Jak odstranit reklamu ve společnosti Google v telefonu. Blokování reklama ve formě vyskakovacích oken celé obrazovky

Jak odstranit reklamu na Android

Hlavním zdrojem příjmů je pro mnoho vývojářů aplikací (a vlastníků stránek). Proto závisí na reklamě, zda bude aplikace vyvíjet (hra, web) nebo ne. Takže, odstranění reklamy na Android, zhoršujete pozici developera a snížíte šance, že vaše oblíbené aplikace Android a hry budou rozvíjet a přijímat aktualizace. Nicméně, pokud je z vás reklama velmi unavená, nyní se naučíte odstranit reklamu na Android.

Pokud znáte slovo Adblock, pak s největší pravděpodobností víte, že se jedná o rozšíření prohlížeče, který vám umožní vymazat stránku od otravného systému. Toto rozšíření lze nyní nainstalovat na takových prohlížečích, jako je Google Chrome a Mozilla Firefox. Po instalaci tohoto rozšíření je téměř celá reklama, která nastane na internetu blokována a uživatel vidí pouze hlavní webové stránky.

Aplikace Adblock Plus pro Android je analogická pro tuto expanzi. Tato aplikace odstraňuje reklamu v prohlížeči Android, stejně jako uvnitř jiných aplikací a her. Vzhledem k tomu, že aplikace Adblock Plus snižuje výnosy pro vývojáře aplikací a samotné společnosti Google Corporation, není to v aplikaci Play Market. Můžete si ho stáhnout z oficiálních stránek Adblock.

Chcete-li nainstalovat aplikaci Adblock Plus a odebrat inzerát Android, musíte provést následující:

 • Otevřete nastavení Android a aktivujte funkci „Instalace aplikačních instalačních zdrojů“. Tato funkce je obvykle v sekci „Security“ nebo „Aplikace“. Když je tato funkce povolena, operační systém zobrazí zprávu, že tato akce může být nebezpečná pro zařízení Andorid. Když se zobrazí tato zpráva, potvrďte začlenění funkce stisknutím tlačítka „Ano“.
 • Přejít na https: // adblockplus.ORG / EN / Android-Instalace, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a počkejte na proces stahování.
 • Otevřete stažený soubor APK a potvrďte nastavení aplikace Adblock Plus.

Aplikace Adblock Plus může pracovat jak s kořenovými právy a bez nich. Pokud máte kořenová práva, pak při prvním spuštění Adblock Plus se zeptá přístup ke kořenům. Kliknutím na tlačítko „Ano“ poskytnete aplikaci root práv. Pokud nemáte kořenová práva, budete muset konfigurovat aplikaci správně pracovat. O tom, jak se to děje, lze přečíst v článku o oficiálních stránkách aplikace.

odstranit, reklamu, společnosti, google, telefonu

Kromě toho, pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox v zařízení Android, pak můžete nainstalovat Adblock Plus jako rozšíření pro tento prohlížeč. V tomto případě pro instalaci Adblock Plus musíte jít na stránku s rozšířením pro Firefox. Ale musíte pochopit, že instalace rozšíření Adblock Plus bude možné odstranit reklamu pouze z webových stránek a pouze v prohlížeči Mozilla Firefox. Zatímco v jiných prohlížečích budou zobrazeny jako obvykle aplikace a reklamy her.

Kde je reklama v Google Chrome

Reklama se objeví konkrétně v Google Chrome, je to v naprosto libovolném prohlížeči.

Reklamní bloky místo majitele stránek. Když uživatel klikne na ně a provádí nákupy nebo jde, fondy jsou účtovány za to, které pak zisk z webu.

Každý vlastník webu nezávisle rozhodne, kolik reklamy se zobrazí na vašich stránkách, ale co je více, tím častěji více příjmů.

Google Chrome Reklama

Při úsvitu vzniku reklamy bylo poměrně malé. Postupem času se obchodníci naučili zapojit se uživateli nejrůznější reklamu a velkých korporací, například společnost Google se naučili shromažďovat informace o uživateli a nabídnout mu zboží, které měl zájem dříve. Kromě toho se používají speciální algoritmy, které v nepřímých značkách určují, co může být zajímavé pro člověka.

Je možné zakázat reklamu na Android

Většina uživatelů chtějí zakázat obsedantní reklamu, která zabraňuje prohlížení obsahu. Nejběžnější formáty takové reklamy:

 • Push oznámení nebo pop-up;
 • teaser blikající vzor;
 • pop-up požadavky k přihlášení;
 • Reklama, spalování;
 • Frank Character Propagační bloky nebo obsah šoku.

Můžete zakázat reklamu v aplikaci Google Chrome na Android úplně nebo zanechat některé specifické formáty. Buď neodpojit reklamní bloky na konkrétním místě, kde se zdá, že se vám to důležitá a ukazuje příslušné návrhy pro vás.

Jak najít a odstranit nejjednodušší reklamní virus

Nejčastější situace. Stáhnete si jeden nebo více aplikací do telefonu, po kterém se začne vyskočit reklamu na telefonu, když odemknete Android Tablet. Nejlepší způsob, jak identifikovat aplikaci, je vinen pro zobrazení bannerů na přístroji. Pro Android použijte program Detector Airpush.

Má jednu funkci. Vypočítat „porušovač objednávky“ (detektor ví, jak určit speciální doplňky) a sdělit vám o tom, abyste odstranili virové aplikace, čímž se odstraní hrozbu. Detektor airpush pracuje efektivněji Antivirus, není načten telefon a neobsahuje zbytečné funkce.

Odstranění reklamního viru v mobilním prohlížeči

Jakýkoliv prohlížeč začne vydávat zbytečnou reklamu, pokud jste popadli virus nebo zúčastněte se infikovaných stránek. V prohlížečích slavných firem je to méně, protože vývojáři hodnotí pověst a pečlivě následovat bezpečnost. Ale jsou to podílu pro útočníky, protože počet Google Chrome nebo uživatelů Firefoxu je obrovský.

Existují různé způsoby, jak doručit telefon ze vzniku vyskakovacích oken, ale nejúčinnější je vyhledávání a úplné odstranění / blokování škodlivého nebo adware-programu. Chcete-li to udělat, stáhněte Antivirus (pokud jste náhle neudělali dříve) nebo jiné speciální aplikace zaměřené na identifikaci „špionáže“.

Vzhledem k tomu, že některý reklamní software může být na výchozím smartphonu, je nutné nastavit hodnotu „detekovat adware-programy“ v antivirových nastaveních, a poté zadat, co s nimi dělat. odstranit, vložte do karantény a t. D. Pokud zvažujete program, který potřebujete, přidejte jej do seznamu výjimek.

Důležité! Existují programy, ve kterých reklama zmizí po zakoupení licence. Stává se však, že obsahují služby třetích stran, které nezpůsobilé pronikají počítačem a jsou aktivovány. Jejich odstranění může vést k poruchám v práci.

Alternativa k vypořádání popup bannery. Změna nastavení webu:

 • Jděte do Google Chrome, klikněte na 3-bodové prostory umístěné v pravém horním rohu,
 • Přejít na „Nastavení“. „Nastavení webu“,
 • Střídavě přejděte do sekce „Pop-up Windows a přesměrování“ a „Reklama“.
 • Posunutím jezdce doprava a aktivaci ochranného režimu. Toto opatření pomůže odstranit reklamu uvedenou v oznámeních.

Instalovat antivirus

Pokud se objeví vyskakovací reklama na vašem smartphonu Android nebo tabletu, první věc, kterou má být provedeno, je instalovat antivirus, pokud ještě není nainstalován. Nyní pro Android existuje velký počet antivirů, zaplacených i zdarma.

Všechny tyto antivirony jsou k dispozici v obchodě Play Market Application Store a nevyžadují kořenová práva, takže by neměly být problémy s instalací. Stačí spustit herní trh, zadejte slovo „antivirus“ ve vyhledávání a vyberte jeden z navrhovaných antivirů.

Z volných antivirusů dobrá pověst používá antivirový „avast“, z placeného „Kaspersky“. Pokud nejste připraveni koupit placené antivirus, můžete jej nainstalovat zdarma a používat pro zkušební období.

Jak odstranit reklamu s Google v telefonu?

Musíte odstranit všechny aplikace, které jste neinstalovali, a zbytečné programy. Takové čištění vám umožní odstranit celý software, který se zobrazí vyskakovací reklama. Můžete zkontrolovat aplikace s vestavěnými nástroji pro Android nebo aplikace třetích stran.

Proč blokovat reklamu na Android

Není pochyb o blokování reklamy na mobilním zařízení neexistuje žádná ostrá potřeba, ale mělo by to být provedeno z následujících důvodů:

 • Veškerá reklama je považována za samostatný procesor, který také zabírá určité místo v RAM. Kromě těchto reklam přispívají k baterii v telefonu, začíná vybíjet mnohem rychleji;
 • Reklama v aplikacích může obsahovat škodlivé soubory a nechtěný software, který může způsobit poruchu mobilního zařízení;
 • Oznámení spotřebovává určité množství internetového provozu, protože zobrazit reklamu, musíte odeslat zvláštní požadavek na inzerent serveru. Během používání aplikací, ve kterých se reklama objeví, stojí za pochopení, že určité množství provozu bude také vynaloženo.

Reklama v Bannery Celá obrazovka

Ve velmi mnoha aplikacích postavila reklamu ve formě bannerů. Vypadá to takto a zaujímá celou obrazovku smartphonu:

Taková reklama se objeví v několika případech: při použití aplikace nebo v systému. Pokud aplikace přišla během použití aplikace, pak je to zcela normální. Developer chce vydělat peníze na svůj volný produkt. To lze vyřešit dvěma způsoby: koupit aplikaci PRO verze bez reklamy nebo nainstalovat reklamní blok na smartphonu. O instalaci reklamního bloku čtete v speciálním titulku.

odstranit, reklamu, společnosti, google, telefonu

Pokud se stejná reklama objeví všude bez ohledu na spuštěný program, znamená to, že některá aplikace má přístup k spuštění aplikace. Je nutné jej zakázat.

Zkontrolujte, která aplikace ukazuje většinu z celé reklama pomocí speciálního programu GoClean Utility. Tento program je k dispozici zdarma v aplikaci Google Play App. Po stažení je třeba počkat, dokud se reklama objeví znovu, a pak otevřete GoClean a proveďte následující:

 • Otevřete GoClean a přejděte do sekce detektoru;
 • Nainstalujte zaškrtávací políčko na adrese „Zahrnout inzeráty“;
 • V seznamu aplikací naleznete něco, co nedávno zobrazilo reklamu a zapamatujte si název aplikace.

Nyní musíte s touto aplikací něco udělat. Může být jednoduše odstraněn tlačítkem „Del“ v GoClean nebo prostřednictvím nastavení smartphonu. Pokud náhle aplikace není odstraněna a dá chybu správce zařízení, musíte provést následující:

Ale pokud se jedná o požadovanou aplikaci, můžete jej zakázat, aby zobrazoval obsah v horní části jiných aplikací. V tomto případě reklama v aplikaci nezmizí, ale může být zobrazena pouze tehdy, když je to největší aplikace. K tomu je tato instrukce:

odstranit, reklamu, společnosti, google, telefonu
 • Otevřete nastavení smartphonu a přejděte do části „Aplikace a oznámení“;
 • Otevřete seznam všech aplikací na tlačítko „Zobrazit všechny aplikace“;
 • V seznamu aplikací naleznete nejvíce, který je uveden v GoClean a klikněte na něj;
 • Nastavení aplikace se otevře, zde musíte otevřít parametr „Horní další aplikace“ a odebrat příslušné klíště.

Stojí také za to zakázat tuto aplikaci přístup do sítě. Musíte otevřít záložku mobilního internetu a Wi-Fi a zakázat přístup k aplikaci v pozadí. Pokud náhle aplikace pracuje přes internet a blokový přístup k síti, je nemožné, pak může být přeskočen.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS