Jak odstranit zvuk stisknutí klávesy na telefonu. Jak zcela odstranit zvuk klávesnice na Android

Jak odstranit zvuk na klávesnici notebooku? Jak zakázat klávesnice zvuk na Android

Zvukové klávesy často ve výchozím nastavení pro mobilní zařízení. Neexistují žádná zvuková podpora pro počítače a notebooky (ve standardních zařízeních). Ale spínač zámku lze konfigurovat. Dnes se naučíte, jak můžete povolit nebo zakázat zvuk klávesnice pro různá zařízení.

Populární operační systém Windows umožňuje konfigurovat oznamování zvuku při stisknutí tlačítka speciálních zámků:

 • Klávesa uzamčení CAPS při aktivaci umožňuje napsat veškerý text v velkých písmenech. Opakuje funkci, když je stisknuto klávesu Shift;
 • Num Lock Aktivuje / deaktivuje speciální digitální blok vpravo, který je prakticky na všech klasických klávesnicích;
 • Scroll Lock. funkce tohoto klíče v aktivním režimu je v pohybu obrazovky, a ne kurzor. Když jej stisknete a přesunout kurzor v dokumentu nebo prohlížeči, pak se kurzor šipka pohybuje, ale na obrazovce. Může však mít jiné destinace v závislosti na operačním systému.

Chcete-li konfigurovat zvuk stisknutí těchto tlačítek na klávesnici, potřebujete:

 • Otevřete ovládací panel. V systému Windows XP a 7 je v menu „Start“. V jiných verzích OS proveďte následující: Stiskněte dohromady WinR a zadejte „ovládání“. Stiskněte vstupní tlačítko nebo „OK“;
 • Vyberte „Speciální funkce“;
 • V další části klikněte na tlačítko „Změna parametrů klávesnice“;
 • Najděte sekci s klíčem pro zapnutí kláves uzamčení a zaškrtněte políčko na „Povolit hlas“. Nastavení přepínání klíčů zámku v systému Windows

Nyní zkuste kliknout na jednu z klíčů, jejichž název končí na „lock“. A uslyšíte zvuk. Obvykle. to jsou dva různé zvuky: pro aktivaci a pro deaktivaci.

Pro většinu notebooků bude instrukce pro začlenění stejná. Ale na klávesnici notebooku existují speciální klávesy „FN“. Umožňují konfigurovat různé parametry, aniž by se uchýlili k ovládacímu panelu v operačním systému. Můžete například zvýšit nebo snížit zvuk reproduktorů nebo sluchátek pomocí tahu Fn doprava / vlevo. Nebo vypněte zvuk do výstupního zařízení pomocí FN a tlačítek se zkříženým reproduktorem.

Často se stává, že zvuk na počítači zmizí. Zjistěte, co potřebujete udělat.

Jak změnit zvuk klávesnice v Gboard

I když můžete jít do „Nastavení“ „Advanced Settings“ „Jazyky a vstup“ „Správa klávesnice“ Goard (výchozí klávesnice) „Nastavení“ pro změnu hlasitosti zvuku stisknutí kláves, můžete se dostat do těchto nastavení jednoduchým způsobem.

Otevřete klávesnici goard v libovolném chatu nebo vyhledávací pole a zvukový zvuk změnit hlasitost.

Chcete-li to provést, klepněte na převodovku a přejděte na položku „Nastavení“, vyberte možnost „Nastavení“ a vyberte „Zvuk při stisknutí kláves“. V této sekci naleznete schopnost aktivovat nebo deaktivovat zvuk klávesnice, stejně jako schopnost změnit zvuk klíče stisknutím kláves.

Pokud vás zvuk neobtěžuje, a chcete, aby se intenzita mírně snížila, můžete použít posuvník, abyste upravili procento hlasitosti, který chcete pro klávesnici na mobilním telefonu Xiaomi. A samozřejmě můžete tyto změny učinit tolikrát, kolikrát chcete.

Odstraňte zvuk a vibrace, když stisknete obrazovku na IOS

IOS je poměrně jednoduché odstranění zvuku a vibrací, které se zobrazí při stisknutí displeje. To je možné, protože všechny iPhone mají stejný operační systém, bez různých grafických skořápek, které najdeme v Android.

Pokud chceme vypnout zvuk a vibrace, které se objeví, když kliknete na obrazovku, musíme zadat „Nastavení“ a potom vybrat „Zvuky, hmatové signály“. Pokud se posouváme dolů, najdeme parametry „kliknutí kliknutí klávesy“ a „System Tactile“, které musíme kliknout. V této sekci najdeme také další parametry týkající se zvuku, který by měl být ověřen tak, aby v případě potřeby aktivovali nebo deaktivovali. Takže můžeme vypnout zvuk při blokování, změnit vyzvánění, zprávy, e-mail a mnohem více.

Jak odstranit vibrace na tlačítkách systému Android

Opatření popsané výše Vyjměte vibrace při použití klávesnice Android, ale můžete zůstat vibrace, když kliknete na tlačítka systému Android. Například, když kliknete na tlačítko „Home“ nebo „Zpět“.

Pokud chcete tyto vibrace odstranit, musíte otevřít nastavení Android, přejděte na „Zvuk“ pododdíl a otevřete „Ostatní zvuky“.

V této sekci můžete vibrace odstranit vibrace, když kliknete na tlačítka systému Android. Chcete-li to provést, vypněte funkci „vibrotivním“.

Kromě vibrací můžete zde odstranit zvuky, které se zobrazí při vytáčení, obrazovce zámku nebo vybití baterie.

Každý uživatel Android, musíte nejen zavolat a hrát hry, ale také tisknout text pomocí klávesnice gadget. Klávesnice nejen zveřejňuje hlasitý zvuk, který lze snadno vypnout, ale také vytvoří Vibro.

Pro ty, kteří nevědí, jak zakázat zvuk klávesnice:

„Osobní údaje“. „Jazyk“. „ENTER“. stiskněte jej. Správně, přímo naproti „Android klávesnice nebo klávesnice Google), musíte kliknout na nastavení obrázku. Vyjměte klíště v bodě. „Key CLESS“. Zde můžete odstranit klíště a zvuk, klikněte na obrazovku.

Odpovědi na populární otázky

Takže po přečtení tohoto článku Otázky týkající se vypnutí zvuku klávesnice na Androidu by neměl zůstat. Postupujte podle pokynů a určitě budete pracovat!

Pojďme se zabývat tím, jak můžete vypnout zvuk tlačítek, když nastavíte text nebo číslo účastníka, když voláte. Zvažte několik způsobů.

Tento článek je vhodný pro všechny značky vyrábějící telefony na Android 9/8/7/6: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia a další. Nejsme zodpovědní za vaše činy.

Pozornost! Na konci článku se můžete zeptat na vaši otázku specialistou.

Stiskněte dvě tlačítka a odpojte zvuk telefonu

Android. Jedná se o velmi kompletní systém, tolik z nás ignoruje některé konfigurační parametry, o kterých můžeme zjistit pouze v případě, že trávíme spoustu času v nastavení telefonu, analyzuji vše, co nám nabízí. A jedno z těchto funkcí, které vynakládá všechny z nás, souvisí s zakázáním oznámení o telefonu. A podle našeho názoru je logické pochopit, že tyto typy funkcí nejsou pro většinu uživatelů tak dobře známé, založené na skutečnosti, že jejich umístění v nastavení se nejvhodnější.

Protože tato funkce není zcela nalezena v nastavení oznámení nebo zvuku, neexistuje. Tato funkce naleznete v systémových nastaveních. Kde musíme udělat následující:

V této volbě můžeme tuto funkci aktivovat tlačítko. Ten, který vypne zvuk kvůli kombinaci fyzických tlačítek na našem telefonu. Při aktivaci můžete vypnout zvuk telefonu Stiskněte současně tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti. Stisknutím těchto dvou tlačítek automaticky vypne zvuk telefonu, znamená to, že všechna oznámení budou zakázána.

I když máme další alternativu k inkluzi „vypnout zvuk“ ve zvuku oznámení. Protože můžeme také kliknout na „vibrovat“, takže oznámení znělo pouze vibrační. Jedná se o mezilehlý bod mezi plným tichem a oznámením s jejich obvyklým hlukem. Když zvolíte stisknutí obou tlačítek, všechny oznámení telefonu vibrují. Proto je to zajímavá funkce, která nás kdykoliv z nich může přinést. Pracovní setkání, večeře s rodinou, pokud se chceme zbavit těchto zvuků, stačí stisknout tyto dvě tlačítka současně.

Metody deaktivace

Zakažte zvuk klávesnice v telefonech Android v příslušné části menu. Následující pokyny se mohou lišit v závislosti na výrobci, značce a verzích operačního systému smartphonu. Technika je zvažována na příkladu Android OS 8.0 a výše.

Jak zakázat zvuk při vytáčení

 • Odemknout telefon a navštivte nastavení.
 • Najděte sekci se zvukem a vibracím.
 • Přejděte do spodní části obrazovky a vyhledejte položku „Zvuk během nastaveného čísla“.
 • Chcete-li zakázat odstranit instalované klíště.

Jak vypnout zvuk při stisknutí tlačítek

Před deaktivací zvukové podpory Když stisknete klávesy, musíte zkontrolovat verzi nainstalované klávesnice. V mnoha smartphonu Android, aplikace Goard aplikace vyvinutá společností Google je stažena ve výchozím nastavení. Kontrola je následující:

Jak vypnout signál při stisknutí dotykové tlačítka

 • Otevřete nastavení mobilního zařízení.
 • Najít a nasadit blok se zvukovými profily.
 • Zadejte aktivovanou verzi (ve výchozím nastavení je „normální“).

Jak zakázat funkci na Samsung Smartphone Ruler Galaxy

 • Zadejte nastavení zařízení a vyhledejte sekci zvuků a vibrací.
 • Otevřete blok „vibrační“ nebo „Systémové zvuky“.
 • Deaktivovat doprovod v zájmu zájmu. vytáčení, klávesnice nebo dotykové klávesy. Pokud je to žádoucí, můžete se zbavit vibrací.
 • Najděte bloku rozvržení a odpověď na klávesnici.
 • Zadejte zpětnou vazbu při stisknutí.
 • Deaktivovat.

Jak vypnout zvuk na klávesnici?

Pokud uživatel nepotřebuje zvuk nebo vibrace v době dotyku obrazovky, může být tato funkce zakázána.

Algoritmus akcí je velmi jednoduchý. Jdeme na nastavení. zvuk.

Existuje řada přepínačů, které umožňují konfigurovat schopnost přijímat signály ze zařízení.

Zvuk při zadávání textu je nakonfigurován prostřednictvím samotného klávesnice.

Na příkladu standardní aplikace Goard můžete zvážit nastavení. Chcete-li otevřít nabídku, musíte zavolat klávesnici kliknutím na libovolné pole zadávání textu (hledání, zpráva, kontakt a t.D.)

Symbol zařízení nebo trojnásobek (výše vpravo) Umožňuje zadat menu klávesnice. Vyberte možnost Nastavení „.

Zde může uživatel změnit klávesnici a její vlastnosti podle svého uvážení. Při dotyku kláves můžete oddělit, můžete povolit / vypnout zvuk a vibrace.

Store Google má spoustu textových možností klávesnice s vlastnostmi. Nastavení se může mírně lišit v závislosti na aplikaci.

Chcete-li změnit typ vibrační hry, trh nabízí několik variant programů, které vám umožní vytvořit původní individuální rytmus.

Proces odpojení zvuku klávesnice v Androidu během telefonního čísla.

Uživatel může také vypnout zvuk během hovoru komukoli. Chcete-li to provést, musíte jít do kontaktního protokolu, najít nastavení IT. V nastavení bude „zvuk a vibrace“. A musíte jít vypnout zvuk na klávesnici.

Mezi všemi možnostmi, co dělat s klávesnicí během hovoru, najdete vyzvánění, který musíte zadat příchozí hovor, signál volání videa je vypalovací obrazovka během příchozího hovoru, na kterém můžete vidět, kdo vám přesně volá a zvuk klávesnice při vytáčení. Chcete-li zakázat nebo připojit toto a některé z výše uvedených funkcí, musíte jednoduše dát nebo odebrat modré zaškrtnutí naproti jeho názvu. Zvuk se okamžitě zobrazí nebo zmizí z vašich androyd klíčů. To lze zkontrolovat zadáním libovolného čísla z telefonního seznamu zařízení. Všechno je snadné a přístupné.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS