Jak odpovědět na volání na tlačítko iPhone. Vlastnosti rozhraní pro kompaktní volání iPhone

Jak zavolat na tlačítko iPhone?

Stiskněte tlačítko boční nebo tlačítko „spánek / probuzení“ (v závislosti na modelu iPhone) nebo některá z tlačítek hlasitosti. Po vypnutí zvuku hovoru můžete stále odpovídat na volání, dokud není nasměrován na záznamník.

Přejděte do nabídky Android Nastavení a postupujte takto:

 • V nabídce Nastavení přejděte do sekce „Speciální funkce“
 • Aby bylo možné rychle přijmout hovor, aktivujte „Reagovat na volání na tlačítko Domů“ nyní můžete rychle reagovat kliknutím na tlačítko „Domů“

Jak přidat telefon do oblíbených na iPhone

Oblíbené. hlavní asistent každého uživatele iPhone. Přidání několika kontaktů jednou zde, v budoucnu můžete zavolat, soudruzi, kolegy a všechny ostatní v desítkách časů rychleji. Pro nepochopitelný důvod, mnoho tohoto čipu je zcela ignorováno, ale já ji osobně respektuji.

Přidání kontaktu do oblíbených na iPhone, budete potřebovat:

 • Otevřete aplikaci telefonu na smartphonu.
 • V dolní části displeje klepněte na sekci Oblíbené.
 • Stiskněte tlačítko Plus v levém horním rohu.
 • Najděte účastník, který chcete přidat do oblíbených
 • Poté se otevře speciální menu, kde si můžete vybrat metodu komunikace, kterou potřebujete.

Oblíbené Můžete také vázat kontakty od telegrafu a ostatních poslů.

Pokud jsou všechny sociální sítě nebo poslové zprávy vázány do kontaktu v telefonním seznamu, iPhone bude okamžitě nabídnout přidat je do oblíbených. Například, můžete jej učinit tak, aby při volání odběratele z nabídky Oblíbené, váš smartphone okamžitě rekrutoval interlocutor v telefonu nebo WhatsApp. Pro to, kluci z Cupertino samostatný respekt.

Můžete také přidat kontakt do oblíbených v iPhone pomocí samostatných karet Kontakty v aplikaci telefonu. Algoritmus je velmi jednoduchý: přejděte do kontaktů, vyhledejte požadovaný účastník a klepněte na tlačítko Přidat do oblíbených.

Jak vypnout zvuk na iPhone

Mnozí zapomínají existenci tohoto klíče, chybějící důležité hovory

IPhone stále zůstává pohodlným klíčem pro odpojení zvuku na bydlení, díky kterému můžete svůj smartphone přeložit do tichého režimu. Ale ne každý, kdo to vyhodí, aby ji používali, zejména když iPhone začíná používat. Moje máma stále nevypne zvuk na iPhone, takže nezmeškáte příchozí hovory: jakmile se otočila, že zmeškala 25 příchozí z práce a nechápal, proč se to stalo. Pohodlné, ale potřebujete nějaký čas, abyste si zvykli. Co jiného může zmást nového uživatele?

Použijte funkci záznamníku v žádném rušení

Chcete-li automaticky nereagovat na volání cizinců, použijte funkci s režimem neruší. Můžete jej nakonfigurovat tak, aby přijímat hovory pouze z vybraných kontaktů.

V nastavení vyberte možnost Nerušit.

Zapněte režim nebo nastavte harmonogram pro něj.

Klepněte na tlačítko Tolerance volání a vyberte položku Oblíbené.

Nyní obdržíte hovory pouze z vybraných kontaktů a odpověď bude aktivována automaticky.

Jak povolit volání od neznámých čísel na iPhone?

Chcete-li povolit funkci „Neznámá“, přejděte do sekce „Nastavení“ „Telefon“, otočte stisknutím tlačítka „Neznámý“ a otočte tuto funkci. Výzvy z neznámých čísel dorazí bez zvuku, přesměrovat na záznamníku a zobrazeny v seznamu nedávných hovorů.

 • Restartujte telefon
 • Povolit oznámení pro příchozí hovory
 • Jak aktualizovat starý telefon Android.
 • Vymazat vyrovnávací paměť a data
 • Obnovit nastavení aplikace
 • # Vyhledejte problém
 • Poskytnout nezbytná oprávnění
 • Zkontrolujte režim „Nerušit“ (DND)

Jak odpovědět na volání iPhone (Viber, WhatsApp, Skype), aniž by se dotýkal smartphone

Každý z nás, alespoň jednou v mém životě, se ukázal v následující situaci: iPhone zvoní, a ruce jsou zaneprázdněné nebo špinavé, takže neexistuje možnost odpovědět na žádné možnosti (umýt nádobí, provádíme techniku ​​a T.P.). Počínaje IOS 11 může být tento problém vyřešen jednou provždy.

Počínaje IOS 11 IPHONE Smartphone přijatá funkce automatického odezvy hovorů prostřednictvím konkrétního času (zadaného uživatele).

Můžete ho najít v nastavení (Universal Access Access → Dotkněte se → Zdroj zvuku → Automatická odpověď).

Po aktivaci musíte také určit počet sekund pro čekání (například 3 sekundy). Poté budou všechny příchozí hovory automaticky přijaty prostřednictvím zadaného časového intervalu.

Funkce „Authority Organizace“ funguje nejen pro mobilní hovory, ale také pro facetime, Viber, WhatsApp, Skype a další poslové.

Samozřejmě, že výše popsaná funkce bude užitečná pro všechny. Ale skutečnost, že Apple si myslí nejen o běžných věcech, jako je strojní učení a rozšířená realita, ale také o jednoduchých potřeb obyčejných uživatelů, nemůže být ale radovat se.

Jak odmítnout volání do uzamčeného iPhone

Když je iPhone blokován, musíte stisknout tlačítko boku na iPhone X, iPhone 8 a iPhone 8 Plus nebo tlačítko „Spánek / Wake“ na iPhone 7 a modely starší. Zapne se na obrazovku a odstraní zvuk.

Chcete-li hovor zcela obnovit, musíte znovu stisknout tlačítko Boční. Nebo můžete okamžitě kliknout na tlačítko dvakrát.

Odpovědi na volání pomocí iPhone volání kompaktních údů

Po přijetí hovoru pomocí kompaktního banneru po několika sekundách se automaticky schovává. Můžete také strávit prstem přímo v průběhu konverzace, takže banner okamžitě zmizí.

Kliknutím na ikonu volání v levém horním rohu nasadíte okno (přejděte na aplikaci telefonu).

Chcete-li jít rovně na celoobrazovkovou obrazovku pro zvukové a video hovory, přejeďte dolů nebo klikněte na kompaktní banner.

Proč tlačítka zmizí přijmout a odmítnout příchozí hovor na iPhone?

Všimli jste si, že IOS Inteeis vypadá jinak, když voláte? Někdy je to jezdec (strávený na něm a odpovězte na volání), a někdy. dvě tlačítka („přijmout“ (odpověď) a „Odmítnout“). Proč se tohle děje?

Pokud jste ios-nováček, pak jste pravděpodobně pomyslel, možná to záleží, pokud je volání v seznamu kontaktů nebo ne? A co když iPhone zobrazí způsoby, jak přijmout nebo odmítnout hovor pro různé smartphony? Například pro „nativní“ gadgets na iOS. jeden a pro Androids. Ostatní.

Pokud je iPhone blokován, pak s příchozím hovorem na obrazovce se vždy zobrazí posuvník (posuvník) s nápisem „Reprezentovat“ a pouze on. V tomto případě odmítněte hovor, může být odlišný například dvojitým stisknutím tlačítka napájení Sideline. Ale pokud používáte smartphone právě teď, iOS nabízí možnost vybrat si jednu ze dvou tlačítek. červená (odmítnout hovor) nebo zelenou (odpověď na volání). Stejně jako v „matrice“.

A zda vám věnujete pozornost, přátele? Sdílejte svůj názor do komentářů!

Neexistují žádné odhady. Naplánovat první.

Nepřekvapilo. Abychom pochopili, proč tak potřebujete jen pozornost. S potřetí, po koupi jsem si uvědomil, že takový trik

Nepřekvapilo. Abychom pochopili, proč tak potřebujete jen pozornost. S potřetí, po koupi jsem si uvědomil, že takový trik

Mám zvuk příchozí a černé. štěrbinové obrazovky, kampaň je závada 30 sekund. Autoblocking.

Tak to byl vždy posuvník a tlačítka, co je nepochopitelné!?

Není jasné, proč je to nutné?! Není to pohodlné. Abychom pochopili nádhernou fantazii jablka, musíte si přečíst napůl internet Smartphone musí být srozumitelný a jednoduchý jako 2 kopecks. V iPhone, všechno je hladověné, Inteeis a UX Herrible.

Tak to byl vždy posuvník a tlačítka, co je nepochopitelné!?

proč? Pokud není kontakt zaznamenán, Rusko je zvýrazněno.

Posuzovaný Maya požádal jednoho z kolegů)))) Salping na pár vteřin bez uvědomit si, že si stáhla))

Posuzovaný Maya požádal jednoho z kolegů)))) Salping na pár vteřin bez uvědomit si, že si stáhla))

Ano, opravdu, je zřejmé z dvojice hovorů v různých momentech Článek.

Ano, opravdu, je zřejmé z dvojice hovorů v různých momentech Článek.

Například, pokud máte první iPhone. Mimochodem, nemá nic dobrého. Příliš mnoho hluku pro takové morálně zastaralé přístroje v digitálním světě. 13. iPhone mě velmi zklamal, ne multifunkční zařízení. Ale pro lidi s funkcemi v tom hodně.

IPhone výrobci přišli s takovým trikem pro bezpečnost. Koneckonců, pokud je blokovaný gadget v kapse, nemůžete vyloučit náhodné tlačítko stisknutím tlačítka. Smartphone Intete se mění, když je obrazovka blokována, aby se zabránilo nedobrovolnému odmítnutí volání.

IPhone výrobci přišli s takovým trikem pro bezpečnost. Koneckonců, pokud je blokovaný gadget v kapse, nemůžete vyloučit náhodné tlačítko stisknutím tlačítka. Smartphone Intete se mění, když je obrazovka blokována, aby se zabránilo nedobrovolnému odmítnutí volání.

Význam není skutečně zveřejněn. Posuvník je vyroben tak, aby odstranil náhodné lisování, pokud je telefon aktuálně v kapse.

By udělal příležitost jen změnit hovor. cena by nebyla

Wow, byl jsem užitečný po dobu 2 let, nemohl jsem pochopit, co je důvodem myslet viny, jinak chcete vyhodit a nevím jak

Děkuji za informaci! Velmi nepochopitelná funkce a nepříjemné. První věc se stala, že telefon je glitched jednoduše ((pokud mám první iPhone v životě, 13, je upřímně ne působivý, velmi špatně funkční. Fotoaparát Self. Brached, Samsung 4 roky. Sori, vím, že jablko sektářů nyní padají. Tento telefon není určen pro ty, kteří chtějí být každý den nový, jiný, kreativní a svobodný, a ne pro ty, kteří jsou spokojeni s tím, že existuje S iPhone se cítíte jako chovný pes na vodítku Nevím. Všichni přátelé jsou majiteli iPhone DEADENly od něj, a dokonce i zvuk v dynamice, když slyším meziobecutor. velmi vysoká kvalita. Reproduktor Vnější (hudba, volání). oheň samozřejmě. Ale je to především telefonem, když uslyšíte indolokutor a myslím, že má rýmu. je to hrozné nelíbí se mi to, chci ho milovat alespoň za co.Pak mučil alespoň jeden rok starý s ním, dokud se neobjevil pouze hlasový soubor textu, zřejmě proto, že. že je vytvořen pro slepý. V Androidu není blízko. Siri Buggy, fais id. A oni řekli, že iPhone není buggy nezdá se jako běžný telefon.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS