Jak otevřít instagram direct v počítači

Jak otevřít přímý přenos v počítači?

Nainstalujte si rozšíření z oficiálního obchodu s rozšířeními Chrome. Po instalaci se vpravo v adresním řádku prohlížeče objeví přímá ikona, na kterou klikněte: Otevře se samostatné okno (můžete být požádáni o zadání přihlašovacích údajů do Instagramu) s vaším účtem.

Chcete-li tedy otevřít přímou aplikaci Instagram, přejděte do aplikace a na domovské stránce klikněte na ikonu s obrázkem letadla v pravém horním rohu. To vám umožní prohlížet a číst příspěvky.

Jak otevřít instagram direct v počítači pomocí prohlížeče

Tento ne zcela zřejmý způsob umožňuje používat službu Direct prostřednictvím běžného prohlížeče v počítači. Nezáleží na tom, jakou máte verzi systému Windows, stačí i jiný operační systém, a nejsou potřeba žádné další programy. Cesta je bezpečná, ale ne zcela pohodlná.

Na obrázku je ukázka v prohlížeči Chrome, ale stačí jakýkoli jiný prohlížeč:

 • Přejít na stránku Instagram. V případě potřeby zadejte uživatelské jméno a heslo ze svého účtu.
 • Otevře se Instagram. v této verzi si můžete prohlížet svůj kanál, fotografie, komentáře, ale nemůžete používat přímou volbu. Chcete-li to napravit, klikněte pravým tlačítkem myši na libovolné prázdné místo na stránce a poté na „Zobrazit kód“, což je v prohlížeči Google Chrome, ale například v prohlížeči Mozilla Firefox by to bylo „Prozkoumat položku“.
 • Najděte a klikněte na tlačítko mobilní emulace na panelu pro vývojáře. Vybrat libovolné mobilní zařízení. Pro větší pohodlí můžete měřítko upravit a poté stránku obnovit. je to povinné! Tím se otevře Instagram jako mobilní aplikace a objeví se ikona aplikace Direct. Vypadá stejně jako na chytrých telefonech. nebudete mít problém se v něm zorientovat.

Metoda je jednoduchá, ale pro přímé použití na počítači nebo notebooku je třeba pokaždé znovu povolit zobrazení mobilního zařízení.

Co je to direct na Instagramu a jak ho používat 100%? Zjistěte to v tomto článku na webu.

Instalace rozšíření Direct Message for Instagram

Pokud používáte prohlížeč Chrome, můžete si stáhnout bezplatné rozšíření Direct Message for Instagram.

Po stažení a kliknutí na tlačítko „Instalovat“ může být nutné udělit povolení nebo přístup k určitým údajům. Je to bezpečné. přihlašovací jména a hesla nebudou odcizena.

Po instalaci se v pravém horním rohu prohlížeče objeví přímá ikona. Kliknutím na něj se dostanete do samostatného okna, kde se musíte přihlásit. pak můžete Direct používat stejným způsobem jako na smartphonu.

Rozšíření funguje jednoduše: spustí nové okno s otevřeným Instagramem v mobilní podobě. návod, jak jej aktivovat, je uveden v předchozím odstavci článku. Pozitivní stránkou tohoto rozšíření je, že nemusíte dělat všechno sami po celou dobu.

Důležité! V lednu 2020 začal Instagram testovat používání funkce Direct v oficiální webové verzi. přístup k ní získalo malé procento uživatelů, jejichž zpětná vazba napoví, zda funkci zavést pro všechny.

Používání emulátorů systému Android

Emulátory umožňují spouštět aplikace pro Android na počítačích a noteboocích, včetně Instagramu. Rozhraní emulátoru je stejné jako v chytrých telefonech a tabletech se systémem Android.

otevřít, instagram, direct, počítači

Varování! Emulátor byste neměli instalovat na slabý počítač, t.К. Je to „těžký“ software a po instalaci může zpomalit nebo dokonce zmrazit počítač.

Naučte se jednoduché způsoby, jak získat následovníky na Instagramu, aniž by to předstíral v tomto článku na webových stránkách.

Podívejme se na příklad používání aplikace Instagram v počítači s BlueStacks.

otevřít, instagram, direct, počítači

Ve vyhledávacím poli BlueStacks musíte najít aplikaci Instagram a nainstalovat ji, udělit povolení k přístupu k některým datům a funkcím zařízení. Na ploše emulátoru se zobrazí ikona aplikace.

otevřít, instagram, direct, počítači

Nyní můžete otevřít Instagram, zadat přihlašovací jméno a heslo. Aplikace bude vypadat stejně jako v chytrém telefonu. Tlačítko Direct se nachází v pravém horním rohu. Zatím neexistují žádné další populární a bezpečné způsoby, jak otevřít přímý přenos na Instagramu v počítači. nejsou téměř nutné, protože výše uvedené stačí.

Nedoporučujeme instalovat podezřelý software, abyste mohli používat Instagram, a už vůbec ne zadávat své údaje do navrhovaných polí. Můžete ztratit přístup ke svému účtu nebo může být váš počítač napaden virem.

https://opartnerke.ru/kak-otkryt-direkt-v-instagram-na-kompyutere/ https://opartnerke.ru/wp-content/uploads/2020/05/kak_otkryt_direkt_v_instagram_na_kompyutere-500×282.Jpg https://opartnerke.ru/wp-content/uploads/2020/05/kak_otkryt_direkt_v_instagram_na_kompyutere.Jpg 2020-05-04T21:39:1506:00 Alexander Internet direct,instagram,počítač Dnes si rozebereme 5 způsobů, jak otevřít Direct na Instagramu v počítači. Direct lze na Instagramu používat místo klasického messengeru: je snadné komunikovat s ostatními uživateli. Ve výchozím nastavení je tato funkce dostupná pouze v mobilní aplikaci na chytrých telefonech nebo tabletech, ale mnoho lidí používá sociální síť i z počítače. Pošlete přímou zprávu na adresu. Alexander alksandr1973@gmail.com Správce Recenze chytrých telefonů a internetových služeb

Služby třetích stran

Jedná se o speciální stránky, které umožňují přístup na Instagram bez stahování souborů.

Důležité! Používání takových služeb často vede k zablokování účtu nebo k hackerskému útoku podvodníků. Za tuto službu se často platí poplatek

Přihlášení

Chcete-li začít odesílat příspěvky pomocí počítače, musíte se přihlásit ke svému účtu. Postup je stejný jako v chytrém telefonu. Chcete-li se přihlásit, musíte zadat své ID profilu. Po synchronizaci bude aplikace připravena k použití a budou k dispozici všechny potřebné funkce.

Práce s aplikací Direct v počítači

Počítač umožňuje pohodlně používat všechny filtry aplikace, rychleji zpracovávat fotografie a používat požadované efekty. Ke spuštění služby si můžete nainstalovat speciální rozšíření, emulátor Androidu nebo použít online verzi. Přihlašování bez stahování je praktické, ale mějte na paměti nebezpečí zablokování účtu.

Rozšíření Direct Message for Instagram pro Google Chrome

V obchodě s rozšířeními Google Chrome je k dispozici bezplatné rozšíření Direct Message for Instagram, které můžete používat přímo na Instagramu z počítače.

 • Nainstalujte si rozšíření z oficiálního obchodu s rozšířeními Chrome.
 • Po instalaci se vpravo v adresním řádku prohlížeče objeví ikona Direct, na kterou klikněte: otevře se samostatné okno (možná bude nutné zadat přihlašovací údaje do Instagramu) s vaším účtem.
 • Všechny kroky pro zápis přímo z rozšíření jsou podobné krokům 4-5 předchozí metody.

V podstatě vše, co toto rozšíření dělá, je spuštění okna prohlížeče s otevřenou stránkou Instagramu s potřebnými parametry a emulací mobilního zařízení, pohodlně, rychle a kdykoli k dispozici.

Použití prohlížeče

Nejjednodušší způsob, jak navštívit insta na počítači a používat korespondenční sekci, je použití prohlížeče. Chcete-li získat přístup k této funkci, postupujte podle následujících kroků:

 • Musíte přejít do prohlížeče, který používáte každý den.
 • Do vyhledávacího řádku je třeba napsat adresu fotografické sítě.
 • Vyberte první možnost, kterou vám vyhledávač nabídne.
 • Přístup k profilu.

Tím je proces dokončen. Při použití této možnosti nemůže uživatel plně funkčně komunikovat se svými odběrateli online prostřednictvím vyhrazené sekce. Stačí, když si budete prohlížet obsah, lajkovat obrázky a zanechávat lajky.

Navrhované funkce budou stejně srozumitelné jako na chytrém telefonu. Pokud si potřebujete dopisovat s uživateli, vyplatí se použít speciální emulátor.

Kde je Direct na Instagramu v počítači

Když stránku otevřete v jakémkoli prohlížeči, zjistíte, že na ni nelze nahrávat fotografie ani si dopisovat s ostatními účastníky sociálních sítí. Nabízí se nám pouze zobrazení fotografie a úprava nastavení stránky. Nejprve je třeba pochopit, co nám nový režim nabízí. Přímý přístup nám umožňuje:

 • IM, jinými slovy, je to jako plnohodnotná soukromá zpráva, podobně jako na VK;
 • Sdílení fotografií a krátkých videí bez odesílání do sdíleného kanálu.

Svůj profil již nemusíte zavírat. Stačí, když fotografii odešlete konkrétnímu sledujícímu nebo osobě, se kterou ji sdílíte. Ostatní členové Instagramu tento obrázek neuvidí, takže jej budou moci komentovat a prohlížet pouze důvěryhodné osoby. Pokud chcete sdílet fotografie pouze s přáteli, rodinou nebo okruhem důvěryhodných osob, nová funkce se vám bude líbit.

„Face-to-face“ pomáhá učitelům, kteří vyučují online. Vezměme si například fotokluby, kde organizátor posílá studentům ukázky prací.

Tato funkce byla také použita pro pořádání soutěží. hostitel události dostává přihlášky do soutěže prostřednictvím soukromých zpráv. V komerční sféře tento nástroj také nezůstal bez povšimnutí. Řemeslníci jej okamžitě přizpůsobili pro distribuci promo kuponů, reklamních mailů aktivním uživatelům. Prodejci se dostali do kontaktu se svými zákazníky, dříve museli používat různé messengery a zdroje, například nebo

Režim můžete použít sami k propagaci účtu. Pokud se chystáte používat službu Instagram Direct prostřednictvím počítače, bude užitečné vědět, že se používá k rozesílání spamu.

Je to nepříjemná, ale účinná metoda černého PR. Správa takové akce rychle monitoruje a blokuje profily, které šíří reklamu. Režim se objevil ve všech mobilních klientech, které jsou k dispozici pro platformu Android, přenosné gadgety Apple a zařízení s operačním systémem Windows Phone.

Hlavní funkce aplikace Direct on Instagram v počítači

Skvělé, podle výše uvedených pokynů. z vašeho osobního počítače jsme se dostali na Instagram Direct. Nyní si rozebereme jednotlivé funkce a aktivní pole v aplikaci Messenger.

Oddělené bloky, levé menu se třemi aktivními kartami. Hlavní pole. pro zprávy a korespondenci.

Vezměme si nejprve levou nabídku se záložkami „hlavní“ „obecné“ „žádosti“.

 • První pole je základní. zobrazuje veškerou vaši korespondenci přímo na instagramu v počítači. A také velmi pohodlné. zobrazuje stav uživatele, zda je online, nebo ne. Je to zelený kruhový indikátor s nápisem. nyní online.
 • Druhé pole v levé nabídce je obecné. Tato zdánlivě zbytečná karta je zodpovědná za následující. Kromě filtrování můžete korespondenci s uživateli seskupovat. v nastavení je také možnost přesunout korespondenci s uživatelem do obecné složky. Pokud tak učiníte, nebudete dostávat oznámení o těchto zprávách. Uživatelé mohou být přesouváni a mazáni ze skupiny, včetně možnosti nastavit oznámení o zasílání zpráv.
 • Třetí pole. Žádosti (Žádosti o korespondenci). Mohou to být uživatelé, kteří vás nemají přihlášené a chtějí vám poslat zprávu na Direct Instagram. Poznámka: „Požadavky nebudou označeny jako zobrazené, dokud je nepřijmete.

Program IG:dm

IG:dm neboli Instagram Desktop Messenger je program vhodný pro všechny operační systémy. Jeho hlavním účelem je umožnit výměnu zpráv prostřednictvím Instagramu s počítačem. Stahování zdarma do počítače je možné.

Pozor! Antivirus může zabránit načítání aplikace Instagram Desktop Messenger, proto byste jej měli před instalací vypnout. IG:dm podle VirusTotal neobsahuje žádné viry.

Po dokončení instalace v počítači stačí zadat údaje pro přihlášení k účtu. Po přihlášení se otevře počítačový messenger na Instagramu.

Uživatelé IG:dm si mohou rychle a pohodlně vyměňovat zprávy. Software umožňuje vytvářet nové dialogy s vlastníky profilů, ke kterým je uživatel přihlášen.

Instagram byl vždy prezentován jako mobilní aplikace. Kompletní sada funkcí sociálních sítí byla přístupná pouze pomocí chytrého telefonu.

Až donedávna mohli uživatelé této online platformy využívat pouze webovou stránku Instagramu k procházení kanálu, lajkování a komentování příspěvků. Vývojáři však tuto situaci napravili a rozšířili funkčnost počítačové verze sociální sítě o funkci vytváření konverzace. Proto již není nutné instalovat speciální programy a rozšíření.

A jaké možnosti jste použili k otevření Direct? Podělte se o své zkušenosti v komentářích. Pokud byl článek užitečný, sdílejte ho se svými přáteli na sociálních sítích.

Jednoduché způsoby, jak snadno odstranit datum ve svém příběhu na Instagramu, najdete na adrese.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS