Jak odhodit do továrního nastavení Samsung Galaxy. Samsung Galaxy je blokována a vyžaduje data účtu Google

TRIPING NA SAMSUNG GALAXY DO Továrního nastavení

Obnovení telefonu je nutné odstranění všech informací, včetně seznamu kontaktů, zpráv, fotografií a videa, hudebních souborů, nastavení pošty a poslů, všechny nainstalované aplikace. Obnovení volby je také volána v některých modelech. reset nastavení, tvrdý reset, tovární nastavení. Software Smartphone se vrací do stavu nového.

Taková operace je extrémním opatřením, ke kterému můžete v několika případech uchýlit.

 • Pokud se problém vyskytuje v přístroji, pokud jiné korekční metody nepomáhají, včetně jednoduchého restartování.
 • Úplné odstranění dat potřebujete před prodejem telefonu s jiným uživatelem.
 • Při aktualizaci firmwaru zařízení také resetujte na tovární nastavení.

Zálohování před restetováním nastavení

Před provedením resetu na tovární nastavení vašeho Galaxie Samsung, proveďte záložní kopii všech dat důležitých pro vás, protože budou vymazány. Aplikace, fotky a videa, hudba budou odstraněny, všechna nastavení jsou systémové a nainstalované programy.

Jak provést zálohu všech důležitých dat? Služba Samsung Cloud Service je navržena na telefonu Samsung.

Vaše záloha bude načtena do cloudu a je k dispozici, když zadáte přihlašovací jméno a heslo potřebné pro autorizaci v oblaku Samsung Cloud Cloud. To lze provést skutečně po resetování nastavení v telefonu.

Jak provést tvrdý reset na Samsung. Všechny metody

Tvrdý reset je reset parametrů zařízení. Pro Samsung Tablets existují 3 možnosti pro resetování.

Všechny z nich budou vyhovovat jakýmkoliv zařízením, včetně takových populárních modelů jako Samsung Galaxy Tab 3, Tab A, Tab S6, S5. Podrobné vysvětlení tří způsobů, jak resetovat tablet Samsung.

Metoda První. Prostřednictvím nastavení zařízení.

 • Přejít na nastavení zařízení. Můžete to udělat přes horní kortex oznámení nebo prostřednictvím menu Gadget.
 • Otevřete sekci „Obecná nastavení„. Je pouze u tablet s operačním systémem Android 8.0 a starší. Pokud je zařízení firmware pod osmi android, přejděte tuto položku.
 • Klikněte na „Obnovit a resetovat“. V závislosti na operačním systému, namísto této karty mohou být ostatní: „Ochrana osobních údajů“, „archivace a reset“, „reset“ nebo „archivace a reset“.
 • Na kartě, která se otevře, klikněte na tlačítko „Resetovací zařízení“. Na některých tabletách je to „reset dat“.
 • Udělal mě návrat do továrního nastavení. Klikněte na tlačítko „Smazat vše“, „reset“).
 • Stroj se vypne a pak se zapne několik sekund, které již bylo zcela „purifikováno“.

Metoda číslo dvě. přes fyzické tlačítka tablety.

 • Vypněte gadget.
 • Pokud je na přístroji „domácí“ tlačítko, současně stiskněte a podržte tlačítka „Zapnutí“, „Domů“ a „Zvětšit hlasitost“ (nebo snížení). Pokud nejsou klávesy „Home“, stiskněte a podržte tlačítka „Enable“ a „Snížení hlasitosti“ (nebo zvýšení). Bez ohledu na kombinaci tlačítek se tato metoda používá pro přechod do menu obnovy.
 • Když se na displeji zobrazí Emblem Samsung Galaxy, zastavte stisknutím tlačítka „Zapnutí“.
 • Držte prsty na druhá tlačítka, dokud se neobjeví nabídka obnovení (přibližně 15 sekund). Jedná se o omezený režim výstupu gadgetu, který vypadá jako textové menu. Je určen k provedení některých užitečných akcí (například reset parametrů). Chcete-li pochopit, co máte v pravém menu, podívejte se na horní nápis. Musí existovat jeden z následujících nápisů: „Obnova“, „Recovery android“ nebo „obnovení dat“.Někdy se menu obnovení nemusí zobrazit. Nic strašného, ​​stačí vypnout zařízení znovu a opakujte druhý a třetí etapu. Udělej to, dokud se neobjeví omezený způsob operace. Pokud gadget nemá žádné hardwarové defekty, zobrazí se dlouho očekávaná menu pro 2-4 pokusy.
 • Menu obnovení má několik záložek. Přepnutí se vyskytuje pomocí tlačítek zoomu a hlasitosti. Stiskněte tlačítko Snížení hlasitosti navštívením „Vymazat data / tovární nastavení“. Toto je resetování na tovární nastavení.
 • Volba se provádí stisknutím tlačítka napájení. Klikněte na to.
 • Zařízení požádá o potvrzení, na obrazovce se zobrazí výběr: „Ne“ a „ano“. Klikněte na „Ano“. Některá zařízení jsou napsána „Ano.“ Smazat všechna uživatelská data „.
 • Během několika sekund bude uživatelská data vymazána a nabídka obnovení znovu otevřená. Posuvník již bude bydlení v první položce. „Reboot System nyní“ (Reboot). Vyberte IT Key.
 • Tablet bude restartovat a bude připravena k použití. Chci poznamenat, že výše uvedená verze pomůže vynikajícím a při řešení jiných problémů. Například jste zapomněli heslo nebo klávesnici obrazovky, takže to nebude možné resetovat nastavení prvním způsobem. Ale druhá metoda pomůže.

Třetí cesta. prostřednictvím vstupu servisního kódu.

 • Tato metoda funguje pouze na tabletech s telefonním modulem. Zhruba řečeno, pokud je vaše mobilní SIM karta vložena do tabletu, pak je tato metoda vhodná.
 • Otevřete panel číselného vytáčení.
 • Zadejte 27673855 # a klikněte na hovor. Tento servisní kód pro zařízení Samsung, po kterém se zařízení vrátí do výrobního stavu a bude restartovat.

Všechny výše uvedené metody dělají totéž. Vyberte si, co jste pohodlnější!

Pomocí kláves pro obnovení

Pokud použijete první metodu, neexistuje možnost. je zde metoda obnovení prostřednictvím režimu obnovení. Chcete-li zadat tento režim, musíte upnout konkrétní kombinaci tlačítek na deaktivním smartphonu. Kombinace tlačítek závisí na výrobce zařízení. Klíčové kombinace, které se používají pro vstup do režimu obnovy ve většině modelů smartphonů.

 • Tlačítko napájení „Domů“ Tlačítko tlačítka hlasitost nebo
 • Tlačítko Tlačítko napájení hlasitosti nebo
 • Tlačítko Power „Home“ Tlačítko Tlačítko Tlačítko a
 • Tlačítko Tlačítko napájení Volume a

Ve většině případů je menu obnovy následujícím způsobem.

Navigace se provádí pomocí tlačítek hlasitosti. Vyberte. Power Text. Chcete-li obnovit nastavení, kterou potřebujete vybrat položku „Vymazat data / tovární nastavení“. Telefon půjde na restart a vrátit se do továrního nastavení.

Jak obnovit telefon Samsung na tovární nastavení prostřednictvím telefonního kódu

Tato volba pro nulování nastavení Samsung do továrny může pomoci uživateli, pokud existuje problém v práci smartphonu nebo není možné odemknout obrazovku, ale zároveň zachovala možnost volání.

Chcete-li obnovit nastavení prostřednictvím telefonního kódu, musíte zadat jeden z těchto kódů v řádku číselného vytáčení:

Po kliknutí na tlačítko „Call“ bude restart Samsung a všechna data na adrese budou vymazány.

Jak vytvořit pevný reset Smartphone s PC

Chcete-li provést pevný reset Samsung s operačním systémem Android pomocí PC, musíte:

 • Povolit svůj mobilní telefon a připojte jej k počítači pomocí kabelu USB.
 • Na PC potřebujete psát „adb shell“.
 • Pokud dojde k připojení ADB do mobilního telefonu, musíte psát „-wipe_data“, po kterém stisknete tlačítko „Enter“.
 • K dispozici bude restart smartphonu a obnovíte nastavení do továrny.

Možné problémy

Bohužel, v jakýchkoli akcích s přístrojem může jít rebe, které silně ovlivňují další provoz zařízení. Takové vrty nejsou nové. Uživatelé se s nimi mohou vyrovnat, pokud víte, jaké problémy se mohou stát a jak je nejlépe vyřešit.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Vše záleží na tom, na které metodu bylo použito k provedení obnovy. Pokud je to oficiální cesta prostřednictvím nastavení, pak řešení je odvolání na horkou rybářskou linku pro zastřihovač Samsung. Pokud metoda používá kód nebo pomocí tlačítek, stojí za to kontaktovat magisterku, který tento problém vyřeší. Uživatel nemohl stisknout tato tlačítka. Vyřešení tohoto problému nebude fungovat samostatně.

Můžete se pokusit udělat gadget. Firmware může uživateli opravdu pomoci v takové situaci.

To je také možné. Stačí jít do nastavení a zvolit jazyk, který je potřebný v položce „Jazyk a Enter“.

Můžete se pokusit aktualizovat aplikaci ze společnosti Samsung, která byla zmíněna dříve. Můžete se také pokusit aktualizovat prostřednictvím oficiálních stránek společnosti.

Jakékoliv problémy mají řešení. Obnovení Samsung do továrního nastavení Jednoduché a snadné, pokud budete sledovat algoritmus.

Pokyny pro vypouštění pro Samsung na Android 7.0 a výše

Následující způsob, jak resetovat Samsung do továrního nastavení je platný na většině moderních telefonů založených na systému Android OS 7.0 a vyšší (Samsung Galaxy A30, A60, M30 a další).

Skládá se na provedení následujících akcí:

 • Klepněte na „Apps“ (Aplikace) na domovské obrazovce Samsung;
 • Na obrazovce aplikace proveďte přejděte před ikonou „Nastavení“ a klikněte na něj;

Provedeme nastavení resetování pomocí aplikace vytáčení

Krok 1. Otevřete panel číselního vytáčení v telefonu, že na všech telefonech je označen zelenou ikonou, která by měla být na hlavní obrazovce.

Krok 2. Zadejte 27673855 #. Vaše zařízení musí provést úplný reset nastavení a odstranit všechny osobní údaje.

Nyní znáte všechny způsoby, jak vytvořit úplný reset nastavení Samsung Galaxy Smartphone. Stojí za zmínku, že je třeba to udělat pouze v extrémních případech, a nezapomeňte, že všechny údaje gadget budou po tom vymazány!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS