Jak překračovat data s Samsungem na Huawei. Řešení a kroky: věnujte pozornost procesu přenosu

Chci přenést své poznámky s Androidem do jiného Androidu

Jeden z nejlepších věcí, které mají telefon Android, můžete si vzít poznámky a uložit je do přílohy jako připomenutí nebo sledovat své myšlenky a nápady.

Faktem je, že na některých telefonech Android neexistuje žádná standardní aplikace Notes, ale můžete zvolit aplikaci Notes. Někteří mají důležitá setkání a ponechávají důležité informace, jako je datum, čas a místo schůzky, pomocí aplikace pro poznámky.

Důvody pro přenos Poznámky: s Androidem na Androidu

Existuje několik důvodů, proč lidé chtějí vydržet své poznámky z jednoho telefonu do druhého. Za prvé, ostatní uživatelé, kteří si koupili nový telefon a chtějí převést potřebné informace uložené na svých starých telefonech, včetně poznámek. Někteří prostě nesou své uložené poznámky na telefonech svých přátel sdílet odkazy a webové stránky.

Poznámky. Toto je uložené informace a možná budete muset zálohovat. A to je častý důvod, proč většina uživatelů dává přednost přenosu důležitých informací z aplikací pro poznámky k jinému telefonu.

data, huawei, kroky, procesu, přenosu

Můžete být překvapeni, jak tyto poznámky přenášet s Androidem do jiného Androidu? Dobrý! Odpověď je v tomto článku, a budu sdílet s vámi, která metoda je nejlépe používána k přenosu poznámek.

Přenos na nové kontakty telefonu, volání, SMS, foto / video

Abyste měli nejdůležitější údaje o vašem novém telefonu Android, musíte to udělat:

Ve starém telefonu přejděte do služby Google Play a ujistěte se, že máte novou verzi aplikace služby Google Play Service

Ve starém telefonu přejděte na Android Nastavení, Sekce Google a vyberte možnost „Backup“.

Klikněte na tlačítko Start Copy, po kterém máte jen malé čekání na konec vytvoření zálohování dat na Android!

Po zadání účtu Google v novém telefonu budete mít všechny základní data.

Rychlý a bezpečný

Převod dat se provádí rychlostí až 1 GB / min 2. Vaše oblíbené fotografie, videa, kontakty a další soubory jsou přeneseny snadno a bezpečně šifrovaným bezdrátovým kanálem. Bez zálohování k mraku. Bez použití pevného disku.

Otevřete aplikaci Clone telefonu a vyberte staré a nové smartphony.

Skenujte QR kód a navázat připojení.

Vyberte požadovaná data a začněte je pohybovat.

Po instalaci aplikace Clone telefonu na obou zařízení otevřete aplikaci a vyberte možnost „Tento nový telefon“ na novém zařízení. Ve starém zařízení vyberte „Toto je starý telefon“.

Chcete-li vytvořit spojení mezi dvěma zařízeními, použijte starý smartphone pro skenování QR kód zobrazeného na obrazovce nového smartphonu.

Po navázání připojení vyberte data, která chcete přenášet, vyberte možnost Data a počkejte, až bude proces úspěšně dokončit. Přenos dat ze starého smartphonu do huawei nebo cti smartphonu.

Otevřete aplikaci Clone telefonu a vyberte staré a nové smartphony.

Skenujte QR kód a navázat připojení.

Vyberte požadovaná data a začněte je pohybovat.

Po instalaci aplikace Clone telefonu na obou zařízení otevřete aplikaci a vyberte možnost „Tento nový telefon“ na novém zařízení. Ve starém zařízení vyberte „Toto je starý telefon“.

Nový smartphone se zobrazí Wi-Fi přístupový bod. Starý smartphone na IOS se připojí k přístupovému bodu Wi-Fi zobrazený na obrazovce nového smartphonu. Zkontrolujte připojení v části Nastavení Wi-Fi. Po navázání spojení mezi dvěma smartphony můžete spustit přenos dat.

Na starém smartphonu na iOS musíte přijmout vlastní smlouvu a poskytnout aplikaci požadovaná práva. Po přijetí uživatelské dohody otevřete aplikaci Clone telefonu, vyberte data, která chcete přenášet, vyberte začátek přenosu a počkejte na dokončení procesu.

Přenos na nový smartphone fotografie a video

Nejjednodušší je dělat s aplikací Google Foto. Spustit to na starý smartphone. Přejít na „Nastavení“ → „Autoda AUTORCHRRONIZACE“ a ujistěte se, že je možnost povolena. Pak počkejte trochu, dokud není stahování u konce.

Všechny vaše obrázky a video zachycené budou načteny do cloudu a můžete je zobrazit na nový smartphone přes „Google fotky“.

Pokud vám to nevadí, že obrázky budou uloženy v komprimované (ale stále velmi vysoké kvalitě), pak ani nebudou muset zaplatit za jejich úložiště: budete mít neomezený objem v oblaku. V opačném případě budete muset zakoupit předplatné služby.

Jak přenášet data z HTC na Samsung

Při přepínání z telefonu HTC do telefonu Samsung budete muset přenášet hudbu, fotografie, kontakty nebo textové zprávy z telefonu HTC Android na nový telefon Samsung. Je naprosto nezbytné, aby neztratili důležitá data pouze proto, že jste si zakoupili nové zařízení. To je však jeden z nejnóznějších aspektů získání nového smartphonu. Panika spojená s vědomím, že potřebujete najít způsob, jak přenášet data z HTC na Samsung, bude určitě přidat stres.

Myšlenka aktualizace na zcela nový nádherný smartphone je velmi atraktivní, dokud necháte pochopit, že data musí být přenesena. Přepínání mezi dvěma gadgety pomocí stejné platformy může být méně komplikovaný než přepínání mezi zařízeními s různými platformami. Bez použití potřebných nástrojů však může být proces přenosu dat časově náročné a děsivé. Pokud používáte konvenční datové nástroje z HTC do Samsungu, budete s největší pravděpodobností narazit na různé problémy, jako například:

 • Musíte stahovat a nainstalovat nástroj pro přenos do svého serveru Samsung Gadget ze služby Google Play.
 • Převodovka pro HTC není kompatibilní s novými htc smartphony.
 • Ke všem kontaktům bylo přeneseno, budete muset provést časově náročnou práci na synchronizaci kontaktů s kontakty ve službě Google pomocí služby Google Sync. Poté je importujte do zařízení HTC.
 • Budete muset přenášet mediální soubory a fotografie ručně, což je určitě hrozné.

Zobrazení problémů souvisejících s potřebou přenášet data z HTC na Samsung, musíte kontaktovat správný nástroj, aby byl proces snadný. Zde je způsob přenosu obsahu s HTC na Samsung pomocí mobilního přenosu.

Jak přenášet data z telefonu HTC do telefonu Samsung pomocí přepínače mobilní přenos

Přepněte mobilní přenos. Tento software používaný telefonními přepínači pro snadné přenos dat ze starých mobilních gadgetů do nového. Je kompatibilní s Windows telefonem. Android telefon, telefon pro telefon BlackBerry a Nokia Symbian. Při přepnutí z HTC do SAMSUNG přepínač mobilního přenosu telefonu může přenášet data dat 8 pro vás: kalendář, hudba, protokoly hovorů, videa, fotografie, zprávy, kontakty a aplikace.

Krok 1, stáhnout a spustit přepínač mobilního přenosu na počítači Mac nebo PC, z jeho spuštěného Inteeis, klikněte na režim přenosu telefonu pro přenos telefonicky, otevře okno Přenos.

Krok 2, pak připojte telefon Samsung a HTC k počítači pomocí kabelů USB, přístroj bude detekován pomocí přepínače mobilní přenos. Po připojení se ujistěte, že se ikona zelené připojení zobrazí pod ikonami Smartphone na patrech.

Krok 3, ujistěte se, že zařízení HTC a Samsung jsou zobrazeny pod zdrojem a cílem, resp. Můžete kliknout na flip, pokud je jiný.

Krok 4 Vyberte obsah nebo data, kterou chcete sdělit, a proces začne. Počkejte, až bude proces dokončit a klepněte na tlačítko OK v okně, které se otevře.

Jak přenášet data z Huawei na Samsung S21 / S20

Vždy rádi dostaneme nejnovější a technologicky pokročilé miniaplikace pro sebe. Jediný problém je, že se zvýšením množství dat v našich smartphonech, mnoho lidí zažívá potíže s přenosem dat do nového smartphonu.

Když se podíváte na nejnovější dostupné smartphony, jedno jméno, které bude zvýrazněno jako nejlepší je Samsung S21. Proto používáte Huawei nebo jakýkoli jiný smartphone, stojí za to aktualizovat. Dnes vám o některých případech řekneme o některých případech, kdy budete potřebovat přenos dat z telefonu Huawei na Samsung S21.

Proč možná budete muset přenášet data z Huawei do Samsung S21?

Některé z situací, ve kterých budete možná potřebovat přenášet data z Huawei do S21, zahrnují:

Jak vidíte, důvody pro začátek přenosu dat s Huawei na Samsung S21 může být mnoho. Vzhledem k tomu, v těchto dnech nemusíte trávit spoustu času a úsilí o přenos dat z Smartphonu Huawei na Samsung S21. S přepínačem mobilní přenos můžete udělat ve 4 jednoduchých krocích. Kromě toho není žádná velká křivka učení pro pochopení softwaru. To zajišťuje, že můžete přenášet data je poměrně snadná.

Jak přenášet data z telefonu Huawei na telefonu Samsung S21 pomocí přepínače mobilní přenos?

Zvýrazňujeme přesný postup, který můžete sledovat přenos dat z Huawei do Samsung S21 telefonu.

Krok za krokem Data Transfer Guide z Huawei v Samsung S21:

Stáhněte si a nainstalujte přepínač mobilního přenosu v počítači:

věc, kterou musíte udělat, je nahrát a nainstalovat přepínač mobilního přenosu v počítači. Nebere více než 10 minut svého času. Postup instalace také nevyžaduje vysvětlení.

Připojte oba telefon do počítače:

Poté musíte připojit oba smartphony do počítače. Po otevření softwaru přepínače mobilní přenosu musíte vybrat telefon pro přenos volby. To vám umožní snadno projít data mezi oběma telefony.

Krok 3 Výběr odesílatele a kontrola smartphonu:

Po správném synchronizačních telefonech můžete vidět smartphonu Huawei, stejně jako Samsung S21 v Switch Mobile Transfer Software. Smartphone Sender je vlevo a smartphone příjemce. napravo. Pokud jsou smartphony nesprávné, můžete použít přepínač tlačítko pro rozhodování, který smartphone bude odesílatelem.

Krok 4 Rekonstrukce přenosu:

Po tom musíte zvolit typy souborů, které chcete projít. Jakmile to uděláte, musíte klepnout na tlačítko Start Transfer. Musíte udržet obě smartphony připojené, dokud nebudou data přenesena.

Údaje o smartphonu příjemce můžete snadno vymazat výběrem vymazání dat před kopírováním volby před zahájením přenosu.

Po instalaci softwarové datové údaje pouze několik minut. Inteeis Switch Mobile Transfer je poměrně jednoduchý pro pochopení, což zajišťuje, že data můžete okamžitě přenášet.

Takže, pokud chcete přenášet data z Huawei na Samsung 9, můžete to snadno provést během několika minut pomocí přepínače mobilní přenos. Vše, co potřebujete udělat, je jen spustit kroky 4, které jsme přidělili výše.

Jak přenášet data ze společnosti Samsung na Huawei a ctí prostřednictvím telefonu klon

Clone telefonu je speciální program vytvořený čínským smartphonem výrobce a určený k přenosu informací. Nezáleží na tom, mezi kterým operačními systémy se převod provádí. Aplikace bude provádět operaci, i když byl starý telefon na OS IOS a nový se stal Android. Hlavní výhody nástroje:

 • Můžete předat všechna data na libovolném telefonu.
 • Volné použití programu.
 • Není vyžadováno žádné připojení k internetu, můžete použít QR kód.
 • Největší rychlost rychlosti během přenosu dosáhne 1 GB za minutu, která vám umožní rychle překročit všechna data, včetně fotografií, kontaktů z telefonního seznamu, poznámky atd.D.

Jak používat klon telefonu? Stáhněte si Google Play Utility nebo na oficiálních stránkách aplikace. https: // spotřebitel.Huawei.com / ru / emui / klon /. Instalace bude mít obě zařízení. Studujeme pokyny na příkladu Galaxie Samsung a Huawei P Smart:

Aplikační práce zařízení počínaje Androidem 4.0 a od iOS 6.0.

Jak přenášet soubory z Android na Mac pomocí Wi-Fi

Bezdrátový přenos je nižší v rychlých kabelových připojeních, ale nicméně umožňuje odesílat soubory ze zařízení Android do Mac dostatečně rychle. Funguje to takto: FTP server je spuštěn na smartphonu a počítač se k němu připojuje prostřednictvím libovolného prohlížeče.

Nainstalujte aplikaci Shareeme na svém mobilním zařízení a spusťte jej.

Přejděte do nabídky a klepněte na tlačítko „Připojit k počítači“. Vyberte chráněný režim, pojďte přihlašovací a heslo pro připojení.

Určete umístění přenosových souborů a zapamatujte si adresu serveru.

Ujistěte se, že Mac je připojen ke stejné síti jako zařízení Android a zadejte adresu FTP v prohlížeči.

Přihlaste se k serveru pomocí dříve definovaného přihlášení a hesla.

Najděte potřebné soubory na disku Gadget a jednoduše přetáhněte na plochu nebo do jiné složky, která chcete kopírovat.

Jak přenést kontakty s cti nebo Huawei na Xiaomi?

Předchozí metody z nějakého důvodu nejsou vhodné? Nabízíme několik dalších způsobů, jak provést každého uživatele. Umožňují kopírování dat bez ztráty času a megabajtů. Metody jsou v současné době k dispozici:

Kromě toho existuje mnoho aplikací třetích stran v elektronickém obchodě. Většina z nich je zdarma. Navzdory tomu takové nástroje nejsou bezpečným způsobem. Jsou schopni poškodit smartphone a vést k nenapravitelným poruchám.

Použití účtu Google

Google Accountraters mohou používat osobní účet. Často, vlastníci stránek ukládají důležitá data v profilu. Co je potřeba?

 • Otevřete sekci „Nastavení“ a aktivujte složku Účty.
 • Zadejte přihlašovací jméno a heslo a přihlaste se do systému.
 • Klávesu k synchronizaci;
 • Nyní pokračujte v akcích na druhém gadgetu a počkejte, dokud se seznam kontaktů objeví na druhém mobilním telefonu.

přes Bluetooth nebo Wi-Fi

Tato metoda je mnohem jednodušší. Nevyžaduje stahování dalších programů nebo aplikací. Uživatel musí být používán vestavěnými funkcemi zařízení. Začít:

 • Aktivujte Bluetooth nebo nakonfigurujte Wi-Fi na dvou zařízeních;
 • Poté přejděte na kontakty a klikněte na tlačítko „Ovládání“;
 • V novém okně vyberte položku pro export a určete metodu přenosu;
 • Potvrďte připojení mezi gadgets a odešlete telefonní seznam.

Tato akce bude trvat od 5 do 10 minut.

Export do jednotky

Dalším způsobem předpokládá použití dalších médií. Nejčastěji uživatelé zvolí paměťovou kartu. Je vhodný pro jakýkoliv model smartphonů. Vložte jej do samostatného portu, který je umístěn na mobilním panelu. Zkontrolujte aktivaci blesku. Dále budete muset spustit sekci s kontakty a kliknout na položku „Export do Samostatné média“. Počkejte, až se informace přesouvají do jednotky USB flash. После этого, вставьте карту памяти в другой гаджет. Оставьте девайс на мобильном или загрузитесь список на новый смартфон.

Если у Вас остались вопросы или есть жалобы. Dej nám vědět

Položit otázku

Переживаете за сохранность личных данных? Тогда создайте резервное копирование. В случае сбоя, номера останутся на носители. Пренебрежение этим действием, приведёт к потере файлов.

Анна Цыганкова (Написано статей: 54)

Второй журналист платформы. Проводит обзоры техники и приборов. Предоставляет пользователям множество информации по эксплуатации техники. Просмотреть все записи автора →

| Denial of responsibility | Contacts |RSS