Jak odstranit z černého seznamu na iPhone. Tlačítkové telefony

Černý seznam na iPhone: Jak přidat, odebrat, zobrazit

Chcete-li poslat jednu z čísel obsažených v telefonním seznamu v černém seznamu následujícím způsobem:

Otevřete vestavěnou aplikaci telefonu a pokračujte do sekce „Kontakty“.

Položte kontakt, který chcete blokovat, a klikněte na něj.

Přejděte dolů po kartbě účastníka. zobrazí se tlačítko „Blokovat odběratel“. Klikněte na něj.

Potvrďte svůj záměr odeslat kontakt s černým listem. v zobrazené nabídce vyberte možnost „Block Subscriber“.

Z osoby, jejíž číslo se dostalo do „černého seznamu“, nedostanete žádné telefonní hovory ani zprávy SMS. Dokonce i prostřednictvím aplikace Time Time, nebude moci dostat se k vám.

Měli byste jít do telefonního seznamu přes „telefon“ a ne přes aplikaci „Kontakty“. V „Kontakty“ chybí možnost „Blokovat účastníka“.

Jak vidět blokované pokoje v iPhone

Přidat do nouzové, je jedna věc, a zkuste se otevřít a zobrazit seznam všech blokovaných odběratelů. to je zcela jiné. Můžete otevřít dřezy prostřednictvím těchto programů, přes které jsou předplatitelé blokováni podle pokynů:

 • Telefon. Tento standardní seznam je v nastavení. Zobrazení je nutné jít do „Nastavení“, pak klepněte na sekci „Volání a blokování kontaktů“. Obsahuje sekci „Blokované kontakty“. Seznam, ve kterém jsou nalezeni všichni uživatelé. Zahrnuje také předplatitele, kteří uživatelům neznámí;
 • Facetime. V uzamčené aplikaci je také v „Nastavení“. Klikněte na položku „Blokované kontakty“ a podívejte se na zapomenuté čísla;
 • Zprávy. Chcete-li zobrazit uzamčené kontakt, přejděte na položku „Nastavení“ a v SMS Speciální sekci najít blokované kontakty;
 • Pomocí pošty. Chcete-li zobrazit seznam pomocí aplikace „Mail“, přejděte na nastavení a v části „Mail“ Chcete-li se obrátit na zpracování témat, je zde možnost „blokovaná“, která je uživatelem potřebná.

Jak vidět blokované pokoje v iPhone

Můžete také otevřít seznam blokovaných předplatitelů prostřednictvím stejných aplikací, ze kterých jsou blokovány.

 • Telefon. Standardní seznam blokovaných uživatelů je v nastavení. Chcete-li to provést, přejděte na „Nastavení“ sami a pak v sekci „Volání a blokování kontaktů“ a klikněte na „Blokované kontakty“. Zobrazí se seznam, ve kterém se zobrazí všichni uživatelé černého seznamu. Patří mezi ně oba předplatitele v seznamu kontaktů a neznámých.
 • Facetime. Chcete-li zobrazit seznam v FACETIME, musíte jít do „Nastavení“ a klikněte na „Blokované kontakty“.
 • Zprávy. Chcete-li přejít na uzamčené kontakty z programu „Zprávy, musíte kliknout na menu“ Zprávy „a v sekci SMS / MMS zprávy vyberte“ Blokované kontakty „.
 • Pošta. Z poště k zobrazení seznamu kontaktů z černého seznamu přes „Nastavení“, kde potřebujete jít do sekce „Mail“ a klikněte na „Top Processing“. Měli byste vybrat možnost „Blokovaná“, po které se zobrazí seznam.

Jak zjistit, zda odběratel volal z černého seznamu

Zobrazení zámku uživatele se předpokládá, že volání z ní jsou nežádoucí. Nicméně, zvědavost vždy bere nahoře a opravdu chtějí vědět, zda blokovaný účastník volal.

Chcete-li to udělat, podívejte se na seznam telefonních hovorů, které zůstaly nezodpovězené. Mezi nimi bude chybějící číslo z černého seznamu.

Pokud víte, jak sledovat černý seznam v telefonu iPhone, můžete snadno upravit seznamy lidí.

Přečtěte si více o tom, jak zakázat servisní horoskopy na telefonech

Všechny kontakty Mobilní podpůrné služby BILAN Zde

2 Rychlý způsob, jak rozšířit online provoz na MTS: https: // Telekonom.Ru / mobilní / mts / prodlenie-interneta-na-mts.html

Co se stane, pokud zavoláte nebo napište uzamčené číslo

Přidání čísla do blacklistu vyvolává mnoho otázek v lidech, kteří to udělali. Například ne každý je jasný, zda bude možné vytočit uzamčené číslo sami nebo odeslat SMS. Tyto a další otázky budou zodpovězeny právě teď.

Expert v oblasti digitálních technologií a mobilních operátorů. Neustálé sledování změn v průmyslu v Rusku i v zahraničí.

Funkce blacklist je platná pouze pro příchozí hovory. To je, přidání účastníka na mimořádné události, máte možnost mu zavolat. Chcete-li to provést, vyhledejte místnost a klepněte na tlačítko CALL.

Odesílání SMS je stejným způsobem jako s ostatními čísly z notebooku. Stačí zadat text zprávy a odešlete jej do uzamčeného čísla. Kontakt z nouzové situace může přečíst zprávu, pokud vás přidal do blacklistu.

Pokud jste přidali číslo do nouze prostřednictvím nastavení iPhone, pak na reverzním konci drátu, osoba bude slyšet prodloužené pípnutí. V případě blokování prostřednictvím mobilního operátora je možné informovat záznamník.

Blokování čísla nezaručuje, že vás Účastník z nouzové situace nebude kontaktovat. To může zavolat nebo odeslat zprávu z jiného čísla nebo použít sociální sítě a posly, na které se nepoužije zámek iPhone.

Jak blokovat kontakt prostřednictvím aplikace

Proces přidávání nežádoucího čísla v blacklistu se liší v závislosti na tom, zda osoba používá vestavěné nástroje iOS nebo speciální software. Ve stejné době, všechny aplikace pro blokování práce podle podobného principu. Takže například můžete vzít pokyny pro blacklist: blokátor ID volajícího:

Pokud nedáváte povolení programu, nebude moci blokovat počet požadovaného účastníka.

Poté bude nežádoucí kontakt blokován. Nebude moci zavolat přesně, dokud vlastník iPhone jej neodstraňuje z černého seznamu nebo aplikace Blacklist nebude smazat.

Jak odstranit telefon z černého seznamu

Důvody pro přidání kontaktu v nouzových situacích je mnoho. Často blokuje účastník. ušukové rozhodnutí, které je prudce přijímáno a bezmyšlenkovitě. Po nějaké době chce člověk znovu zahájit komunikaci s osobou, před několika dny nepříjemné uživatele, ale nemůže to udělat. Číslo se ukáže, že je ztraceno a zdá se, že problém nebude možné vyřešit.

Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak odstranit kontakty z nouze, o kterém bych chtěl mluvit. Samotný proces je téměř stejný na každém zařízení, ať už se jedná o smartphone, tablet nebo tlačítko. Existují však některé rozdíly v závislosti na operačním systému. Majitel zařízení IOS musí provádět jeden algoritmus a majitel Androidu je nucen dodržovat zcela odlišný řád jednání. Aby nedošlo ke zmírnění, je popsáno níže, aby se číslo z černého seznamu odstranili z černého seznamu na různých zařízeních.

Smartphone s OS Android

Android je populární operační systém instalovaný na drtivou většině smartphonů na světě. Je to v poptávce díky otevřenému kódu, který umožňuje vývojářům technologie zavést své vlastní skořápky, změnou návrhu operačního systému a jeho funkčnosti.

Postup odeslaný v pokynech se může mírně lišit v závislosti na značce Smartphone. Protože někteří výrobci používají ne nahé android, ale jeho modifikace. Například Xiaomi, Huawei, Meizu a další společnosti.

Hlavní možnosti výjimky z nouze je následující:

 • Otevřete telefonní seznam.
 • Najděte požadovaný kontakt.
 • Stiskněte tlačítko se třemi tečkami nebo pruhy.
 • Vyjměte pole před položkou „Zámek“.

Bezprostředně poté bude účastník znovu dosáhnout správné osoby, ale nedostane žádné oznámení.

Někdy lidé mají potíže s výjimkou několika černé listiny. Souvisí se skutečností, že kromě přidávání do nouze je odběratel odstraněn z notebooku a protokolu volání, po kterém není možné jej najít. Je to tato situace, která dává miliony zákazníků komunikačních služeb v mrtvém konci, což mě nutí litovat ukázkového kontaktního zámku. Samozřejmě můžete vytočit uzamčené číslo a přejděte na jeho parametry a vyjměte zámek. Ale co dělat, pokud jsou zapomenuty souřadnice kontaktu?

Naštěstí je mimo tuto situaci cestu. Bude nutné provést několik kroků:

Pokud je požadovaný kontakt obtížný zvýraznit z celého černého seznamu, budete muset odstranit zámek ze všech předplatitelů tak, aby se požadovaná osoba projít. To je jediná možnost, ve které důsledky přidání čísla v nouzi.

Na Samsung

Samsung je značka slavných smartphonů, které jsou založeny na operačním systému Android. Ale variabilita Android dovolila vývojářům, aby se jejich vlastní změny v práci miniaplikace, protože je zcela obtížné odstranit číslo z nouze. Musíte použít modifikovaný algoritmus:

 • Otevřít notebook.
 • Stiskněte „Nastavení volání“.
 • Vyberte „Odchylka volání“.
 • Klikněte na „Černý seznam“.
 • Najděte ten správný kontakt a odstraňte klíště, naproti tomu.

Je pravděpodobné, že tato volba bude také pracovat v případě jiných výrobců se smartphony. Pokud se Držitel Android nedokáže odstranit číslo z blokovaného dříve, stojí za to zkusit tuto metodu.

Na iPhone a iPadu

Apple je známý pro výrobu zcela unikátních zařízení. Externě, obvyklé smartphony a tablety mají unikátní operační systém, který se snaží soutěžit s androidem. Délka je daleko od vždy, protože IOS je uzavřený systém instalovaný pouze na iPhone a iPad. Majitelé společnosti Apple jsou však poměrně hodně, proto stojí za to zvážit možnost odstranit počet nouze a podobných zařízení.

Na iPhone a iPad musíte udělat následující:

 • Otevřete nastavení zařízení.
 • Zvolte „Telefon“.
 • Klikněte na „Zamknout a identifikaci volání“.
 • Klikněte na „Změnit“.
 • Najít požadovaný pokoj v seznamu Uzavíjené kontakty.
 • Stiskněte tlačítko „Odemknout“.

Jak je vidět, tato metoda je velmi odlišná od těch předložených dříve.

V systému Windows Phone

Smartphone na pozadí okna se scházejí každý rok stále méně často. Jednou populární operační systém přestal být udržován výrobcem, protože to, co mnozí majitelé spravují problémy s WP. Například, nemají ani podezření, jak odstranit číslo z černého seznamu.

Následující algoritmus působí na telefonu Windows:

 • Otevřete log.
 • Jdi do nastavení.
 • Stiskněte „Blokované hovory“.
 • Vyberte „Blokované pokoje“.
 • Najděte správný kontakt a klepněte na tlačítko „Odemknout“.

Takže nic složité během odstranění čísla z nouze na Windows Phone. Aby nedošlo k zapomenutému algoritmu, doporučuje se, aby se ho udržel sami, abyste se vyhnuli dalším problémům.

Tele 2

Bohužel se nemůžete připojit, budete muset kontaktovat svého osobního manažera pomocí služby Support Service nebo se obraťte na zástupce.Cena služby. 1 (v některých regionech 1.5). ZDARMA. ZDARMA a počet pokojů v pohotovosti nemá vliv na předplatné. Ale zde je cena přidání jednoho čísla do seznamu. budete státi 1.5 rublů. Chcete-li zkontrolovat seznam, nebo zjistěte, zda jste napsal tento odběratel, budete muset zadat speciální příkaz (kód níže), náklady. 0

Přidat a odebrat čísla

Chcete-li službu aktivovat, budete muset přidat první číslo, 2201 [Subscriber číslo] #. Při pokusu o projít, účastník uslyší zprávu, kterou nejste k dispozici.

Nezapomeňte zadat číslo ve formátu sítě od 8, například: 89990549767

Pokud potřebujete číslo z nouze odstranit z nouze, vytočíte 2200 [Subscriber číslo] #. a zmizí ze seznamu, ale když se s vámi znovu připojit, deska bude odstraněna 1.5

Management SMS

Chcete-li vytvořit SMS v blacklistu, musíte poslat zprávu na číslo 220, včetně textu 1 [odesílatel].

Například, pokud jste unaveni z oznámení od značky VIT33 (fiktivní jméno), pošlete zprávu 1Vit33 na číslo 220. Pokud potřebujete odstranit kontakt z tohoto seznamu, proveďte stejné manipulace, změňte pouze 1 až 0 (1Vit33. 0VIT33).

Důležité! V černém seznamu SMS můžete provést více než 30 kontaktů.

Jak přidat uživatele do blacklistu

Chcete-li znovu přidat předplatitele subdetu do seznamu ignorovaných seznamů, je nutné udělat nekomplikované manipulace. Akční algoritmus závisí na operačním systému používaném na smartphonu, ale princip je zachován podobný.

 • Přihlaste se do sekce „Telefon“
 • Otevřete „Protokol volání“
 • Vyberte číslo, stiskněte a podržte několik sekund
 • V kontextovém menu klikněte na možnost „Block“
 • Otevřete sekci „Notebook“
 • Vyberte kartu „Kontakty“ nebo „Poslední“ (pokud je číslo neznámé nebo skryté)
 • Najděte správný kontakt a klikněte na tlačítko „i“
 • V seznamu, který se otevře, aktivujte možnost „Block Contact“
 • Přihlaste se do sekce „Kontakty“
 • Najděte počet subdrient
 • Otevřete kartu „Nastavení“
 • Vyberte možnost „Block“

Komunikovat se specifickým účastníkem nebo omezit možnost komunikace s ním. osobní případ každého člověka. Pokud interlocutor uvádí nadměrnou obtěžování a zabraňuje práci nebo relaxaci, můžete bezpečně pošlete své telefonní číslo v pohotovosti, zejména proto, že to vrátil z toho několik minut. Hlavní věc je znát možnosti vašeho smartphonu a buněčného operátora.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS