Jak odstranit synchronizaci iPhonu a iPadu

Jak odstranit synchronizaci fotografií iPhone ipad?

V zařízení iPhone, iPad nebo iPod touch přejděte do nabídky „Nastavení“. [vaše jméno] iCloud „Fotky“ a deaktivujte funkci „iCloud Photos“.

Odstranění přidruženého iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 • Klepněte na Nastavení [vaše jméno] a vyberte „iTunes Store a App Store“.
 • Vyberte své Apple ID.
 • Klikněte na „Zobrazit Apple ID“. Možná se budete muset přihlásit.
 • Přejděte na položku „iTunes v cloudu“ a klikněte na možnost „Odstranit toto zařízení“.

Jak zakázat synchronizaci mezi iPhonem a iPadem

Metody deaktivace synchronizace mezi iPhonem a iPadem jsou naprosto stejné jako u deaktivace synchronizace mezi oběma smartphony. Na tabletech Apple běží stejný operační systém iOS jako na chytrých telefonech Apple. Proto existují dva hlavní způsoby, jak zakázat přenos dat:

Jedinou výjimkou je služba zasílání zpráv, která není na některých modelech iPadu dostupná. Proto se deaktivace této služby přeskočí.

Zakázání synchronizace iPhonu a iPadu

Na rozdíl od dvou telefonů probíhá synchronizace mezi smartphonem a tabletem bezdrátově prostřednictvím iTunes. Režim můžete deaktivovat dvěma způsoby.

V prvním případě můžete synchronizaci mezi iPhonem a iPadem deaktivovat následujícím způsobem:

Dokud tuto funkci nepovolíte, nebude telefon s tabletem spárován. Pro některé uživatele může být také užitečné vědět, jak synchronizovat kontakty v iPhonu.

Zakázání synchronizace mezi dvěma iPhony

Níže se budeme zabývat dvěma způsoby deaktivace synchronizace mezi iPhony.

Nejlepší řešení, pokud druhý smartphone používá jiná osoba, např. Člen rodiny. Používání jednoho účtu pro více zařízení má smysl pouze v případě, že je všechna vlastníte a používáte výhradně. V každém jiném případě věnujte čas vytvoření Apple ID a připojení nového účtu k druhému zařízení.

  Pokud nemáte druhé Apple ID, musíte si ho zaregistrovat.

Jak odebrat Apple ID starého majitele bez znalosti hesla?

V hlavní nabídce cloudové služby klikněte na „Najít iPhone“. V horní nabídce vyberte zařízení, ze kterého chcete zakázat Apple ID. Stiskněte tlačítko „Vymazat“ na pravé straně obrazovky. Zadání hesla Apple ID pro potvrzení manipulace.

Nejprve přejděte na webovou stránku služby iCloud.com a přihlaste se pomocí svého Apple ID. Pak přejděte na „Najít iPhone. Vyberte možnost „Všechna zařízení“ a v zobrazeném seznamu najděte smartphone, který chcete odpojit. Klikněte na „Vymazat iPhone“ a potvrďte své rozhodnutí.

odstranit, synchronizaci, iphonu, ipadu

Jak zrušit synchronizaci telefonu s tabletem Apple?

Spusťte iTunes, v horní nabídce zvolte „Upravit“ (na PC) nebo iTunes (na Macu) a v rozevírací nabídce vyberte „Nastavení“. Klikněte na kartu „Zařízení“ a zaškrtněte políčko „Zakázat automatickou synchronizaci zařízení iPod, iPhone a iPad“, čímž tyto akce zakážete. Stiskněte tlačítko „OK“.

Připojení systému Android k počítači se systémem Windows 10

 • Otevření nabídky Nastavení ve Windows 10.
 • Vyberte nabídku Telefon.
 • Chcete-li nyní připojit systém Android k operačnímu systému, klikněte na tlačítko Přidat telefon a ujistěte se, že je ve smartphonu a počítači povolen internet.

Jak vypnout synchronizaci poznámek na iPhonu?

Jak zakázat synchronizaci mezi zařízeními Apple?

Spusťte iTunes, v horní nabídce programu zvolte Upravit (na PC) nebo iTunes (na Macu) a v rozevírací nabídce vyberte Nastavení. Klikněte na kartu Zařízení a zaškrtněte políčko „Zakázat automatickou synchronizaci pro iPod, iPhone a iPad“, čímž tuto činnost zakážete. Stiskněte tlačítko „OK“.

Jak odpojit iPhony od sebe navzájem?

Odstranění spárovaného iPhonu, iPadu nebo iPodu touch

 • Stiskněte tlačítko Settings [vaše jméno] a vyberte „iTunes Store a App Store“.
 • Výběr Apple ID.
 • Klikněte na „Zobrazit Apple ID“. Možná se budete muset přihlásit.
 • Přejděte na položku „iTunes v cloudu“ a stiskněte tlačítko „Odstranit toto zařízení“.

Jak odstranit poznámky v kalendáři iPhone?

Odstranění konkrétní události kalendáře

 • Otevřete aplikaci Kalendář.
 • Tisková událost.
 • Klepněte na možnost Odmítnout nebo Odstranit událost. Pokud událost nelze odmítnout nebo odstranit, pravděpodobně pochází z jiného kalendáře.

Jak zakázat synchronizaci mezi iPhonem a iPadem?

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch vyberte možnost „Nastavení“. Iphone, iPad nebo iPod touch, zvolte „Nastavení“, [vaše jméno], „iTunes Store a App Store“. V části „Automatické stahování“ povolte nebo zakažte možnost „Aplikace“.

Jak zakážu synchronizaci fotografií mezi zařízeními Apple??

Zakázání funkce „iCloud Photo“ na všech zařízeních.

 • Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do „Nastavení“. [vaše jméno] iCloud „Správa úložiště“ „Fotografie“ a klepněte na „Odpojit a odstranit„.
 • V počítači Mac přejděte do nabídky iCloud v nabídce Předvolby systému společnosti Apple.

Jak vypnu synchronizaci telefonu??

 • Otevřete aplikaci Nastavení v telefonu.
 • Klepněte na Účty. Pokud tuto možnost nemáte, klepněte na možnost Uživatelé a účty.
 • Pokud máte více než jeden účet, vyberte ten, který chcete.
 • Klikněte na možnost Synchronizovat účet.
 • Vypnutí automatické synchronizace pro jednotlivé aplikace.

Jak zrušit propojení starého iPhonu?

Nejprve přejděte na webovou stránku služby iCloud.com a přihlaste se pomocí svého Apple ID. Pak přejděte na „Najít iPhone“. Tam vyberte možnost „Všechna zařízení“ a v zobrazeném seznamu vyhledejte smartphone, jehož propojení chcete zrušit. Klikněte na „Vymazat iPhone“ a potvrďte své rozhodnutí.

odstranit, synchronizaci, iphonu, ipadu

Jak zakázat synchronizaci kontaktů na iPhonu?

Přejděte do Nastavení, Hesla a účty. Klepněte na účet, jehož kontakty chcete přidat nebo odebrat. Chcete-li přidat kontakty, povolte možnost „Kontakty“. Chcete-li odstranit kontakty, vypněte „Kontakty“ a klepněte na „Odstranit z iPhone“.

odstranit, synchronizaci, iphonu, ipadu

Jak zrušit propojení účtu v iPhonu?

Přejděte dolů a stiskněte tlačítko „Exit“. Zadejte heslo pro své Apple ID a klepněte na „Odpojit“. Pokud používáte iOS 10.2 nebo dříve, přejděte do nabídky „Nastavení“ iCloud „Ukončit“. Znovu stiskněte tlačítko „Exit“, stiskněte tlačítko „Delete from [device]“ a zadejte heslo Apple ID.

Jak odstranit všechny poznámky z kalendáře?

Otevření Kalendáře Google v počítačiUdálosti odstraněné z tohoto kalendáře se zobrazí.

 • Chcete-li odstranit jednotlivou událost, klepněte na ikonu „Odstranit událost“
 • Chcete-li odstranit všechny vybrané události, stiskněte tlačítko „Delete all selected events permanently“

Jak odstranit spam z kalendáře?

Otevřete webovou verzi Kalendáře Google a poté Nastavení. V seznamu vlevo vyberte požadovaný kalendář a klikněte na tlačítko „Smazat kalendář“ → „Smazat“ → „Smazat trvale“.31. Května 2019.

Jak vyčistit kalendář od spamu?

Přejděte do nastavení Kalendáře Google, najděte sekci „Oznámení o událostech“ a odstraňte možnosti „E-mail do pošty“ a „Oznámení“. Informace o „událostech“ od spammerů se nyní nebudou odesílat do vašeho e-mailu nebo kalendáře.

Jak zakázat synchronizaci mezi iPhonem a počítačem?

V nabídce „Upravit“ vyberte položku „Nastavení“, klikněte na „Zařízení“ a poté vyberte možnost „Zakázat automatickou synchronizaci zařízení iPod, iPhone a iPad“.

Jak zrušit propojení dvou iPhonů?

Na výzvu k nastavení zařízení (která se zobrazí po odstranění obsahu a nastavení) vyberte možnost „Nastavit jako nový iPhone“. Dále je třeba vynechat přihlášení k vašemu Apple ID, abyste se vyhnuli přenosu nastavení služby iCloud do zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS