Jak odstranit škrábance z hodinek Apple Watch

Jak odstranit škrábance na hodinkách Apple Watch?

Pro začátek byste měli vědět, že škrábance lze odstranit pouze u ocelových modelů Apple Watch. K leštění ocelových hodinek Apple Watch můžete použít speciální pastu nebo gel, například pastu GOI nebo leštidlo na auta.

Jak se sami zbavit škrábanců?

 • Na začátku je třeba na pouzdro výrobku nanést leštidlo.
 • Leštidlo vždy nanášejte velmi opatrně a dávejte pozor, abyste nepoškrábali plastové rámečky.
 • Poté je nutné povrch ošetřit ručníkem a otřít čistou stranou.

Jak odstranit škrábance z hodinek Apple Watch

Téměř každé vydání nového zařízení Apple je doprovázeno informací o významné chybě v gadgetu. Mějte na paměti, že iPhone 4 mohl ztratit pokrytí sítě, když byl držen aplikací, iPhone 5 se velmi rychle odštěpil z boků, iPhone 6 se dokonce ohýbal v rukou a uživatelé vytvořili hashtag #bendgate, aby o problému hovořili online. Ale u hodinek Apple Watch, které se začaly prodávat teprve v pátek, je poškrábání problémem, někteří ho již nazvali #ScratchGate. Pouzdra hodinek a kovové řemínky velmi rychle ztrácejí svou prodejnost. Někteří tvrdí, že stačí přejet nehtem po sponě a už na ní máte výraznou stopu. Nemusíte se však cítit špatně, pokud jste si koupili gadget a ten se poškrábal. Pokud jste si ho koupili v Rusku za 300 tisíc, budete možná trochu smutní, ale ne kvůli škrábancům, ale protože jste hodně přeplatili. Nicméně zpět k poškození.

Hodinky Apple Watch nejsou zdaleka prvním zařízením společnosti Apple s povrchovou úpravou odolnou proti poškrábání. Pamětníci si jistě vzpomenou, že takto vypadalo pouzdro iPodu Classic nebo starého iPodu Touch, když jste ho nosili v kapse. Hodinky jsou ale vždy na očích, což znamená, že je nemůžete jen tak schovat do kapsy a zapomenout na škrábance. Hodinky jsou stylový gadget, který ukazuje vaše bohatství, obecně by měl být vždy viditelný a musí se lesknout, takže škrábance na těchto hodinkách nevypadají dobře.

Zbavit se škrábanců je možné i velmi snadno. Samozřejmě, že samotný fakt, že se drahé zařízení poškrábe, je pro společnost škoda, ale pokud jste si již hodinky koupili, nevyhazujte je. Nezapomeňte, že tato metoda funguje pouze pro ocelové hodinky Apple Watch. Na hliníkové nebo tím spíš na zlaté verzi to ani nezkoušejte. jen byste si ji nadobro zničili. Budete potřebovat leštidlo na auto a měkký hadřík. Naneste malé množství látky na pouzdro a potřete je hadříkem, poté zbytky setřete a hodinky osušte. Nezapomeňte, že se leštidlo nesmí dostat do otvorů ani na plastové a skleněné díly. Škrábance jistě zůstanou, zejména pokud jsou hluboké, ale jsou méně viditelné. Menší zářezy zmizí úplně.

Pokud neumíte pracovat s rukama nebo jste jen líní, můžete si Apple Watch vzít do hodinářství. Hodinky umí vyleštit v každém servisu, je to standardní služba, takže vám je vyleští i ve Watch. Samozřejmě to stojí více než leštění svépomocí, ale je to spolehlivé.

Všimněte si, že sportovní verze hodinek Apple Watch je téměř bez škrábanců. Pokud jste si hodinky ještě nekoupili, stojí za to zvážit, kterou verzi si pořídit. Nezapomeňte však, že verze Sport má obyčejné sklo, ale bez škrábanců na pouzdře, zatímco verze Standard má chráněné sklo, dobře pouzdro je vidět na fotografiích výše. V každém případě budete muset před nákupem vážně přemýšlet a dělat kompromisy. Ale když už, tak teď víte, jak odstranit škrábance z ocelových hodinek Apple Watch.

Jak odstranit škrábanec z obrazovky hodinek Smart Watch?

Leštění skla hodinek Apple Watch je nutné k odstranění škrábanců a dalších drobných povrchových nedokonalostí. Je třeba vyleštit nejen číselník, ale i pouzdro, protože i na něm může dojít k poškození. Nedokonalosti se vyskytují zejména u výrobků z nerezové oceli.

Jak odstranit škrábance z plastových hodinek?

K odstranění škrábanců z tohoto typu hodinkového skla budete potřebovat brusný kotouč, gázu, alkohol a vatový tampon. Brusivo se nanáší na pracovní hranu. Není třeba odstraňovat sklo. Přitiskne se na brusný kotouč a začne se leštit.

odstranit, škrábance, hodinek, apple, watch
 • Smíchejte jedlou sodu s vodou v poměru 2×1.
 • Míchejte, dokud nebude mít konzistenci husté pasty.
 • Pastu naneste na čistý vatový tampon a krouživými pohyby ji naneste na poškrábaný povrch.
 • Po odstranění škrábanců otřete povrch čistým hadříkem nebo kapesníkem, abyste odstranili všechny stopy pasty.

Servis baterií

Pokud má vaše baterie výrobní vadu a vztahuje se na ni omezená záruka společnosti Apple, AppleCare nebo zákon o ochraně spotřebitele, provedeme servis hodinek Apple Watch bez dalších nákladů.

Naše záruka se nevztahuje na baterie, které se opotřebují běžným používáním. Nabízíme pozáruční údržbu baterií za poplatek. Pokud má baterie Apple Watch méně než 80 % své původní kapacity a vztahuje se na ni služba AppleCare, můžete získat baterii Apple Watch bez příplatku.

Možná budeme muset zkontrolovat váš výrobek, abychom zjistili příčinu problému s baterií.

Leštící blok Bergeon 5444-A

Pokud jde o další povrchové úpravy dnešních hodinek: PVD povlak a pískování, není možné z nich doma odstranit škrábance.

odstranit, škrábance, hodinek, apple, watch

Téměř každý majitel Apple Watch se setkal s problémem, jak odstranit škrábance z hodinek Apple Watch. Tento problém se vyskytuje zejména u pouzder hodinek z nerezové oceli.

Hodinky Apple Watch jsou stále na očích a zdůrazňují zvláštní postavení a bohatství svého nositele. Proto musí být jejich vzhled bezchybný.

Jak odstranit škrábance z fitness náramku?

Chcete-li obrazovce fitness náramku vrátit původní lesk, použijte pastu GOI. Naneste malé množství na displej a rozetřete měkkým hadříkem. Poté odstraňte zbytky suchým hadříkem.

Algoritmus pro odstranění drobných škrábanců je následující:

 • Naneste malé množství pasty na vatový tampon nebo speciální hadřík na optické přístroje;
 • Otřete sklíčko hodinek ve směru hodinových ručiček;
 • K odstranění drobných škrábanců stačí minuta tohoto pohybu;
 • Navlhčete vatový tampon vodou a odstraňte přebytečnou zubní pastu;

Jak se zbavit škrábanců na pouzdře Apple Watch:

Vezměte měkký ručník nebo hadřík a naneste na něj leštidlo Mag Aluminum Polish.

odstranit, škrábance, hodinek, apple, watch

Otáčivým pohybem otřete pouzdro hodinek v místě poškrábání. Abyste dosáhli nejlepších výsledků, věnujte aplikaci pasty určitý čas.

Nechte lak minutu nebo dvě působit a osušte jej.

Omyjte pastu z těla mýdlem nebo jemným čisticím prostředkem. Vysušení pouzdra Apple Watch.

Touto metodou můžete z kovového krytu iPhonu odstranit všechny jemné škrábance a oděrky. Mnoho lidí používá podobnou techniku k odstranění škrábanců na discích DVD a BluRay.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS