Jak odstranit vykřičník na fotografii iPhone. Co dělat, když obrázky na iPhone nenastavíte?

Proč vykřičník popálen na fotografii?

Otevřete „Nastavení. foto a kamera“ a vyberte „Saving originály“. vykřičník na fotografii znamená, že místo na zařízení končí a fotografie je nahrazena optimalizovanými obrazy (komprimované). To znamená, že iPhone je zahrnut pomocí „iCloud médií“ spolu s „Optimalizace úložiště“.

Existuje několik řešení, jak odstranit vykřičník na fotografii Sledujte akční algoritmus:

  • V nabídce „Nastavení“ vyberte možnost „Foto“.
  • Vyberte „Saving originály“
  • Připojení možnosti „Moje fotografie“ Otevře se možnost přenášet snímky do zařízení před uživateli, kontaktování Wi-Fi.

Jak zobrazit fotografie uložené v ICLAD?

Tato vykřičník se může zobrazit při aktivaci režimu „úspory energie“ vašeho iPhone. Při deaktivaci jsou vaše fotografie načteny přímo.

Jak obnovit fotografie z ICloud na iPhone?

Klikněte na tlačítko „Nastavení“ [Vaše jméno] ICloud „Foto“. Ujistěte se, že je povoleno parametr „Vykládka na můj fototyp“. Pokud se tento parametr nezobrazí, zapněte funkci „Photo Icloud“ pro uložení fotografií a videa v ICLAD. Zavřete program fotoaparátu na zařízení, pomocí kterého byla požadovaná fotografie odstraněna.

Optimalizace skladu

Vzhled ikony vykřičník je spojena nejen s nastavením smartphonu, ale také proces synchronizace s ICLAD.

Sign Upozorňuje uživatele, že původní fotografie není načten zařízením. Uložení paměti na smartphonu jsou soubory komprimovány, představující obrázky s nízkou kvalitou.

Dobré fotografie v plné velikosti jsou uloženy v „cloudu“. Jak to udělat:

odstranit, vykřičník, fotografii, iphone
  • V nabídce „Nastavení“ vyberte položku „Foto a fotoaparát“. Na stejném místě, před oddílem „Icloud MediaMatka“ instalujeme zelený přepínač.
  • Jakmile je položka menu aktivována, zobrazí se před uživatelem další dvě možnosti:

Další zajímavý článek pro vás: Jak obnovit smazané fotografie na iPhone

odstranit, vykřičník, fotografii, iphone

ICloud optimalizace. Prezentovaná funkce se používá k ukládání fotografií v „cloudu“, jsou umístěny tam a tam bude dobrá kvalita. Ale na telefonu bude s nízkým kvalitním obrazem: blátivé označené vykřičníkem.

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří chtějí ušetřit prostor na iPhone, ale periodicky procházení a vybere některé fotografie. Zároveň bude paměť vydána pro další potřeby. Další výhodou služby je schopnost navštívit váš profil z jakéhokoliv jiného zařízení bez připojení kabelu a t. D.

Další zajímavý článek pro vás: Jak nahrávat video z obrazovky iPhone

Při nastavování nastavení „Uložit originály“ se nic nezmění, kvalita snímků zůstane nezměněna.

Rozhodněte se, jak odstranit vykřičník s fotografií, extrémně jednoduchý, dostatečně provedení změn nastavení.

V ICLAD MediaMatka odstavci je důležité vybrat druhou „zachování originálů“.

Pokud dostanete zprávy na jednom zařízení, ale nedostanete se na druhou

Pokud máte iPhone a další zařízení iOS, například iPad, v nastavení Imessage, může být zadán účet Apple ID pro příjem a odesílání zpráv a nikoli telefonního čísla. Chcete-li zkontrolovat, zda je telefonní číslo nakonfigurováno pro odesílání a přijímání zpráv, vyberte možnost „Nastavení“ „Zprávy“ a klepněte na tlačítko „Odeslat / přijmout“.

Pokud se vaše telefonní číslo nezobrazí, můžete připojit číslo iPhone s ID Apple ID pro odeslání a přijímání zpráv ImSessage z telefonního čísla. Můžete také konfigurovat funkci „Přesměrování“ pro odesílání a přijímání zpráv MMS a SMS na všech zařízeních Apple.

Pokud neexistuje iPhone, odesílat a přijímat zprávy na jiných zařízení Apple, můžete pouze s imessage pomocí identifikátoru Apple ID. Chcete-li povolit službu ImSessage, přejděte na nabídku Nastavení „Odeslat / Recepce“ a ujistěte se, že jste přihlášeni pomocí identifikátoru ID Apple ID.

Což znamená trojúhelník s vykřičníkem v SMS?

Červený vykřičník vedle zprávy znamená, že zpráva nemůže být odeslána z důvodu špatného připojení k internetu nebo serverových problémů. Doporučujeme, abyste se pokusili poslat později.

Vykřičník (!). interpunkční znaménko, které provádí intonační expresivní a oddělující funkce, které je uvedeno na konci věty vyjádřit úžas, silný pocit, vzrušení a podobně. Při manipulaci se také může nastavit vykřičník: „soudruzi!

Jak vyložit fotografie z ICLAD na iPhone?

Otevřete „Nastavení. foto a kamera“ a vyberte „Saving originály“. vykřičník na fotografii znamená, že místo na zařízení končí a fotografie je nahrazena optimalizovanými obrazy (komprimované). To znamená, že iPhone je zahrnut pomocí „iCloud médií“ spolu s „Optimalizace úložiště“.

V mém fotografiu nejsou žádné fotky

Pokud je povolena funkce „ICLOUD“, fotografie z alba Photostream „z jiných zařízení budou umístěny v albu“ Všechny fotografie „. Pokud funkce „iCloud“ není zahrnuta do alba „My Photostream“, nejsou zde žádné fotografie, postupujte takto:.

  • Ujistěte se, že máte aktivní připojení k Internetu v počítači Mac. Bez připojení k Internetu, aktualizované soubory alba „Moje foto provoz“ se nezobrazí na fotografii „photo“.
  • V počítači Mac vyberte možnost „Systémová nastavení“ ICLAD. Zkontrolujte, zda všechna ostatní podporovaná zařízení používají stejný identifikátor ID Apple ID.
  • Otevřete program „Foto“. Vyberte „Nastavení“ ICLAD (nebo „Photostream“).
  • Zkontrolujte, zda je zaškrtnuto políčko „My Photostream“.

Často na iphones v galerii NENÍ načtení fotografií. Zjistěte, jak opravit tuto závadu.

Setkat se s problémem Proč na fotografiích iPhone nejsou načteny do galerie, může každý. aby se tento problém vyřešil.

odstranit, vykřičník, fotografii, iphone

Fotografie nemusí být načteny do galerie v důsledku nastavení ICloud. Takže pokud je funkce stahování Icloud aktivována v nastavení ICloud, bez uložení na zařízení, nebudete zobrazit ve fotogalerii.

Docela často, uživatelé čelí nejen s otázkou, proč fotografie iPhone nejsou načteny do galerie, ale také s otázkou špatné kvality těchto fotografií. V nízko kvalitních a rozmazané fotografii Guilty iPhone nastavení. V tomto případě se nastavení smartphonu aktivovala funkci přenosu fotografií v cloudu. Obviňovat nastavení iPhone.

Pokud jsou nastavení iPhone aktivována funkcí paměti paměti všechna zdroje fotografií jsou okamžitě přeneseny do cloudu a jejich komprimované kopie. zůstávají ve vnitřní paměti smartphonu

Každý uživatel mají na výběr. Tváří v tvář s problémem Proč na fotografiích iPhone nejsou načteny do galerie, můžete vybrat funkci „Optimalizace úložiště“. V tomto případě, kdy iPhone ukončí paměť všechna fotografie v dobré kvalitě budou přeneseny do úložiště a na telefonu zůstanou pouze komprimované kopie fotografií. Tyto fotografie jsou označeny vykřičníkem, který se nachází buď v rohu fotografií, nebo ve středu.

Další možností. Ukládání originálů. Pak budou fotky také vyloženy v ICLAD, ale zdrojový kód zůstane na telefonu. Vykřičník se nezobrazí zdrojový kód. Zachování fotografií v plné velikosti na iPhone má své výhody a nevýhody.

Odpověď Proč nejsou fotografie iPhone načteny do galerie. protože funkce „Optimalizace paměti“ je aktivována. takže fotografie jsou k dispozici fotografie v plné velikosti jsou k dispozici pro prohlížení, musíte tuto funkci vypnout

Důstojnost funkce „Optimalizace úložiště“ je to, že tato metoda úložiště fotografií je vhodný pro uživatele, kteří zřídka zobrazují celé fotoalbum zcela a zobrazují pouze určité fotografie

„Optimalizace obchodu“ umožňuje výrazně uložit interní paměť iPhone. Funkce mínus spočívá ve skutečnosti, že pokud je to nutné, pošlete fotografii nebo sledujte video, nezapomeňte požadovat připojení k Internetu

Musíte si vybrat tuto možnost úložiště, která je vhodnější pro vaše denní potřeby.

Proč iPhone nezačne fotografie z WhatsApt

Otázkou je, proč na fotografiích iPhone nejsou načteny do galerie, pokud byly odeslány WhatsApp, také často relevantní. Řešení tohoto problému je také v nastavení. Musíte otevřít nastavení WhatsApp a označit zaškrtávací políčko „Uložit všechny fotky a videa na uživatelích zařízení.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS