Jak odstranit účet Google v tabletu

odstranit, účet, google, tabletu

Odstranění účtu Google v telefonu nebo tabletu se systémem Android

Všechny účty Android jsou automaticky propojeny se servery Google, takže můžete synchronizovat data, stahovat aplikace a hry z Google Play, posílat informace e-mailem atd.Д. Někteří uživatelé však zpravidla nejsou s přístupem společnosti spokojeni a raději své účty mažou, například při přechodu na nový operační systém (iOS, Windows Mobile apod.).

Měli byste už vědět, že v zásadě není možné své osobní údaje ze společnosti Google zcela odstranit. Zásady vyhledávače a IT gigantu neposkytují možnost účet zcela odstranit. Můžete jej kdykoli znovu aktivovat, například pokud chcete účet propojit s jiným smartphonem nebo jinou službou na internetu. Nebudou však o vás uchovávány žádné údaje, protože vybraný „účet“ ve skutečnosti nevyvíjí žádnou aktivitu.

V tomto článku se podíváme na to, jak může uživatel odstranit účet Google v systému Android, tedy konkrétně ze smartphonu nebo tabletu, například aby zařízení prodal a nechal ho zcela čisté, nebo aby změnil svůj účet. Existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout, a my se jimi budeme zabývat!

odstranit, účet, google, tabletu

Jak odstranit účet Google v systému Android

Otevřete nastavení smartphonu a přejděte do sekce „Účty“. Zde si otevřete propojený účet Google.

Klepněte na tlačítko pro odstranění a potvrďte operaci. U některých modelů chytrých telefonů budete muset nejprve kliknout na ikonu tří teček v pravém horním rohu a vybrat požadovanou položku.

Důležité! V některých případech, v závislosti na značce zařízení, můžete být požádáni o zadání hesla k účtu. v případě potřeby jej zadejte, jinak nebudete moci svůj profil vymazat.

Jak odebrat účet Google ze smartphonu se systémem Android

Uživatelé systému Android mohou občas potřebovat odebrat svůj jediný účet Google ze smartphonu nebo tabletu. Tato situace může nastat, když zařízení prodáte nebo ho dáte k dlouhodobému používání jiné osobě. Na důvodech obecně nezáleží.

V každém z těchto příkladů je úkolem nebo otázkou: jak odstranit účet Google ze zařízení se systémem Android, aniž by bylo nutné vše resetovat?

Tento problém lze řešit dvěma různými způsoby: „Tvrdý a měkký způsob.

  • Hrubý způsob spočívá v odstranění účtu Google ze smartphonu se systémem Android, což má následující důsledky: ztráta všech osobních údajů v zařízení a odstranění všech nainstalovaných her a aplikací. V takovém případě se doporučuje provést zálohu všech uživatelských dat.
  • Šetrný způsob umožňuje odebrat jeden účet Google ze smartphonu nebo tabletu se systémem Android bez ztráty dat. Níže uvedené možnosti však nefungují na všech zařízeních.

Existují dvě možná řešení:

Nejprve: Obnovení továrního nastavení (Nastavení. Obnovení a reset. Obnovit nastavení telefonu)

Za druhé: musíte zařízení přeflashovat.

Tyto dvě dílčí položky metody „Brute-force“ poskytují 100% záruku úspěšného odstranění účtu Google ze systému Android. Ztráta dat však může být někdy nevhodná, proto přejdeme k „šetrnějšímu“ působení na zařízení.

Opět: Softwarové metody umožňují provést úkol bez ztráty uživatelských dat, ale nemusí fungovat se všemi zařízeními a firmwarem!

Tato část obsahuje tři možné způsoby odstranění účtu:

Za prvé: Odeberte účet Google prostřednictvím nastavení zařízení se systémem Android.

Nastavení. Účty. vyberte Google. klepněte na svůj účet. Nastavení (tři tečky vpravo nahoře). Odstranit účet.

Druhá možnost: odstranění účtu odstraněním služeb Google.

Opět najděte hlavní „Nastavení“, pak vyhledejte tlačítko „Aplikace“ a klepněte na „Spravovat aplikace“. Dále budeme potřebovat „Služby Google„. Po vyvolání okna kontaktu klikněte na možnost „Vymazat data“. To je vše.

Třetí: odstranění souboru s účty.Db, která je zodpovědná za náš účet.

odstranit, účet, google, tabletu

K provedení této metody jsou vyžadována práva ROOT. Pokud jste své zařízení ještě nezakořenili, přečtěte si tento návod.

odstranit, účet, google, tabletu

Přátelé, zde jsou podrobné pokyny, které vám 100% pomohou vybudovat vaše podnikání od nuly bez investování peněz. Vydělávat budete od prvního dne.

Nainstalujte tedy Root Explorer a přejděte do následujícího adresáře: /data/system/, kde hledejte dlouho zmiňované účty souborů.Db. Zvýrazněte ji a odstraňte ji.

Po restartování smartphonu nebo tabletu jsme ze zařízení se systémem Android odstranili účet Google. Všechna uživatelská data, hry a aplikace by měly zůstat nedotčeny. Zbývá jen vytvořit novou nebo se přihlásit do stávající.

Mimochodem, pokud máte v počítači nainstalovaný systém CM10 nebo vyšší, umístění souboru s účty.Db je definována pomocí /data/system/users/0/

Takto vypadá odpověď na otázku „Jak odstranit účet Google z chytrého telefonu nebo tabletu se systémem Android“?“.

Pokud máte vlastní zkušenosti s řešením tohoto problému, podělte se o ně v komentářích.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS