Jak odstranit zámek obrazovky v zařízení Huawei

Jak vypnout zamykací obrazovku na telefonu Huawei Y8s

Majitelé smartphonu Huawei Y8s se často potýkají s problémem, kdy obrazovka náhodně zhasíná. Uživatelé tak musí zařízení odemykat znovu, což je ztráta času a nervů. Problém vyřešíte tak, že na telefonu Huawei Y8s zakážete zámek obrazovky jedním z několika způsobů, které nabízí výrobce.

První možností deaktivace zámku je aktivace funkce Smart Lock. Je k dispozici na všech moderních zařízeních se systémem Android, včetně Huawei Y8s. Podstatou této možnosti je, že telefon nezamkne obrazovku v následujících případech

 • Fyzický kontakt. Když je zařízení v rukou majitele;
 • Zabezpečená místa. Když se nacházíte na určitém místě;
 • Spolehlivá zařízení. V blízkosti některých zařízení
 • Hlasová shoda. Hlasové odemknutí.
odstranit, zámek, obrazovky, zařízení, huawei

Chcete-li aktivovat funkci Smart Lock, postupujte takto:

 • Otevřete nastavení telefonu Huawei Y8s.
 • Přejděte na „Zámek obrazovky a zabezpečení“ a poté na „Inteligentní zámek„.

Vezměte také na vědomí, že funkce Smart Lock neovlivňuje automatické přepnutí smartphonu do režimu spánku. Pokud je v nastavení vybrána příslušná možnost, obrazovka se nadále ztmavuje. Jak ji deaktivovat, bude vysvětleno o něco později.

Deaktivace zámku obrazovky v zařízení Huawei

Chcete-li vypnout zámek obrazovky, nejprve odstraňte vzor nebo kód PIN, kterým jste zařízení zamkli. Přejděte do části „Nastavení Zámek obrazovky a hesla“.

Zde najdete dvě možnosti: „Styl zámku obrazovky“ a „Heslo“. Styl zámku obrazovky je bohužel zodpovědný pouze za výběr vizuální kompozice, takže tuto možnost budeme ignorovat. Místo toho klikněte níže na „Heslo“ a poté vyberte „Žádné“.

Pokud nemůžete vybrat možnost „Ne“, protože se zobrazí zpráva informující o tom, že správce tuto možnost zakázal, viz. Pokyny uvedené ve druhém oddíle níže.

Po výběru možnosti „Ne“ budete muset vstoupit do možností programování, abyste zámek obrazovky zcela zakázali. Chcete-li to provést, přejděte do nabídky „Nastavení O telefonu“ a sedmkrát klepněte na pole „Číslo sestavení“. Zobrazí se zpráva, že možnosti programování jsou povoleny.

Přejděte na „Nastavení Možnosti programování“. Jednou z prvních možností v seznamu bude „Zámek obrazovky. telefon musí být před použitím odemčen“. Zrušení výběru této možnosti.

Gratulujeme, systémový zámek obrazovky byl zcela deaktivován a k odemknutí zařízení nemusíte ani posouvat prstem. Můžete si například nainstalovat jinou aplikaci a používat zamykací obrazovku.

Jak odstranit zámek obrazovky v zařízení Honor?

Zámek obrazovky v zařízeních Huawei a Honor můžete zakázat podle níže uvedených pokynů:

 • Přejděte do hlavní nabídky nastavení;
 • Přejděte na zamykací obrazovku;
 • Vyberte možnost „Heslo“;
 • Zadejte svou hodnotu;
 • Nakreslit grafiku nebo zadat pin;
 • Klepněte na možnost „Nezamykat“ nebo „Odemknout přejetím prstu“;
 • Uložit.

Zakázání zámku obrazovky na telefonu Huawei Mate 20 Pro

Pokud si je majitel zařízení plně jistý svým zabezpečením a tím, že se do telefonu nedostane žádná nepovolaná osoba, doporučujeme mu, aby zamykací obrazovku na telefonu Huawei Mate 20 Pro zcela vypnul:

 • Otevřete nastavení smartphonu.
 • Přejděte na Zámek obrazovky a zabezpečení.
 • V části „Zámek obrazovky“ nastavte možnost „Žádný“.

Nyní již uživatel nemusí zadávat heslo ani klíč otisků prstů a přikládat prst na snímač otisků prstů. Deaktivace uzamčené obrazovky zároveň nezabrání tomu, aby se obrazovka po určité době uspala.

Vypnutí zámku obrazovky v zařízení Huawei P Smart

Pokud si je majitel zařízení plně jistý, že je v bezpečí a že se do telefonu nedostane žádná nepovolaná osoba, nabízí se mu možnost zcela vypnout zamykací obrazovku telefonu Huawei P Smart:

 • Otevřete nastavení smartphonu.
 • Přejděte na „Zámek obrazovky a zabezpečení“.
 • Nastavení zámku obrazovky na „Ne“ v podpoložce „Zámek obrazovky“.

Uživatel nyní nemusí zadávat heslo ani klíč k otisku prstu a snímač otisků prstů. Deaktivace zamykací obrazovky zároveň po určité době nezruší přechod do režimu spánku.

Co dalšího můžete nastavit

Protože výrobci často přidávají mnoho možností, jak odlišit funkce svých zařízení, v tomto článku možná nenajdete funkce, které jsou ve vašem telefonu. Chcete-li zkontrolovat možnosti a funkce, které se vás týkají, můžete si sami projít nabídku možností a zjistit, co je pro vás důležité.

Zde je návod, jak skrýt nebo přidat jednotlivé zprávy aplikací na zamykací obrazovku telefonu se systémem Android. Skryté pro soukromí a zobrazené pro rychlé prohlížení. Pohodlně. Podíváme se také na to, proč se zprávy nemusí zobrazovat.

Tento článek se týká všech značek telefonů se systémem Android 11/10/9/8: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia atd. Nemůžeme nést odpovědnost za vaše činy.

Pozor! Na konci článku můžete položit otázku odborníkovi.

odstranit, zámek, obrazovky, zařízení, huawei

Jak obnovit heslo k systému Android, pokud je uzamčený

Jak připojit telefon k síti, pokud je uzamčený? Nejjednodušší způsob připojení k síti Wi-Fi. Chcete-li to provést, restartujte telefon a při zapnutém telefonu, když se zobrazí oznamovací lišta (lišta v horní části, kde se zobrazuje úroveň signálu, nabití baterie, čas atd.).Д.), uchopte ji a rychle ji přetáhněte dolů. Poté se jednoduše připojte k síti jako obvykle. Stejným způsobem můžete zapnout mobilní internet.

odstranit, zámek, obrazovky, zařízení, huawei

Možné problémy a jejich řešení

Majitelé smartphonů se systémem Android 5.0 a vyšší se může vyskytnout problém, kdy se při pokusu o vypnutí zámku na obrazovce zobrazí „Zakázáno správcem“. Řešení problému:

 • Otevřít Nastavení;
 • Najděte řádek „Správci zařízení„;
 • V podnabídce odstraňte všechny aplikace ze seznamu (pokud aplikace není odstraněna, přejděte na „seznam oprávnění aplikací“ a zakažte oprávnění ovládání zámku obrazovky“).

Dále byste měli odstranit blokování v normálním režimu.

Než z telefonu odstraníte heslo, zvažte, zda vám těch pár vteřin k odemknutí stojí za nervy a peníze. V případě krádeže, ztráty nebo jiného ohrožení mohou mít k vašim fotografiím, videím nebo osobním údajům přístup zloději identity, což může mít vážné následky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS