Android do jiného telefonu se systémem Android nebo iPhonu bez ztráty kvality.

Poznámka. Přenos obrázku ze systému Android do systému Android., Z Androidu na iPhone, z iPhonu na iPhone a z iPhonu na Android podle výše uvedených kroků. Nezapomeňte si plést vstupní a výstupní zařízení.

Často kladené otázky týkající se změny rozlišení obrázků v systému Android

Jak zjistím rozlišení fotografie v systému Android??

Chcete-li získat rozlišení fotografie v telefonu se systémem Android, budete potřebovat aplikaci pro úpravu fotografií, například Snapseed. Zobrazí vám původní rozlišení a umožní vám ho změnit v chytrém zařízení.

Pokud chcete obrázek převést na 300 DPI, můžete tak učinit ve Photoshopu nebo jiném softwaru pro úpravu fotografií, který tuto možnost nabízí. 300 DPI znamená obrázek s rozlišením 300 dpi, což je minimální požadavek na dobrou kvalitu.

Odpověď závisí na cílové skupině. Pokud chcete fotografii zveřejnit na sociálních sítích, musíte dodržet pravidla cílové platformy. Při úpravách fotografií platí, že čím vyšší rozlišení, tím lepší fotografie.

Předpokládejme, že potřebujete změnit rozlišení obrázku v systému Android, měli byste z výše uvedeného průvodce zjistit, co chcete. Za prvé, při pořizování fotografií v aplikaci fotoaparátu můžete získat požadované rozlišení. Navíc jej můžete získat pomocí aplikací Aiseesoft Image Upscaler a Photo Editor. V případě jakýchkoli dalších problémů nás prosím kontaktujte zanecháním zprávy níže.

Hodnocení: 4.8 / 5 (založeno na 116 hlasech) Přihlaste se k odběru na adrese

Toto je konkrétní průvodce, který vám pomůže rychle převést obrázek s nízkým rozlišením na vysoké rozlišení online bez instalace jakéhokoli softwaru a ani koruny.

Jak změnit rozlišení obrázků v iPhonu? Mohu tisknout fotografie v rozlišení 300 DPI nebo je sdílet na sociálních sítích?? Odpověď najdete v článku.

Proč je obrázek rozmazaný?? Zjistěte více o příčinách, nejlepších tipech, jak snížit rozmazanost fotografií, a snadném způsobu opravy rozmazaných fotografií online.

Zanechte komentář a připojte se k naší diskusi

Video Converter Ultimate je vynikající konvertor, editor a zlepšovač videa pro konverzi, vylepšování a úpravu videí a hudby ve více než 1000 formátech.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS