Jak otevřít kartu SIM v iPhonu

otevřít, kartu, iphonu

Další články

Kombinace dvou sim karet a flash karty Lifehack

Byl jsem v šoku, když za mnou přišel zákazník a požádal mě o kombinaci mobilních telefonů Meizu

otevřít, kartu, iphonu

Přidané komentáře jsou zkontrolovány. 2. Pokud máte dotaz, pokuste se problém popsat podrobněji. Problém co nejkonkrétněji popište. 3. Komentáře obsahující nadávky a urážky, stejně jako komentáře, které nedávají smysl, budou smazány. 4. Nesnažte se umisťovat reklamy, vlastní webové stránky nebo stránky třetích stran, různé odkazy ze sociálních skupin a sítí, spam apod. K dispozici je inzertní sekce. 5. Naučme se psát správně. Nepište pouze velkými písmeny. 6. Pokud odpovídáte na komentář, stiskněte tlačítko „Odpovědět“. 7. Pomohl vám materiál vyřešit váš problém, podpořte projekt sdílením na sociálních sítích nebo jen poděkujte. S pozdravem!

Které předměty nejsou vhodné pro otevření slotu pro kartu SIM??

Odpověď je jednoduchá. Jednoduše nepoužívejte předměty, které se nevejdou do průměru otvoru slotu pro SIM kartu. Přesto se lidé snaží používat předměty, které jsou někdy pro iPhone nebezpečné a mohou poškodit jeho pouzdro.

otevřít, kartu, iphonu

Rozhodně se nepokoušejte otevřít slot pro kartu SIM pomocí následujících předmětů:

Pokud máte stále dotazy nebo chcete získat podrobnější radu, kontaktujte nás prostřednictvím sociálních médií nebo nám zavolejte:

Používání hřebíků do lamel

Drážkované hřebíky se skvěle hodí k vyjmutí zásobníků na SIM karty. Není pochyb o tom, že najít takové hřebíky není snadný úkol. Přesto se jedná o metodu, kterou lze použít.

Řekli jsme vám, jak nejlépe otevřít přihrádku na SIM kartu v jakémkoli zařízení. Přesto vám doporučujeme podívat se, jak otevřít přihrádku na kartu SIM.

Jak zjistím své číslo Lycamobile?

Kde najdu své číslo Lycamobile? Chcete-li zjistit své telefonní číslo, vložte kartu SIM do telefonu a vytočte číslo 132#. Na obrazovce se zobrazí vaše telefonní číslo.

Pokud máte chytrý telefon se systémem Android, přejděte do nastavení a klikněte na položku „SIM a mobilní sítě“. Zobrazí se nabídka „Nastavení SIM“, ve které jsou uvedena všechna nainstalovaná telefonní čísla v zařízení. Pokud máte iPhone, můžete své číslo zjistit také pomocí systémové nabídky.

Instalace karty SIM do iPhonu

  • Před vložením SIM karty musíte iPhone deaktivovat. Za tímto účelem stiskněte a podržte tlačítko zámku nebo tlačítko napájení, dokud se na obrazovce nezobrazí nápis „vypnuto“. Přejeďte po něm prstem.
  • Vyhledejte přihrádku na kartu SIM na boku nebo na horní straně zařízení. Chcete-li otevřít slot pro kartu SIM v iPhonu, musíte v přihrádce najít otvor o průměru podobném kancelářské sponce. Musíte jej zasunout do otvoru a stisknout tak, aby se zásobník objevil na boku zařízení. Pak ji zvedněte prsty a vyjměte. Totéž platí pro iPhone SE: není třeba zvedat víko, vše je realizováno podobně jako u modelů 5 a 5S:
  • Při nákupu nového smartphonu Apple obdržíte uživatelskou příručku se speciálním nástrojem pro vyjmutí přihrádky na kartu SIM. Pokud často potřebujete v iPhonu naléhavě vyměnit kartu SIM, doporučujeme mít zásobník u sebe.
  • Položte podnos na rovný povrch. K dispozici je speciální slot, který má stejné rozměry jako formát karty SIM. Zásobník je navíc navržen tak, abyste do něj nemohli vložit kartu SIM nesprávně. Kartu musíte do zásobníku vložit opatrně:
  • Nyní vložte vzniklou konstrukci zpět do zařízení. Postupujte tak dlouho, dokud neuslyšíte cvaknutí, aby se karta SIM v zařízení uzamkla. Horní část přihrádky přitom bude v jedné rovině s krytem smartphonu.
  • Nyní můžete zařízení aktivovat. Za tímto účelem podržte stisknuté tlačítko pro zamknutí/odemknutí, dokud na displeji nezačne blikat obrázek nakousnutého jablka.
otevřít, kartu, iphonu

Po této akci není třeba podnikat žádné další kroky. Počítač se sám zaregistruje do sítě, stáhne nastavení a nainstaluje je.

Po provedení popsaných kroků instalace karty SIM bude mít iPhone v případě správného postupu k dispozici služby mobilní sítě: volání, odesílání SMS a používání sítí 3G/LTE.

Co dělat po odblokování SIM karty iPhone

Když jste vyřešili problém s blokovanou kartou SIM, je třeba si všimnout ještě jedné věci. Jakmile se obrátíte na svého operátora a budete chtít SIM kartu v iPhonu odblokovat, bude moci vaši reakci získat i společnost Apple, protože vaše síť bude automaticky informovat Apple. Než Apple přidá váš iPhone do centrální databáze, bude vaše zařízení odblokováno přibližně na 14 let.

Pokud chcete na konci zkontrolovat, zda je váš iPhone již odblokován, můžete jej připojit k iTunes a zobrazí se vám zpráva.

Tento příspěvek je dokonalým průvodcem odblokováním SIM karty v iPhonu pomocí různých metod. 4. Všechna čtyři řešení se snadno používají a jsou účinná. O kartě SIM musíte vědět ještě něco jiného. Nyní postupujte podle výše uvedených pokynů a opravte uzamčený iPhone!

Pokud máte další dotazy ohledně odblokování SIM karty v iPhonu, můžete se o ně podělit v komentářích níže!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS