Jak odstranit limit stahování na iPhone. Je důležité vědět

Jak odstranit limit na stahování v iPhone?

Otevřete „Nastavení“ → „App Store a iTunes“. Chcete-li zakázat limit, vyberte možnost „Povolit vždy“. Pokud se zřídka díváte na velikost souborů a na internetu nemůžete být neomezené, je lepší si vybrat položku „Zeptejte se, pokud více než 200 MB“ nebo „Zeptejte se vždy“.

Chcete-li jej změnit, přejděte na Nastavení. iTunes Store a App Store. Aplikace. Zde můžete nastavit vhodné pravidlo. Pro ty, kteří používají jízdné s neomezeným mobilním internetem, mělo by být vždy instalováno. Smysly omezeného tarifu si mohou vybrat hodnotu, která se má ptát, zda je více než 200 MB.

Jak se dostat kolem limitu ke stažení z AppStore 200 MB na iPhone

Otevřete aplikaci Nastavení.

Vyberte itunes Store a App Store. (App Store v iOS 14 a novější)

Přejděte na část podrobností buňky a vyberte možnost Stahování aplikací (aplikace v IOS 14 a novější).

Zde máte tři možnosti: Povolení vždy, zeptejte se, zda více než 200 MB a zeptejte se vždy.

How_Desible-limit-200-mb-over-wike-apps-on-on-ios-yelyk

Chcete-li, abyste si mohli stáhnout přes mobilní spojení, vložte zaškrtnutí.

Gratulujeme, nyní víte, jak se dostat kolem limitu 200 MB na iPhone a stáhnout jakékoli aplikace, kde.

Jak se dostat kolem 100 MB omezení při načítání z App Store prostřednictvím mobilního internetu

Jedním z hlavních problémů s téměř všem uživatelům iPhone a iPad je zpráva o překročení maximální velikosti aplikace nebo hru z App Store při načítání přes mobilní internet. Jak víte, v IOS 8 a IOS 9, maximální přípustný velikost programu nebo hru při stahování prostřednictvím mobilního internetu je pouze 100 MB. Toto omezení bylo přidáno do OS, aby se bojoval s velkým zatížením základních stanic buněčných operátorů.

Zvláště silně poselství „Velikost tohoto souboru překročí 100 MB“ upsets při použití mobilního operátora Yota, která poskytuje absolutně neomezený internet na smartphonu nebo tabletu. Můžete snadno obejít toto omezení pomocí speciálního vylepšení na iPhone nebo iPadu s útěkem z vězení, ale nedávno se řemeslníci naučili obejít toto omezení a bez nutnosti provádět hackovací zařízení.

Pokud při stahování nějaké aplikace z úložiště App Store prostřednictvím 3G nebo LTE se zobrazí zpráva o překročení maximální přípustné velikosti, je nutné jednoduše kliknout na „OK“ a potom restartujte zařízení „Apple“. Jakmile se zařízení zapne a připojuje k mobilnímu internetu, stahování se spustí automaticky. Tato metoda umožňuje stahovat hry a programy z App Store prostřednictvím mobilního internetu bez omezení na Apple.

Jak se dostat kolem 150 MB omezení při načítání z App Store prostřednictvím mobilního internetu

Mobilní internet každý rok se stává rychlejším a levnějším (relativně), takže potřeba bezdrátových sítí Wi-Fi postupně zmizí. Pokud majitelé smartphonů založených na Androidu mohou využít internet z buněčného operátora bez omezení, majitelé všech iPhone a iPad z Apple jsou nuceni zažít vážné nepříjemnosti. Pokud při stahování prostřednictvím mobilního internetu, velikost aplikace stažená z úložiště aplikace překročí 150 MB na IOS 11, zobrazí se chybová zpráva.

Apple přidal omezení operačního systému IOS 11, který neumožňuje držitelům iPhone a iPad stahovat prostřednictvím mobilních internetových programů a her váží více než 150 MB od App Store. V operačním systému IOS 10 bylo toto omezení na úrovni 100 MB, a v dřívějších sestavách bylo ještě horší. Chybová zpráva z „Apple“ Corporation tvrdí, že aplikace vyžaduje připojení k síti Wi-Fi.

S největší pravděpodobností, americká korporace úmyslně přidala takové omezení v iOS tak, že majitelé iPhone a iPadu jsou nuceni zažít potřebu Wi-Fi sítí. Tato jednoduchost není prostě žádná vysvětlení, protože pro mobilní internet, všichni předplatitelé platí z vlastní kapsy a pravděpodobně, uživatel má právo rozhodnout, co si ho stáhnout. Dříve byl způsob, jak obejít toto omezení, jednoduše zapnout „AirRest“ a restartování telefonu, avšak v IOS 10.3.3 Bylo uzavřeno, tak dlouho dlouho uživatelé zařízení „Apple“ zažili velké nepříjemnosti.

Nicméně, tam je poměrně jednoduchý způsob, jak se dostat kolem omezení 150 MB při načítání z App Store prostřednictvím mobilního internetu. To funguje velmi jednoduché a nebude ani nutné provést restart ke stažení, to je z hlediska provedení, to je ještě snadnější pro ty, kteří byli dříve. Chcete-li začít, je nutné stáhnout jeden nebo více aplikací ke stažení, po kterém budu čekat na chybovou zprávu.

Když se zobrazí, musíte jít do „Nastavení“ a otevřete sekci „Základní“. „Datum a čas“. Zde byste měli vypnout přepínač naproti „Automaticky“, po kterém potřebujete ručně nahradit datum později. Například, pokud nyní 26. listopadu, pak si můžete vybrat 27. listopadu nebo 10. prosince. každý den v budoucnu. Když tato manipulace provedla, měli byste se vrátit na plochu a kliknout na všechny ikony aplikací, které nechtějí stahovat bez Wi-Fi. Pokud bylo vše provedeno správně, budou na přístroji naložena bez jakýchkoliv problémů, i když jejich hmotnost překročí 1 GB.

Je důležité poznamenat, že během jejich stažení a nastavení přeložit datum zpět v žádném případě nemůže, protože v tomto případě se zobrazí chybová zpráva znovu a celý postup načítání bude muset začít nejprve, že ztráta mobilního internetového provozu je plýtvání. Tato metoda funguje na všech verzích operačního systému IOS 11, takže ji může použít i vlastníky iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X, které jsou přímo „z krabice“ práce v tomto OS.

Jak stáhnout aplikaci na iPhone, pokud je to více než 150 MB?

Jděte do aplikace App Store a najděte naši aplikaci. Klikněte na tlačítko Stáhnout (koupit nebo cloud ke stažení). Zobrazí se zpráva: „Velikost tohoto objektu přesahuje 150 MB“, pak text vysvětluje, že potřebujete Wi-Fi.

  • Vypněte bezdrátový síťový modul na přístroji
  • Jděte do AppStore, vyberte aplikaci, jehož velikost překročí přípustný limit a zkuste stahovat data.

Jak vrátit svou zemi do App Store

Důrazně doporučujeme okamžitě změnit zemi do našeho vlastního, jinak nebudete moci stáhnout užitečné aplikace dostupné pouze ve vaší zemi. Bude také problémy s aktualizací aplikací, které jste již nainstalovali. Problémy budou na všech zařízeních s ID Apple.

Stačí dělat všechny stejné kroky, ale použijte aktuální adresu a telefonní číslo.

Nyní víte, jak stáhnout aplikace z App Store, nepřístupný ve vaší zemi. Hlavní věc není zapomenout, pak změnit všechno zpět.

Jak odstranit omezení aplikace z aplikace?

Android Gadgets mají schopnost selektivně omezit aplikace pro přenos dat v pozadí. Chcete-li odstranit omezení aplikace Ediagent Android, přejděte do nastavení gadgetu a poté vyberte část „baterie“. Stiskněte tlačítko úspory baterie (rýže.

  • Otevřete aplikaci „Nastavení“ a přejděte dolů na iTunes Store a App Store.
  • V části „Mobilní data“ vyberte „Aplikace“.
  • Zvolte „Povolit vždy“.

Jak odstranit limit stahování z App Store?

V posledních verzích Androidu, po přepnutí na sekci „Aplikace a oznámení“, vyberte nastavení „Přístup ke speciálním aplikacím“, ve kterém bude „Přístup k placenému SMS“. V tomto okamžiku také změníme volbu s „nikdy vyřešit“, kterou potřebujete „klást“ nebo „povolit vždy“.

  • Přejděte do sekce Aktualizace aplikace na pozadí;
  • Vyberte si tyto aplikace, jejichž aktualizace pozadí chcete zakázat a přeložit přepínače naproti do polohy OFF.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS