Jak odeslat kontakty do jiného telefonu

Jak přenést kontakty z jednoho zařízení se systémem Android do druhého

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd je autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a editací článků s technickou tematikou. Technologický nadšenec a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 86 202.

V tomto článku se dozvíte, jak zálohovat a přenášet kontakty z jednoho zařízení se systémem Android do druhého.

Přístup k nastavení systému Android.2. Otevřete kategorii „Osobní údaje“.3. Přejděte do oranžové části a vyberte možnost „Obnovit a resetovat“.4. Zaškrtněte možnost „Zálohovat data“.5. Přepněte se na jiné zařízení a přejděte do části „Nastavení“.6. Otevřete kartu „Osobní údaje“.7. Přejděte do oranžové části a vyberte možnost „Obnovit a resetovat“.8. Ťukněte na položku Účet pro zálohování.9. Vyberte Google.10. Zadejte přihlašovací údaje k účtu Google.

Přístup k nastavení systému Android. Klepněte na ikonu ozubeného kola, která se nachází na jedné z vašich ploch nebo v zásuvce aplikací.

Zaškrtněte políčko u položky Zálohování dat. Tím se všechny kontakty uloží do účtu Google. [1] X Zdroj informací

Přejděte dolů a vyberte možnost Účty. Nachází se přímo nad položkou Obnovit a resetovat v oranžové části nastavení. [2] X Zdroj informací

Přenos dat z telefonu do telefonu

To je pravděpodobně první místo, kde začít.

Pokud nemáte internet a nemůžete synchronizovat kontakty s účtem Google (což je podle mého názoru vhodnější způsob), můžete použít vlastní funkci systému Android (Import/Export). Nachází se v adresáři na kartě „Více“. Viz. Obrázek níže.

Pro vaši informaci!

Import. tato data přijímáme.

Export jsou data, která odesíláme.

Poté vyberte možnost exportu (na SIM kartu nebo kartu SD), určete, které kontakty se mají přenést (z messengerů nebo z paměti telefonu), a skutečně je odešlete.

Poté vložte kartu SD (nebo SIM) z jednoho telefonu do druhého a proveďte operaci „Import“ podobně. Celkově je to rychlé a snadné, pokud máte ještě otázky. Viz. Následujte níže uvedený odkaz.

Nápověda!

Jak přenést kontakty ze starého telefonu do nového (Android). https://ocomp.info/perenesti-kontaktyi-so-starogo-telephone.html

Jak přenést vše ze starého telefonu do nového iPhonu?

Chcete-li to provést ve starém telefonu, otevřete Nastavení. Profil Apple ID. iCloud a přejděte do nabídky „Zálohovat na iCloud“. Musí být zapnutá; pokud není, zapněte ji. Pokud chcete migrovat všechna data, ujistěte se, že jsou v nabídce „Aplikace, které používají iCloud“ zapnuté všechny přepínače.9. Května 2020.

Nejrychlejší a nejjednodušší způsob kopírování je prostřednictvím karty SIM. V tlačítkovém telefonu přejděte do kontaktů a vyhledejte položku „Kopírovat všechny kontakty na kartu SIM“, poté vložte kartu SIM do smartphonu a zkontrolujte, zda jsou na ní všechna čísla.

Jak přenést kontakty z Androidu do Androidu přes PC

Pokud vám žádný z výše uvedených způsobů nefunguje, můžete kontakty ze systému Android přenést do systému Android pomocí počítače.

K importu kontaktů přes počítač potřebujete:

 • Samotný smartphone, ze kterého chcete přenést kontakty;
 • Počítač nebo notebook;
 • Kabel USB;
 • Software MOBILedit (můžete si jej zdarma stáhnout z oficiálních stránek http://www).Mobiledit.com/).

Nejprve je třeba stáhnout a nainstalovat program MOBILedit. Jak jsme uvedli výše, software je zdarma a lze jej stáhnout z oficiálních stránek vývojářů. Ihned po instalaci byste měli zkopírovat obsah složky Crack do složky, do které jste nainstalovali MOBILedit, obvykle takto: C:\Program Files\MOBILedit! Podnik). Nyní jste připraveni spustit software. Při prvním spuštění budete vyzváni ke stažení databáze ovladačů. Vyberte svého výrobce a potvrďte stažení ovladače.

Před přenosem kontaktů do systému Android je třeba povolit ladění USB. Za tímto účelem v nastavení smartphonu najděte položku „Možnosti pro vývojáře“ a naproti položce „Ladění přes USB“ zaškrtněte políčko. Pokud příslušnou položku nemůžete najít, přejděte do Nastavení, otevřete kartu „O zařízení“ a několikrát klepněte na položku „Číslo sestavení“. Nyní můžete zahájit postup přenosu kontaktů.

Chcete-li přenést kontakty pomocí softwaru MOBILedit, postupujte takto

 • Spusťte aplikaci MOBILedit a vyberte možnost Telefon. Kabelové připojení;
 • V telefonu vyberte možnost Synchronizace s počítačem nebo jen synchronizace (název se může lišit v závislosti na modelu);
 • V levém podokně programu vyberte položku Telefonní seznam a klikněte na tlačítko Exportovat shora;
 • Zadejte typ souboru. csv;
 • Vyberte místo pro uložení kontaktů, nastavte název a uložte;
 • Připojte smartphone, do kterého chcete přenést čísla (starý smartphone můžete odpojit);
 • V horní části stiskněte tlačítko Importovat a vyhledejte dříve uložený soubor csv;
 • Po importu souboru s kontakty do telefonu lze postup přenosu považovat za dokončený.

Ve skutečnosti existuje mnoho dalších způsobů, jak importovat kontakty z jednoho smartphonu do druhého. Nemá smysl je všechny vyjmenovávat, protože výše uvedené metody jsou více než dostačující. Všechny se snadno používají a jsou účinné. Stačí si vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje, a migrovat kontakty.

Použití aplikace třetí strany

Mohou nastat situace, kdy z nějakého důvodu není možné vyměňovat data pomocí firmwaru. Pak stojí za to vyzkoušet následující.

1.Stáhněte si, nainstalujte a spusťte aplikaci Bluetooth File Transfer. Je k dispozici ke stažení zdarma na Google Play na následujícím odkazu https://play.Google.com/store/apps/details?ID=it.Středověk.Blueftp.

2.Poté se zobrazí seznam složek v telefonu: v tomto okně klepněte na tlačítko „Možnosti“ a zobrazte nabídku.

4.Klikněte na řádek “ Odeslat kontakty „.

odeslat, kontakty, telefonu

5.Budete mít před sebou seznam skupin. Rádi hrajete v sázkových kancelářích, pak se vám budou hodit pokyny z registrace 1xbet.Klub o registraci nového uživatele na 1xbet. Otevřete skupinu a vyberte správné lidi.

6.Dalším krokem je rozhodnout, zda chcete data odeslat jako jeden soubor, nebo jednotlivě.

7.V seznamu zařízení zvolte „Options“ a „Search“ a prohledejte dostupná zařízení.

8.Z nalezených zařízení vyberte název smartphonu, do kterého chcete odeslat data.

Jak přenést kontakty z jednoho zařízení se systémem Android do druhého

Přispěvatel(é): Jack Lloyd. Jack Lloyd. autor a redaktor píšící o technologiích pro wikiHow. Má více než dvouleté zkušenosti s psaním a úpravou článků na technická témata. Nadšenec do technologií a učitel angličtiny.

Počet zobrazení tohoto článku: 86 202.

V tomto článku se dozvíte, jak zálohovat a přenášet kontakty z jednoho zařízení se systémem Android do druhého.

Vstup do nastavení systému Android.2. Otevřete kategorii „Osobní údaje“.3. Přejděte do oranžové části a vyberte možnost „Obnovit a resetovat“.4. Zaškrtněte políčko vedle možnosti „Zálohovat data“.5. Přejděte na jiné zařízení a otevřete „Nastavení.6. Otevřete kategorii „Osobní údaje“.7. Přejděte do oranžové části a vyberte možnost „Obnovit a resetovat“.8. Stiskněte tlačítko Záložní účet.9. Vyberte Google.10. Zadejte přihlašovací údaje k účtu Google.

Přístup k nastavení systému Android. Klikněte na ikonu ozubeného kola, která se nachází na jedné z pracovních ploch nebo v zásuvce aplikací.

Zaškrtněte políčko Zálohovat data. Tímto způsobem budou všechny vaše kontakty uloženy v účtu Google. [1] X Zdroj informací

Přejděte dolů a vyberte účty. Nachází se přímo nad položkou Obnovit a resetovat v oranžové části nastavení. [2] X Zdroj informací

Export přes kartu SIM

Jedním z nejstarších (ale nejosvědčenějších) způsobů migrace kontaktů je export na SIM kartu. Tato metoda se používá pouze ve velmi naléhavých případech (bez světla, internetu, výměnných médií atd.).П.).

Hlavní nevýhodou této metody je omezení počtu znaků v názvu. Budete tedy moci přenést své kontakty (až 200), ale všechny budou zkráceny na 8 znaků, což je dost nepohodlné (budete si muset pohrát se zkratkou jmen a příjmení).

Chcete-li zkopírovat kontakty prostřednictvím karty SIM, je nutné předem provést export do starého telefonu prostřednictvím nabídky a poté vložením do nového zařízení přenést všechna data v telefonním seznamu. Zdánlivě jednoduché, ale omezení aplikace zkreslují všechny migrující informace.

V obchodě s aplikacemi Google Play jsou k dispozici také aplikace pro přenos čísel telefonního seznamu ze systému Android do systému Android. Tyto nástroje obvykle fungují na principu „Import/Export“, který je popsán výše. Některé funkce nejsou k dispozici, takže si musíte koupit plnou verzi aplikace.

Pokud potřebujete přenést telefonní čísla z poškozeného zařízení se systémem Android, přečtěte si článek „Obnovení smazaných dat v chytrém telefonu a tabletu“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS