Jak odstranit rodičovskou kontrolu z telefonu dítěte. Jak vypnout rodičovské řízení na telefonu v Youtube

Rodičovská kontrola na telefonu Android

Rodičovská kontrola je aplikace, která je instalována na mobilním zařízení dítěte a rodiči, aby dospělý mohl omezit určité akce.

Díky prezentovanému nástroji může rodič dělat následující:

 • Blokovat jakýkoliv obsah, který může mít škodlivý účinek na dítě;
 • Zakázat instalaci placených nebo nespolehlivých aplikací do mobilního gadgetu;
 • Omezit čas, který dítě utratí ve hrách;
 • Ovládejte umístění dítěte.

Kaspersky bezpečné děti

Při tvorbě aplikace Kaspersky Bezpečné děti se praktikující účastníci zúčastnili psychologů. Takže hlavní čip je více než 100 profesionálních doporučení, které získáte službu.

Ve volné verzi, nástroje, které ukazují, že vaše dítě hledá na internetu, které stránky mohou užívat, jaké programy používají a kolik času utratí v síti. Pokud si přejete, to vše lze nastavit, limit a zakázat. TRUE, Vzhledem k vlastnostem systému IOS nebudete moci blokovat iPhone nebo iPad.

Možnost Premium umožňuje sledovat nabíjení baterie, sledovat aktivitu na sociálních sítích, zobrazit historii požadavků na YouTube a provést harmonogram, pro který bude dítě používat zařízení.

Pro placené účastníky, geolokace je k dispozici se schopností nastínit bezpečný obvod pro chůzi. Pokud se dítě snaží obejít zákazy nebo vyčerpání hranic uvedených na území území, systém vám okamžitě poslat oznámení.

Rodinný odkaz

Standardní volba, když je ovládání zakázáno přímo z nadřazeného smartphonu. Zvláštností je, že záznam bude zcela odstraněn.

Chcete-li použít možnost, stáhněte si speciální aplikaci rodinného spojení do zařízení a vytvořte pracovní účet:

 • Otevřete aplikaci a vyberte profil, který potřebujete k vypnutí z nabídky „Family Group“.
 • Pokud chcete odebrat z rodičovské kontroly.
 • Použijte položku Informace o účtu, klepněte na nabídku a klepněte na položku „Smazat účet“. Doporučujeme přečíst všechny výsledky akcí před vymazáním, některé účty nelze obnovit.
 • Pokud souhlasíte s akcemi, potvrďte odstranění účtu ze systému a dokončete aplikaci s aplikací. Aplikace je také odstraněna ze zařízení, protože se odehrává na disku.

Jak odstranit regulaci rodičovského systému Android v aplikacích

Pro Android Smartphone existují aplikace, které vám umožní ovládat všechny požadavky v telefonu dítěte. Zároveň nejen nainstalované programy spadají do omezení, ale také vyhledávací dotazy na internetu.

Operační systém Android nabízí vestavěné schopnosti ovládat smartphone dítěte. Ale mají omezenou funkčnost. Proto se doporučuje instalovat software třetích stran, který může být distribuován zdarma nebo mít placené předplatné.

Ve většině programů, navázat rodičovskou kontrolu, stejně jako odstranit pouze s pomocí rodičovského účtu. Nebo musíte zadat heslo, které bylo nainstalováno na začátku. To se vyhýbá situaci, kdy dítě nezávisle odstraní omezení.

KIDSLOX

Tato aplikace je zaplacena. Seznámit se s uživatelem udělil zkušební období 14 dní. Poté budete muset zakoupit licenci. Kidslox má mnoho funkcí. Zde můžete blokovat přístup k jednotlivým aplikacím, navázat omezení používání smartphonu a blokovat jej dálkově.

Existují tři režimy k výběru. Použití rodiče, uživatel dostane přístup ke všem aplikacím bez omezení. V dětství můžete blokovat jednotlivé programy. Můžete také zcela blokovat smartphone, to platí nejen hry, ale také na přístup k internetu.

Pokud již není potřeba rodičovská kontrola, může být odstraněna následujícím způsobem:

 • Přejděte na aplikaci na váš osobní účet.
 • Otevřete menu a potom „Podpora“ režimu.
 • Vyberte ze seznamu „Nouzové odstranění“.
 • Zadejte kód PIN, který byl nainstalován na začátku.

Také můžete aplikaci zcela odstranit z telefonu, ale pouze v režimu správce. V tomto případě je Kidslox odstraněn jako standardní program.

Kaspersky bezpečné děti

Kaspersky Safe Děti aplikace je jedním z nejoblíbenějších. Zde uživatel může plně přizpůsobit práci smartphonu dítěte. Může být přímo na samotném telefonu nebo na dálku. Například přejděte na oficiální web z počítače a nastavte potřebné parametry.

Ovládání všech činností dítěte s telefonem může být pomocí rodičovského zařízení. Chcete-li to provést, nainstalujte tuto aplikaci.

Pokud ovládací prvek již není potřeba, můžete jej odstranit. Pro tohle existují dva způsoby. V prvním případě lze ovládat z telefonu dítěte. Ve druhé, může to uživatel udělat vlastním zařízením.

Na telefonu dítěte

Chcete-li odstranit rodičovskou kontrolu do telefonu dítěte, potřebujete:

 • Otevřete nastavení smartphonu.
 • Přejděte do části „Osobní data“ a vyberte položku „Zabezpečení“.
 • Otevřete „správu“, příkaz je v sekci „Správa zařízení“.
 • Na obrazovce se zobrazí seznam, ze kterého by mělo být vybráno Kaspersky bezpečné děti a odebrat nainstalovaný klíště. Poté se program sám otevírá, ve kterém je třeba zadat PIN kód.
 • Stiskněte „Přihlásit se“.
 • Přejděte do sekce Nastavení a vyberte program ze seznamu a vypněte jej.

Poté byste měli program odstranit z telefonu. Pro tuto potřebu:

Poté, program, který poskytuje rodičovskou kontrolu, bude zcela odstraněn z smartphonu dítěte.

Odstraňte aplikaci bez deaktivace práce nebude fungovat.

Na rodičovském smartphonu

Ovládání můžete odstranit na rodičovském smartphonu. Pro tuto potřebu:

Chcete-li změnit uživatele, uživatel potřebuje restartovat smartphonu dítěte a připojit jej k Internetu. Až poté, co bude rodičovská kontrola zcela odstraněna.

Rodinný odkaz

Odebrat omezení rodinného spojení může být pouze s rodičem smartphone. Chcete-li to provést, postupujte podle pokynů:

 • Jděte do aplikace a předat autorizaci.
 • Klikněte na ikonu tří horizontálních kapel, která je v levém horním rohu a vyberte požadovaný smartphone v sekci „Rodinná skupina“.
 • Klikněte na tříbodovou ikonu v pravém horním rohu a zvolte „Informace o účtu“.
 • V dolní části okna je příkaz „Smazat účet“, ke kterému chcete kliknout. Poté se zobrazí varování, se kterým se doporučuje číst.
 • Nainstalujte zaškrtnutí všech bodů a klikněte na „Smazat účet“.

Omezení smartphonu dítěte bude automaticky odstraněno.

Děti bezpečný prohlížeč

Děti Safe Browser lze nazvat alternativním prohlížečem, na kterém je instalována funkce rodičovské kontroly. Tento parametr lze vymazat. Zároveň, pokud heslo nebylo nainstalováno, nebude nutné změnit nastavení. Chcete-li odstranit omezení, potřebujete:

Pokud tuto aplikaci odstraníte se standardním způsobem, všechna omezení budou také odstraněna.

ESET NOD32 Rodičovská kontrola

Odstraňte rodičovskou kontrolu v ESET NOD32 rodičovské kontrole dvěma způsoby. Za prvé, používat software třetích stran, ale zde musí být aktivován přes rodičovský režim. Kromě toho můžete použít pokyny:

 • Otevřete nastavení smartphonu, vyberte možnost „Zabezpečení“ a potom „Správa zařízení“.
 • Najděte rodičovskou kontrolu a zrušte zaškrtnutí.
 • Zadejte heslo účtu.
 • Stiskněte „Zakázat“.

Poté bude program zcela odstraněn ze smartphonu se standardním způsobem.

Čas obrazovky

Čas obrazovky umožňuje omezit čas pro hru dítěte. Kromě toho může rodič získat statistiky plného použití. Zakázat rodičovskou kontrolu, následuje:

Program můžete odstranit z telefonu pouze po smazání účtu.

Kde jsou moje děti

Aplikace „kde mé děti“ vám umožní najít dítě na mapě. Chcete-li odstranit ovládání, potřebujete:

Jednoduché vymazání aplikace nebude zrušit předplatné. Tak, použít, může odstranit „kde mé děti“, ale bude i nadále platit pravidelně. Z telefonu dítěte může být aplikace vymazána po demontáži z rodiče.

Nastavení úplného resetu

Tento způsob odpojení rodičovské kontroly je nejradikálnější. Po úplném resetování z mobilního zařízení budou odstraněny všechny soubory, programy a multimédia vymazány, které byly uloženy v něm. Použijte tuto metodu doporučenou v extrémních případech.

Pod připojenými instrukcemi lze dodržovat úplné nastavení resetování:

 • Otevřete menu Nastavení ve svém mobilním zařízení;
 • Otevřete sekci „Advanced Settings“ a přejděte na kartu s názvem „Obnovit a resetovat“;

Po provedení výše uvedených akcí popsaných z gadgetu budou absolutně všechny informace odstraněny, včetně aplikace rodičovské kontroly.

Podle níže uvedeného odkazu může uživatel zobrazit detailní video, ve kterém vypráví, jak obnovit gadget na tovární nastavení:

Záleží na nástroji, který používáte. Stojí však za zmínku, že většina utilit vyžadují zavedení hesla k odstranění omezení.

Ne. Po dokončení úplného resetu nastavení z mobilního zařízení, absolutně všechny soubory uložené na adrese jsou vymazány.

Jak zakázat rodičovskou kontrolu v samostatných aplikacích

Hrát na trh

V oficiálním obchodě pro Android, Rodičovská kontrola pomáhá automaticky omezit práva dítěte k instalaci aplikací. Existuje několik věkových skupin: 3, 7, 12, 16 a 18 let. Existuje také možnost bez omezení.

Jak deaktivovat

Přejděte na nastavení přehrávání trhu a vyberte „Rodičovská kontrola“ (Pokud je aktivní, bude známka „ON.“).

Chcete-li být odpojeny na rodičovskou kontrolu, bude nutné zadat sadu PIN kódů.

Můžete také změnit věkové omezení v nastavení. V tomto případě bude kontrola formálně začleněna, ale nebude moci nic zakázat.

Kaspersky bezpečné děti

Aplikace, která vám umožní konfigurovat mom nebo otce omezení v telefonu. Věkové kategorie: 3-6, 7-10, 11-13 a 14-17 let. Při vytváření účtu bude žádost požádat o rok narození dítěte.

Ve volném provedení můžete omezit čas používání programů gadget a spouštění, stejně jako filtr online obsahu. ale pouze v prohlížeči Chrome. V placené verzi. také definujte GPS, kde se dítě nachází, dozvíte se o úrovni nabití baterie, sledujte sociální sítě. Kromě toho předplatné umožňuje reálnému čase přijímat výstrahy, které se děti snaží získat přístup k zakázanému obsahu.

Dítě může používat zařízení s Windows, MacOS, IOS nebo Android. Aplikace musí být instalována na obou gadgetech (dítě a rodiči) a vybrat příslušné role účtů.

Jak deaktivovat

Zobrazit na příkladu Androidu. Pro jinou logiku OS stejně.

Nejjednodušší způsob je zakázat sledovací akce navždy. Chcete-li to provést, musíte se přihlásit k účtu, přesunout se do menu „Rodiče“ a vybrat odpovídající položku v seznamu.

Radikální metoda. odstranit aplikaci ze zařízení dítěte. Před odinstalováním Kaspersky bezpečné děti požádá o zadání rodičovského záznamu. zadejte e-mail a heslo. Poté otevřete menu „Rodiče“, vyhledejte položku „Smazat aplikaci“ a potvrďte akci.

Všimněte si, že tahače tažení zástupce aplikace v košíku nebude fungovat. Zastavte ji z nabídky aplikací, vyčistěte mezipaměť nebo zbavte jednotlivých komponent může být také nemožné.

Můžete také jít do webových stránek Kaspersky Safe Děti, vybrat si dítě v menu „Děti“ a zakázat ochranu na jeho zařízeních.

Youtube

Pokud je dítě kratší než 13 let a tyto informace jsou uvedeny ve svém účtu Google, můžete nainstalovat děti YouTube „. Jedná se o speciální verzi platformy, která vám umožní omezit přístup k „dospělému“ videu s zákulicemi násilí, větvený slovní zásobu a tak dále.

Věkové kategorie zde jsou tři: děti (až 4 roky), předškoláky (5-7 let), starší děti (8-12 let). Pro zbytek. obvyklá aplikace YouTube. Také existuje pouze „schválený obsah“.

Jediný problém je, že mnoho písmen (video projíždění videa) často obsahují obscénní slova. A děti jsou velmi rozrušení, že v „YouTube Děti“ taková videa nejsou k dispozici.

Jak deaktivovat

„Děti YouTube“ je aplikace, která je plně a plně pracuje pod rodičovskou kontrolou. Lze jej smazat a dát obyčejný YouTube. pak bude zohledněna nastavení rodinného spojení pro účet dítěte.

Ve samotných dětí YouTube je k dispozici pouze změna věkové kategorie a položky „Pouze schválený obsah“. Pokud jej aktivujete, můžete povolit zobrazení hotového výběru videa nebo volby válců ručně. Chcete-li přejdete na nastavení, budete muset vyřešit příklad na znát tabulku násobení nebo jiného jednoduchého úkolu.

Jak odstranit rodičovskou kontrolu v systému Windows 10 a dalších verzích OS?

Než vypnete režim, měli byste zadat systém s právy správce. V opačném případě vás PC požádá o přihlášení, protože vám nebude moci dovolit upravit.

Pomocí pravidelné metody musíte provést následující:

 • V nabídce Start přejděte do nabídky „Ovládací panely“ (lze jej zadat na vyhledávání);
 • V pravé horní části displeje umístěte režim zobrazení pro velké ikony;
 • Najít a vyberte rodičovskou kontrolu;
 • Zobrazí se seznam, ve kterém se zobrazí přidané profily;
 • Vyberte účet, který je potřebný, po kterém potřebujete kliknout na tlačítko „Vypnuto“;
 • V okně dotazu potvrďte, že účet již nebudete chtít blokovat na podřízeném zařízení a počkejte, dokud operační operační systém nedokončí zrušení nastavení.

Existuje několik dalších metod pro zrušení nastavení-osobní rodičovské řízení, včetně: prostřednictvím editorů registru a zásad skupiny. Vyjmutí procesu blokování je implementován celou řadou nastavení a hojnosti ne snadných manipulací, takže většina uživatelů je označována jako specializovaný software, který pracuje bez ohledu na současnou situaci.

Jak odstranit rodinné spojení z dětského telefonu

Než odstraníte prezentovaný nástroj z mobilního zařízení, dítě bude muset vymazat profil na všech zařízeních, pomocí kterého bylo přihlášení implementováno. V opačném případě je riziko, že všechny související gadgety budou blokovány.

A v případě, že možnost „Rodičovská kontrola“ byla povolena před vytvořením profilu, proces odstranění nástroje bude podívat níže:

 • Chcete-li začít, budete muset otevřít tuto aplikaci v smartphonu Smartphone;
 • Dále budete muset jít do hlavního menu kliknutím na tlačítko se třemi svislými proužky;
 • Otevře se okno, ve kterém musíte zadat a deaktivovat použitý účet. Chcete-li to provést, klikněte na tlačítko „Smazat účet“.
 • Nyní potvrďte provádění této akce, budete se muset přihlásit do systému pomocí osobního přihlášení a hesla.

V některých aktualizacím tohoto softwaru pro monitorování dítěte se jména oddílu mohou mírně změnit.

Vypněte možnost rodičovské kontroly a nadřazený smartphone. Chcete-li to provést, budete muset provést následující kroky:

 • Za prvé, bude nutné spustit aplikaci Family Link, která je instalována v nadřazeném gadgetu. Dále musí uživatel jít do sekce s názvem „Správa účtů“ výběrem účtu určitého dítěte před tímto;
 • Poté musíte kliknout na tlačítko „Zakázat rodičovské ovládání“, abyste mohli tuto možnost zakázat.

Po provedení výše uvedeného, ​​popsané akce budou také muset počkat na dopis dopisů e-mailu malého uživatele. Tento dopis bude hovořit o tom, že funkce rodičovského řízení je úspěšně vypnuta. Teprve poté, co uživatel může odstranit software rodinného spojení jako mobilní zařízení dítěte, takže od svého smartphonu.

Co mohou rodiče dělat a jaké informace vidí

Funkčnost aplikací, které se používají k instalaci funkce rodičovské kontroly, se mohou významně lišit. Standardní funkce umožňují:

 • Omezte přístup k aplikacům. Navzdory tomu, že většina aplikací a her je zdarma, stále je placené obsah. Při první instalaci a platbě služeb musíte zadat data plastové karty. Nicméně, tam je situace, kdy děti používají rodičovskou kartu bez požadavku. Přístroj si pamatuje data, další platba nevyžaduje znovu zadávání informací a potvrzení transakce. Existuje mnoho příběhů v síti, protože děti strávily obrovské množství prostředků. Vrátit tyto peníze nepodléhají.
 • Omezte přístup k obsahu z kategorie 18. Tvůrci operačního systému a prohlížečů se snaží rozdělit celý obsah podle věkové limity. To je zohledněno v případě instalace rodičovské kontroly.
 • Určete čas, během kterého můžete použít zařízení pro prohlížení obsahu nebo her. Abychom našli kompromis, rodiče jdou na koncese. Nastavení času pro hry, můžete vyřešit problém nízké mobility, když jsou děti neustále doma.
 • Tvorba zprávy o používání nainstalovaných aplikací. V příslušné sekci existují informace o tom, které aplikace používané nejčastěji a kolik času bylo vynaloženo.

Dodávání žádosti třetích stran, vývojáři se snaží výrazně rozšířit své schopnosti. Některé z nich jsou k dispozici pouze v placeném předplatném:

 • Určení umístění zařízení kdykoliv. Pro přenos dat vyžaduje trvalé připojení k internetu a vestavěné GPS.
 • Správa dálkového mobilního zařízení. Například s výskytem zakázaného obsahu budou rodiče schopni jej odstranit. Stejná příležitost se týká her a aplikací.
 • Instalace obvodu při překročení výstrahy. Tato funkce umožňuje sledovat dítě, takže neopustí domov.
 • Tvorba zprávy o používání zařízení a zobrazeného obsahu. Síť má velké množství informací, že různé obsah dětí podléhá psychologickému zatížení: rozhovory o smrti, depresivní myšlenky a mnohem více. Pokud ovládáte obsah, který se prohlížíte dítě, můžete vytvořit vizi jeho vývoje a vyhnout se podobným strašným příběhem.

Vývojáři se neustále snaží rozšířit schopnosti jejich aplikací. Některé jsou nainstalovány tak, že o tom dítě neví.

Softwarové funkce jsou označeny výrobcem. Současně jsou funkce rozděleny do zaplacených a volných. Je třeba mít na paměti, že příležitosti jsou z velké části závislé na samotném zařízení. Chcete-li určit umístění, musí být například GPS. Většina mobilních zařízení má takové funkce, ale ne vždy. Při výběru programu by měl být věnován pozornost tomu, jak se použije předplatné: jednorázové nákupní nebo měsíční platby.

Co rodiče nemohou dělat a jaké informace nevidí

Některá servisní centra provádějí instalaci neoficiálního softwaru. Jeho možnost je v podstatě širší, než je k dispozici od oficiálního obchodu. Nedávné změny v zásadách Google způsobily zúžení příležitostí.

Omezení zasáhla čtení SMS, zprávy poslů, ovládací hovory. I když je zařízení používáno dítětem, je důvěrnost platná. Možná se tato omezení zabývají převodem umístění zařízení.

Několik let pracoval v buněčných salonech dvou hlavních operátorů. Chápu tarify dobře a vidět všechny úskalí. Miluji miniaplikace, zejména na Android.

Situace se nachází, když se po instalaci rodičovského řízení vyskytují potíže s odemknutím. Přístup můžete obnovit pouze po kontaktování podpůrných společností. To bude vyžadovat určitá data, která byla použita při vytváření účtu.

Ve většině případů blokování poskytuje instalaci hesla. Pouze po jeho úvodu bude možné zadat nastavení a odstranit omezení. Některé programy jsou zcela skryté v nastavení systému nebo otevřít je vyžadují určitou kombinaci ve standardním programu.

Časem, omezení nemusí být nutná. Chcete-li je odstranit, stačí odstranit aplikaci nebo odstranit zámek.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS