Jak přenášet aplikace z iPhone do počítače.

Jak přenášet data z iPhone v iTunes na nový počítač

Nákup nového počítače a následného přenosu knihovny iTunes k němu. docela jednoduchý úkol, ale co dělat, pokud data? Naštěstí existují metody, které umožňují kopírovat všechna data, která zůstala na vašem iPhone, do knihovny iTunes.

Obnovení písní zakoupených v iTunes je velmi snadná, ale se zbytkem obsahu není tak jednoduchý. Aby se vrátil k vaší oblíbené hudbě a cenná videa zpět do iTunes, můžete použít speciální nástroje v závislosti na operačním systému použitém v počítači. Uživatelé systému Windows stojí za to věnovat pozornost společnosti SharePod, který může snášet hudbu, video a dokonce vyzvánění zpět do iTunes. Uživatelé Mac mohou poradit Senuti, ale stojí za to zvážit, že v případě potřeby bude mít převod více než 1000 skladeb zaplacenou verzi, která bude stát na 18 let.99, ale můžete vyzkoušet pracovní kapacitu a starší verzi, která byla distribuována zdarma.

Po hudbě, videu a seznamy skladeb se úspěšně vrátí do počítače, můžete obnovit synchronizaci s smartphone. Chcete-li to provést, připojte iPhone k počítači, klikněte na něj v postranním panelu iTunes a přejděte na kartu Music. Oslavujeme položku „Sync Music“ a naše celá hudba je opět synchronizována. Pokud je to nutné, opakujte stejný proces pro video.

Proveďte z počítače do telefonu a zpět

Majitelé iPhone mohou ukládat zbytečné aplikace v počítači a vrátit je do mobilního zařízení podle potřeby. Pro to je dostatek verze iTunes pod 2.7. Chcete-li přesunout aplikace z iPhone do dočasného uložení do počítače, použijte nabídku verze počítače iTunes: „Soubor“. „Přesunout nákupy z iPhone“.

Jak přenášet programy zpět do mobilního zařízení, již jsme podrobně popsali v sekci iTunes.

Aplikace stažené pomocí iTunes jsou uloženy v samostatné složce. Chcete-li jej zadat, otevřete hudební složku „Hudba“ v systému Windows a spusťte na trase. „iTunes“. „iTunes Media“. „Mobilní aplikace„. Všechny soubory jsou uloženy ve formátu.IPA.

Imobie Anytrans

Imobie Anytrans General iTunes náhrada. Kromě skutečnosti, že je schopen vyrábět všechny stejné funkce, program je mnohem pohodlnější, je snazší používat a spolehlivější. Kromě standardních synchronizačních funkcí obsahuje aplikace Anytrans další správce souborů, správce aplikací a další užitečné a pohodlné funkce.

Navzdory skutečnosti, že Apple zjednodušuje aplikaci iTunes co nejvíce, program Anytrans je jednodušší a jasnější. Jakmile je počítač připojen k zařízení Mac nebo iPhone, zobrazí se na obrazovce počítače animace a seznam možností.

Proces synchronizace pomocí aplikace Anytrans se vyskytuje stejným způsobem jako při použití iTunes. Aplikace však pomáhá vyhnout se duplicitním souborům při jejich přenosu z počítače do iPhone nebo Mac, a můžete také synchronizovat některé soubory a dokumenty. Kromě toho, Anytrans vám umožní snadno synchronizovat dvě zařízení s iOS. Pokud má počítač iTunes a musíte jít do Anytrans, můžete snadno připojit soubory do nové aplikace, přičemž získáte přístup k uloženým zálohám a knihovnám.

Sdílný

Tato aplikace má také podobnost s Instashare, ale na rozdíl od něj, zcela zdarma, neobsahuje reklamy a nemá žádná omezení velikosti přenášených souborů. Zařízení jsou navzájem připojena přímo na bezdrátové sítě LAN. Vestavěný prohlížeč souborů usnadňuje zobrazení fotografií a videí a v případě potřeby udržet v „Fotopile“.

Přenos fotografií z počítače do zařízení iOS

Existuje několik způsobů přenosu fotografií a videa z počítače do zařízení iPhone, iPad nebo iPod dotykové zařízení:

  • Použijte „iCloud“ a „Foto“ pro MacOS OS nebo ICLAD pro Windows, abyste zajistili bezpečné úložiště a synchronizaci fotografií na všech svých zařízeních.
  • Použijte funkci Airdrop na bezdrátové fotografie a video z počítače Mac do zařízení iOS. Jedná se o jednoduché a rychlé, ale dostupné pouze pro počítače Mac. Způsob odesílání více objektů. Při odesílání fotografií a videa do zařízení IOS přes Airdrop se zobrazí v programu „Photo“ na přístroji.
  • Synchronizace fotografií ručně pomocí iTunes. Pokud synchronizujete zařízení iOS pomocí fotografií iTunes a videozáznamy na tomto zařízení iOS jsou aktualizovány podle alb v počítači.

Jak přenášet data z jednoho iPhone do druhé

Kromě vytváření záložní kopie v iTunes a následné obnovení nového iPhone ze zálohy starého telefonu je stále alespoň dva způsoby, jak převést všechny informace. Za prvé, můžete obnovit iPhone ze zálohy ICLAD nebo, což je ještě jednodušší, použijte funkci „Fast Start“, která se poprvé objevila v IOS 11.

Rychlý start v iPhone

  • Chcete-li přenášet data z jednoho iPhone do druhé, zapněte druhý (nový) telefon, vyberte jazyk a oblast a dostat se do krokového kroku.
  • Budete vyzváni k použití funkce funkce pro odložení informací na nový iPhone.
  • Použijte starý iPhone s iOS 11 a novější blíže k druhému telefonu, po kterém se nový iPhone okamžitě zobrazí o připravenosti k přenosu dat.

Oznámení se objeví na starém i novém iPhone

přenášet, aplikace, iphone, počítače

Před tím budete nabídnuty zadat heslo z účtu Apple ID a nastavit otisk prstu nebo obličeje v závislosti na smartphonu modelu. Připravte se: Tento proces může trvat několik minut do několika hodin. Následovat výsledek, všechny fotografie, kontakty, aplikace a dokonce i poznámky budou přeneseny do nového telefonu.

Je nemožné tento proces přerušit, jinak budete muset znovu spustit přenos dat.

Jak to funguje? V IOS 11 byl druhý smartphone potřebný výhradně pro ověření, zatímco všechna data byla převedena ze zálohy ICLAD. Počínaje IOS 12.4 přenos dat se provádí přímo z paměti smartphonu pomocí Wi-Fi.

Obnovení z ICloud zálohování

Tímto způsobem, majitelé iPhone používali před funkcí „Fast Start“. Chcete-li využít zotavení ze zálohy Icloud, musíte se nejprve ujistit, že starý iPhone vytvořil zálohování. Chcete-li to udělat, na starém telefonu otevřete nastavení. Apple ID profilu. iCloud a přizpůsobení nabídce „Zálohování v ICLOUD“. Musí být zahrnuta; Pokud ne, zapněte. V tomto případě, pokud chcete přenášet všechna data, ujistěte se, že „aplikace používající iCloud“ menu obsahuje všechny cteky. I, například jsou zakázány SMS, což znamená, že při přenosu dat pomocí ICLAD se zprávy ze starého iPhonu nezobrazí na novém.

Před obnovením nového iPhone otočte zpět zálohování v ICLAD

Pokud byl dříve vytvořen záloha v ICLAD, budete potřebovat čas, než se servery Apple stáhne informace z vašeho iPhone. Poté můžete nakonfigurovat nové zařízení.

Chcete-li přenášet data z jednoho iPhone do jiného pomocí ICLAD, přičemž nastavte nový telefon na jednom z kroků, budete muset vybrat „Obnovit z kopie ICLOUD“ namísto „Konfigurace iPhone jako nového“. Po zadání ID Apple, kontaktů, aplikací, fotografií, SMS a dalších informací se začnou. Po určité době můžete začít používat smartphone, ale obnovení bude pokračovat. uvidíte jej stažením aplikací a vzhled fotografií ve filmu v reálném čase.

Přenos dat iPhone pomocí iTunes

Nejstarší způsob, jak je uvedeno, což mnoho najde nepříjemně, protože při použití iTunes mohou chybně popravit, a mohou být ponechány bez jejich dat. Tato metoda však lze aplikovat, pokud potřebujete přenášet data z jednoho iPhone do druhé, pokud například máte zálohu 300 GB a nechcete si koupit další úložiště (i když je lepší použít „Rychlý start“).

MAC iPhone se zobrazí přímo na Finder

V tomto případě připojte starý iPhone k počítači, spusťte iTunes (nebo Finder v Macos Catalina), otevřete stránku připojeného zařízení a vyberte možnost Vytvořit zálohu „. Proces je bezprecedentní, zejména pokud máte spoustu dat na telefonu, takže můžete mít večeři a udělat si vlastní podnikání.

Pokud se postaráte o zabezpečení, můžete zašifrovat zálohu

Zálohování bude vytvořeno v počítači, takže ujistěte se, že máte pro ni dostatek volného místa. Po vytvoření zálohy připojte nový iPhone výběrem „Konfigurace pomocí aplikace iTunes“ na IT. nebo iTunes detekuje nové zařízení a nabídne další kroky ke konfiguraci. Dolní řádek je, že zálohování starého iPhone bude nasazeno do nového telefonu. Snad před zotavení z zálohování iTunes vám nabídne upgrade na nejnovější verzi IOS.

Nedoporučujeme používat obnovení pomocí aplikace iTunes, přímý přenos dat je upřednostňovanější volbou.

Faktem je, že záloha, která byla vytvořena dříve, nemusí brát v úvahu nejnovější změny, které jste provedli se svým starým iPhone. Například, kopie byla provedena včera v noci a rozhodli jste se odložit informace dnes. pak příběh hovorů, SMS a čerstvých fotografií nebude zohledněn. S přímou metodou jsou všechny informace přenášeny ve formě, ve kterém jsou na smartphonu v době párování. Kromě toho vás tato metoda neomezuje ve výši přenesených informací, na rozdíl od ICloud.

Správce souborů pro iPhone

Přesuňte informace ze starého iPhone do počítače a poté jej obnovte na nový iPhone, můžete také použít software třetích stran. Pro to existují speciální správci souborů jako ICAREFONE. Umožňuje selektivně kopírovat data z iPhone do počítače nebo pouze fotky. v případě, že nepotřebujete úplnou zálohu. Také v příloze je samostatná sekce pro zálohování a restaurování, takže můžete začít používat nový iPhone 12 stejně jako váš starý iPhone.

přenášet, aplikace, iphone, počítače

Jak přenášet fotografie z Windows do iPhone nebo iPad

Pokud jste dříve synchronizovali zařízení s iTunes, nebudete moci používat funkci bezdrátové synchronizace pomocí Wi-Fi v iTunes a budete muset připojit kabel iPhone. Především se ujistěte, že jste nainstalovali nejnovější verzi iTunes do počítače, abyste mohli pokračovat v této operaci.

přenášet, aplikace, iphone, počítače
  • Připojte iPhone nebo iPad do počítače se systémem Windows pomocí původního kabelu USB-blesku (nebo USB USB C) a otevřete aplikaci iTunes v počítači.
  • Klikněte na ikonu iPhone nebo iPad, která se nachází hned vedle kartě Hudba, jak je zobrazeno v níže uvedeném snímku.

Přejděte na stránku zařízení v iTunes

Musíte povolit synchronizaci fotografií

Vyberte složku, kde jsou vaše fotografie uloženy

Pokud jdete na aplikaci „Foto“ na vašem iPhone nebo iPadu, můžete přistupovat ke všem fotografům, které jste se rozhodli pro synchronizaci v počítači.

Pokud máte fotky v Heic Format, můžete být užitečný článek, než jej otevřít.

Připojení iPhone nebo iPadu do počítače na drátu postupně jde do minulosti. Pokud se nechcete spolehnout na USB-blesk kabel k přenosu obsahu, můžete povolit synchronizaci Wi-Fi v iTunes pro přenos bezdrátových dat. Chcete-li pracovat, počítač a iPhone / iPad musí být připojen ke stejnému síti Wi-Fi.

Zálohování iPhone v iTunes

Někdo může správně všimnout, že záložní kopie v počítači se systémem Windows je také vytvořen prostřednictvím programu iTunes. Tato metoda jsme popsali detail dříve. Ale zároveň existovala bez povšimnutí pro vytvoření zálohy přes ICLAD při používání všech stejných programů iTunes.

Tak. Připojte iPhone k počítači na kabelu a spusťte iTunes. Dále přejděte do části „Přehled“, označte ikonu ICLOUD a klepněte na tlačítko Vytvořit kopii nyní. Pokud již byla autorizace Apple ID dokončena v iTunes, všechna data začnou spouštění na servery Apple. Ale nezapomeňte, že je nutné se připojit k internetu takový způsob.

Obnova dat přes iTunes

Samozřejmě, že obnovení zálohy by také nemělo zavolat uživatelům žádné potíže. Zde je proces přesně stejný jako při obnovení v případě, kdy je záloha uložena v počítači.

Připojte iPhone k osobnímu počítači znovu, otevřete iTunes a pak v části „Přehled“ klepněte na záznam z tlačítka COPE. Před tím se ujistěte, že označte Icloud položku.

Navzdory skutečnosti, že záloha byla vytvořena v počítači, můžete obnovit kopii a telefonu. Samozřejmě, pouze za předpokladu, že zálohování uprchlo do vašeho ICloudového účtu.

Pomoc s platbou

Pokud potřebujete získat určité informace o programu, například jazyky dostupné v něm, velikost souboru programu nebo jeho kompatibilitě s jinými zařízeními Apple, přejděte na stránce programu dolů na konec. Pro více informací budete muset kliknout na některé sekce.

Můžete také odkazovat na vývojář programu pro pomoc pomocí jeho funkcí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS