Jak odstranit zprávy v zábalu v iPhone. Úklidové chaty

Jak odstranit zprávy WhatsApp na iPhone neustále nebo selektivně

Před prodejem nebo poskytnout svůj starý iPhone, musíte odstranit všechny uložené soubory, zejména WhatsApp Chat Historie. Není doporučeno opustit WhatsApp Chate na nepoužité Idevice. Kromě toho chcete smazat zprávu WhatsApp, pokud jste odeslali chybovou zprávu.

Bez ohledu na to, proč chcete odstranit zprávy v aplikaci WhatsApp, máš na správném místě. Tento článek vám ukáže, jak úplně nebo selektivně odstranit staré chaty WhatsApp na iPhone. Jen si přečtěte a sledujte.

odstranit, zprávy, iphone, chaty

Obnovení smazaných zpráv z WhatsApp zálohování na iPhone

Krok 1 Nejdříve musíte zkontrolovat, zda si vyhrazujete zprávy WhatsApp v ICLAD nebo ne. Stačí jít do WhatsApp. Nastavení. Chaty. Chat pro zálohování.

Krok 2 Vyjměte aplikaci WhatsApp na iPhone a potvrďte telefonní číslo po přeinstalaci v obchodě App. Pak se objeví pozdrav, nabízet obnovení historie chatu. Kliknutím na obnovení historie chatu obnovíte WhatsApp zálohování, poté po dokončení procesu obnovy by měly být v telefonu uloženy vzdálené zprávy z WhatsApp.

Jak odstranit mezipaměť whatsapp na iPhone přes whatsapp

Krok 1 Otevřete aplikaci WhatsApp na svém iPhone a přejděte na Nastavení WhatsApp. Najděte si používání dat a ukládání na jednotlivých a klikněte na něj.

Krok 2 Posouvejte dolů a vyberte volbu Použití úložiště níže. Nyní můžete zobrazit seznam konverzací a toků, stejně jako velikost úložiště pro každý typ souborů.

Krok 3 Klepněte na tlačítko Ovládání a vyberte konkrétní typy dat, které chcete vymazat. Kliknutím na tlačítko Vymazat odstranit mezipaměť z vašeho iPhone a znovu potvrďte operaci.

Jak vidět smazané zprávy WhatsApp, přeinstalovat aplikaci WhatsApp

Vyjmutí a obnovení aplikace WhatsApp, můžete si přečíst smazané zprávy WhatsApp bez jakékoli aplikace na vašem iPhone. Po konfiguraci aplikace WhatsApp budete muset obnovit zprávy WhatsApp z zálohy Icloud nebo disk Google. Takže můžete vidět vaše chybně vzdálené zprávy z posledního záložního zálohy.

Stiskněte a podržte aplikaci WhatsApp na vašem iPhone. Stiskněte tlačítko X a vyberte příkaz Odstranit smazat whatsapp na iPhone.

Jděte do Apple Store. Najít whatsapp a stáhnout ho do svého iPhone.

Potvrďte pomocí stejného telefonního čísla, které jste dříve zaregistrovali ve svém účtu WhatsApp.

WhatsApp může automaticky detekovat zálohu z ICLAD.

Vyberte možnost Obnovit / Obnovit historii chatu pro obnovení a zobrazení vzdálených zpráv v WhatsApp na IOS 14 bez jakékoli aplikace.

Jak obnovit WhatsApp zprávu s iPhone nebo Android po odeslání

Pokud nechcete tramvaj kvůli nesprávně odeslané zprávě WhatsApp, můžete vyzkoušet funkci WhatsApp Undend Funkce ZDE. Můžete si pamatovat zprávu WhatsApp, podle pokynů níže, které pracují stejně pro Android a iPhone.

Tato funkce je podporována pouze pro ty (vy a váš příjemce), která používají nejnovější verzi WhatsApp pro Android, iPhone nebo Windows Phone. V opačném případě nebudete moci pamatovat zprávu WhatsApp a neobdržíte oznámení, pokud přezkoumání selže.

Jak odstranit obsah WhatsApp a SMS chatu s iPhone navždy

Chcete-li efektivně provést úkol odstranění zpráv WhatsApp, chceme vám prezentovat nejlepší software pro odstranění dat pro iPhone na trhu. IOS Data Eraser-Praktická funkce DR.Fone IOS Data Recovery: iOS Private Data Eraser a IOS Full Data Eraser. Jedná se o užitečný a dokonalý nástroj pro vymazání dat. Forever Smazat zprávy, fotografie, video, přílohy WhatsApp s iPhonesis dat WhatsApp, IOS Data Eraser umožňuje vymazat s iPhone různými daty bez obnovení, jako jsou kontakty, zprávy, fotky, videa, záznamy hovorů, poznámky, kalendáře a t. D. Můžete selektivně mazat data iPhone nebo smazat všechna data. od iPhone okamžitě. Všechny modely iPhone jsou podporovány, včetně iPhone 7, iPhone 6S / 6, iPhone 5S / 5C / 5, iPad a iPod.

Start IOS Data Eraser v počítači po úspěšné instalaci spusťte program a vyberte možnost „Pokročilé nástroje“.

Vyberte „IOS Private Data Eraser“ a potom klepněte na tlačítko „Start Scanning“ pro spuštění skenování zařízení automaticky, stejně jako zobrazit průběh skenování.

Vyberte typ dat, který chcete odstranit po provedení skenování během několika minut, program zobrazí všechny osobní údaje na obrazovce. Poté můžete vybrat možnost „Zprávy“ na levé straně a potom klepněte na tlačítko „Vymazat zařízení“.

Potvrďte proces odstranění vás požádá o potvrzení, že chcete odstranit všechna data ve svých zprávách, takže zadejte „Smazat“ a znovu klikněte na tlačítko Odstranit nyní.

Jakmile budou data vymazána, musíte zobrazit obrazovku na obrázku níže.

Nyní jsou všechny vaše zprávy a WhatsApp příslušenství zcela odstraněny z vašeho iPhone bez obnovení.

Uvolněte aplikaci pro vymazání mezipaměti WhatsApp na iPhone

Apple neposkytuje výchozí metodu pro vyčištění mezipaměti iPhone. Uživatelé iOS by chtěli přijít na to, protože tyto zbytečné soubory se staly hlavním důvodem, proč iPhone funguje stále pomaleji. Naštěstí v iPhone existuje nová funkce, která se nazývá zavedení aplikace, která vám pomůže uvolnit úložiště iPhone, vymazání aplikace a jejich souborů mezipaměti.

Otevřete aplikaci aplikaci iPhone, stiskněte General iPhone Store a najděte WhatsApp ze seznamu. Můžete zobrazit zavedení aplikace, klikněte zde. Po dokončení, můžete zobrazit znovu instalaci aplikace na tlačítku INTEETS, klikněte na něj. Kromě toho můžete také přejdete na hlavní obrazovku a klepněte na ikonu aplikace WhatsApp znovu nainstalovat na iPhone.

Jak odstranit Odeslané zprávy do iPhone

Mějte na paměti, že můžete odstranit chybnou zprávu od každého pouze po dobu sedmi minut po odeslání. Proto pečlivě sledujte skutečnost, že posíláte. Chcete-li odstranit zprávu ze skupiny Chatu na zařízení iOS, jednoduše stiskněte a podržte jej. Menu se otevře, ve kterém chcete vybrat možnost „Delete“.

Takže můžete smazat několik neúspěšných zpráv najednou. Klikněte na „Smazat“. „Smazat všechny“.

Poznámka: Za účelem smazání zprávy ze všech účastníků ve skupinovém chatu musí mít nejnovější verzi aplikace WhatsApp, jinak funkce nebude fungovat. Pokud se nepodařilo odstranit zprávu, příjemce uvidí svůj obsah a příslušné oznámení přijde do vašeho iPhone nebo iPadu.

Můžete také odstranit kopii odeslané nebo přijaté zprávy z přístroje. Chcete-li zprávu odstranit na sebe, stiskněte a podržte jej. V nabídce, která se otevře, vyberte „Smazat“. Několik zpráv můžete vymazat najednou. Chcete-li to provést, klikněte na „Smazat“. „Vymaž mě“.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS