Jak odmítnout přihlásit aplikaci na iPhone. Jak zrušit neplatné předplatné iPhone. Jak zrušit předplatné IOS, které zapisují peníze z karty

Jak zrušit předplatné IOS, které zapisují peníze z karty

Informace o předplatném v iOS pohřbena tak hluboce, že mnoho uživatelů to nikdy nezkontrolovalo. Nicméně, to může ukázat, že některá aplikace píše určitou částku od karty každý týden.

Během konference WWDC 2017, CEO CEO Tim Cook řekl, že společnost celkem 70 miliard dolarů vývojáři aplikací. Jeden z nich, Johnny Lin (Johnny Lin), se stal zvědavý tam, odkud pochází taková gigantická částka.

Tento obrovský skok mě překvapil, protože jsem si nevšiml, že v loňském roce i a moji přátelé začali trávit více peněz na aplikace. Odkud pochází tento příjem? Otevřel jsem App Store pro zobrazení nejvíce pokladny.

Lin se podíval na nejziskovější programy v digitálním obchodě a našel nějaký podezřelý dost. Zahrnuli předplatné, že uživatelé, kteří nevěděli, byli zdobeni, když byla aplikace instalována. Například jedna služba VPN účtovala přibližně 125 dolarů za týden na osobu.

Proto je velmi užitečné pravidelně kontrolovat své předplatné.

Jak zrušit placené předplatné na iPhone z aplikací AppStore?

Všimli jste si, že vaše karta platí za placené předplatné na aplikaci, kterou opravdu používáte nebo ještě horší, nikdy nepoužíváte? To je třeba udělat pro zrušení placených předplatného na iPhone a iPad:

 • Chcete-li začít, otevřete nabídku „Nastavení“ na iPhone nebo iPad.
 • Přejděte na položku „iTunes a App Store“.
 • Klikněte na Apple ID v horní části obrazovky.
 • Klikněte na nápis „Zobrazit Apple ID“.
 • Použijte ID obličeje, stiskněte ID ID nebo zadejte heslo.
 • Počkejte, až se stáhne informace Apple ID.
 • Když vaše stránky účtů Proghes posuňte dolů a přejděte na menu „Subscription“.
 • Uvidíte všechny aktivní a vypršené předplatné.
 • Vyberte předplatné, který chcete zrušit (vypnout, mazat) a klikněte na něj.
 • Stránka s podrobnými informacemi o tomto předplatném se otevře, kde bude nabídnuta několik alternativních možností předplatného, ​​stejně jako schopnost zrušit aktuální předplatné pro iPhone nebo iPad.
 • Budete jen ponechat „zrušit předplatné“.

Předplatné vypne na konci nastaveného období. například, pokud je předplatné aktualizováno na začátku každého měsíce, můžete použít aplikaci nebo službu hladce až do konce aktuálního měsíce.

Jak se odhlásit z Apple Arcade na Mac (MacOS)

V levém dolním rohu klikněte na avatar svého účtu.

Vyberte „cm. informace „.

Najděte sekci „Management“ a klikněte na „Správa“.

Vyberte Apple Arcade.

Klikněte na „Zrušit zkušební verzi“ nebo „Zrušit předplatné“.

Jak zakázat předplatné iPhone

Na IOS 13 a novější

Pokud máte smartphone s iOS 13 nebo více než čerstvou verzí, přejděte na „Nastavení“ → Apple ID a vyberte „Odběrové body“.

V části „Stávající“ naleznete zbytečné předplatné a vyberte jej. Přejděte na dno.

Klepněte na „Zrušit předplatné“ a potom „Potvrdit“. Až do konce období bude služba zobrazena aktivní. Není možné pochopit, že je zrušena a peníze nebudou odstraněny, můžete „vypršet“.

Na dřívějších verzích IOS

Správa předplatného je zde v nabídce Obchody. Otevřete „Nastavení“ → „itunes a App Store“ → Apple ID.

Vyberte „Zobrazit Apple ID“ a přejděte na „Odběr“.

V části „Existující“ naleznete službu, kterou chcete zakázat a vybrat ji. Stiskněte tlačítko „Zrušit předplatné“ v dolní části obrazovky.

Potvrďte akci nahrávání stejného tlačítka. Nyní pod předplatným bude zobrazen nápis „končí“. Před zadaným datem budou zaplacené funkce pokračovat v práci, po kterém se předplatné zavře a peníze nebudou odstraněny.

Jak zrušit předplatné App Store nebo novinky na Apple TV

Velmi prostě nevšimnout odnícení-off 149 měsíčně z vašeho účtu, takže nezapomeňte zkontrolovat své předplatné a zrušit zbytečné. Nyní víte, jak zrušit předplatné iTunes na iPhone a na jiných zařízeních.

Jak odmítnout Přihlásit se k odběru IOS

Druhá metoda zajišťuje stejný výsledek, ale některé se mohou zdát výhodnější:

S předplatitelem IOS můžete zrušit, i když je aplikace již smazána

Buďte opatrní: zpravidla i po zrušení předplatného pokračuje v provozu před vypršením zkušebního nebo placeného období. Proto se nebojte, pokud jste zrušili předplatné, ale zaplacený přístup ke službě je stále poskytován. Předplatné se zastaví v době následujícího datu vypořádání. Bude uveden v okně s oznámením o zrušení předplatného, ​​které se objeví po kliknutí na tlačítko „Zrušit předplatné“.

A jak bojujete proti hojnosti předplatného? Odpovědi nechte v komentářích nebo náš telegram chatu.

Jak zrušit předplatné iPhone do aplikace. Řekni mi to

Myslíme si, že se všichni často dějí. Vydali jste měsíční předplatné v aplikaci AppStore do určité aplikace a nyní z jednoho důvodu nebo jiného chcete zrušit toto předplatné. Možná jste přestali mít tuto aplikaci nebo zmizel, nebo jste v něm zmizeli, nebo jste obecně zapomněli, udělali předplatné, a pak se zpráva objevila odepsat.

Platbu předplatitele můžete zrušit přímo z vašeho iPhone nebo iPadu, nejdůležitější věcí je vědět, jak. Pro ty, kteří nejprve narazili na to, a neví, jak zrušit placené předplatné, vysvětlit, jak to udělat:

Nejprve přejděte na nastavení zařízení a přejděte do sekce „iTunes Store a App Store“. V této sekci na samotném kliknutí na ID Apple. Klikněte na něj a klepněte na tlačítko „Zobrazit ID Apple“.

Po úspěšném autorizaci na vašem účtu vyberte sekci „Subscription“. V této sekci budou všechny platné a neaktivní předplatné, které jste dříve zdobili, budou viditelné.

V našem případě existuje jeden aktuální předplatné a zrušit ji, stačí na něj kliknout. Na samém konci uvidíte nápis „Zrušit předplatné“. lis.

Poté budete mít okno potvrzení předplatného. Klepněte na tlačítko Potvrdit. Úspěšně jste zrušili předplatné. Tímto způsobem můžete zrušit předplatné alespoň na hudbě Yandex, alespoň na hudbě Apple. Všechny aktivní předplatné uvidíte v této části a na jakémkoli iPhone, nejméně 5s, 6, 7, 8 nebo 10.

A konečně drží malý záchranný. V případě, že vytvoříte tzv. Zkušenosti předplatné, pro které peníze nejsou odepsány na určité období, ale nechcete platit za předplatné. Dále děláme následující. Ihned po designu jdeme na předplatné a zrušíme to. Bezplatné předplatné bude pokračovat v práci, a nemusíte čekat na konec zkušební doby a nejdůležitější věc, zapomenete, že dříve vydané toto předplatné.

Na tom máme všechno. Máte-li jakékoli dotazy, zeptejte se jich v komentářích. Hodně štěstí všem!

Jak zrušit předplatné pro aplikace App Store

Pro tuto akci bude také potřebovat počítač Windows.

◉ Nainstalujte nástroj a přihlaste se k účtu Apple ID.

◉ Přejít na menu účtu. Zobrazit

◉ Vyhledejte sekci Subscription a klepněte na příkaz řídit.

◉ Stiskněte Upravit vedle aktivního předplatného a vyberte možnost Akce Zrušit předplatné.

Pokud z nějakého důvodu nedokážete zrušit předplatné z těchto způsobů, kontaktovat podporu Apple.

Nenechte se dostat. Spát peníze s myslí

Průměrný týden. Za stejné peníze můžete po celý měsíc zcela neomezený mobilní internet.

A na internetu můžete najít nějaký horoskop, tam by byla touha.

Neodlazujte se, řídíte své výdaje a uložte.

Do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS