Jak odhodit video na iPad přes iTunes. Jak synchronizovat data z Mac na iPhone / iPad s Airdrop

Jak dát filmy na iPad s / bez iTunes

To je dobrý nápad sledovat zajímavé filmy ke snížení monotónnosti na víkend nebo čekací době.

Samozřejmě, moudře nosit přenosný iPad s vámi, a ne těžký notebook nebo stolní počítač.

Pak je otázkou, jak dát filmy na iPad zobrazit?

Shromáždili jsme nejlepší způsoby 3 pro kopírování filmů do iPadu s PC / Mac.

Přečtěte si a postupujte podle krokového průvodce přenosu videa z počítače do iPadu. S iTunes nebo bez ní bude k dispozici.

Jaké video formáty podporují iPad

Standardní přehrávač médií Apple, vestavěný a iPad a iPhod a dokonce iPod podporuje formát MPEG4 odpovídající následujícím rozšířením:

 • .M4v.MP4 I.MOV. uvedené formáty Snadno vnímat kodek h.264 a reprodukci videa s rozlišením až 4K (nalezení obsahu takové vysoké kvality je poměrně snadný v iTunes Store a ve zdrojích třetích stran;
 • Jediný problém je impozantní velikost těchto souborů. budete muset strávit 30 a více GB volného místa);
 • .M4v.MP4.MOV s CODEC MPEG-4 (Snad nejběžnější varianta videa začala na iPadu, v průběhu času se situace určitě změní, kodek je již zastaralý);
 • .Avi s pohybem jpeg kodek.

Jako výsledek, standardní metody (pomocí iTunes) přidají video s rozšířením.M4v.MP4.MOV I.AVI. Pokud najdete film s uvedenými požadavky, znamená to, že dvě možnosti zůstanou:

 • Používat přehrávač médií třetích stran. V aplikaci App Store je vše, a s aplikacemi, které jsou schopny přehrávat video soubory jakéhokoliv formátu, přesně tam nebudou žádné problémy. Možnosti jsou zde masové. a přehrávače přehrávače přehrávače s vysoce kvalitním designem, podpory a panelu titulků, která umožňuje proměnit dostatečně skromný (na startu) hráče na reálné domácí kino a VLC, schopný přehrávat filmy z libovolné Zdroje a okamžitě stáhněte vše na interní paměti a AV přehrávač, snadno rovnoměrné s jakýmkoliv obsahem. dokonce i s hudbou. Zbývá vybrat asistent a zjistit, jak funguje vše (potřebujete iTunes, kabel USB a popsaný v následující části akcí algoritmus);
 • Převod zdrojových souborů na podporovaný formát. O takové příležitosti. na konci článku. A jako praxe vypráví, použijte nějaký video editor stažený do počítače, je zcela volitelné. soubory jsou zpracovávány přímo v prohlížeči, musíte najít vhodnou službu.

Převod souborů mezi iPad a počítačem pomocí iTunes

Sdílení souborů Toto je nová funkce v aplikaci iTunes, která pomáhá uživatelům projít soubory mezi iPad a počítačem. Nevyžaduje síť, ale spoléhat se na kabel sdílení souborů USB.

Krok 1 Připojte iPad do počítače pomocí kabelu USB a spusťte nejnovější verzi iTunes.

Krok 2 Stiskněte ikonu iPadu v levém horním rohu po zjištění a přejděte na kartu Sdílení souborů s levým postranním panelu. Aplikace podporované touto funkcí budou uvedeny v oblasti aplikace.

Krok 3 Vyberte požadovanou aplikaci. Chcete-li uložit soubory na iPadu, přejděte do souborů na pevném disku a přetáhněte je do potřebných dokumentů. Oblast. Pokud chcete stáhnout soubory z iPadu, podržte CTRL a zvýrazněte všechny soubory s kurzorem do oblasti a přetáhněte je na plochu.

POZOR: iTunes nemůže předat všechny soubory mezi iPad a PC. Kromě toho mohou být blokovány soubory autorských práv.

Přenos videa z iPadu pomocí iTunes

iTunes. Toto je nástroj, který můžete použít v počítači pro správu dat iOS. Pod How.

Krok 1 Stáhněte a nainstalujte program do počítače a připojte iPad do tohoto počítače.

Krok 2 Klepněte na ikonu Photo Device, zkontrolujte synchronizaci fotografií a stiskněte tlačítko synchronizace na dně.

Jak kopírovat video z iPhone na iPad pomocí ICLAD

Přihlaste se ke svému ID Apple na vašem iPhone, můžete jít do nastavení „ICLOUD“. Můžete aktivovat možnost „Zálohování na ICLOUD“ v panelu „Storage a Backup“ a klikněte na možnost „Zálohování nyní“ zálohovat.

Poté můžete přejdete na „Nastavení“ „Obecné“ „Reset“ „Vymazat veškerý obsah a nastavení“, abyste odstranili všechny soubory z iPadu před přenosem videa z iPhone do iPadu.

Poznámka: Chcete-li se vyhnout ztrátě dat, jen zálohování iPadu právě teď.

Krok 3. Jakmile otevřete obrazovku „Aplikace a Data“, můžete konfigurovat připojení Wi-Fi a klikněte na tlačítko „Obnovit ze zálohy ICLAD“. Jednoduše vyberte požadovanou zálohu pro obnovení video souborů do iPadu.

Jak přenášet soubory z Mac do iPhone / iPad pomocí icloudové jednotky

Na rozdíl od cloudové služby, výše uvedený icloudový disk je navržen tak, aby uložil soubory, které jste otevřeli pomocí určitých aplikací. Pomocí icloudu Drive můžete přidat soubory do ICLAD, vytvořit si vlastní složku nebo kopírovat soubory.

Krok 1: Přidání souborů v ICLAD DRIVE

Otevřete aplikaci Finder na vašem Mac a spusťte icloudovou jednotku. Pak přetáhněte vybrané soubory na požadované místo v ICLAD.

Spusťte aplikaci Icloud Drive na zařízení IOS, klepněte na soubor, ke kterému jste právě přidali, a potom klepněte na příkaz Sdílet a vyberte aplikaci pro otevření tohoto souboru.

Jak posílat soubory z počítače do iPadu

Coauthor (y): luigi oppido. Luigi Potěšení Point Počítače v Santa Cruze, Kalifornie. Má více než 25 let zkušeností s opravami počítačů, aktualizací, obnovení dat a odstranění virů. Také více než dva roky vysílání počítačů! Na KSCO v centrální Kalifornii.

Počet názorů tohoto článku: 89 224.

V tomto článku vám řekneme, jak kopírovat soubory na iPadu, které jsou v počítači se systémem Windows nebo MacOS; Tyto soubory lze použít bez připojení k internetu. Můžete kopírovat soubory prostřednictvím iTunes, ICLOUD Drive, Microsoft OnedRive a Disc Google.

Připojte iPad do počítače. Za tímto účelem je nabíjecí kabel iPad připojen k nabíječce iPad a na jeden z portrétů USB počítače.

 • Pokud se zobrazí zpráva, že iTunes musí být aktualizován, klikněte na „Stáhnout iTunes„. Když budou aktualizovány iTunes, restartujte počítač.
 • Apple má zamýšlet odmítnout iTunes, počínaje Macos Catalina (tento systém vychází na podzim roku 2019). Na počítačích Mac namísto iTunes se objeví Apple hudba, Apple TV a Apple podcast. [1] x Zdroj informací v systému Windows může stále používat iTunes (alespoň nějaký čas). [2] x zdroj informací

Klikněte na ikonu zařízení. Má vzhled iPadu a nachází se v levém vrcholu iTunes. Otevře se stránka iPad.

Klepněte na tlačítko Sdílení souborů. Tuto možnost najdete na levém podokně iTunes; Je označena odznakem ve formě dopisu „A“.

video, ipad, přes, itunes
 • Stránky, Keynote, Čísla, Imovie a garážové aplikace mají složky, ve kterých jsou projekty uloženy. to znamená, že téměř všechny soubory mohou být přeneseny do takových složek.

Posouvejte dolů a klepněte na tlačítko Přidat soubor. Tuto možnost najdete v pravém dolním rohu. Otevře se okno Explorer (Windows) nebo Finder (Mac).

Přejít na https: // www.iCloud.COM / ve webovém prohlížeči. Otevře se vstupní stránka účtu Icloud.

 • Pokud jste již zadali účet ICLID, přeskočte tento krok.
 • Pokud je aktivováno dvoufaktorové ověřování, zobrazí se 6místný kód na iPadu, který má být zadán v počítači.
 • Pokud se zobrazí zpráva s požadavkem na potvrzení, že důvěřete zařízení, klepněte na tlačítko „Důvěra“ jak na iPadu a v počítači.

Klikněte na „Stáhnout“. Tato ikona najdete v horní části stránky; Vypadá to jako mrak s šipkou směřující nahoru. Otevře se okno Explorer (Windows) nebo Finder (Mac).

Přenos fotografií z počítače na iPad s Fonetrans pro IOS.

Hledáte lepší alternativu pro přenos fotografií z počítače na iPad? Tento nástroj musí být pro vás, fonetrans pro iOS. Fonetrans pro iOS. Jedná se o výkonný a spolehlivý program, který se můžete spolehnout při přenosu dat ze zařízení. Tento nástroj je navíc k dispozici jak pro MAC, tak Windows. Můžete selektivně přesunout data mezi počítači, IOS, Finder a iTunes zařízení. A také podporuje data z různých zařízení. S tímto nástrojem budete určitě moci přenášet fotografie z počítače do iPadu. Naučte se, jak to provést podle níže uvedených pokynů.

Kroky pro přenos fotografií z počítače do iPadu pomocí Fonetrans pro IOS:

Krok 1 Za prvé, přejděte na oficiální webové stránky Fonetrans pro IOS stáhnout a nainstalovat jej do počítače.

Krok 2 Po dokončení procesu instalace se automaticky otevře, připojte iPad do počítače. A uvidíte podrobnosti o vašem iPadu. Poté stiskněte volbu fotografie v levém rohu sloupce.

Krok 3 Poté začne stahovat fotografie z iPadu. Poté klepněte na tlačítko Přidat a vyberte možnost Přidat soubor.

Krok 4 Po tom vyhledejte složku v počítači, ve kterém chcete přenést. Poté vyberte obrázky. A klepněte na tlačítko Otevřít.

video, ipad, přes, itunes

Krok 5 Počkejte, až bude fotografie přenesena a vše!

Konečně, úspěšně přidávat nebo přesunuto své fotografie s počítačem na iPadu, můžete je zobrazit a přistupovat k vašemu iPadu přístupu. S pomocí tohoto nástroje můžete snadno přenést fotografie. Kromě toho to nevyžadovalo spoustu věcí, můžete jednoduše připojit telefon a začít kolem. Ve čtvrté části tohoto příspěvku se také naučíte publikovat obrázky pomocí disku Google.

Způsoby, jak převést filmy do vhodného formátu

Všechny výše uvedené jsou pravdivé pro filmy zabalené v kontejneru MPEG4. Ale co dělat, pokud takové v populárních zdrojích nebude? V tomto případě budete muset použít distribuci souborů na požadovaný formát.

Služby nabízející podobnou službu, poměrně málo. Mezi nejoblíbenější. Zamzar, FreefilecOrdert, CloudConvert. Všechny mají webové stránky a recode soubory při ukládání na serverech. Kde by pak měli stáhnout na iPadu.

Doufáme, že výše uvedené informace budou stačity, aby mohly být schopni stáhnout filmy na tabletu. Rádi uvidíme vaše připomínky týkající se tohoto problému.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS