Jak odstranit tlačítka zámku na televizoru supra.

Jak odstranit tlačítka zámku na televizoru?

Blokovací tlačítka jsou odstraněna stisknutím dvou tlačítek na panelu televizoru (tlačítko TURSE. Tlačítko hlasitosti nahoře) s podržením 3 sekund.

Jak odstranit Tlačítka Zámek na LG TV bez konzoly Užitečné aplikace. LG TV dálkový ovladač Jak resetovat heslo LG TV

 • V hlavní nabídce zařízení vyberte kartu Nastavení;
 • Dále vyberte položku zabezpečení a kartu „PIN kód“;
 • Pak byste měli zadat libovolné 4 číslice a klepněte na tlačítko OK;

Jak odstranit tlačítka zámku na televizoru supra

Stává se, že televize z šatů náhodně došlo náhodně, a neodstraňuje to. Může se snadno stát, že se někdo posadil na dálkové ovládání. Možné znamení, že televizor je blokován:

 • Zobrazí se modrá obrazovka s obrázkem klíče;
 • Televizor má pole pro zadání PIN kódu (hesla);
 • Ukazuje pouze jeden kanál.

Tři nefunkční možnosti

 • TV zámek je odebrán z dálkového ovládání stisknutím speciální kombinace tlačítek;
 • Vzácný případ: TV se mění, ale musí konfigurovat kanály;
 • Vzácný případ: vyžaduje televizní paměť.

Pokud nemůžete nezávisle odemknout televizor, důrazně doporučujeme změnit vlastní paměťová mikroceliec nebo jeho firmware. Zavolejte průvodce, který bude fungovat tuto práci.

Jak odstranit blokování z televizoru?

Situace mohou být hodně, a výstup je nejčastěji. Chcete-li svůj model odemknout, budete potřebovat:

odstranit, tlačítka, zámku, televizoru, supra

Číst LG Smart TV LH570V Jak nainstalovat prohlížeč

Pokyny pro váš televizní model téměř vždy můžete najít a stáhnout online.

TV modelu můžete vždy zobrazit na zadním krytu.

V 95% případů stačí vzlétnout

Dětská televizní ochrana. A pouze v 5% případů budete muset zavolat průvodce pro opravu televizoru.

Supra TV neodpovídá na dálkové ovládání (pro obnovení tlačítek)

Nereaguje na dálkové ovládání (výměna)

Philips 202e (tlačítka monitoru jsou blokovány)

(zámek) s menu řízení monitoru Philips.

Tabulka možných řešení

Heslo je nainstalováno na televizoru a zapomněli jste ji nebo nevíte. Také obrazovka může být modrá a ve spodním rohu je zámek patrný.

Někdy pomáhá: Stiskněte tlačítko DISP na dálkovém ovladači a podržte jej po dobu 10 sekund. Pokud to nepomůže, pak: pravidelné dálkové ovládání podle pokynů.

Neexistuje žádná ochrana proti dětem na televizoru, ale neexistuje žádné běžné dálkové ovládání (dálkové ovládání) nebo ztraceno.

Musíte si koupit „nativní“ dálkový ovladač a odstranit blok televizoru podle pokynů

TV nereaguje na stisknutí tlačítek.

S největší pravděpodobností selhal dálkový ovladač nebo má baterie. Musíte opravit vzdálené nebo koupit nový (který někdy stojí levnější).

Snadná kontrola konzoly: Zahrnout fotoaparát mobilního telefonu, odeslat dálkový ovladač a klepněte na libovolné tlačítko. Na fotoaparátu byste měli vidět mikro-blesk. Pokud je vše tak, pak váš panel pracuje.

Po dálkovém ovladači musíte odstranit ochranu televizoru podle pokynů.

Pokud po dálkovém ovladači, televizor nereaguje na něj, existuje možnost selhání IR (infračerveného přijímače). Doporučujeme kontaktovat televizní master v tomto případě.

Pouze jeden kanál pracuje.

S největší pravděpodobností máte konfiguraci kanálů. Je třeba renovovat.

Zamykání odstraněno a zároveň:

 • Kanály nejsou nakonfigurovány;
 • Kanály jsou nakonfigurovány, ale po vypnutí televizoru je nastavení srazeno;
 • visí menu televizoru;
 • Jiné „podivné“ televizní chování.

Nejčastěji se tuner selže, ale někdy může být nutné vyměnit paměťový čip nebo překrytí. Doporučujeme volat mistry! Nekvalifikované akce mohou vést k zhoršení.

Jak odemknout LG TV ze konzole?

Chcete-li odemknout dálkové ovládání z televizního panelu LG, musíte také vytáhnout baterie a umístit je zpět, podržením tlačítka napájení. Pokud tato metoda nepomůže, měli byste postupně stisknout tlačítka se šipkami: „UP“, „Dolů“, „vlevo“, „vpravo“, poté protřepejte dálkové ovládání.

Odstraňování problémů, které lze nezávisle odstranit

Nejjednodušší důvod, kdy televizor neodpovídá na panel baterie. Pokuste se je nahradit a znovu zkontrolovat konzolu. Poplatky za konzole byly oxidovány. Demontujte dálkový ovladač a otřete kontakty dálkového ovládání, navlhčete v alkoholu.

Co dělat, pokud televizor neodpovídá na dálkové ovládání?

Pokud televizor nereaguje na dálkové ovládání, ujistěte se, že baterie jsou dobré. Pokud náhrada nepomohla, kontaktujte Workshop Lenbyt. Může to být členění samotného televizního přijímače, a ne dálkové ovládání. Kvalifikovaní mistři rychle určují zdroj problému a eliminují ji doma.

Pokud okno Code Code na obrazovce „Zavěste“, zkuste kliknout na tlačítko DISP a podržte jej po velmi dlouhou dobu. někdy je dostačující k odstranění zámku z televizoru.

Jak odstranit ochranu před dětmi bez dálkového ovládání na LG TV?

Skutečnost je, že často ochrana před dětmi blokuje tlačítka na televizoru samotnou a vypněte ji bez dálkového ovládání. Klepněte na tlačítko Menu. Z zobrazených řádků vyberte „Nastavení“, pak „Ochrana proti dětem“. Zvolte „vypnout“.

1) Otevřete nastavení. Pokročilá nastavení. zabezpečení. Vyberte horní položku „Zámek podle věku“, ale nestiskněte jej. 2) Stiskněte tlačítka přepínání kanálů: nahoru. nahoru. nahoru. Zobrazí se speciální okno „Hlavní heslo“, zavádíme zde 0313 a klikněte na „OK“.

Co jiného může způsobit podobné příznaky

Kromě výše uvedené nedbalosti nebo zvědavosti dítěte, důvod blokování televizního panelu může být mnohem vážnější. selhání paměti nebo nastavení zařízení. V tomto případě budete muset blikat. Nedoporučuje se to udělat sami, měl by být označován jako zástupce servisního centra.

Pokud funguje pouze jeden kanál správně, důvod může být v nastavení. V tomto případě musíte znovu vyhledávat kanály pomocí dálkového ovladače nebo tlačítek na těle produktu.

Jak povolit AV na staré LG TV bez dálkového ovladače?

Chcete-li přepnout ze standardního režimu na AV, přejděte na aplikaci ve vlastním smartphonu. Musí být „Nastavení“ nebo „režimy přepínání“. Musíte tam jít a přepnout televizor na režim AV. Nezapomeňte, že různé výrobci takové aplikace provádí jinak.

Ve vašem pračce se LG aktivuje systém ochrany proti dětem (bliká se červený zámek obličeje na ovládacím panelu). Chcete-li zakázat zámek od dětí, stiskněte a podržte tlačítko „Teplota“ „tah“ do 5-10 sekund.

Vlastnosti odemknutí některých značek

TV zámek může být prováděn různými metodami na technice různých výrobců. Níže budou možnosti odstranění ochrany pro nejoblíbenější značky televizních přijímačů.

Philips

Blokování jednotlivých kanálů, funkcí nebo nastavení televizních panelů Philips se provádí v části „Zámek od dětí“, která je k dispozici v nastavení. Přechod k němu se provádí přes dálkové ovládání, ale na některých modelech je přístup k menu možné pomocí tlačítek na televizním vybavení.

Pro odemknutí techniky můžete navíc vrátit do továrních parametrů. Chcete-li to provést, musíte přeinstalovat televizor v sekci „Obecná nastavení“.

odstranit, tlačítka, zámku, televizoru, supra

Ve vzorcích této značky vypněte ochranu před dětmi bez dálkového ovládání bude pouze na starých modelech televizorů, kde lze získat přístup menu pomocí tlačítek bydlení. Neexistuje žádná taková možnost na nových produktech. odemknout techniku, budete muset zakoupit nové dálkové ovládání.

Rada! Chcete-li se chránit před možným problémem, doporučuje se předběhnout oficiální aplikaci z LG. LG TV dálkového ovladače do smartphonu, což umožňuje ovládat zařízení pomocí funkce Smart TV.

Toshiba

Na techniku ​​produkce Toshiba, „ochrana proti dětem“ vypne funkce všech tlačítek na televizoru, můžete je odemknout pouze pomocí dálkového ovladače. Je také možné navázat rodičovskou kontrolu pro vybrané kanály nebo blokovat menu od provedení změn nastavení televizního přijímače. Všechny akce se provádějí pouze s dálkovým ovládáním, takže nebude možné použít tlačítka na bydlení odemknout. Potřeba koupit nový ovládací panel.

Samsung

Odemknout Samsung TV bez ovládacího panelu nebude fungovat. Standardní ochranný kód od dětí lze nalézt v pokynech, obvykle „0000“ nebo „1111“. Chcete-li odstranit zámek, můžete přístroj resetovat pomocí menu na tovární nastavení.

Ostatní výrobci

V televizi od jiných výrobců, například Thomson, Erisson, Supra, Hyindai, Polar a T.D. Obnovení blokování bez odstranění se rozsvítí ve vzácných případech. To je obvykle možné, pokud ovládací panel není blokován, a na něm je „menu“. V tomto případě můžete jít do sekce „Ochrana proti dětem“ a vypnout stanovený limit.

Hardwarové členění

Pouze některé z hardwarových poruch konzoly jsou eliminovány doma. Nejčastěji se vyskytuje oxidace kontaktních podložek v dávkovém prostoru. Rust a oxidy mohou být pečlivě, ale pečlivě odstraňte starý zubní kartáček.

Rada! Pokud existuje silná koroze, doporučuje se používat speciální inhibitory a ne poškrábat kovové díly s nožem.

Další členění spojené s poruchou některých elektronických součástí konzoly mohou být odstraněny pouze ve specializované dílně. Pokud po demontáži případu při prohlížení základní desky neexistují žádné viditelné části výkonových vodičů, mizející kontakty. zařízení by mělo být přiděleno službě nebo objednat nové PD MTS od oficiálních prodejců společnosti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS