Jak odstranit ochranné sklo z obrazovky telefonu. Jak odstranit ochranné sklo na iPhone

Jak odstranit ochranné sklo z telefonu

Hlavní funkce ochranného skla smartphonu je schopnost vyhodit dotykovou obrazovku. Pokud smartphone klesne, je toto sklo pokryto prasklinami a čipy se na něm objevují. Sklo v trhlinách činí mobilní zařízení méně atraktivní, zatímco displej je horší a úroveň ochrany významně klesne. Chcete-li změnit pokrytí nového, nejprve by měl být odstraněn z obrazovky. Můžete to udělat dobře na vlastní pěst, ale mohou nastat potíže.

Každý ochranný sklo zajišťuje nejen ochranu smartphonu, ale také případ rozdělí náraz po celé oblasti mobilního zařízení, předcházet expozici bodu. Při pádu nebo zasažení ochranné obrazovky do sebe vezme na sebe, chrání dotykovou obrazovku. Typicky se vytvoří mechanická expozice na takovém skle, čipy a trhlin. Pokud dojde k poškození, pak je taková sklenka z displeje velmi problematická, je šance poškodit samotný dotykový displej.

Nejzranitelnějším místem každého mobilního zařízení je obrazovka, takže její obrana musí mít maximální pozornost. Nyní na prodej existuje několik odrůd ochranných copánků a někdy je okamžitě obtížné pochopit, jaký je jejich rozdíl.

 • Standardní 2D sklo. Jsou obdélníkové a obvykle uzavřeny pouze hlavní plochu obrazovky. Teď je tento druh velmi těžké najít.
 • 2,5 D Sklo. Má obdélníkový tvar a několik zaoblených hran, doplněných technologickými řezy. Dříve takové sklo uzavřelo téměř celý povrch displeje, nyní mnoho modelů smartphonu má na okrajích obrazovku zakřivené na okrajích, takže bude velmi problematická pro lepení takové ochrany.
 • 3 D Sklo. Je vhodný pro smartphony, které mají zakřivený tvar, například iPhone 7 nebo Samsung Galaxy S8. Tento model zcela zavře displej a zcela opakuje všechny ohyby mobilního telefonu.
 • 4 D steklo. Jsou silnější než předchozí model, mají ohýbání a dokonale spadat na displej. Prakticky necítil hmatu.
 • Barevná okna na celém zobrazení. Plně opakujte přední panel a téměř neviditelné na obrazovce. Takové modely lepidlo na okraje telefonu, uprostřed je vzduch, v budoucnu může vypadat jako rozvod.

Tyto vlastnosti jsou diskutovány odděleně od ostatních a zcela nemají vliv na jejich pevnost a tloušťku. Volba ochrany smartphonu, můžete zvážit různé typy, které jsou vhodné pro model Smartphonu uživatele.

Co potřebuješ

Pokud se uživatel rozhodl odstranit film, pak musí nejprve ozbrojit nástroji a připravit pracovní prostor:

 • Chcete-li začít, stojí za to provádět postupy v takové místnosti, kde není žádný prach a nečistoty. Den před odstraněním stojí za mokré čištění a neotvírejte okna v den. To poskytne čistý prostor, ve kterém prach nebude létat;
 • Je také nutné umístit, na které nebudou nečistoty. Je nejlepší, že to byl nějaký pohodlný stůl s normálním osvětlením, protože po odstranění má film držet fólii;
 • Stojí za vyzbrojení nástrojů pro snadnou ochranu. Může to být jak párátko, tak obyčejný mediátor. Všechno, co má uživatel, může přijít, aby se odstranil ochranný film z telefonu. Je nemožné používat kovové předměty s ostrými hranami jako nůžky nebo nůž. Může poškodit dotykový displej přístroje, které budou v budoucnu muset změnit. Pokud uživatel nechce takový scénář, stojí za to najít konvenční párátko;
 • Stojí za zapnutí Scotch, pokud uživatel po odstranění filmu okamžitě instaluje nový. Je nutné, aby se ze zařízení nezbavilo prachu nebo nečistot, ale také pro odstranění filmu. Je nutné přednost tomu, aby tento scotch, který neodejde po jiném lepidlovém zbytku. Pokud takové lepidlo spadá pod novou obranu, bude muset překročit.

Stojí také za zmínku, že proces odstranění je dostatečně jednoduchý. Více podrobněji o tomto procesu stojí za to mluvit dál, ale i začátečník se s ním vyrovnat. Nemusí pochopit, jak dále nainstalovat film, ale o tom, jak ho zastřelit, stojí za to vědět, že každého majitele telefonu usnadní život nejen pro sebe, ale i ti, kteří budou navázány novou obranu.

Jak neudělat

První věc, která přichází k mnoha k mysli, je používat papírový nůž a pečlivě nalít poškozený sklo, aby se odstranil. Ale taková myšlenka je daleko od toho nejlepšího, navzdory skutečnosti, že tato doporučení jsou na internetu. Kovová čepel může nechat poškrábání na sklo a ochranu, s největší pravděpodobností bude jednoduše kopat.

Silikonový přísavný pohár s nesprávnou manipulací je také schopna provést potíže. Vzhledem k hladkému povrchu je sklo pevně drženo na displeji, takže můžete zvýšit ochranu spolu s dotykovým modulem poškozením modulů.

Chcete-li odstranit ochrannou obrazovku jedné přísavky, potřebujete nástroje v komplexu. Pokud je materiál špatně poškozen, pak při lepení přísavku pod ním, vakuum není tvořeno a pouze to stojí za vhodnou sílu, zařízení skočí. Proto musíte úmyslně jednat a důsledně.

Odstraňte sklo. co musíte pamatovat

Poměrně často, ne sklo, ale ochranný film, který má menší tloušťku a je charakterizována velmi slabými indikátory pevnosti, se používá k ochraně displeje. Ale volba v jeho laskavosti je extrémně neodůvodněná a nevhodná v situacích, které vyžadují maximální bezpečnost obrazovky. Bez pevných a spolehlivých ochranných sklo nemůže udělat. Ale když je nahrazen, měl by být velmi pozorný a opatrný. Obrazovka Smartphone má dokonale plochou základnu a poskytuje skleněný pevný kontakt s povrchem. A retence není prováděna na úkor lepidla, ale pod působením moci elektrostatické povahy. Odstranění skla proto nemusí být tak jednoduché, jak se to zdá zpočátku. Nepoužívejte pro to všechny druhy řezaček a nožů. A jeden silikonový sucker také nemá dělat. Se svým slabým lepením není možné získat vakuum a nadměrně těsný kontakt může znamenat další problémy. V tomto případě můžete narušit nejen poškozené sklo, ale také umístěné pod obrazovkou Dotykový modul. Pro odstranění skla by mělo být maximální pozornost a opatrnost.

Chcete-li pracovat, měli byste připravit takový soubor zařízení předem:

 • Mediator nebo úzká plastová karta. je lepší vzít 2 kusy pro větší pohodlí;
 • Přísavka se silikonovým základem. volitelná volba;
 • Ubrousek s povrchem salonku;
 • Stěrače. žádoucí volba ve prospěch kompozice s alkoholem;
 • Lékařské rukavice. volitelná volba.

Třetí nejjednodušší způsob, jak odstranit lepené ochranné sklo z obrazovky telefonu

Tvrzené sklo na obrazovce je připojeno pomocí speciálního bezbarvého lepidla. To zajišťuje stabilitu celého designu, stejně jako absence úniku mezi sklem a obrazovkou.

odstranit, ochranné, sklo, obrazovky, telefonu, iphone

To má samozřejmě své výhody a nevýhody. Pokud chcete odstranit sklenici z telefonu, bude obvykle nemožné bez předchozí přípravy.

Když se zabýváme levnějším tvrzeným sklem, v některých případech funguje poměrně jednoduchý způsob, jak s použitím bezbarvé nebo opravné pásky.

Odřízněte odpovídající kus širokého pásu, a pak jemně přilepte na tvrzené sklo.

Následně vytáhněte pásku měkkým nebo rychlým pohybem. Takže můžete také odstranit ochranné sklo.

Pouze pokud se metoda ukázala být neúčinná, stojí za to zvážit ohřev lepidla. Pod vlivem vysoké teploty, lepidlo ztratí své počáteční vlastnosti. Nejběžnější nástroj. vysoušeč vlasů.

Je nutné poslat tok vytápěného vzduchu na povrch smartphonu několik sekund. Samozřejmě, z správné vzdálenosti k náhodnému poškození samotného telefonu.

Vyjměte úhel stojí za to zkusit na každé ze čtyř míst. Pokud kdekoli, sklo začne klapnout z povrchu obrazovky, od něj a musíte začít.

Je však třeba mít na paměti, že malé nebo velké problémy mohou nastat, pokud sklo popraskané.

V důsledku podkopání může být přerušeno v polovině nebo dokonce několika částech. Vše záleží na stupni poškození temperovaného skla sám.

Pokud se sklo rozpadá, budete možná muset opakovat sklo ve výše uvedených způsobech, aby se odstranily zbytky skla.

Po odstranění zůstává problém čištění obrazovky suchým lepidlem a dalšími kontaminanty. Chcete-li to udělat, můžete použít jednoduchý kus materiálu (s výhodou z mikrovlákna) nebo impregnované ubrousky přidané do sady se sklem.

Sklo je nezbytným prvkem, pokud se staráme o vzhled, pohodlí a zabezpečení telefonu. Ceny nejsou malé, a to by bylo škoda ztratit ještě několik set za pár minut.

Jak se držet ochranné sklo na telefonu

První seznam, co potřebujete pro postup, a pak to popíším.

Připravte si všechny nástroje

 • Tkanina ubrousek / mikrovlákna nebo jiné bez hromady (dva. jedna bude mokrá, druhá je suchá);
 • Skotské a nůžky;
 • Kapalina pro stírání displejů nebo alkoholu (s výhodou antistatický), můžete si vzít parfémy nebo kolínské;
 • Lékařské rukavice (volitelné);
 • Plastová karta, mediátor nebo jiný podobný tenký objekt.

Stamesové stádia

 • Přednost před samotným postupem vyčistěte vzduch v místnosti před prachem, například za použití vzduchu zvlhčovače s ionizací. Reproduktory pod závažností mikroskopických kapek. Dejte si oblečení bez hromady, například běžné tričko. Otřete stůl nebo jiný povrch, na kterém bude sklo lepidlo. Nezapomeňte si umýt ruce a otřít je suché. Pokud jsou rukavice, dejte je.
 • Otřete obrazovku alkoholem nebo speciálními displejem. Obvykle kompletní sklo jde alkohol mokrý ubrousek a jeden suchý. Pokud není ubrousek, použijte své. Povrch alkoholu. skleněné spojení s obrazovkou bude lepší. Obrazovka je důležitá pro otírání suchých.
 • Kromě toho můžete chodit přes Scotch Screen, abyste konečně odstranili veškerý prach.
 • Jemně jemně vezměte hranu. Pomocí štítku odstraňte první ochranný tovární film. Nedotýkejte se na tuto stranu prsty, abyste neopustili výtisky, protože ochrana již není. Zavřete sklo pro 1 cm do telefonu, aby to zkusil. Chytit správnou polohu skla s přihlédnutím k otvorům pro reproduktory a obrys zařízení.
 • Snížit sklo, mírně stiskem. To se drží. V případě potřeby vypněte bubliny do okrajů suchým ubrouskem.
 • Vyjměte horní ochranný film ze skla s jiným štítkem.
 • Pokud se sklo ukázalo být bublina, která není vymazána, nebo hnusná / poprášení, nebojte se. můžete rychle opravit. K tomu jemně zvedněte sklo s prostředníkem, tenkou plastovou kartou nebo jiným podobným předmětem (musíte pečlivě skrýt jeden z rohů). Odstraňte plácat s pinzetou nebo skotskou. Vrátit sklo na místo.
 • Opakujeme stejné displeje.
 • Před natřelením prvního filmu, prostě vložte sklo na obrazovku, určete svou polohu na smartphonu.
 • Nyní si vezměte lepicí nebo lepicí pásku (řez segmenty) a zakryjte telefon a sklo na jedné straně. Na druhou stranu je sklo také strčil segment Scotch. bude to rukojeť.
 • Ukazuje se něco jako kniha. otevřete ji se segmentem pásky nebo lepicí pásky. Vyjměte první film a jemně položte sklo na displej, pomocí stejného segmentu.

Je těžké najít dva identické případy získání poškození ochranného skla v důsledku různých vlastností obrazovky a síle se směru nárazu. V některých případech je možné odstranit ochranné sklo z telefonu během několika sekund, a další situace může vyžadovat dlouhodobou práci a velké úsilí. Doufáme, že vám pomůžete znovu zajistit ochranu gadgetu uvedeného v článku. Můžete sdílet zkušenosti s odstraněním nebo nahrazením ochranného skla, stejně jako nástroje nebo aplikantní objekty, které pro to používají, zanechávají komentáře.

Ochranný gadget zobrazí většinu všech trpí při bít, přičemž všechny škody. Pokud již trhlin, přichází čas na to změnit na nový. V otázce, jak řádně odstranit ochranné sklo z telefonu, žádné potíže by neměly vzniknout. Ve skutečnosti však ne každý může účinně vyrovnat s takovým úkolem.

Jak odstranit ochranné sklo s iPhone a dalším gadgetem, aby nebyly poškrábat obrazovku? Bude to fungovat pro ty, kteří budou dodržovat zavedená opatření.

Například pokus o jeho akutní subjekt je možné dosáhnout jakýchkoliv škrábanců na hlavní obrazovce. Zapne se v poměrně drahé servisní opravy. A místo řešení existujícího obdržíte nový problém.

Proto musíte takovou práci provést správně. Chcete-li to provést, popisuje článek:

 • Plusy těchto doplňků;
 • Jak odstranit starou popraskanou ochranu;
 • Pokyny pro použití nového antéfního povlaku na telefonu;
 • Užitečné poradenství.

Vlastnosti ochranných brýlí pro telefony

Ochranné sklo nemá jednoduše chránit smartphone a distribuuje rána po celém povrchu, nedovolenou expozici bodu. Pro ochranu dotykového displeje před poškozením, obrazovka bere na ránu, uvolnit ji na minimum. Zpravidla poškození chránícího skla má charakter trhlin a čipů. Vzhledem k takové funkci, roztržení tvrzeného skla z displeje bude velmi obtížné, protože i jeden fragment může vést k poškrábání již na tachkrinu.

Nepokoušejte se zvednout okraj, hřebík hřebíku. taková akce nevede k požadovaným výsledkům. Proveďte postup demontáže nebo dokonce vyměňte ochranný povlak na nový správně a bez přídavného poškození může být pouze po pečlivém přípravě.

Jak se vyhnout poškození obrazovky při odstraňování

Osoba, která nejprve vykonává operaci demontáže ochranného příslušenství, bude určitě starat o displeje. Naštěstí poškození obrazovky při odstraňování je téměř nemožné. Je pravda, že je to šance na poškození sklo zavřít.

Samozřejmě se nikdo nemá zájem o proces se objevil poškrábání v procesu na povrchu telefonu. Proto byste měli střílet příslušenství s tenkými objekty, jejichž hustota nepřekročí hustotu skla. V opačném případě se na smartphonu nevyhnutelně objeví škrábance a jiné poškození.

odstranit, ochranné, sklo, obrazovky, telefonu, iphone

Snaží se odstranit ochranu, nezkušené uživatelé umožňují mnoho chyb. Zejména se snaží jednat podle pokynů, ale jak se zdají správně. Nelze však implementovat následující akce:

 • Neodstraňujte sklenici hřebíku, jinak jste zánikli daleko od nejpříjemnějších pocitů;
 • Nesnažte se připojit k příslušenství s nožem nebo jiným ostrým předmětem, takže nejenže poškrábáte telefon, ale také poranění;
 • Nepoužívejte drát k demontáži, snadno se poškrábá obrazovku.

S ohledem na tato doporučení, výměna ochranné vrstvy nezvyšuje následky. A za účelem správného provedení operace postupujte podle pokynů, které byly stanoveny v materiálu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS