Jak otevřít zadní kryt zařízení Samsung Galaxy

Jak odstranit zadní kryt telefonu Samsung

Odstranění zadního krytu smartphonu Samsung Galaxy je složité. Tento úkol je lepší svěřit odborníkovi, protože hrozí vysoké riziko poškození mobilního zařízení. Je třeba mít na paměti, že odstraněním zadního krytu ze smartphonu Samsung zaniká záruka. Pokud tedy ještě běží záruční doba, je vhodné kontaktovat zákaznický servis společnosti Samsung nebo autorizovaného prodejce.

Zadní kryt baterie je třeba otevřít pouze ve dvou případech. Pokud je poškozená a je třeba ji vyměnit a pokud je baterie vadná a měla by být rovněž vyměněna.

Zatímco v minulosti měla všechna mobilní zařízení zadní kryt, který se dal snadno sejmout, v dnešní době je obtížné najít model chytrého telefonu s odnímatelnou částí. Důvodem je to, že výrobci nabádají uživatele, aby co nejčastěji kupovali nové výrobky. Například nerozebrané telefony jsou považovány za neopravitelné. Chytrý telefon je rozbitý, buďte laskaví a kupte si nový.

Naši lidé zvládnou všechno. Lidé řemeslníci snadno otevírají a opravují telefony, které by podle představ výrobce neměly být opravovány.

Jak odstranit zadní kryt telefonu?

Na horním konci, vpravo od konektoru micro-USB, je malý výřez, který jako by měl umožnit otevření krytu. Opatrně vložte nehet do tohoto výřezu a přejeďte jím doleva přes část, kde plastové pouzdro těsně přiléhá ke sklu displeje smartphonu.

Jaké lepidlo použít pro opravu telefonu?

Lepidlo Loca. Jedná se o specializované řešení, které se používá pouze pro opravy mobilních telefonů a umožňuje přilepit dotykové sklo k displeji.

Odstraňte superlepidlo Moment nebo kyanoakrylátové lepidlo pomocí odstraňovače laku na bázi acetonu nebo přírodního acetonu. Navlhčete vatový tampon vybraným přípravkem, otřete místo lepidla, které se vytvořilo na plastu, a po 20-30 minutách proces opakujte.

otevřít, zadní, kryt, zařízení, samsung, galaxy

Je možné dotykovou obrazovku přilepit pomocí mincovníku??

Pokud tedy modul displeje nebo dotykový displej není vybaven rámečkem, musíte je rovnoměrně a bezpečně přilepit. Řekněme si hned, že teoreticky můžete lepit a lepit. Jedná se o lepidlo pro použití v domácnosti atd. Moment, Poxypol a podobně.

otevřít, zadní, kryt, zařízení, samsung, galaxy

Nejprve je třeba sejmout zadní kryt. Zadní panel je přilepený k rámu, takže chcete-li jej odstranit, zahřejte telefon po obvodu běžným fénem. Poté přiložte přísavku blíže k okraji telefonu a vytáhněte ji směrem nahoru.

Jak otevřít zadní panel telefonu Samsung Galaxy S7 Edge

Vezměme si jako příklad neodnímatelný zadní kryt smartphonu Galaxy S7 Edge. Je to mnohem snazší, když máte po ruce speciální vybavení. Podobá se běžnému svěráku a je vybaven velkou přísavkou.

Slouží jako nástroj pro držení zadní části těla. S tímto zařízením nebudete potřebovat horkovzdušnou pistoli. Protože se jedná o metody, u kterých existuje určité riziko rozbití Samsungu při vysoké teplotě.

 • Uprostřed je výklenek na telefon. Mezi dva gumové držáky svěráku je umístěno pouzdro;
 • Víko zařízení se zavře a přísavka se zaklapne. Připevňuje se na zadní stranu smartphonu Samsung. Švy je třeba navlhčit alkoholem nebo roztokem na bázi alkoholu;

Nakonec lepidlo mezi částmi těla povolí a zařízení se rozloží na dvě hlavní části. zadní kryt a modul mobilního telefonu Samsung. Po sejmutí krytu z modulu nemusíte zařízení ihned otevírat. Je třeba vyjmout přísavku z pouzdra a poté můžete přístroj otevřít.

Jak otevřít kryt telefonu se systémem Android. Jak otevřít kryt telefonu

Speciální nástroj iFixit k otevření krytu BQ

Ve druhém případě k odstranění zadního panelu smartphonu BQ nám pomůže speciální nástroj iFixit (můžete hledat mezi nástroji jakýkoli blízký analog).

  Vložte hrot nástroje iFixit mezi zadní kryt a středový rám telefonu. Špatnou volbou není ani místo mezi dvěma sloty pro SIM karty;

Jemným posunutím nástroje dolů otevřete plastové svorky spojující zadní kryt a střední rám;

Plynulým pohybem po obvodu odpojte všechny klipy na okrajích telefonu BQ. Posuňte nástroj kolem rohu a podél horního okraje, abyste i zde uvolnili svorky;

Uchopte kryt za volný okraj desky BQ

Opatrně ohněte a otočte ohebný zadní kryt zařízení BQ a odpojte zbývající svorky;

Po určitém tréninku budou následující odstranění probíhat bez problémů.

Doporučená četba: Jak rozdělit obrazovku na 2 části v systému Android, Windows, Samsung, Honor.

Odstraňte panel na Honoru pomocí plastového nástroje

K použití této metody potřebujeme malý šroubovák a plastový nástroj (stačí obyčejná bankovní karta).

 • Položte telefon Honor zadním krytem dolů;
 • Na spodní straně telefonu, vedle konektoru micro-USB, jsou dva šrouby Torx (T3), které drží pouzdro na spodní straně. Pomocí mikrošroubováku je vyšroubujte;
 • Poté vyjměte přihrádku na kartu SIM/SD; Vyjměte přihrádku na kartu SIM v aplikaci Honor
 • Mezi pouzdro a kryt vložte speciální plastový nástroj (stačí obyčejná bankovní plastová karta);
 • Jemně veďte nástroj kolem obrysu pouzdra Honore, abyste oddělili kryt od zářezů, které jej drží na místě;
 • Po přejetí celého obvodu panelu nástrojem jej opatrně oddělte od telefonu. Neprovádějte žádné prudké pohyby, protože k některým modelům je připojena smyčka pro snímání prstů;
 • Opatrně odpojte plochý kabel (je-li přítomen). U některých modelů je třeba nejprve vyšroubovat šroub na přípojce;
 • Úplné odstranění krytu zařízení Honor.

Odpojení displeje a konektoru antény

Je čas odpojit displej a konektor antény. Modul a deska jsou k sobě připojeny pomocí spojovacích prvků a tenkého trnu, díky němuž se na zařízení zobrazuje obraz. Po demontáži držáků buďte opatrní. obrazovka zůstane na jediném drátu, takže by měla být demontována velmi opatrně. Metoda s nehty je také účinná, může však způsobit poškození, proto se doporučuje používat pinzetu. Pro bezproblémové vyjmutí jakéhokoli drátu stačí uchopit základnu a vytáhnout ji směrem nahoru.

Klíčové části

 • Dotykový displej je hlavní a nejmasivnější částí zařízení
 • Kovový nebo plastový zadní kryt.
 • Rám zvyšuje tuhost karoserie. jde na konec.
 • Základní deska s procesorem, grafickým akcelerátorem a pamětí.
 • Reproduktory. hovorové a polyfonní.
 • Anténní moduly. Near field communication (NFC), 3G, LTe, Wi-Fi a další.
 • Kamery. hlavní a přední. Do těchto modulů jsou integrovány také snímače blesku a přiblížení.
 • Baterie. obvykle lithium-polymerová baterie.
 • Zásobník na SIM a paměťové karty.
 • Tlačítka hlasitosti a napájení.
 • Smyčky pro propojení modulů.
 • Spousta šroubů a krycích desek.

Co lze udělat ze starého mobilního telefonu

V době technologií často měníme přístroje. notebooky, počítače, televizory, tablety a telefony používáme do té doby, než se objeví pokročilejší model a ten předchozí se jednoduše stane zastaralým.

Je pravděpodobné, že mnoho lidí má doma více než jeden mobilní telefon, který dříve používali a nyní přestali používat. není důležité, zda je rozbitý nebo byl nahrazen novější verzí. Skutečnost je taková, že telefon leží ladem. Je škoda ji vyhodit, ale co s ní dělat. není příliš jasné.

V takovém případě se vyplatí nahlédnout do tohoto článku, kde najdete rady, jak starý telefon upravit, aniž by se na něj prášilo na poličce.

Toto je pravděpodobně jeden z nejsložitějších způsobů, jak znovu použít starý telefon. Je to postupný proces:

 • Telefon je rozebrán;
 • Vyjměte elektronický obvod, připájejte k němu pár vodičů;
 • Znovu sestavte a uvolněte vodiče směrem ven;
 • Vyměňte baterii, zavřete kryt. Dráty jsou stále na vnější straně;
 • Viděl dřevěný podstavec;
 • Přišroubujte západku k základně pomocí šroubů;
 • K upevnění západky v omezené poloze použijte svorky;
 • Telefon, baterie, stejnosměrný motor a tranzistor jsou k základně připevněny pomocí lepicí pásky;
 • Propojit vodiče navzájem, tranzistor musí být připojen k telefonu, motor a baterie v sérii;
 • Propojené vodiče jsou připájeny a zajištěny gumovou páskou;
 • Šroub a motor jsou spojeny lanem.

Po zazvonění se zámek otevře pomocí motoru poháněného proudem.

Chcete-li ze svého starého telefonu udělat zařízení, které vidí ve tmě, musíte ho kompletně rozebrat a dostat se k fotoaparátu. Odstraňte z něj infračervenou čočku, která nebude v budoucnu potřeba. Můžete to udělat obyčejnou jehlou. Telefon a fotoaparát jsou opět sestaveny dohromady.

Infračervené světlo je nutné k tomu, aby kamera mohla pořizovat snímky ve tmě. Nejjednodušší způsob je následující:

Po této manipulaci lze telefon používat k nahrávání videozáznamů při nedostatku světla.

Poplašný systém

Použití překližky nebo tenkého dřeva a dřevěných lišt k sestavení pouzdra pro budoucí zařízení, velikost telefonu. Dále je třeba vytvořit spouštěcí mechanismus, který se spustí při otevření dveří stisknutím tlačítka rychlé volby.

Důležité! Telefon použitý k vytvoření vzdáleného alarmu musí být tlačítkový, to je hlavní podmínka.

Vyrobte spouštěcí mechanismus. Vyvrtejte otvor do šroubu a sestavte konstrukci z kovové desky s kulatým otvorem pro šroub, do kterého jej vložíte, poté vložte pružinu a matici.

Samsung Galaxy S5 G900 kompletní průvodce demontáží

Samsung Galaxy S5 není obtížné rozebrat, až na jednu věc. obrazovku. Obrazovka tohoto modelu Samsung není upevněna šrouby, ale oboustrannou páskou. Proto je k odstranění obrazovky nutné telefon zahřát, teplota by měla být asi 150-160 stupňů Celsia.

Krok 1

Odpojení telefonu. Sejměte zadní kryt a vyjměte baterii.

Krok 2

Obrazovka tohoto modelu Samsung není uchycena šrouby, ale oboustrannou lepicí páskou. Abyste mohli odstranit displej, musíte telefon zahřát, teplota by měla být přibližně 150-160 stupňů Celsia. Jemně oddělte obrazovku krumpáčem a přejeďte jím po celém obvodu smartphonu.

Krok 3

Po zahřátí telefonu a výměně displeje jsme začali odstraňovat z horní části zařízení. Mírně zvedněte obrazovku a odpojte kabel od obrazovky.

Krok 4

Chcete-li obrazovku zcela vyjmout, musíte opatrně vyjmout i modul domovského tlačítka.

Krok 5

Odstraňte šrouby a odpojte střední část se základní deskou.

Krok 6

Odpojte kabel antény, spodní kabel, hlavní kameru a přední kameru. Vyjmutí základní desky

Kompletní průvodce demontáží telefonu Samsung Galaxy S5 pro uživatele, kteří chtějí vyměnit součástku, která se porouchá během používání telefonu. Pomocí našeho průvodce se dozvíte, jak snadno vyměnit rozbitou obrazovku, baterii, pouzdro telefonu nebo reproduktor. K demontáži budete potřebovat nářadí, jako je šroubovák, plastový sběrač nebo špachtle, špachtle, pinzeta a rovné ruce.

 • Odstraňte zadní kryt telefonu, který je upevněn pomocí svorek.
 • Vyjměte baterii, naštěstí pro nás to u Samsungu Galaxy S5 není těžké.
 • Vyjmutí karty micro SD ze slotu.
 • Pod slotem pro kartu micro SD se nachází přihrádka na kartu SIM, kterou jsme také odstranili.
 • Pomocí plastové špachtle a pinzety otevřete ochranný kryt konektoru displeje. Při opětovné montáži budete potřebovat lepidlo nebo oboustrannou pásku.

Vezměte špachtli a odpojte konektor displeje.

Vezměte si trsátko a začněte odstraňovat obrazovku z pouzdra telefonu, přičemž trsátkem táhněte po celém obvodu. Pokud se vám zdá, že se bubínek špatně pohybuje, uvolněte lepidlo, kterým je obrazovka přilepena k pouzdru, pomocí fénu na vlasy.

 • Když začnete odstraňovat obrazovku z telefonu, dávejte pozor, abyste nepoškodili kabel domovského tlačítka.
 • Zvedněte obrazovku na straně domovského tlačítka, protože na zadní straně je stále odpojený kabel.
 • Odpojte konektor kabelu displeje a můžete jej zcela vyjmout z pouzdra.
 • Vyšroubujte deset 3,4mm šroubů Phillips #000 na straně displeje.

Otočte kryt a vyjměte tři 4,4 mm křížové šrouby, dva vedle portu USB a jeden vlevo od baterie.

Pomocí plastové špachtle nadzvedněte vnitřní stranu rámu a oddělte tři bílé plastové svorky.

Pouzdro telefonu se skládá ze dvou polovin, za nimiž se nachází základní deska. Začněte tím, že oddělíte kryt na levé straně, jak je znázorněno na fotografii níže.

 • Přesuňte se na pravou stranu a pokračujte špachtlí.
 • Použijte plastovou špachtli a vypáčte rám v rozích.
 • Opatrně vyjměte vnitřek skříně se základní deskou.
 • Odpojte kabel antény od základní desky.
 • Chcete-li vyjmout základní desku, odšroubujte šroub s křížovou hlavou pod fotoaparátem.

Po tomto úkonu zvedněte základní desku, ale buďte opatrní, protože vzadu je konektor kabelu základní desky, který je třeba odpojit.

Pomocí plastové špachtle odpojte konektor přídavné desky.

Pomocí plastové špachtle vypněte tlačítka programu, abyste mohli vyjmout další desku.

Otočte skříň a odšroubujte jeden 2,5mm šroub Phillips #000, který upevňuje volitelnou desku portu USB.

Pomocí plastové špachtle propíchněte volitelnou desku a oddělte ji od pouzdra, kromě šroubu je na místě držena malým množstvím lepidla.

Po odstranění přídavné destičky z pouzdra je demontáž telefonu Samsung Galaxy S5 dokončena. Je pravda, že kameru můžete ještě vyjmout ze základní desky, ale to je dost snadné a myslím, že k tomu není potřeba fotografie.

Demontáž telefonu Samsung Galaxy S5 je časově náročná práce, která vyžaduje přesnost a pozornost, proto se do demontáže nepouštějte, pokud si nejste jisti svými schopnostmi!

Pokud vám náš návod k použití „Demontáž Samsung Galaxy S5″ pomohl, podpořte prosím naše stránky sdílením tohoto odkazu se svými přáteli: Vážení uživatelé, pokud máte stále otázky týkající se návodu k použití: „Demontáž Samsung Galaxy S5“, napište do komentářů nebo se zaregistrujte pro odkaz ! Odpovíme vám co nejdříve a poskytneme vám vyčerpávající odpověď na váš problém!

Pokud jste začátečníci a návod na otevření zadního krytu telefonu Samsung vám neumožnil finesy při odstraňování, podívejte se na následující video, které podrobně a srozumitelně vysvětluje jednotlivé kroky:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS