Jak překročit vyzvánění s iPhone na iPhone. Jak vytvořit vyzvánění pro iPhone s iTunes v počítači se systémem Windows?

Top 3 způsoby přenosu hudby a videa z iPhone 4/5/6/7 na iPhone 8 / X

Pokud se z nějakého důvodu rozhodnete jít do nového iPhone, mějte na paměti, že všechna data uložená na starém iPhone lze snadno převést do nového. Pro to je několik způsobů. Nejjednodušší je použití programu Tenorshare ICAREFONE. Plus Existují standardní metody přenosu hudby a video z iPhone 4/5/6/7 na iPhone 8 / X- přes iTunes a Icloud. A jak hodit hudbu a video na iPhone bez iTunes?

Chcete-li začít, popisujeme podrobně pro vás nejjednodušší způsob, jak přidat hudbu a video z iPhone na iPhone pomocí nástroje Tenorshare ICAREFONE. Nástroj umožňuje nejprve přenášet hudbu a video ze starého iPhone do počítače a také přenos fotografií, hudby, videa z počítače na iPhone, iPad. A pak zkopírujte do nového iPhone dříve uložených souborů na PC. Zde je to, jak se to dělá.

Stáhněte si program Tenorshare ICAREFONE do počítače, nainstalujte jej a okamžitě spusťte. Připojte svůj starý iPhone na PC přes USB kabel.

Jak převést hudbu z iTunes do počítače

Když program rozpozná zařízení, klikněte na tlačítko „Management“. Poté vyberte možnost „Hudba“ nebo „Video“. Záleží na tom, jaký typ souborů, které potřebujete k přenosu ze starého iPhone do nového.

Vyberte potřebné soubory a pomocí tlačítka Export uložte do počítače.

Nyní, když jste přesunuli hudbu, video z iPhone do počítače, připojte se k počítači nový iPhone 8. Provádíme stejné akce, pouze namísto tlačítka „Export“ klikněte na tlačítko „Import“ a zadejte dříve uložené video a hudební soubory, které mají být přeneseny do iPhone 8.

Jak můžete vidět, program Tenorshare ICAREFONE umožňuje přenášet hudbu jen několik kliknutí, video z iPhone na iPhone bez iTunes.

Převod vyzvánění z počítače do iPhone pomocí iTunes / Finder.

Po iTunes 12.7 vyzvánění nelze automaticky synchronizovat s počítačem a iPhone. I když můžete ještě ručně přetáhnout, abyste synchronizovali některé melodie s iTunes.

Aplikace iTunes na Mac není k dispozici na Mac Catalina nebo novější, zatímco aplikace Finder nabídne podobné funkce správy dat zařízení iOS.

Podívejme se, jak přenést vyzvánění z počítače do iPhone v MacOS.

Nejprve se ujistěte, že je váš iPhone připojen k počítači.

Dále nosíme vyzvánění na vašem zařízení:

V systému Windows a Mac Mojave nebo dříve: Otevřete iTunes, vyberte soubor vyzvánění volání a přetáhněte jej do sekce „Zařízení“ na levém postranním panelu iTunes.

Na Mac Catalina nebo novější: Otevřete vyhledávač, vyberte zařízení na levém postranním panelu a přetáhněte soubory vyzvánění volání do inteeisu zařízení.

Poté odemkněte svůj iPhone, přejděte na Nastavení ⟶ Zvuky a hmatové pocity ⟶ Melody, uvidíte melodie v horní části seznamu vyzvánění, dotkněte se jednoho z nich a melodie se změní.

Můžete přemýšlet o tom, zda existuje jednodušší způsob, jak převést vyzvánění, nebo možná potřebujete editor vyzvánění, který umožňuje rychle změnit vyzvánění. Pak byste neměli nechat ujít následující rozhodnutí.

Přenos hudby s iPhone do počítače přes iTunes

Spusťte iTunes v počítači Pokud program dosud nebyl nainstalován, pak nejnovější verze multimedia Apple Combine můžete stáhnout. Připojte svůj iPhone k počítači pomocí kabelu USB

Počkejte na program iTunes detekovat vaše zařízení

Synchronizace iPhone nebo iPad na počítači s iTunes dostanete obrovské množství funkcí. Můžete si stáhnout hudbu, filmy, podcasty, obrázky a další podpořené typy souborů do mobilního zařízení pro následnou práci s nimi. Kromě toho, hned od iTunes si můžete koupit hudbu, filmy, aplikace a hry a okamžitě je synchronizovat s miniaplií.

Přenos dat prostřednictvím e-mailu

Tato metoda bude relevantní, pokud potřebujete přenášet jeden nebo dva hlasové nahrávání ze starého iPhone do nového iPhone X / 8/8 Plus. Chcete-li převést současně několik hlasových poznámek na jakmile tato metoda nemůžete, takže nemůže přijít s každým z vás.

Otevřete aplikaci hlasového rekordéru na svém iPhone.

V seznamu hlasových záznamů vyberte požadovanou a klikněte na tlačítko Sdílení vyberte ze seznamu navrhovaných akcí v e-mailovém e-mailovém menu.

Na novém iPhone jednoduše otevřete písmeno a uložte připojený hlasový záznam do zařízení.

Pokud potřebujete přenášet více hlasových záznamů, budete muset pokaždé provést stejnou akci.

Jak převést hudbu z iPhone na iPhone v počítači

Jak posílat skladby z iPhone do iPhone pomocí iTunes

  • Připojte svůj starý iPhone k Mac nebo PC s iTunes instalovanými přes USB kabel.
  • Otevřete iTunes. Pokud je zařízení správně připojeno, v levém horním rohu iTunes se zobrazí ikona připojeného zařízení.
  • Můžete kliknout na ikonu mobilního telefonu nebo přejděte na postranní panel „Zařízení“ a klikněte na název připojeného iPhone. Zobrazí se všechny informace o zařízení.
  • Nyní otevřete menu „Soubor“ a vyberte možnost „Zařízení“ a potom „Přenos nákupu z [název vašeho iPhone]“. To bude mít všechny hudby zakoupené od iPhone, v iTunes. Odpojte starý iPhone po dokončení procesu přenosu.
  • Připojte nový iPhone, ke kterému chcete přenášet veškerou hudbu.
  • V iTunes klepněte na tlačítko „Hudba“ a zaškrtněte políčko „Synchronizovat hudbu“. Poté vyberte všechny hudby, kterou chcete převést z iTunes do nového iPhone.

Jak převést hudbu z iPhone na iPhone pomocí Mobiletrans. Telefon

Mobiletrans. přenos telefonu. Toto je sada výkonných nástrojů, které poskytují různé profesionální funkce, které mohou urychlit proces přenosu písní s iPhone na iPhone. Program je kompatibilní s Windows a Mac. Tento úžasný softwarový nástroj je kompatibilní se všemi hlavními mobilními operačními systémy, jako je Android, iPhone a Windows.

Mobiletrans. přenos telefonu lze použít k výměně a přenosu dat mezi libovolnou kombinací mobilních zařízení, jako je iPhone na iPhone, iPhone na Android, iPhone na Windows a naopak. Nástroj podporuje všechny typy typů souborů, z hudby na video, aplikace, fotografie, zprávy a t.D. Seznam podporovaných zařízení přesahuje 6000 modelů, zatímco program má kolosální 700 tisíc aktivních zákazníků.

Tento profesionální nástroj může vyřešit problém migrující hudby s iPhone na iPhone. Pro to musíte jen vykonávat jen několik kliknutí myší, bez předběžných dovedností nebo znalostí v oblasti počítačového vybavení.

    Stáhněte si nástroj MobileTrans. přenos telefonu a nainstalujte jej do počítače s jakýmkoliv systémem. Windows nebo Mac. Hebundance programových možností vás udeří, ale nebojte se, budu vás strávit krok za krokem v průběhu procesu, který vás zavede do požadovaného výsledku.

Metoda vytváření a instalace vyzvánění na iPhone popsaném v tomto materiálu však umožňuje používat libovolný soubor ve formátu MP3. To výrazně usnadňuje proces vytváření vyzváněcích tónů nebo zvukových výstrah souborů pro smartphony Apple.

Jak vytvořit a nainstalovat vyzvánění přímo na iPhone bez použití iTunes

Stáhnout a nainstalovat program pro vytváření hudby garáže z Apple.

Otevřete aplikaci garáže.

Vyberte jeden z nástrojů, jako jsou bubny.

V levém horním rohu klepněte na tlačítko, které otevře sekci Zobrazit.

V pravém horním rohu klepněte na tlačítko ze smyčky, která otevírá prohlížeč, který chcete vyhledat hudbu na zařízení nebo v jablečných smyčkách.

Přejděte na kartu „Music“.

A importujte trik, který chcete slyšet jako vyzvánění. Chcete-li to provést, udělejte dlouhý kohoutek na vybrané skladbě a podržte prst, dokud se neobjeví ikona hudebního souboru, která může být umístěna v sekci Zobrazit. Song musí být uložena na iPhone pro poslech offline.

Vytáhnu vlevo nebo pravý okraj písně (stanou se žlutou), můžete si vybrat potřebný fragment trasy pro vyzvánění a vytvořit kompozici kratší (nedává smysl delší než 30 sekund, aby se vyzvánění, ale Nemůžete se obtěžovat, protože garážový páska automaticky sníží délku vyzvánění).

V levém horním rohu klikněte na tlačítko s zaškrtnutím a vyberte „Moje písně“. Vyzvánění automaticky uloží knihovnu zařízení.

Klikněte na název vyzvánění pod krytem a přejmenujte jej. Poté klikněte na „Hotovo“.

Držte prst na vytvořené kompozici, dokud nezadáme režim změny (vše se třáslo). Klepněte na tlačítko Sdílení.

V zobrazené nabídce vyberte možnost Vyzvánění „.

Klikněte na „Export“.

V okně, které se objeví, klepněte na tlačítko „Použít zvuk jako“

Nebo přejděte na Nastavení → Zvuky → Vyzvánění (Vlastní vyzvánění se zobrazí v horní části seznamu).

Jak přidat zvuky v iTunes?

Příprava zvuku

Aby bylo možné nastavit na iPhone, iPod nebo iPad svůj vlastní zvuk na příchozí zprávě nebo volání, budete muset přidat do programu iTunes a pak synchronizovat se zařízením. Než přidáte zvuk do iTunes, musíte se ujistit, že jsou pozorovány následující nuance:

Trvání pípnutí není delší než 40 sekund;

Zvuk má hudební formát m4r.

Zvuk lze již nalézt jak připraven na internetu a nahrát do počítače a vytvořit jej z libovolného hudebního souboru, který je k dispozici v počítači. O tom, jak můžete vytvořit zvuk pro iPhone, iPad nebo iPod pomocí služby Online Service a iTunes program, před vypráví na našich webových stránkách.

Přidání zvuků v iTunes

Přidat zvuky dostupné v počítači, v iTunes Můžete dvěma způsoby: pomocí Průzkumníka Windows a prostřednictvím menu iTunes.

Chcete-li přidat zvuk v aplikaci iTunes prostřednictvím Průzkumníka Windows, budete muset otevřít dvě okna na obrazovce: iTunes a složku, ve které je váš zvuk otevřen. Stačí přetáhnout do okna iTunes a zvuk se automaticky spadne do sekce Zvuky, ale za předpokladu, že budou pozorovány všechny výše uvedené nuance.

Chcete-li přidat zvuk v aplikaci iTunes prostřednictvím nabídky programu, klepněte v levém horním rohu přes tlačítko „Soubor“ a přejděte na položku „Přidat soubor do médií“.

Průzkumník Windows se zobrazí na obrazovce, ve kterém budete muset jít do složky, ve které je uložen hudební soubor a poté jej vyberte s dvojitým kliknutím myši.

Chcete-li zobrazit oddíl iTunes, ve kterém jsou zvuky uloženy, klepněte v levém horním rohu názvem aktuálního oddílu a v zobrazeném menu vyberte „Zvuky“. Pokud tuto položku nemáte, klikněte na tlačítko „Upravit menu“.

V okně, které se otevře, zaškrtněte políčko v blízkosti položky „Zvuky“ a klepněte na tlačítko „Dokončit“.

Otevření sekce „Sounds“, zobrazí se na obrazovce seznam všech hudebních souborů, které lze nainstalovat na zařízení Apple jako vyzvánění nebo zvukový signál pro příchozí zprávy.

Jak přesunout vytvořený na Mac (MacOS Mojave a starší verze MacOS) vyzvánění na iPhone?

Otevřete iTunes v počítači.

Připojte svůj iPhone pomocí kabelu USB. Přístroj se musí rozhodnout o iTunes, což indikuje vzhled ikony Iphone Image. Klikněte na tuto ikonu.

Otevřete menu zvuku v dolní části v levé části programu iTunes. Vezměte vytvořené Rington soubory s příponou.M4r v okně zvuky.

V okně Zvuky se zobrazí zkopírované vyzvánění iPhone.

Otevřete aplikaci aplikace na iPhone a přejděte do nabídky zvuku, hmatové signály.

Přejděte do nabídky vyzvánění. Na samém vrcholu seznamu vyzvánění uvidíte vyzvánění, které jste vytvořili a stáhli.

Vyberte vytvořený vyzvánění pro všechny hovory nebo pro samostatný kontakt (detail).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS