Jak přenášet aplikace do nového telefonu Android. Jak jít s Androidem na Androidu s MobileTrans?

Jak přenášet aplikace z telefonu do telefonu

Často uživatelé po zakoupení nového smartphonu chtějí přenést aplikace ze starého telefonu, když je stahujete z internetu po velmi dlouhou dobu a není vždy bezpečný (to se týká softwaru, který nebyl stažen ze služby Google Play). Proto budou nejoblíbenější a nejúčinnější způsoby importu aplikací na jiná zařízení demontována níže. Díky tomu není ani zkušený uživatel Android schopen přenést program nebo hru do jiného smartphonu.

Aplikace můžete přenést do nového zařízení následujícím způsobem:

Přenos kalendáře s Androidem na Androidu s Mobiletrans. telefonní převod

Nejoblíbenějším dostupným nástrojem je Mobiletrans. přenos telefonu, obsahující mnoho zajímavých funkcí. Umožní vám splnit jakýkoliv úkol pouze jedním kliknutím. Následuje název, program je navržen speciálně pro uživatele, kteří chtějí předávat svá data z jednoho zařízení do druhého, ať už je iPhone nebo Android.

Funkce Mobiletrans. Telefon Přenos

Před odchodem do detailů mi řekněte několik důležitých faktů o tom, co Mobiletrans je.

 • Softwarový software MobileTrans. Přenos telefonu Kompatibilní s operačními systémy Mac a Windows.
 • Je velmi snadné použití s ​​interaktivní Inteeis, který nevyžaduje žádné technické znalosti.
 • Software podporuje přímý přenos dat, fotky, videa, kontakty, hudbu, protokoly hovorů, zprávy, záložky, poznámky, kalendáře a t.D.
 • Pro výrazné zjednodušení procesu mohou uživatelé zvolit typ dat, které chtějí vysílat mezi různými telefony.
 • Tento software podporuje 6000 telefonních modelů, například křížové platformy, například s Androidem na iPhone a naopak.
 • Při přenosu žádný soubor nebude trpět. Soubory zůstanou 100% neporušené a bezpečné.

Krok za krokem pro přenos kalendáře s Androidem na Android přes Mobiletrans. telefonní převod

Nainstalujte MobileTrans

Jděte na oficiální stránky a stáhněte si MobileTrans. Přenos telefonu. Nainstalujte a spusťte software v počítači, po kterém potřebujete kliknout na „Přenos dat z telefonu do telefonu“, jak je uvedeno níže.

Přenos kalendáře z Androidu na Android Mobiletrans

Připojte telefon Android

Připojte telefonické telefony Android do počítače, ke kterému chcete přenášet kalendáře. Nainstalujte je jako zdrojová a cílová zařízení, jak je uvedeno níže. Pokud jste to udělali špatně, opravte jej pomocí tlačítka pro změnu míst. Poté musíte vybrat data kalendáře, protože je chcete přenášet mezi těmito dvěma telefony Android.

Výběr kalendáře můžete klepnout na tlačítko Start. Počkejte, až software proces dokončí. Pokrok se automaticky zobrazí na obrazovce, jak je uvedeno níže.

Poté, co vás software upozorní o dokončení procesu, můžete vypnout telefony Android telefony z počítače. Kromě kalendáře můžete také přenášet jiné typy souborů, jako jsou zprávy, multimediální soubory, kontakty a t.D.

Přenos dat z Androidu na Android pomocí Bluetooth.

Bluetooth, bezdrátová přenosová technologie, přenáší data pomocí speciálních rádiových frekvencí. Toto je vestavěná funkce v telefonech. To vám umožní přenášet data vytvořením zabezpečené sítě s malým rozsahem.

Použijte Bluetooth pro přenos dat není tak obtížný. V tomto článku jsme porušili každý proces. Dodržujte kroky popsané níže.

 • Nejprve vyhledejte funkci Bluetooth v zařízení nebo vytáhněte menu v horní části obrazovky telefonu. Uvidíte ikonu Bluetooth. Kliknutím na zapnete zařízení Bluetooth.

Nebo přejděte na nastavení a klepněte na tlačítko „Připojení“. Zobrazí se nové okno, zapněte Bluetooth, abyste jej zapnuli. Ujistěte se, že to udělejte na obou zařízeních.

Klepnutím navázat připojení. „Klíč“ bude požadována na obou zařízeních. Zadejte stejné klíče na obou zařízeních, abyste je mohli úspěšně propojit.

Pro budoucí připojení také klepněte na název zařízení v části „Konjugátová zařízení“. Obdržíte zprávu s žádostí o potvrzení. Klikněte na tlačítko „Přijmout“ a obě zařízení budou konjugovat.

Indikátor provedení v horní části obrazovky zobrazí stav přenosu. Doporučuje se udržovat obě zařízení co nejblíže navzájem.

„Stěhování“ s Androidem na Androidu

V případě čestu 9 je vše jednoduché. jdeme do rozšířených nastavení, vyberte přenos dat pomocí klonu telefonu a provést všechny stejné kroky, které byly popsány výše. Samotný, všimněte si, že nemáte iOS na starém smartphonu, butroid.

Nicméně, pokud neexistuje žádný takový vestavěný dopravce v novém gadgetu, nic strašného. Můžete použít jakýkoliv nástroj třetí strany s hracím trhu. Například klonování.

Clone Aplikace může přenést do nového zařízení 12 datových typů: Kontakty, SMS / MMS zprávy, protokol volání, aplikace, všechny typy souborů na SD kartě (fotografie, video, hudba a t.D.), kalendář, systémová nastavení (včetně hesel Wi-Fi, účtů, prohlížeče záložek). V tomto případě chybí některá omezení počtu přenášených souborů nebo jejich velikosti.

Princip práce klonů je poměrně jednoduchý. Samotná aplikace musí být instalována na zařízeních Android. Jeden z nich vytváří bezdrátový přístupový bod a druhý se připojuje k tomuto bodu, takže informace jsou přeneseny.

Chcete-li přenášet data z jednoho smartphonu Android do jiného pomocí nástroje CLONEIT, musí být provedeny následující kroky:

Stáhněte si aplikaci Cloneit z trhu přehrávání na obou zařízeních.

Spusťte program na starém gadgetu. Stiskněte tlačítko „odesílatel“.

Otevřete klonování na novém zařízení. Vyberte, zda bude tento telefon příjemcem.

Čekáme na obě smartphony, aby se navzájem viděli v aplikaci. Klikněte na položku Connect „.

Oslavujeme jaké typy informací, které potřebujete k převodu (fotografie, kontakty, aplikace atd.D.).

Stiskněte tlačítko „Start“ a sledujte proces „pohybu“.

Deklarovanou rychlostí dat vývojáře CLONEIT. 20 MB / C, takže dlouho čekejte.

Použití služeb třetích stran

Kromě předinstalovaného softwaru je možné použít specializovaný software pro přenos informací z jednoho mobilního telefonu, stahování z Google Play nebo App Store. Při provádění úkolu je vhodné aplikovat Wi-Fi, ne Bluetooth, T.na. Wi-Fi má výše uvedenou datovou rychlost. Obecně se postup tohoto převodu provádí v několika fázích, z nichž každý si zaslouží podrobný zvážení:

 • Stáhněte si program SHAREIT a nainstalujte jej na obou smartphonech. Tento software umožňuje převést informace o Wi-Fi.
 • Připojte oba telefony na jeden přístupový bod Wi-Fi.
 • Spusťte program také na dvou zařízeních.
 • Ve starém zařízení klikněte na tlačítko „Odeslat“ umístěný v hlavním menu.
 • Vyberte požadované přenosové soubory a klikněte na tlačítko „Další“.
 • Na novém mobilním telefonu potvrďte přenos informací kliknutím na příslušné tlačítko.
 • Zkontrolujte výsledek. Po určité době se vybrané informace přesune do nového gadgetu.

Směnný kurz informací mezi zařízeními závisí na rychlosti připojení Wi-Fi. Také ve službě Google Play nebo App Store naleznete jiné programy s podobným účelem.

Metoda Bluetooth

Nejnovější způsob použití je použití Bluetooth. Aby to bylo možné, stojí za to oznámit, že je v telefonu Bluetooth a je aktivován, a tato funkce musí být na přijímacím zařízení a na zařízení odesílatele.

Metoda přenosu s Bluetooth je nejoblíbenější, protože sám se objevil jeden z prvních. Chcete-li jej správně použít, musíte postupovat podle následujícího algoritmu:

 • Chcete-li začít, zapněte Bluetooth a na jednom telefonu a na jiném zařízení. Můžete to udělat v ovládacím panelu pomocí havárie. A můžete také použít nastavení pro aktivaci. Uživatel se rozhodne pro sebe nejpohodlnější a pohodlnější volba;
 • Nyní stojí za synchronizaci obou zařízení, takže mají přístup k sobě. Můžete to udělat pomocí kliknutí, párování je vytvořeno poměrně rychle. To se provádí v nastavení;
 • Po spárování stojí za to výběru souboru, který bych rád roll. To se provádí v telefonním manažeru;
 • Nyní se snažíte program, taable na „Odeslat“ do menu, po kterém hra automaticky přejde do jiného telefonu.

Jednoduchý způsob, jakým nevyžaduje mnoho úsilí, však vám umožní rychle vyrovnat se s úkolem.

Jak se zálohovat na Android

Za prvé, ujistěte se, že služba zálohování je v aktuálním telefonu.

 • Otevřete nastavení z hlavní obrazovky zařízení.
 • Přejít na obnovení a resetování.
 • Přepněte kopírování dat.
 • Zkontrolujte, zda je záložní účet Google správný, ke kterému bude zálohování uloženo.
 • Při přeinstalaci aplikací zapněte automatickou instalaci a obnovte nastavení a data při přeinstalaci aplikací.

Nyní, že máte povolenou službu služby Android zálohování, vaše nastavení systému a data aplikace budou automaticky uloženy do disku Google. Když jdete do nového telefonu, můžete tuto službu použít pro obnovení nastavení, aplikací a jejich dat.

Schopnost obnovit aplikace a nastavení je k dispozici na všech moderních telefonech se systémem Android 6.0 a novější verze, i když existuje několik výjimek. Například telefony Xiaomi, nenabízejí zotavení z účtu Google. Faktem je, že v firmware MIUI používaných v smartphonu Xiaomi, je zde vlastní záložní systém. MI Cloud.

Ukázalo se, že musíte přenést aplikace a data z Androidu na Android? Napište o tom v komentářích.

Jak přenášet aplikace z Androidu na Android přes NFC

Nfc. Toto je společná technologie. Které mohou přenášet obsah mezi telefony Android na připojovacích zařízeních bezdrátové sítě pomocí paprsku Android.

Android Beam. To je nejlepší alternativa k výměně aplikací mezi Android telefony a tablety. Můžete také použít je pro výměnu fotografií, videa, map a webových stránek.

Je však třeba se ujistit, že každý z telefonů má vestavěné zařízení NFC a podporuje paprsek Android. Některé telefony mají vestavěnou podporu NFC. Amazon Firephone, Apple iPhone S, XR, XS a XS Max, Samsung Galaxy S10 a pixel 3.

Ujistěte se, že obě telefonní podpora NFC.

  Chcete-li zkontrolovat podporu NFC, otevřete obrazovku Nastavení v zařízení. V části Bezdrátová síť klepněte na tlačítko „Více“.

Sdílejte aplikaci ze starého telefonu Android do nového

 • Otevřete stránku pomocí aplikací ve službě Google Play.
 • Další krok. Přenos obsahu. To se provádí pomocí androidového paprsku. Každá zařízení Android musí být zapnuta a odemknuta pro provedení stejné.
 • Stiskněte zařízení blízko sebe.
 • Když je navázáno spojení NFC, uslyšíte zvuk.
 • Dotýkat se paprsku se zobrazí na obrazovce a je také doprovázeno animovaným pozadím.
 • Když se dotknete objektu na obrazovce, zobrazí se na obrazovce jiného telefonu.

Přenos přes Wi-Fi

Chcete-li odeslat jakoukoli údaje tímto způsobem, bude nutné použít program klonování třetí strany. To se provádí následovně:

 • Nejdříve musíte také nainstalovat aplikaci do dvou mobilních telefonů ze služby Google Play;
 • Dále budete muset povolit funkci Wi-Fi a otevřít nainstalovaný program na telefonu;
 • Nyní na jednom z telefonů je nutné poznamenat stav „příjemce“ a druhého „odesílatele;
 • Teď bude nutné počkat, až se telefony najdou. A pak musíte kliknout na ikonu druhého zařízení na přijímacím zařízení. Kromě toho může uživatel povolit možnost automatického stahování programu;
 • Dále musíte potvrdit připojení druhého gadgetu po obdržení požadavku konjugace. Aby bylo možné navázat spojení, stačí kliknout na tlačítko „OK“;
 • Poté by se na přepravním zařízení mělo zobrazit okno Synchronizace telefonu. Kromě toho se v telefonu zobrazí také menu, ve kterém může uživatel vybrat data pro odesílání. V tomto případě je třeba poznamenat program pro odeslání. V případě, že potřebujete importovat určité programy, musíte kliknout na tlačítko „Klikněte zde pro výběr dat“. Dále je třeba vybrat typ programových souborů. Na konci musíte kliknout na tlačítko „Start“;
 • V této fázi musíte potvrdit odesílání procesu. Po tom se proces importu souborů zobrazí na obrazovkách telefonu.
 • Na konci procesu obdrží uživatel oznámení.

Doporučuje se vložit telefony na nabíjení během procesu přenosu souborů, jak to může trvat dlouho.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS