Jak odmítnout volání na iPhone. Zpráva účastníka

Jak snadno dokončit hovor pomocí tlačítka iPhone Lock?

Telefonní hovory. Jednou z nejčastějších povolání, je obtížné říci, že se jedná o hlavní příčinou vynálezu mobilních telefonů. Ale často se jim chceme vyhnout nebo prostě nemůžeme odpovědět. Pokud jste zaneprázdněni osoba, která často volá den, nebo se chcete naučit něco nového, pokračujte v čištění tohoto článku. Zde se naučíte odložit volání pomocí tlačítka DE Lock z iPhone.

Odvolání můžete odmítnout z různých důvodů, je důležité, že existují různé metody. Je to ještě jednodušší než ty, které víte, a někteří z nich vás mohou překvapit.

Jak nastavit okno volání v IOS 14

TRUE, jak se ukázalo, líbilo se mi volání banner ne všechny. Část uživatele považovala takový výkon příliš inovativní a uvedla, že jejich touha vrátit všechno, jak bylo. Nakonec, stále Classic řekl: „Zvyk více, než jsme dali, nahrazující štěstí. Proto není nic zvláštního v tom, že některé požadované od společnosti Apple vrátit návrh příchozího hovoru do původního stavu. Ale v Cupertino bylo vše poskytnuto předem a přidáno do nastavení schopnost samostatně zvolit zobrazení hovoru.

Nakonfigurujte příchozí hovor na celé obrazovce nebo ve formě banneru

Zamkněte příchozí hovory bez resetu

Skutečný mobilní expert! On píše užitečné články a pokyny pro mobilní motivy jednoduchým a srozumitelným jazykem, dává správně a zanechal nejvíce. Sledování sekce „Články a LifeHaki“.

Jak odmítnout příchozí hovor na iPhone

Někdy s příchozím hovorem vám iPhone nabízí výběr ze dvou tlačítek. „Odmítnout“ a „Odpovědět“, a to se stane, že nenabízí. Pokud se vysledujete v jakých okamžicích, můžete nastavit následující vzor: Volba mezi přijetím nebo odmítnutím příchozího hovoru se zobrazí, když je mobilní zařízení odemčeno, to je v okamžiku, kdy jej vlastník používá. Pokud je iPhone v pohotovostním režimu, pak při volání pouze nabídka. Odpověď.

A pak vyvstává otázka: a jak v tomto případě odmítnout příchozí hovor? Velmi jednoduché. musíte stisknout tlačítko napájení. Všechny modely iPhone, který se nachází v horní části pouzdra a pouze v iPhone 6 a iPhone 6 Plus. na straně.

V případě, že nechcete zavolat hovor, a stačí vypnout zvuk příchozího hovoru na iPhone, stačí stisknout jeden z tlačítek ovládání zvuku umístěná na postranním panelu nebo pomocí bočního spínače přeložit smartphone do tichého režimu.

Také vlastník iPhone přímo v době hovoru může poslat zprávu volání, nahrávání na odpovídající ikonu přes tlačítka „Odpovědět“ a „Odmítnout„. a text zprávy může být šablonou, jako „Nemůžu mluvit teď“ nebo jste vždy schopni psát něco.

Kromě toho, že ignorováním výzvy nebo upuštění, majitel mobilního zařízení Apple Mobile má možnost dodávat připomínku potřebu zavolat zpět. A připomínka bude přidána do seznamu připomenutí a bude také umístěna do střediska oznámení.

Pokud jste nenalezli odpověď na vaši otázku nebo se něco nestalo, a v komentáři níže neexistuje žádné vhodné řešení, zeptejte se otázka prostřednictvím našeho formuláře pomoci. Je to rychlé, jednoduché, pohodlné a nevyžaduje registraci. Odpovědi na vlastní a další otázky naleznete v této sekci.

Situace 1: Reset s iPhone blokovány

Pokud váš iPhone vstoupil do nové výzvy, když to bylo v zablokovaném stavu, pak si to v ruce uvidíte posuvník pro odpověď. Obvykle trávit prst zleva doprava.

Žádná tlačítka pro reset obrazovky nemůžete najít. Ale nezapomeňte na fyzická tlačítka, konkrétně tlačítka napájení.

Ochlazení na něm jednou: zvuk a vibrace vypnou, ale výzva pokračuje. A kliknutím na ji podruhé. dostanete požadovaný výsledek.

Způsoby, jak odchýlit volání na iPhone

Rolls Relief pravidla se liší na smartphony Android a iPhone. Chcete-li obnovit hovor, musíte použít fyzické klávesy na iPhone. Nejprve stiskněte tlačítko ON nebo ROCKER. Tato metoda okamžitě překládá zařízení do vibračního režimu a neslyšíte nudit melodii. Pokud vám vibrace také nevyhovuje a musíte obnovit příchozí hovor, stačí přidat další kliknutí na tlačítko napájení. Takže dvakrát kliknutím na „Napájení“ obnovíte hovor bez interakce s obrazovkou. Souhlasí, je mnohem rychlejší než odemknutí a přejeďte odchýlit volání.

Hlavní rozdíly zde není, způsob odchylky je téměř identický. Musíte kliknout na tlačítko Vypnout. Jeden krátký tisk. Jediný rozdíl od iPhone je funkce odchylky Funkce v Androidu, musíte povolit v nastavení. Ve výchozím nastavení je tato funkce vypnuta. Chcete-li to provést, musíte spustit aplikaci telefonu, pak přejděte na položku „Nastavení“ a musíte zkontrolovat políčko před bodem napájení. Zde je tak snadný způsob.

Zároveň mějte na paměti, že na zařízení se systémem Android může aktivace této funkce resetovat hovory náhodou, když je telefon v kapse nebo v tašce.

Situace 4: Odmítnout a nezotavovat

Existují takové situace, kdy sedíte na důležitém setkání a velký počet hovorů z jedné osoby bude velmi narušeno.

V takové situaci můžeme použít obvyklé SMS. Stiskem vpravo, dostaneme tři připravené šablony najednou: Jsem na cestě, zavolám později, nemůžu mluvit.

Dostáváme se do obvyklého dialogu SMS s touto osobou a rychle jej napište potřebný text.

Pokud jste měli starý Nokia nebo telefon jiného výrobce, pak pravděpodobně informace o resetování příchozího hovoru do iPhone budou velmi užitečné.

Jinak, jen překonat článek, zjistit něco nového, nikdy neublíží.

Obnovit síť nastavení

Pokud první dva způsoby nepomohlo, můžete zkusit obnovit nastavení sítě. Pro tuto potřebu:

Poté budou uživatelé pouze potvrdit svou volbu. Stojí za zmínku, že když je síť resetována, uživatelská data netrpí. Jediná věc, kterou musíte udělat po resetování, je nakonfigurovat mobilní internet a také znovu zadat nastavení Wi-Fi.

Nevyolejte neznámá čísla. Co dělat

Je možné, že zažíváte problémy s příchozími hovory, ale jsou si naprosto jisti, že nezahrnují stanovené parametry. Ve skutečnosti to je běžná praxe, a proto nezanedbávají ustanovení pokynů uvedených výše. Je možné, že tyto funkce byly účtovány náhodou nebo někoho, kdo měl přístup k vašemu smartphonu. Ale pokud jste udělali vše, jak je popsáno v pokynech, a volání nedělá stejně, možná důvodem k tomu je selhání v mobilním modulu nebo SIM karty, kterou používáte.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS