Jak odstranit vibrace na iPhone.

Jak konfigurovat a změnit vibrace: Zakázat a zapnout vibrace na iPhone

Situace, kdy telefonní hovor slyšel na nejvíce inopportune moment, známý všem. Někteří vyřešte tento problém radikálně: Vypněte iPhone. Vývojáři Apple se týkají vibračního režimu, který dává uživateli odvrátit jiné lidi od tříd nebo prací, neinterferují s nikoho, ale zároveň hovory, zprávy, zprávy. Povolit a zakázat vibrace na iPhone je poměrně jednoduché. Pokud však neznáte algoritmus pro provádění akcí, při hledání potřebné funkce bude trvat dlouho.

Odpovídající tlačítko pro přepnutí režimu přijímání zvukových výstrah o příchozích hovorech, zprávy jsou na levé straně gadgetu. Klíč je zodpovědný za funkčnost reproduktorů, který je spolu s odpojením výstrahy zvuku tiché a další možnosti:

V posledních dvou funkcích se telefon „požádá“ povolení k prokázání zvukem.

Když je zvuk aktivován, znamená to, že volání signály, oznámení o sociálních sítích, zprávy o zprávách. Založené „vibrace“. Neexistuje žádný zvuk, ale tam je „třesoucí se“, podle kterého majitel iPhone chápe, že někdo v kontaktu. Pokud je headset, budou zvukové signály hrát s vibrační.

Zapněte / vypněte tichý režim

Jak v IPhone

Sledujte video výše potřebu se zvukem. Pokud něco. Ve skutečnosti, ne na záznamu, to zní i hlasitěji.

Cracker je slyšet, i když iPhone, jako na válce, držím v rukou. Pokud leží na stole, pak Dubacite, jako by byl vrták. A rychle se otřásla na stranu vln rezonance.

Zařízení nespadlo, nedostalo se, spěchal do případu. Žádná neobvyklá akce s ním. Jen dnes ráno se rozhodl rebelovat. A všechno.

Toto ultračisté vibrace nezmizelo kdekoli po celý den. IPhone pozice se změnila. Jsem to uvízl a co prostě neudělalo. Jakýkoliv vibrační signál, dokonce i přechod k multitaskingu iOS přes závěs pod závěsem, se změnil v mocné klepání. Volání v důsledku prodlouženého vibračního signálu různých frekvencí mučení.

Podepsáno pro opravy prostřednictvím proprietární aplikace Application Apple. Doporučuji, velmi pohodlně.

Vzdychal jsem, napsal jsem na ACS pro příští týden a začal plánovat, jak bych přeložil 350 zaměstnaných GB dat do jiného iPhone, obnovil přihlášení bank a tak dále.

Ale večer jsem si uvědomil, že v tomto příběhu je něco špatného. Protože Haptic Engine nemusí zlomit.

Jak deaktivovat vibrace na iPhone Budík

Budík v iPhone Důležité funkce a mnoho činí tuto aplikaci, aby se probudila v práci, studium a na jiných ne méně důležitých věcech. Vibrace v budíku mohou jen vypnout a vyzvednout podle chuti.

Vypnutí vibrací v budovém iPhone Clock:

  • Otevřete aplikaci Hodiny.
  • Přejděte do sekce „Budík“.
  • Uděláme klepnutí na „“.
  • Přejít na pododdíl „zvuk“.
  • V bodě „Vibrace“ přejděte dolů a položte značku do položky „Nevoupí“.

Jak zakázat vibrace alarmu v iPhone

Někteří uživatelé také obtěžují vibrace, které se objeví, když je alarm spuštěn. Během přehrávání iPhone alarmový vyzvánění začne silně vibrovat a dělá rachotivý zvuk, slyšet, což není příliš příjemné, zejména v dopoledních hodinách.

Chcete-li zakázat vibrace budíku, musíte otevřít aplikaci „Clock“ a přejděte na sekci „Budík“. Dále musíte kliknout na tlačítko se znakem „pro přidání nového budíku a přejděte do sekce“ Sound „.

Poté přejděte na „vibrační“ pododdíl.

Další procházejte seznamem vibrací do konce a zvolte možnost „NOT Vybrané“.

Jak nastavit vibrace na iPhone?

Konfigurace vibrací na iPhone není obtížnější, než se ztratí s dotykovým systémem; Uživatel potřebuje:

DŮLEŽITÉ: Podobně (rychlejší než povolení nebo zakázání geolokace) Majitel iPhone může nakonfigurovat vibrace pro všechny ostatní signály nastavené v části „Zvuky“: od SMS na a oznámení.

Při vytváření budíku vypněte vibrace

Nyní, během spouštění alarmu, Vibro-signál nás neruší.

Podobně můžete vypnout vibrace v již vytvořeném alarmových hodinách. Stačí kliknout na tlačítko Změnit v seznamu signálů a zakázat signál Vibro přes výběr melodie.

Je hezké, že tento parametr můžete upravit pro každý jednotlivý alarm. Nezapomeňte na možnost vytváření vibrací pro vyzvánění v taktové hudbě.

Do záložek

A probudit se pohodlně. Vibrace ve standardním budíku na iPhone, který pomáhá probudit a další, naopak, nepříjemné a nervózně hledají telefon, aby vypnul signál. Milovníci začít několik alarmových hodin denně obdrží zvýšenou spotřebu baterie v důsledku práce vibračního motoru. TSS. Chcete se snazší? Dejte si to. Standardní budík vám umožní vypnout vibrace pro určité signály, ale to je implementováno.

Vytvoření jedinečné kreslení vibrací

Přejít na nastavení. Další: Zvuky. vyzvánění. vibrace.

V tomto menu čekáte na hotové vibrační výkresy v množství 7 kusů. Pod nimi je předmět k vytvoření vibrací, které si vybereme. 3. Chcete-li vytvořit výkres, musíte stisknout a pustit prst do velkého šedého pole, které šíří všechny viditelné oblasti obrazovky.

Tento režim funguje. Jakmile se dotknete obrazovky s vaším iPhone, vibromotor pracuje ve vašem iPhone. Pustit prst. „Motor“ je tichý. Modré měřítko v dolní části obrazovky zobrazuje čas zaznamenávat vibrace, stejně jako doba trvání lisu.

Praxe. Střídavě se dotýkat obrazovky, přijít s vlastním rytmem vibrací. Po každé relaci může být výsledek „poslouchat“ nebo přepsat. Jakmile je vše spokojeno, ponechte si výsledné vibrace, přičemž jméno.

Poté se vaše vlastní zobrazí v seznamu možností vibrací. Bude instalován pro všechny výchozí hovory.

Jak zapnout vibrace na iPhone

Účinek Vibro je navržen tak, aby učinil výraznější nové oznámení nebo slyšet volání od jiného účastníka. Tato volba však není povinná a vlastník iPhone11 může samostatně rozhodnout, zda by měl použít. Pro ty, kteří se zdají být užiteční, je nutné jej konfigurovat, pokud to nebylo provedeno dříve.

Za tímto účelem bude tento postup proveden:

Je zajímavé, že na modelech od 7 nebo více lze najednou vypnout a dát efekt Vibro s odkazem na všechny zvuky na gadgetu. To se provádí pomocí deaktivace systémových hmatových signálů, ale bude podrobněji projednáno o tom v sekci věnované odpojení.

Můžete přidat nebo naopak, zbavte se vibračního efektu při přijímání nových poštovních dopisů, které přichází každý den. V nastavení cíleně hledajících položku určenou pro práci s oznámením. V něm najdeme „mail“. Z celého navrhovaného seznamu poštovních schránek byste měli vybrat ten, pro který chceme odstranit oznámení. Nyní vyberte nabídku „Sounds“ a na vrchol stránky ze seznamu zvolí „Vibrace“. Chcete-li jej zakázat, je to položka označená jako „nevybíráno“.

„Nerušit“

Když jdete do tohoto režimu, signál vibrací je vypnut v určitém čase určeném uživatelem, nebo před přepnutím do jiného režimu. Funkce je vhodný pro použití, pokud není třeba přijímat výstrahy kolem hodin, například během spánku.

  • Přejděte do položky „Správa položky“, utratíte na obrazovce shora dolů.
  • Klikněte na ikonu s obrázkem měsíce, chcete-li povolit režim „Nerušit“.

Uživatel může nezávisle vypnout vibrace na iPhone zcela, tak ve vztahu k pouze jednomu akci. Každá varianta se provádí doslova v několika fázích a nevyžaduje žádné konkrétní dovednosti od majitele gadgetu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS