Jak odhodit Huawei do továrního nastavení. Co dělat, pokud je nemožné provozovat obnovu?

Obnovení tabletu Huawei do továrního nastavení. Proveďte „tvrdý reset

Jak resetovat tabletu Huawei do továrního nastavení? Chcete-li zjistit otázku, stačí se podívat na menu zařízení a najít požadovanou sekci, ale existují další řešení:

 • Použití menu obnovení pro rolování systému na počáteční úroveň;
 • Zavedení speciálního týmu, válcování tablet do výchozího stavu;
 • Obnovení systému pomocí kombinace tlačítek.

V tomto případě si ty, kteří chtěli obnovit základní parametry zařízení k lidem, si to proto, že v důsledku toho, že všechny údaje uložené v něm jsou odstraněny ze zařízení. To znamená, že po dokončení operace budou kontakty trvale zmizí, historii korespondence, aplikací, uživatelských souborů, včetně fotografií, videí a hudby. Aby se zabránilo takovým ztrátám, doporučuje se uložit požadovaná data předem v externím úložišti: v oblaku nebo na vyměnitelných médiích.

Hlavní výhody Androidu

Stále více lidí začalo používat jako mobilní zařízení Huavi a Samsung. Nejsou horší v kvalitě a funkčnosti, ale výrazně levnější a snadněji používat. Toto je určení faktoru při nákupu smartphonu dnes.

Některé funkce těchto mobilních zařízení navíc dlouhodobě přešly na vysokou úroveň, které mají předstihl jiné konkurenty. Proto je problém používání androidů a všech svých funkcí tak relevantní.

Lidé se snaží zjistit všechny informace, analyzovat funkce a příležitosti, aby se nemýlily při výběru perfektního mobilního zařízení a tabletu. V tomto případě je to především pohodlí a kvalita komunikace, internetu a dalších možností, které jsou dnes používány na všech mobilních zařízeních.

Jak formátovat telefon Huawei v vestavěném cestě

Po provedení přípravných operací je čas přechodu na nejdůležitější věc obnovit nastavení. Vývojáři Huawei a Honor Smartphone jsou nabízeny provádět integrované metody. A to je nejpopulnější volba, pokud zařízení není buggy a umožňuje snadno přesunout na položky nabídky.

Chcete-li obnovit nastavení, musíte jednat podle následujících pokynů:

 • Otevřete nastavení.
 • Přejděte do sekce „System“.
 • Vyberte „Reset“.
 • Stiskněte tlačítko „Obnovit všechna nastavení“.
 • Potvrďte provádění operace.

obraz

Obnovit všechna nastavení vede pouze k odstranění parametrů smartphonu, ale ne na odstranění osobních údajů. Pokud chcete zcela vyčistit svou čest nebo Huawei, vyberte v nabídce Reset (Reset)).

Všimněte si, že v závislosti na verzi operačního systému se mohou položky nabídky lišit. Pokud vaše nastavení není podobná těm, které jsou uvedeny na snímku obrazovky, stačí vytlačit z sekce „Reset“. Je to na každém smartphonu Huawei a Honor.

Tvrdý restart. Co je to

Jedná se o úplný reset nastavení telefonu, ve kterém jsou všechna uživatelská data a nastavení, soubory, aplikace, kontakty vymazány. Obecně platí, že smartphone se vrací do stavu, ve kterém jste ho koupili.

Existují dva způsoby, jak provést kompletní resetovací nastavení na huawei a čestné smartphony.

Přejít na „Nastavení“, „Pokročilá nastavení“, přejděte na položku „Obnovit a resetovat“ a vyberte „Obnovit tovární nastavení“. Dále vyberte „Obnovit nastavení telefonu“, smartphone se restartuje a vrátí se do továrního nastavení.

Když je telefon vypnutý, současně upněte tlačítko hlasitosti nahoru a tlačítko napájení po objeví se spořič obrazovky čestu, uvolněte tlačítko. V nabídce, která se otevře, vyberte možnost „Vymazat data / tovární reset“ pomocí tlačítek hlasitosti, potvrďte akci kliknutím na tlačítko „Opětovné nastavení“ Vymazat data / tovární nastavení „. Smartphone se restartuje a vrátí se do stavu továrního nastavení.

Doporučujeme před úplným resetovacím nastavením, vytvořte zálohování dat. Chcete-li to provést, musíte jít do „Obnovit a resetovat“ a vyberte možnost „Zálohování dat“.

Také, pokud je povolena funkce „Kopírovat data“, všechna data (hesla, kontakty, seznamy volání, nastavení aplikace, nastavení, zprávy) budou automaticky uloženy v jednotce Google.

DŮLEŽITÉ: A nyní nejdůležitější, v nejnovějších verzích Androidu, vývojáři vstoupili na ochranu „Ochrana továrního resetování“. S plným resetem čestné nebo Huawei Nastavení telefonu při prvním zapnutí budete muset zadat data účtu Google. Ale často se to stává, že buď si nepamatujeme na účet, nebo si koupili smartphone, a proto neznáte data. Pokud nezadáme data účtu Google, nebudeme moci používat smartphone.

Tak, že se to nestane, musíme se dostat z účtu Google nebo jej odstranit.

Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“ a vyberte možnost „Účty“, pak přejděte na účet Google a ukončete účet nebo odstraňte jej.

Také nebude nadbytečný na smartphony Huawei a Honor pro ukončení účtu Huawei (v „Nastavení“ Vyberte „Účet Huawei“ a nechte ji).

Po těchto akcích můžete bezpečně vypouštět nastavení do továrny na smartphony huawei a cti, aniž by se zkušenosti, že při spuštění, budete muset zadat zapomenuté údaje o účtu společnosti Google.

Děkuji za pozornost! Doufáme, že tento článek byl pro vás užitečný. Připojte se k nám v Odnoklassniki a. stejně jako přihlásit k odběru kanálu v Yandexu.Dzen.

Obnovit menu Android

Budete muset jít do nabídky Standard Smartphone, vyberte sekci „Obnovit a resetovat“. Další. „Obnovit nastavení“. Po restartu se podrobíme všechny požadavky systému, obdržíte startovací systém.

Pokud operační systém není správně načten a první cesta není k dispozici, zkuste provést následující:

Vytáhněte baterii z telefonu po dobu 10 sekund a položte jej zpět

 • Spusťte telefon stisknutím tlačítka „Vylepšení hlasitosti“ a „Enable“. V některých modelech namísto tlačítka „Sound“ musíte použít „zvuk.“.
 • Jakmile se logo objeví na obrazovce, uvolněte tlačítko napájení, ale pokračujte v držení klávesy Změnit zvuk
 • V nabídce, která se zobrazí. Vymazat data / tovární nastavení
 • Zbývá pouze zvolit funkci Reboot a čekat na restart vašeho smartphonu Huawei

Jak provést úplné nastavení resetování na huawei a cti?

Pro úplné resetování můžete použít:

Každá zmíněná metoda je stejně úspěšná pro uspět, takže uživatelé si mohou vybrat volitelně přijatelnou možnost pro ně bez obav po konečný výsledek.

Jak resetovat čestný telefon tovární nastavení z menu System

Chcete-li použít systémové menu, musíte:

 • Otevřete aplikaci „Nastavení“ na telefonu;
 • Najít mezi navrhovanými sekcemi „System“;
 • Vyberte pododdíl „RESET“;
 • Poté, co zbývá vybrat optimálně vhodnou akci.

Budete muset vybrat mezi vypouštěním „Všechna nastavení“, „Sítě“, „Telefon“. Další možnosti vývojářů nejsou poskytnuty.

Částečný reset

Při výběru „Všechna nastavení“ dojde k částečnému resetu. Výsledkem je, že hesla nainstalovaná vlastníkem jsou odebrána z telefonu odemknout, kódy PIN, uložených otisků prstů a skenování obličeje. Zbytek dat, včetně fotografií a aplikací, se uloží. To je po použití zadaného řešení, uživatel bude muset znovu nainstalovat přístupové parametry pro zařízení.

Plný reset

Chcete-li provést reset huawei a čest před tovární nastavení, musíte vybrat položku „Obnovení telefonu“. V důsledku toho jsou uživatelská data uložená na smartphonu zmizena, včetně korespondence, kontaktů, fotek. Je důležité si uvědomit, že jejich využití bude nemožné, takže před návratem do základních parametrů se doporučuje ušetřit důležité soubory na vnějším nosiči nebo v cloudu.

„Hard Reset“ prostřednictvím menu obnovení

Chcete-li vytvořit „tvrdý reset“ prostřednictvím obnovení, musíte použít následující pokyny:

 • Zároveň stiskněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti a zapnout zařízení;
 • Počkejte na vzhled spouštěcí obrazovky a uvolněte tlačítko napájení;
 • Po povolení položky Select Order Data;
 • Potvrďte rozhodnutí přijaté v dialogovém okně.

Poté, co zůstane čekat a restartujte smartphone, klepněte na tlačítko Restart v obnově.

Jak resetovat čest továrním nastavení se třemi tlačítky?

Pokud je nabídka obnovení nepřístupné, existuje alternativní řešení, které vám umožní dělat s klíči výhradně. Chcete-li vrátit systém, bude mít:

Pokud máte nějaké dotazy, nebo existují stížnosti. Dej nám vědět

Položit otázku

 • Klikněte na stejnou dobu všech tří zařízení ovládací tlačítka;
 • Po zobrazení výchozího menu uvolní spínací klíč, takže dvě tlačítka upínání. snížení a zvýšení objemu;
 • Neprovádějte klávesy před restartováním telefonu.

Pomocí jednoho kliknutí

Služba jedné kliknutí bude vyžadovat stejné akce, které byly provedeny při použití obnovení, ale liší se od menu uvedené skutečností, že:

 • Jedním kliknutím. aplikace třetí strany;
 • Po úplném resetování program obnoví nastavení telefonu do stavu vybraného stavu.

Je důležité vzít v úvahu, že aplikace a vymazané soubory nejsou vráceny, bude možné se vrátit pouze nastavení systému.

Prostřednictvím počítače (hisuite)

Dělat tvrdý reset na cti a Huawei pomocí služby Himuite nebude schopni, ale uživatelé jsou schopni odstranit přes počítače nepotřebné soubory, včetně kontaktů, programů, fotografií. Výhody tohoto přístupu v rychlém vyhledávání pro extra a zbytečné komponenty. Pro obnovení továrního nastavení, ale popsaná metoda se nehodí.

Jak restartovat čestný smartphone, pokud napájecí tlačítko nefunguje?

Pokud se uživatel domnívá, že jeho telefon se postupně promění v vizuální příspěvek, ke kterému místo v muzeu stojí za to efektivnější způsob, jak se vypořádat s zmrazením, když tlačítko napájení nefunguje.

Pro renovaci gadgetu při zavěšení (bez tlačítek) musíte přístroj vypnout z napájení. Chcete-li to provést, můžete provést následující:

 • dočasně vyjměte baterii;
 • Několik okamžiků pro přerušení proudu proudu, pokud není baterie odstraněna;
 • počkejte, až je baterie vypuštěna.

Poslední možností je nejméně vhodná, protože to vyžaduje čas. Někdy to trvá déle než jeden den k dosažení požadovaného výsledku, během kterého zůstane osoba bez smartphonu.

Nejjednodušší a přijatelný způsob restartování bez tlačítka napájení. vyjměte baterii. Pro použití zadaného způsobu bude moci vlastníci ne všechny telefony, protože moderní smartphony obsahují vestavěnou baterii, která nemůže být zakázána. V takových případech bude možné zakázat baterii, pouze demontovat zařízení, které se nedoporučuje.

Jak vrátit řetězec vyhledávání Google na obrazovce Huawei a Honor: Metody, Pokyny

Tlačítka resetování dat

Optimální verze, pokud si všimne, senzor nefunguje a je zde podezření, že problém vyřeší vypůjčení dat.

Vypněte smartphone kliknutím na tlačítko OFF. Na obrazovce klikněte na „Vypnout“.

Po vypnutí smartphonu současně stiskněte klávesy pro inkluzi a zvyšování zvuku.

Když se smartphone zapne, uvolněte spínací klíč, ale podržte tlačítko ZOOM ZOOM, dokud není načten nabídka obnovení. Menu je načteno. Pomocí tlačítek pro nastavení zvuku vyberte možnost Vymazat data / tovární nastavení a potvrdit akci stisknutím tlačítka napájení.

Na následující stránce znovu zvolte vymazání dat / reset dat a v případě potřeby zadejte slova Ano.

Začne reset dat. Čekat na konec. Poté vyberte možnost Reboot System.

Smartphone bude restartovat jako obvykle nový.

Mimochodem, pokud nebudete mít zařízení od účtu Google, při příštím zapnutí přístroje po resetování musíte zadat heslo z něj. Ujistěte se, že si pamatujete heslo.

Řešení možných problémů

Nulování nastavení na cti 10i lite (stejně jako jakýkoliv jiný model). snadný postup, ale během něj může dojít. Takže, že nepříjemná situace nenaloci překvapení, je důležité vědět předem, jak to vyřešit:

  – V tomto případě je nutné plně nabít smartphone a znovu projít pevným resetem. (Pokud existují problémy s načítáním operačního systému v důsledku selhání, můžete resetovat čest z režimu obnovy).

 • Telefon je závislý v procesu a neodpovídá. oživení zařízení pomůže úplné vypnutí pomocí záchvatu baterie.
 • Po dokončení tvrdého resetu se smartphone nezapne. musíte postup znovu provést. Pokud po druhém resetu zařízení nereaguje na akce uživatele (ale baterie je nabitá), musí být přenášena do servisního střediska.

Pokud byl čištění provedeno správně, ale problém se neodvažoval, měli byste se pokusit nainstalovat jinou verzi firmwaru nebo podpora kontaktů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS