Jak opravit Je nemožné připojení Android Chyba. Závěr

Chyba odstraňování problémů „Nelze nastavit spolehlivé připojení se serverem“ ve službě Google Play. Jak vyřešit problém „Nepodařilo se vytvořit spolehlivé připojení k serveru“ ve službě Google Play

Většina lidí čelí problémům v práci služby Google Services, jeden z nejčastějších je problém připojení v populární službě „Google Play“. Rereading stovky sovětů, lámání rozlohy internetu při hledání důvodu, mnoho ještě nenajde.

Jednou z počátečních kroků k vyřešení tohoto problému je specializovaný program nazývá svoboda. Je vytvořen k nákupu zdrojů uvnitř aplikace „“. Tato metoda odstranění problému je, že pokud dříve jste již nainstalovali tento program, ale pak odstranil vše, co lze vrátit znovu nastavením. Takže, stáhněte program svobody, nainstalujeme jej otevřenou, stiskněte „STOP“ a znovu zavřete a odeberte znovu.Pokud tato metoda nepřinesla žádný výsledek, musíte jít na druhou metodu.

Vyřešíme problém: Nepodařilo se vytvořit spolehlivé připojení k serveru

V této metodě odstranění chyby jdeme podél cesty / System / ECT tam hledáte soubor „hostitele

„. Otevřete tento soubor v textovém editoru a přidejte „127.0.0.1 localhost „. Chcete-li tuto operaci uložit, musíte přepojit / systém v režimu R / W nebo s Adaway Restore Standard Hosts.

Pravděpodobně většina uživatelů má populární program „“. Třetí cestou musíte přispět k účtu Gmail prostřednictvím tohoto klienta. Ve většině případů je to tato metoda, která funguje, ale pokud se tentokrát nic nestane, můžete vyzkoušet čtvrtý.

Můžete hrát nejpozději poslední roli v mobilních zařízeních založených na Androidu, důvod špatného připojení může být skryta ve špatném čase a čase. Zkuste znovu nainstalovat nastavení data a času. Pokud vám nepomůže, přejděte do ustanovení 5.

Pátým způsobem je flash tvrdé rezingy.

Není třeba zapomenout, že zároveň absolutně všechna data z mobilního zařízení budou ztracena, takže je lepší vytvořit záložní systém předem.

Veškeré potřebné informace o firmwaru pro konkrétně vašeho gadgetu, můžete detekovat na webu

Problém: Stránky Otevřené s výstupem zprávy:

Nebo aplikace Google Play nefunguje se zprávou:

Nepodařilo se vytvořit spolehlivé připojení k serveru

Ve většině případů je zdrojem problému je program Freedom Pirát, který vám umožňuje stáhnout ke stažení zdarma ke stažení pro aplikace a hry ve službě Google Play. Pokud jste dříve nainstalovali svobodu, ale pak vymazán a pak chyba „nemohla navázat spolehlivé připojení k serveru“, můžete problém vyřešit takto:

Stáhnout a nainstalovat svobodu. 2. Otevřete program. 3. Klikněte na tlačítko Stop „. 4. Dále klepněte na položku Svoboda a odstraňte ze zařízení.

Smazat svobodu 2. Musíte mít aplikaci Root Explorer nebo ES Explorer 3. Přejít na tyto programy a zapnout kořenový vodič v vlastnostech a klikněte na tento kořenový vodič a změňte vše na r / w 4. Jděte do zařízení a vyhledejte složku ETC a jak jste našli složku ETC najít složku HostSs a změňte názvy na hostS_zapp a vytvořte složku hostitele, jak jste vytvořili Přejděte do složky hostitele a napište 127.0.0.1Localhost (bez prostoru! Buďte opatrní) 5. Přijít na herní trh a všechno bude fungovat)))

Další možností je dodávka systému AWAY a DELETE / INSTALLIT HOSTS. (Podle mého názoru potřebuji kořenová práva)

Příčina chyby „Nepodařilo se navázat spolehlivé připojení k serveru“, může být také nesprávně vystavena datum a čas v přístroji. Zkuste nastavit datum a čas ručně nebo jej synchronizovat s buřinou. Často to pomáhá.

Jeden z nejoblíbenějších operačních systémů pro mobilní zařízení je „Android„. Má řadu obrovských výhod oproti jejich konkurentů a je téměř nesporný vůdce. S ohledem na nedávno nedávno, zprávy o problémech s jedním z hlavních služeb „Android„.Devices, konkrétně Google Play. Při zadávání aplikace začala vydat chybu: „Nelze nainstalovat spolehlivé připojení„. Pomoc v systému poskytovaném dodavateli nedává nic. Tak jak vyřešit problém?

Proč se při spuštění aplikace Android zobrazí chyba a co dělat

Může mít softwarové a hardwarové důvody. Ačkoli většina problémů je důvodem pro programovou část, hardware může také způsobit problém, například rozbití vnitřní paměti gadgetu.

Nejprve uživatel potřebuje zkontrolovat verzi spojenou s problematikou určitých aplikací. Existuje šance, že program nedávno aktualizoval a z důvodu padělatelných vad, chyba způsobí, že se tato zpráva objevila. Pokud je nainstalován zastaralý software, musíte jej aktualizovat.

Po spontánně se zobrazí problém, musíte restartovat telefon. Je zde možnost, že tento případ je jeden, a čištění paměti RAM jej opraví při restartování. Pokud nic z výše uvedených metod nepomůže, pracovat na níže uvedených pokynech.

Datum a čas jako pachatele všech problémů

V moderních přístrojech je mnoho aplikací (zejména síťových programů) synchronizováno s hodinami. Jakákoli manipulace s aktuálním datem vede k chybám aplikací. Eroneous datum může být informován samotným gadgetem: bude požádat o překládání hodin v souladu s aktuálním časem.

Aby nedošlo ke konfiguraci pokaždé, když je čas na telefonu ručně, zkontrolujte nastavení „Datum a čas“ naproti „Datum a čas sítě“ nebo „Synchronizovat čas v síti“

Zakázání dvou-faktorové identifikace ve společnosti Google

Spusťte libovolný stacionární prohlížeč PC a přejděte na účet (Google. účet Google). Zde vyberte možnost „Zabezpečení a přihlášení“, vyhledejte možnost „Dva-tovární ověřování“ a vypněte jej.

Odpojte dvoufaktorovou identifikaci

To může být užitečné: Jak přidat záložky v Google Chrome?

Jaké další zdroje mlčí

Další malá deska. Pokud všechny popsané metody nepomohly, s největší pravděpodobností problém v samotné aplikaci se pokoušíte nainstalovat. Možná, že vývojář „shromáždil“ soubor s netopýry nebo chybným v kódu, z důvodu toho, co tyto problémy vznikají.

opravit, nemožné, připojení, android, chyba

Ujistěte se, že se podíváte na internetu, udělal někdo nainstalovat tento program na smartphonu nebo ne. S největší pravděpodobností máte takové mnoho!

Odstranění nekompatibilního softwaru

Porušení správného provozu hrajícího trhu je často spojeno s jeho blokováním softwaru třetích stran, který se uživatel instaloval z jiných zdrojů. Mnozí se snaží obejít instalaci her a stáhnout svobodu, která blokuje práci trhu. Odebrat jej buď prostřednictvím správce souborů nebo prostřednictvím dispečere, z hlavního menu zařízení. Všechno by mělo vydělávat.

Pokud jste identifikovali tuto svobodu, je příčinou poruch, pak v tomto případě je nutné správně nakonfigurovat práci souboru hostitelů, pro tyto akce budete potřebovat kořenová práva.

Zpravidla hostitelé soubor se špatným obsahem, který píše svoboda, vypadá takto:

A musí obsahovat následující informace:

Chcete-li odstranit všechny odpadky z souboru hostS, musíte provést následující kroky:

 • Připomínáme, že zařízení musí být získáno na přístroji (root).
 • Použití nějakého druhu Správce souborů, v našem příkladu je to ES Dirigent, musíte jít do kořene systému Android.

Znovu se nic nestalo? Pak přejděte na jinou akci.

Smazat aplikace třetích stran

Aplikace, které mění nastavení, lze nainstalovat na telefonu, což vede k nedostatku komunikace s servery Google. Jedním z těchto aplikací. svoboda. Pro vyřešení problému musíte odstranit aplikaci z vašeho smartphonu, ale je lepší to udělat prostřednictvím speciálních programů, například „Clean Master“, „Historie Eraser“ a další.

Nejlepší aplikace pro odstranění dalších programů

Pokud byla aplikace dříve nainstalována a vymazána, můžete instalaci opakovat. Pokud se po tobě stále nepodařilo přihlásit do služby Google, Odstranit svobodu a restartujte telefon.

Číslované chyby

Pokud na obrazovce zařízení zobrazíte číslo služby Google Play, pomůže identifikovat problém, který vznikl, a rychle ji opravit. Dále dáváme seznam nejčastějších chyb a dáme konkrétní radu, co dělat v jednom nebo jiném.

Tento problém může být provokován nesprávně instalací služby, když se uživatel rozhodl nejprve odstranit, a pak znovu nastavit trh. Faktem je, že v tomto případě existuje mnoho stop v systému, ne vymazané složky, které nesmí provést správnou instalaci, tj. Konflikt.

 • Pre-od Stáhnout webu třetí strany do telefonu nebo tabletu Jakýkoliv program, se kterým můžete snadno získat neomezený přístup k systémovým nastavením, to znamená, že práva ke kořenům. Takový program může být například Kingo Android Root.
 • Po obdržení přístupu k systémovým složkám naleznete cestu k složce SDCard / Android / Data /. Ve kterých nejsou vzdálené staré soubory Google Play. Klikněte na ně a klidně odstraňte ze systému.
 • Po těchto akcích musí nová instalace služby projít bez chyb.

Vlastně je nemožné pojmenovat, je to jen systém, tedy vám říká o nedostatku prostoru v paměti zařízení. Přehrávání Google je systémová aplikace a musí být nainstalována v paměti samotného zařízení, a pokud není dostatek místa, zobrazí se zpráva o této chybě.

Takže systém pracoval bez poruch provede následující:

 • Přejděte do nabídky Nastavení systému.
 • Najít „Správce aplikací“. Otevři to.
 • Vyberte nejvíce objemné programy a komponenty a přejděte je do zařízení do zařízení na paměťovou kartu.
 • Podívejte se na hlavní menu v sekci „Memory“: Zelené uvolněné místo by mělo být označeno.

Mnoho stránek je také obsazeno záznamy mezipaměti a bylo by dobré od nich, aby se osvobodily, jak čistit zařízení, které jsme řekli na příkladu výše.

Tento problém se může objevit v důsledku přítomnosti několika účtů Google najednou a na samotném zařízení a ve službách. Chcete-li problém vyřešit, přihlaste se z hlavního účtu v nastavení a odstranit službu a znovu jej nainstalovat. Neměly by existovat žádné problémy.

Problémy mohou také dojít v důsledku připojení k serveru proxy (používané k otevření stránek zakázaných v Rusku), když přesměrování do jiné země, není možné získat aktualizace, takže počet tohoto problému se objeví. Chcete-li se zbavit problému, měli byste nejprve zastavit práci společnosti Google domů a poté vymazat všechna data.

Tento problém se zobrazí během nesprávné definice vytvořeného účtu, a aby se ho zbavil, musíte nejprve odstranit nesprávný účet a potom znovu vytvořit v zařízení. Po odstranění nezapomeňte restartovat zařízení, abyste změnili změny v platnost!

Tato chyba služby Google Play Service je spojena s nedostatkem mazání a přeinstalací aplikací z konkrétního účtu.

 • Nejprve vymažte záznamy mezipaměti ve službě Google Play, restartujte restart.
 • Po spuštění systému přejděte do nabídky Nastavení, vyberte možnost „Účty a synchronizace“.
 • Najděte svůj účet a klikněte na „Smazat“.
 • Znovu restartujte zařízení, nastavte novou hodnotu účtu nebo obnovte předchozí. Služba musí vydělat.

V tomto případě selhal virtuální stroj Dalvik, který používá software běžící Java. A v tomto případě, v zásadě, v zásadě, jako první akce ve všech ostatních, musíte vymazat všechny záznamy o vytvořené mezipaměti ve službě Google Play a služby služby Play Market Service z nabídky Hlavní nastavení. Střídavě zametat a restartovat.

Pokud tyto akce nemají úspěšné, můžete obnovit všechny nastavení zařízení na tovární hodnoty, z nabídky Hlavní nastavení. Pokud existují cenné informace, pak jej přejdete do paměťové karty nebo počítače a poté proveďte reset.

Chyba s kódem RH-01

Nedávno je to poměrně běžný problém. Vyřešeno několika způsoby. Napsali jsme o tom v článku „Eliminovat chybu RH-01“.

opravit, nemožné, připojení, android, chyba

Šifrování

Stává se, že jsou nastavena podivná nastavení šifrování pro primární konfiguraci. Obvyklá správná volba je instalace algoritmu WPA2 osobní a AES. Tak to vypadá na mém směrovači:

Zde musíte pochopit, že dvoubitové směrovače jsou již pevně zahrnuty v našem domě. Ale 5 GHz telefonu podporuje? Pokud ne. pak nastavení bude muset provést v síti 2,4 GHz. To je, že router vytváří 2 sítí a každý z nich může nastavit vlastní nastavení. Takže neztrácejte!

Pokud jde o pracovní kanály. Mohou být jen ucpané se sousedními sítěmi a vytváří interferenci do vašeho připojení. Již máme spoustu muzolů v jiných článcích tohoto tématu, projednávání jak šířky, a výběr nezatížení, a jen distribuce ve frekvenčním rozsahu. Ale náš závěr zůstává stejný. nainstalujte kanál směrovače do režimu Auto. Pokud nastane nějaký problém, restartujte jej a všechno by mělo vydělat.

Změna kanálu je obvykle ve stejných nastaveních jako heslo nebo šifrování, ale na TP-Link se dostal do další karty:

Pokud to vůbec nepomůže, je těžké předpovědět něco obtížného. příčiny problémů jsou vždy více než samotné problémy. Už jsem napsal o restartu routeru a telefonu na samém počátku. udělal jsi to určitě?

Nepomohl? Musíte jít do extrémních opatření. provést úplný reset směrovače k ​​továrním nastavení a nakonfigurujte jej znovu (obvykle je tam tlačítko reset. držte jej asi 10 sekund před restartováním směrovače). A nepomohlo? Obnovit tovární nastavení a telefonu. Prostě nezapomeňte udržet všechna data dříve! Upřímně doufám, že to nedostane.

To je vše! Vyřešíme problém? Napište o tom v komentářích. Našel zajímavé řešení. řekněte našim čtenářům na stejném místě. A na tom se vše uvidí v následujících článcích!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS