Jak odstranit instagramový účet z počítače

Jak odstranit profil na Instagramu prostřednictvím počítače

Účet Instagram můžete z počítače dočasně nebo trvale odstranit. Deaktivace profilu prostřednictvím prohlížeče.

Někdy nastanou situace, kdy je třeba účet na Instagramu odstranit. K deaktivaci profilu nemusíte používat chytrý telefon. K vymazání je vhodný i počítač s libovolným webovým prohlížečem.

Vývojáři umožňují uživatelům dočasně nebo trvale odstranit účet Instagramu. V prvním případě je profil zablokován na dobu neurčitou. Lze vždy znovu aktivovat. Veškeré údaje, včetně korespondence a komentářů, jsou uloženy. Při úplném smazání není obnova možná.

Co dočasná deaktivace dělá

Dočasná deaktivace umožňuje uzamknout profil na Instagramu. Informace o profilu, fotografie, lajky a komentáře jsou ostatním uživatelům skryté.

Odstranění stránky Instagramu prostřednictvím počítače na určitou dobu:

Účet lze obnovit kdykoli, nejdříve však za 24 hodin. Jediné, co musíte udělat, abyste ji odemkli, je přihlásit se na Instagram.

Úplné odstranění profilu

Pokud potřebujete svůj profil na Instagramu odstranit, je ve verzi pro prohlížeč k dispozici trvalá deaktivace:

 • Otevřete Instagram v prohlížeči.
 • Přihlášení k účtu.
 • Následujte odkaz pro odstranění.
 • Uveďte, proč dochází k deaktivaci.
 • Pro pokračování zadejte své heslo.
 • Klikněte na tlačítko “ Nenávratně odstranit„.
odstranit, účet, počítače

Pokud je to správně, účet bude trvale deaktivován. Obnovení profilu již nebude možné. Ztratí se také všechny fotografie, příběhy, komentáře a seznam přátel.

Jak odstranit účet Instagram

Tento článek byl vytvořen naším zkušeným týmem redaktorů a výzkumníků a zkontrolován z hlediska přesnosti a úplnosti.

Tým správy obsahu wikiHow pečlivě sleduje práci redaktorů, aby zajistil, že každý článek splňuje naše vysoké standardy kvality.

Počet zobrazení tohoto článku: 297 056.

Pokud jste se rozhodli smazat svůj účet na Instagramu, měli byste vědět, že i když je tento proces tak jednoduchý, jak se na první pohled může zdát, lze jej provést jak pomocí mobilního zařízení, tak pomocí počítače. Vaše údaje o účtu, obsah a další informace budou nenávratně vymazány.

Otevření aplikace Instagram. Toto je barevná ikona, která vypadá jako objektiv fotoaparátu. Pokud jste si již uložili své uživatelské jméno, budete přesměrováni přímo na domovskou stránku.

odstranit, účet, počítače

Otevřete svůj profil. Profil nebo účet je místo, kde jsou uloženy všechny vaše fotografie a videa. Chcete-li otevřít svůj profil, klepněte na ikonu siluety osoby. Nachází se v pravém dolním rohu obrazovky.

Klepněte na ikonu ozubeného kola (pro iPhone) nebo ⋮ (pro Android). Tuto ikonu najdete v pravém horním rohu obrazovky. Tím se dostanete na stránku nastavení Instagramu.

Přejděte dolů do nabídky nastavení a klikněte na možnost Centrum nápovědy Instagram. Tato možnost se nachází v dolní části nabídky pod položkou „Podpora“.

Vedle otázky „Jak smazat svůj účet??“. Otevře se stránka s dalšími informacemi. Nemusíte číst celý obsah, ale můžete se zde dozvědět o důsledcích odstranění účtu a možných alternativách.

 • Pokud nechcete svůj účet trvale odstranit, klikněte na možnost Dočasně zablokovat účet. Vypnutý účet můžete kdykoli znovu aktivovat.

Přihlášení k účtu Instagram. Zadejte své uživatelské jméno (nebo e-mailovou adresu) a heslo k účtu a klikněte na tlačítko Přihlásit se.

Opětovné zadání hesla. Zadejte své heslo do textového pole v dolní části stránky a potvrďte, že chcete svůj účet trvale odstranit.

Klikněte na možnost Trvale smazat účet. Ve vyskakovacím okně budete vyzváni k potvrzení, že chcete dočasně zablokovat svůj účet.

JAK DOČASNĚ DEAKTIVOVAT SVŮJ ÚČET

Nespěchejte s odstraněním účtu hned, nejprve ho zkuste dočasně deaktivovat. Tato metoda je ideální, když se učíte nebo když jste v práci pod velkým tlakem. Účet se resetuje několika kliknutími a všechny informace jsou uloženy odděleně na serverech společnosti. Dočasné zakázání profilu

odstranit, účet, počítače
 • Přístup na oficiální webové stránky pomocí mobilního nebo běžného prohlížeče.
 • Klikněte na „Změnit profil“ na příslušné stránce vedle ikony ozubeného kola a fotografie.
 • Přejděte dolů a podívejte se na odkaz „dočasně zakázat vaše“.
 • Budete informováni, že váš profil je dočasně zablokován; uveďte důvody tohoto rozhodnutí. Tyto informace jsou důvěrné a slouží pouze pro statistické účely. Vyberte důvod, znovu zadejte heslo a stiskněte tlačítko „dočasně zakázat účet“. Komentáře, lajky a profil jsou nyní v systému skryty a nebudou viditelné, dokud se nevrátíte do své sociální sítě.

Stránku můžete dočasně deaktivovat pouze prostřednictvím prohlížeče v telefonu nebo počítači. Tato funkce není v aplikaci k dispozici.

Svá data můžete vymazat

V současné době existuje pouze jeden způsob. Možnost trvale odstranit stránku je k dispozici pouze ve verzi pro PC. Odstranění účtu trvá o něco déle, ale není to nic složitého.

Odinstalovat přes telefon

Odinstalování softwaru ve smartphonu je velmi snadné.

Odinstalování ze zařízení se systémem Android proběhne automaticky.

Varování. Neodstraní profil uživatele, zmizí pouze samotná aplikace. Po přeinstalování a zadání hesla se účet synchronizuje a bude fungovat jako dříve

Tato možnost je vhodná pro lidi, kteří si lámou hlavu nad tím, jak smazat svou stránku na Instagramu prostřednictvím telefonu a po nějaké době ji zase celou získat zpět.

Odinstalovat z počítače

Chcete-li stránku zcela zničit, musíte použít online verzi z počítače.

Chcete-li odinstalovat, postupujte podle následujících kroků

Svůj účet můžete trvale odstranit, aniž byste mu dali šanci vrátit se do původního stavu

Trvalé odstranění z Instagramu

Podnikatelský účet a běžný blog lze vymazat pomocí online verze. Je důležité si uvědomit, že pokud budete mít dokonce silnou touhu obnovit svá data. už to nebudete moci udělat.

Proto je třeba před konečným rozhodnutím pečlivě zvážit.

Jak odstranit druhý účet Instagram pomocí počítače

Pokud chcete odstranit svůj druhý účet Instagram pomocí počítače, postupujte podle následujících kroků.

Výše uvedené kroky jednoduše ukazují, jak odstranit účet Instagram z centra účtů. To je užitečné zejména v případě, že si právě dáváte pauzu od návštěvy webu nebo chcete lépe spravovat své zkušenosti s Instagramem.

odstranit, účet, počítače

Chcete-li trvale odstranit svůj druhý účet Instagram pomocí aplikace Instagram v telefonu, postupujte podle následujících kroků. Kroky:

Všimněte si, že vymazání účtu se projeví po 30 dnech. Během tohoto období však nebudete moci svůj účet obnovit.

Pokud chcete svůj účet skutečně obnovit, budete si možná muset vytvořit nový účet se stejným uživatelským jménem a e-mailovou adresou. Bohužel, pokud již někdo toto uživatelské jméno převzal, budete muset zvolit jiné.

Jak odstranit druhý účet Instagram pomocí počítače

Pokud chcete odstranit svůj druhý účet Instagram pomocí počítače, postupujte podle následujících kroků.

Výše uvedené kroky jednoduše ukazují, jak odstranit účet Instagram z centra účtů. To je užitečné zejména v případě, že si právě dáváte pauzu od návštěvy webu nebo chcete lépe spravovat svou aktivitu na Instagramu.

Chcete-li trvale odstranit svůj druhý účet Instagram pomocí aplikace Instagram v telefonu, postupujte podle následujících kroků. Kroky:

Všimněte si, že vymazání účtu se projeví po 30 dnech. Během tohoto období však nebudete moci svůj účet obnovit.

Pokud chcete svůj účet skutečně obnovit, budete si možná muset vytvořit nový účet se stejným uživatelským jménem a e-mailovou adresou. Pokud již někdo převzal uživatelské jméno, musíte bohužel zvolit jiné.

Jak dočasně odstranit stránku Instagramu prostřednictvím počítače?

Pokud chcete stránku odstranit prostřednictvím počítače, postupujte podle následujících pokynů:

 • Přejděte na online verzi insta.
 • Přihlaste se k profilu, který chcete zablokovat.
 • Klikněte na ikonu profilu a vyberte nastavení.
 • Přejděte do pravého nastavení, kde vyberte možnost dočasného blokování.
 • Aktivujte příslušný důvod pro vymazání.
 • Potvrzení opatření, která mají být přijata.

Po provedení operace se uživatel může kdykoli vrátit k profilu v počítači. Stačí se znovu přihlásit na stránku.

Dočasné uzamčení účtu

Instagram má možnost dočasně zablokovat účet. Po aktivaci zmizí všechny fotografie a videa na stránce. Profil lze obnovit během několika sekund. K tomu je třeba se přihlásit pomocí uživatelského jména a hesla prostřednictvím aplikace nebo prohlížeče.

Jak dočasně zablokovat účet pomocí počítače:

Při dočasném uzamčení se uloží všechna data a publikace. Ty budou k dispozici až po prvním přihlášení k účtu. Data nemusíte archivovat.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS