Jak otevírat soubory torrentů na Windows. Windows 10 Torrent

Jak otevírat soubory torrentů na Windows

Hledáte stahování souborů torrentů, ale nemůžete se rozhodnout o tom, jaký softwarový klient má použít? Pokud ano, pokračujte ve čtení, protože pro vás máme několik skvělých návrhů.

Torrenting vyžaduje, aby se torrent klient software připojil k síti BitTorrent a poté ke stažení požadovaných souborů. Existuje mnoho klientských aplikací Torrent. Některé jsou lepší než jiné, takže budeme přeskočit menší aplikace ve prospěch toho, co si myslíme, že jsou pro vás nejlepší klienti.

Klienti Torrent, které byste mohli chtít použít, jsou (v žádném konkrétním pořadí) QBitTorrent, Vuse a Deluge. Pojďme stručně přehled výhod a nevýhod těchto aplikací, abyste mohli získat ten nejlepší.

Cílem QBitTorrent je uspokojit potřeby většiny uživatelů, takže není nabitý funkcemi, které nebudete používat. Přesto to není ani holé kosti. Má přehrávač médií, šifrování, filtrování IP, torrent vyhledávač. Ještě lepší je, že se nezobrazí reklamy a není to spojeno s nevyžádaným softwarem. Takže je to vynikající volba pro příležitostného uživatele.

Vuze je naproti tomu plná funkcí a skvělou věcí na něm je jeho uživatelsky přívětivé rozhraní. To usnadňuje použití svých pokročilých funkcí i nových uživatelů. Vuze nabízí přehrávání médií, filtrování IP, omezení šířky pásma, podporu odkazu magnetu atd. Nevýhodou je, že je dodávána s dalším softwarem a obsahuje reklamy. Vuze je proto torrent klientem pro ty, kteří potřebují svůj rozsáhlý seznam funkcí.

Potopa je skvělá pro ty, kteří hledají mocného klienta. Jeho funkce lze rozšířit pomocí pluginů, které vám umožní vytvořit aplikaci, jak ji chcete. Nabízí funkci plánování, šifrování, nastavení rychlosti podle síťového zatížení a lze ji také integrovat s Firefoxem a Chrome. Jedinou věcí, kterou to druh zklamává, je rozhraní jeho holých kostí.

Video Průvodce, jak otevřít soubory Torrent na Windows 10

Doporučuje se spustit bezplatný sken s kombo čistič. Nástroj pro detekci malwaru a opravy chyb počítače. Chcete.li odstranit infekce a odstranit chyby počítače, budete muset zakoupit plnou verzi. K dispozici je bezplatná zkušební verze. Combo Cleaner je vlastněn a provozován společností RCS LT, mateřská společnost Pcrisk.com číst více.

Možnost 1. Otevřete torrent soubory s QBittorrent

Otevřete prohlížeč a přejděte na web QBitTorrent.

Klikněte na tlačítko Stáhnout na webových stránkách QBitTorrent.

Klikněte na odkaz ke stažení pro Windows

Pokud provozujete 32bit verzi Windows nebo QBitTorrent Windows X64 Stáhnout, klikněte na běžný odkaz QBitTorrent Windows, pokud provozujete 64bit verzi Windows.

otevírat, soubory, torrentů, windows, torrent

Poté spusťte instalační program QBittorent.

Vyberte jazyk a klikněte na OK.

Kliknutím na další začnete konfigurace průvodce instalací.

Zaškrtněte I PŘIJÍMAJTE PODMÍNKY ZKONTROLOVÉHO POSLEDNÍHO SLUŽBY A Klikněte na Další.

Vyberte, které komponenty pro instalaci, a klikněte na Další.

Vyberte cílovou složku nebo ji nechte na výchozí nastavení a klikněte na Instalovat.

Jakmile je instalace dokončena, zaškrtněte políčko QBitTorrent a klikněte na dokončení.

Po spuštění QBittorent klikněte na tlačítko I souhlasit.

Chcete.li přidat soubor Torrent, klikněte na soubor a klikněte na Přidat soubor Torrent.

Poté přejděte do složky, kde se nachází váš soubor Torrent.

Poklepejte na soubor torrentů.

Poté klikněte na OK nebo proveďte další nastavení a poté klikněte na OK. Nyní by měl váš soubor Torrent začít stahovat.

Možnost 2. Otevřete torrent soubory s Vuze

Otevřete prohlížeč a přejděte na web Vuze.

Kliknutím na tlačítko Stáhnout zdarma získáte vuze.

Poté spusťte VuzeBitTorrentClientInstaller.

Zaškrtněte přizpůsobení a otevřete další nastavení a poté klikněte na souhlas s potvrzením, že jste si přečetli a přijali podmínky služeb a zásady ochrany osobních údajů.

Nakonfigurujte možnosti instalace podle vašich potřeb a klikněte na Další.

Vyberte komponenty, které chcete nainstalovat, a klikněte na Další.

Vuze může být spojeno s Avast Antivirus, takže se musíte rozhodnout, zda to chcete, a přijmout nebo odmítnout jeho instalaci.

Vuze může být spojeno s AVG Antivirem, takže se musíte rozhodnout, zda to chcete, a přijmout nebo odmítnout jeho instalaci. Poté VUZE začne instalovat a spustit se automaticky po dokončení.

Chcete.li přidat torrent, klikněte na soubor a poté klikněte na Otevřít a klikněte na soubor Torrent…

Klikněte na Přidat soubory.

Přejděte na umístění souboru torrentů a poklepejte na něj.

Po zvolení soubor Torrent klikněte na tlačítko OK a začne se stahovat.

Možnost 3. Otevřete torrent soubory s potopou

Otevřete svůj prohlížeč a přejděte na web potopení.

Klikněte na tlačítko Stáhnout.

Vyberte potopu pro Windows.

Poté vyberte nejnovější verzi aplikace a klikněte na ni. Potopa začne stahovat.

❗ Срочно Удали ЭТОТ Торрент Клиент

Po dokončení stažení spusťte instalační program potopení.

Kliknutím na další začnete konfigurace průvodce instalací.

Klikněte na souhlasí s přijetím podmínek licenční smlouvy.

Poté vyberte požadované komponenty a klikněte na Další.

Vyberte cílovou složku nebo ji nechte ve výchozím nastavení a klikněte na Další.

Vyberte složku nabídky Start nebo ji nechte ve výchozím nastavení a klikněte na Nainstalujte.

Zaškrtněte políčko vytvořit zkratku Vytvořit a klikněte na Dokončit. Poté spusťte potopu.

Chcete.li přidat torrent, klikněte na soubor a klikněte na Přidat torrent.

V okně Add Torrents klikněte na soubor.

Где скачать и Как установить ТОРРЕНТ (2020, БЕСПЛАТНО)

Přejděte na polohu vašeho torrentu.

Vyberte soubor Torrent a klikněte na Otevřít.

Klikněte na tlačítko Přidat a váš torrent začne stahovat.

O autorovi:

Rimvydas je výzkumný pracovník s více než čtyřletou zkušeností v odvětví kybernetické bezpečnosti. Navštěvoval technologickou univerzitu v Kaunasu a absolvoval magisterský titul v oboru překladu a lokalizace technických textů. Jeho zájmy v počítačích a technologiích ho vedly k tomu, aby se stal všestranným autorem v IT průmyslu. Na Pcrisk je zodpovědný za psaní hloubkových návodů pro Microsoft Windows. Kontaktujte Rimvydas Iliavicius.

Naši průvodci jsou zdarma. Pokud nás však chcete podpořit, můžete nám poslat dar.

Pcrisk je portál kybernetické bezpečnosti a informuje uživatele internetu o nejnovějších digitálních hrozbách. Náš obsah je poskytován odborníky na zabezpečení a profesionální výzkumníci malwaru. Přečtěte si více o nás.

Úroveň globální malwarové aktivity dnes:

Zvýšená míra útoku infekcí zjištěná během posledních 24 hodin.

Copyright © 2007-2023 Pcrisk.com. Jakékoli přerozdělení nebo reprodukce části nebo veškerého obsahu v jakékoli formě je zakázáno.

Tento web používá soubory cookie k zajištění toho, abyste na našem webu získali nejlepší zážitek. Přečtěte si naše zásady ochrany osobních údajů

Nejlepších 10 torrentských webů v roce 2023. nejoblíbenější na světě

Neztrácejte čas na riskantních torrentských webech, které mají více vyskakovacích reklam než obsahu. Zde jsou nejlepší torrent stránky na světě právě teď.

Poslední aktualizace: před 5 měsíci

Jaké jsou nejlepší weby torrentů pro stahování televizních pořadů, filmů a hudby v roce 2021? Čtěte dále a zjistěte to. Analyzovali jsme 100 torrentových webů, abychom našli 10 nejoblíbenějších (nejnavštěvovanějších) těch.

Skrytí vaší IP adresy a zastavení škrtícího ISP je jedno kliknutí

Skryjte svou IP adresu pomocí surfshark vpn

Až 2.49/mo. 100% záruka zpětného zájmu peněz za prvních 30 dnů.

Top 10 nejoblíbenějších torrentských webů v roce 2021

Většina webů torrentů poskytuje pirátský obsah. Stahování takového obsahu odradíme. Měli byste si stáhnout pouze obsah, který je ve vaší zemi legální.

Níže je v roce 2021 10 nejoblíbenějších torrentských webů na světě. Tato hodnocení vychází z počtu návštěvníků hlášených systémem globálního hodnocení stránek, Alexa. (Hodnocení Alexa je nejjednodušší způsob, jak posoudit, zda je torrent web důvěryhodný.)

Důležité: Nejprve chráňte své soukromí!

Stahování torrentů je naprosto legální, pokud nejsou soubory, které stahujete, chráněny pod autorskými právy.

Stahování pořadů chráněných autorskými právy, filmy a hudba je nezákonné a může přilákat značné tresty. Všechna hlavní studia aktivně sledují IP adresy počítačů nelegálně stahováním jejich děl. Poté kontaktují přidružené poskytovatele internetových služeb (ISP) a přimějí je, aby vám vystopovali tuto IP adresu zpět. V mnoha zemích jsou poskytovatelé poskytovatelů poskytovatelé poskytovaní poskytovaní poskytovaní poskytovaní internetových služeb sdělení ateliérům, kdo jste. A dokonce i v zemích, kde nejsou legálně povinni, mnoho internetových služeb stejně sdílí vaše údaje, jednoduše proto, že je to snazší.

Pokud plánujete stáhnout materiál chráněný autorskými právy, měli byste určitě použít VPN, takže nemůžete být sledováni a stíháni. VPN (který znamená „virtuální soukromý server“) skrývá vaši IP adresu před zvědavýma očima.

otevírat, soubory, torrentů, windows, torrent

Některé služby VPN jsou zdarma, ale stejně jako u většiny věcí v životě dostanete to, za co platíte. VPN zdarma nejsou nikdy tak dobré jako placené; Buď nejsou tak rychlé nebo spolehlivé, nebo mohou být nuceni sdílet vaše údaje s úřady.

Naše oblíbená VPN je nordvpn. Je to rychlé a levné a. co je nejdůležitější. udržuje vaši IP adresu skrytou. Zde je způsob, jak používat NordVPN ke skrytí vaší IP adresy:

2) Klikněte na Quick Connect.

3) Počkejte, až se Nord zobrazí chráněná.

Tip: Pokud se vám některá z těchto torrentských webů načítají, může to být proto, že je ve vaší zemi blokováno. Chcete.li obejít blok, použijte VPN ke skrytí vaší IP adresy, takže váš poskytovatel ISP nemůže blokovat web pro vás. Naše oblíbená VPN je nordvpn.

Yts.DOPOLEDNE

YTS je novým vůdcem v torrentů. (Nedávno to ukradlo korunu z pirátského zálivu, která byla po mnoho let vůdcem.) YTS je filmový torrent web, který poskytuje širokou škálu nových vydání a klasických filmů.

Při stahování torrentů je naprosto legální, stahování souborů chráněných pod autorskými právy není. Pokud plánujete stáhnout materiál chráněný autorskými právy, měli byste určitě použít VPN, jako je NordVPN, takže nemůžete být sledováni a stíháni.

Pirate Bay

Pirate Bay byla založena v roce 2003 a byla po mnoho let jedním z nejdůvěryhodnějších torrentských webů. Umožňuje vám stáhnout různé druhy torrentů, včetně televizních pořadů, filmů, her a hudby.

1337x

1337x má jednoduché a dobře organizované rozvržení. Umožňuje vám snadno stáhnout torrenty podle kategorie, což z něj činí skvělou alternativu Pirate Bay.

Rarbg

RARBG má čisté rozvržení, které vám umožní hledat obsah podle kategorie. Je to také dobře známé rychlostí, při které jsou přidány nové filmové a televizní show.

Torrentz2

Torrentz2 je torrent vyhledávač (nebo „agregátor“). Když hledáte titul, vrací výsledky z desítek torrentových míst, včetně YTS, Pirate Bay a 1337x. V současné době je to nejlepší web pro stahování hudebních torrentů.

Při stahování torrentů je naprosto legální, stahování souborů chráněných pod autorskými právy není. Pokud plánujete stáhnout materiál chráněný autorskými právy, měli byste určitě použít VPN, jako je NordVPN, takže nemůžete být sledováni a stíháni.

EZTV

Jak název napovídá, EZTV se specializuje na televizní pořady. Zaměřuje se hlavně na americké a britské televizní pořady, ale také najdete spoustu mezinárodního obsahu. Všimněte si, že URL URL EZTV se často mění a můžete k němu získat přístup pouze v případě, že máte nejnovější.

Limetorrenty

LimeTorrents má jednoduché, dobře organizované rozvržení. Je to skvělé pro začátečníky, protože to usnadňuje a intuitivní stahování torrent.

Zooqle

Zooqle vám umožňuje stahovat televizní pořady, filmy a hry. Ačkoli jeho rozvržení není příliš uživatelsky přívětivé, má hodně obsahu a často má tituly, které ostatní torrent weby ne.

Při stahování torrentů je naprosto legální, stahování souborů chráněných pod autorskými právy není. Pokud plánujete stáhnout materiál chráněný autorskými právy, měli byste určitě použít VPN, jako je NordVPN, takže nemůžete být sledováni a stíháni.

Torrentdownloads

Torrentdownloads neudělal náš seznam 10 nejlepších v loňském roce, ale v poslední době se stal velmi populárním. Rozhodně stojí za to vyzkoušet, pokud nemůžete najít tituly, které chcete na jiných torrentských webech, nebo je považujete za příliš těžké použít.

Torlock

Přichází na číslo 10 je torlock. Popisuje se jako „bez padělků torrent“, takže můžete očekávat, že všechny jeho torrenty budou legitimní a vysoce kvalitní.

Doufejme, že vám tento článek považoval za užitečný. Máte.li jakékoli dotazy, nápady nebo návrhy, neváhejte a zanechte komentář níže.

Win10 All in One 15in1 ISO pro x86/x64 PC. Aktualizace Safe 2023!

Microsoft Windows 10 All in One ISO ke stažení prostřednictvím přímého odkazu je k dispozici uživatelům SoftLay. Soubor ISO obsahuje všechna vydání Windows 10 (plná verze ISO DVD) pro systémy X86 a X64. Stáhnout Win10 AIO ISO. Toto je nedotčené softlay Windows 10 ISO ke stažení. Je to bezpečné rychleji než stahování torrentů.

Windows 10 Pro ISO je k dispozici pro 32bitový i 64bitový OS. Můžete si stáhnout původní Windows 10 Pro ISO (DVD) z jejich oficiálního odkazu Microsoft bez produktu Windows 10.

Po stažení souboru ISO vytvořte zaváděcí USB s RUFUS pro nainstalování čerstvé kopie Windows na váš počítač.

Windows 10 All in One ISO TESTENT PŘEHLED

Windows 10 All in One ISO Download je sbírka všech edicí Win10 OS vydaných společností Microsoft.

  • Windows 10 Home (maloobchodní OEM nejlepší pro domácí uživatele)
  • Windows 10 Pro (maloobchod, OEM VL pro profesionály)
  • Windows 7 Enterprise (Elesial License Business Edition)

Tyto jsou široce používány Wins 10 Editions. SoftLay vám poskytuje všechny verze na jednom místě pro pohodlí jeho uživatelů. Nyní si můžete užít funkce ze všech verzí Windows 10. Pokud tedy potřebujete optimalizovat rychlost PC a získat nejlepší výkon, musíte si stáhnout software pro plnou verzi Windows 10 AIO zdarma.

Více vydání předem aktivovaných ve Win10 AIO

  • Rozsáhlé 6 vydání
  • Instalace bez úsilí
  • Nainstalujte jej offline
  • Aktualizované ovladače
  • Vynikající výkon na ploše
  • Všechny nové zkušenosti s barem
  • Zajistěte se novými funkcemi

Windows 10 All in One ISO 32-bit (x86) vs 64-bit (x64) ISO

Zde jsou Obě Windows 10 v jednom 32bitovém a 64bitovém souboru ISO a 64bitové. 32bitový OS je standardní pro staré počítače, ale Windows 10 v jednom 64bitovém vydání vyžadovalo více než 4 GB RAM, aby správně fungovalo.

Jak nainstalovat Windows 10 AIO z obrázku ISO

Po úspěšném stažení souboru Windows 10 Aio ISO. Uložte to na počítači. Postupujte podle tohoto tutoriálu, který říká, jak nainstalovat Windows vše v jednom přes USB Drive. Kroky k instalaci Windows 10 jsou jednoduché a snadné. Komentujte zde, pokud čelíte některým problémům během Windows 10 All in One ISO ke stažení nebo instalaci.

Jak aktivovat Windows 10 All in One s produktovým klíčem?

Pokud jste dříve používali Windows 10, můžete buď aktivovat Windows 10 s původním klíčem produktu a máte původní klíč.

Klíč produktu/licence Windows 10

Nejnovější pracovní sériové klíče. Aktivujte Windows 10 Pro 64/32-bit s bezplatným produktovým klíčem.

Doporučujeme tento virus Spyware zdarma Windows 10 plná verze, předem aktivované, nedotčené, bootovatelné soubory ISO s skutečným instalačním programem licence a aktivátorem.

Windows 10 All in One nejnovější aktualizace verze 1607 (AIO)

Aktualizoval AIO ISO na verzi 1607.Obsahuje 15 vydání v 1 bootovatelné ISO.

Windows 10 All in One Old Versions

Datum požadavků na velikost verze
2022 Aktualizace 3.2. 4.4 GB Win10 kompatibilní PC 18/10/2022
1057 (sestavení 10240) 2.7. 3.7 GB Win10 kompatibilní PC 29/07/2015
1511 (sestavení 10586) 2.4. 3.1 GB Win10 kompatibilní PC 10/11/2015
1607 (sestavení 14393) 3.2. 4.1 GB Win10 kompatibilní PC 02/08/2016
19h2 (sestavení 18363) 3.5. 5.0 GB Win10 kompatibilní PC 12/11/2019
2004 (sestavení 19041) 4.3 GB Win10 kompatibilní PC 27/05/2020
20H2 (sestavení 19042) 4.3 GB Win10 kompatibilní PC 20/10/2020
21H1 (sestavení 19043) 4.3 GB Win10 kompatibilní PC 18/05/2021
21H2 (sestavení 19044) 4.3 GB Win10 kompatibilní PC 16/11/2021
22H2 (sestavení 19045) 3.2. 4.4 GB Win10 kompatibilní PC 18/10/2022

Windows 10 vše v jedné alternativě

SoftLay: Průvodce, recenze Nejlepší stahování softwaru

Při návštěvě našeho webu přijímáte použití cookies a souhlasíte s zásadami ochrany osobních údajů. Akceptovat

Windows 10 nyní ve výchozím nastavení blokuje aplikace Torrent a těžební

Od tohoto měsíce budou Windows Defender a Microsoft Edge automaticky zablokovat většinu aplikací Torrent a Mining. OS Windows 10 Zvažte většinu aplikací Torrent a Crypto Mining jako potenciálně nežádoucí aplikace (PUA). S novou aktualizací budou všechny potenciálně nežádoucí aplikace zablokovány přímo, když je nainstalujete. Microsoft to nazývá ochrana založená na pověsti.

Co jsou potenciálně nežádoucí aplikace?

Podle podpory Microsoft:

Potenciálně nežádoucí aplikace (PUA) jsou kategorií softwaru, který může způsobit, že vaše zařízení běží pomalu, zobrazovat neočekávané reklamy nebo v nejhorším případě instalovat jiný software, který může být škodlivější nebo otravnější. PUA není malware, ale je to software, který často nepotřebujete a pravděpodobně nechcete.

Je známo, že Microsoft nemá rád aplikace Torrent, protože většina z nich se používá buď ke stažení pirátského obsahu, nebo krást uživatelská data.

Ochrana založená na reputaci, Windows zakazuje uživatele k instalaci utorrent, což je jedna z nejpopulárnějších aplikací Torrent. Pokud nainstalujete aplikaci, Windows Defender ji blokuje a odstraní ji bez žádosti o povolení uživatele.

Podobně společnost Microsoft považuje mnoho aplikací pro kryptony za potenciálně nežádoucí aplikace. To znamená, že většina těžebních aplikací bude zablokována přímo společností Microsoft Edge, když je stáhnete. Obránce Windows je může odstranit, pokud se vám nějak podaří stáhnout.

Jak vypnout ochranu založenou na reputaci?

Existuje mnoho aplikací, které jsou důležité, ale lze je označit jako PUAS. Nová ochrana systému Windows je může deaktivovat. Proto, pokud z nějakého důvodu chcete tuto ochranu zapnout nebo vypnout, můžete tak učinit tak, že přejdete na ochranu založené na reputaci App App App App App App App App App App App App App App App App App ApP.

Je to dobrá věc?

Pokud jste technický člověk, který dokáže rozlišovat mezi potenciálním malwarem a legitimní aplikací, nemusí se vám tato nová funkce líbit z mnoha důvodů. Existuje však mnoho lidí, kteří se stávají cíli aplikací pro spyware a malware kvůli jejich nedostatku porozumění. Pro takové uživatele může být tato funkce opravdu užitečná, aby byly jejich počítače a data v bezpečí.

Pokud stále potřebujete více ochrany, možná budete chtít prohlédnout seznam bezplatného a otevřeného zdrojového antivirového softwaru, který může blokovat mnoho škodlivých aplikací a souborů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS